CGK 06/07/09.11.2021.

Piłkarze Rakowa zgrają w Częstochowie z Pogonią Szczecin, Skra z Puszczą w Niepołomicach, „dwójka” Rakowa przy Limanowskiego z Polonią Łaziska Górne, Unia Rędziny i Myszków w delegacji. Odpoczywają już piłkarze B-klasy Podokręgu Częstochowa i częściowo grupy pierwszej A-klasy poza szóstką, która musi rozegrać zaległe pojedynki.

Sobota:
Raków II Częstochowa – Polonia Łaziska Górne, sobota, godz. 11.00.
Lot Konopiska - Orzeł Psary/Babienica, sobota, 6 listopada, 11:00. (Pająk)
MLKS Woźniki - Unia Kalety, sobota, 6 listopada, 13:00.
Mechanik Kochcice - Liswarta Lisów, sobota, 6 listopada, 13:00.
Ruch Kochanowice - Sparta Lubliniec, sobota, 6 listopada, 13:00.
Warta Kamieńskie Młyny - LKS Sieraków Śląski , sobota, 6 listopada, 13:00.
Promień Glinica - KS Gwoździany, sobota, 6 listopada, 13:00.
Huragan Jezioro - Rybak Ciasna, sobota, 6 listopada, 13:00.
Naprzód Ostrowy - Ajaks Częstochowa, sobota, 6 listopada, 13:30.
Olimpia Huta Stara - Sokół Olsztyn, sobota, 6 listopada, 13:30.
GKS Koziegłowy - MKS II Myszków, sobota, 6 listopada, 13:30. (Gniazdów)
Pilica Koniecpol - Piast Przyrów, sobota, 6 listopada, 13:30.
Znicz Kłobuck - KS Panki, sobota, 6 listopada, 14:00.
Zieloni Żarki - Orzeł Kiedrzyn, sobota, 6 listopada, 14:00.
Amator Golce - Warta Mstów, sobota, 6 listopada, 14:00.
Stradom Częstochowa - Liswarta Krzepice, sobota, 6 listopada, 14:00.
Gmina Kłomnice - Jedność Boronów, sobota, 6 listopada, 14:00.
Oksza Łobodno - Błękitni Libidza, sobota, 6 listopada, 14:00.
Grom Cykarzew - Metal Rzeki Wielkie, sobota, 6 listopada, 14:00.
Skra II Częstochowa - Pogoń Kamyk, sobota, 6 listopada, 15:30.
Niedziela:
Płomień Częstochowa - KS Złoty Potok, niedziela, 7 listopada, 11:00.
Tajfun Harbułtowice - Sparta Tworóg, niedziela, 7 listopada, 11:00.
Liswarta II Lisów - LKS Wierzbie, niedziela, 7 listopada, 11:00.
Pokój Sadów - Płomień Łagiewniki Wielkie, niedziela, 7 listopada, 11:00.
LKS Kamienica Polska - Skalniak Kroczyce, niedziela, 7 listopada, 13:00.
Płomień Przystajń - Victoria Strzebiń, niedziela, 7 listopada, 13:00.
Orzeł Pawonków - Śląsk Koszęcin, niedziela, 7 listopada, 13:00.
Biała Gwiazda Krasice - Jura Niegowa, niedziela, 7 listopada, 13:30.
Czarni Starcza - Orkan Rzerzęczyce, niedziela, 7 listopada, 13:30.
Zieloni Zborowskie - Unia Lisowice, niedziela, 7 listopada, 13:30.
LKS Hadra - Błękitni Herby, niedziela, 7 listopada, 13:30.
Promień II Glinica - Rozwój Olszyna, niedziela, 7 listopada, 13:30.
Unia Lubecko - Małapanew Kuczów, niedziela, 7 listopada, 13:30. (Kochcice).
Sparta Szczekociny - Victoria Częstochowa, niedziela, 7 listopada, 14:00.
Raków Częstochowa - Pogoń Szczecin, niedziela, 7 listopada, 15:00.
Skra Ladies Częstochowa - Hydrotruck Czwórka Radom, niedziela, 7 listopada, 17:30.
Wtorek:
MKS Myszków - TS ROW II Rybnik, wtorek, 9listopada, 18.30. (kobiety)

cz-piłka.pl,

Log in or create an account