CGK 11/13/14. listopada

Piłkarze Rakowa mają przerwę reprezentacyjną, Skra w niedzielę zagra w Jastrzębiu Zdrój, Ladies udadzą się w daleką podróż do Tczewa na zakończenie rundy, czwartoligowców czeka pojedynek derbowy Myszkowa i rezerw Rakowa oraz pojedynek Unii Rędziny z Przemszą Siewierz. Najbardziej zapracowani będą piłkarze „Okręgówki” którzy zagrają w czwartek i niedzielę.

Czwartek:
KS Panki - Lot Konopiska, czwartek, 11 listopada, 11:00.
Victoria Częstochowa - MLKS Woźniki, czwartek, 11 listopada, 13:00. (Limanowskiego)
Jedność Boronów - Sparta Szczekociny, czwartek, 11 listopada, 13:30.
Liswarta Krzepice - Gmina Kłomnice, czwartek, 11 listopada, 13:30.
Warta Mstów - Stradom Częstochowa, czwartek, 11 listopada, 13:30.
Orzeł Kiedrzyn - Amator Golce, czwartek, 11 listopada, 13:30.
Orzeł Psary/Babienica - Zieloni Żarki, czwartek, 11 listopada, 13:30.
Pogoń Kamyk - Znicz Kłobuck, czwartek, 11 listopada, 13:30.
Unia Kalety - Skra II Częstochowa, czwartek, 11 listopada, 13:30.
Sobota:
Unia Rędziny – Przemsza Siewierz, sobota, 13 listopada, 11:00. (Kamyk)
Sparta Tworóg - Promień II Glinica, sobota, 13 listopada, 13:00.
MKS Myszków – Raków II Częstochowa, sobota, 13 listopada, 13:30.
Piast Przyrów - Biała Gwiazda Krasice, sobota, 13 listopada, 13:30.
Sokół Olsztyn - GKS Koziegłowy, sobota, 13 listopada, 13:30.
Orkan Rzerzęczyce - Olimpia Huta Stara, sobota, 13 listopada, 13:30.
KS Złoty Potok - Czarni Starcza, sobota, 13 listopada, 13:30.
Skalniak Kroczyce - Płomień Częstochowa, sobota, 13 listopada, 13:30.
Jura Niegowa - LKS Kamienica Polska, sobota, 13 listopada, 13:30.
Niedziela:
Błękitni Herby - Tajfun Harbułtowice, niedziela, 14 listopada, 10:30.
Unia Lisowice - LKS Hadra, niedziela, 14 listopada, 11:00. (Lubliniec)
LKS Wierzbie - Unia Lubecko, niedziela, 14 listopada, 13:00.
Rozwój Olszyna - Liswarta II Lisów, niedziela, 14 listopada, 13:00.
Płomień Łagiewniki Wielkie - Zieloni Zborowskie, niedziela, 14 listopada, 13:00.
Dragon Rusinowice - Pokój Sadów, niedziela, 14 listopada, 13:00.
Sparta Szczekociny - MLKS Woźniki, niedziela, 14 listopada, godz. 13.30.
Znicz Kłobuck - Unia Kalety, niedziela, 14 listopada, godz. 13.30.
Lot Konopiska - Pogoń Kamyk, niedziela, 14 listopada, godz. 13.30. (Pająk)
Zieloni Żarki - KS Panki, niedziela, 14 listopada, godz. 13.30.
Amator Golce - Orzeł Psary/Babienica, niedziela, 14 listopada, godz. 13.30. (Truskolasy)
Stradom Częstochowa - Orzeł Kiedrzyn, niedziela, 14 listopada, godz. 13.30.
Gmina Kłomnice - Warta Mstów, niedziela, 14 listopada, godz. 13.30.
Jedność Boronów - Liswarta Krzepice, niedziela, 14 listopada, godz. 13.30.
Skra II Częstochowa - Victoria Częstochowa, niedziela, 14 listopada, godz. 14.00.
MKS II Myszków - Pilica Koniecpol, niedziela, 14 listopada, 14:00.

cz-piłka.pl,

Log in or create an account