CGK, 11/12.09.

Najważniejszym wydarzeniem tego weekendu będzie na pewno powrót Rakowa na Limanowskiego i niedzielny mecz ligowy z Lechem Poznań. Skra i czwartoligowcy grają w delegacji. W sobotę w Mstowie odbędzie się Piknik Piłkarski, a w niedzielę przy Starzyńskiego XVIII Memoriał im. Ryszarda Chojnackiego.

Sobota:
MLKS Woźniki - Pogoń 1947 Kłomnice, sobota, 11 września, 11:00.
Skalniak Kroczyce - Pilica Koniecpol, sobota, 11 września, 13:00.
LKS Kamienica Polska - Olimpia Huta Stara, sobota, 11 września, 13:00.
Skra II Częstochowa - Stradom Częstochowa, sobota, 11 września, 14:00.
Unia Kalety - Liswarta Krzepice, sobota, 11 września, 14:00.
Znicz Kłobuck - Amator Golce, sobota, 11 września, 14:00.
Mechanik Kochcice - Orzeł Pawonków, sobota, 11 września, 15:00
Victoria Częstochowa - Jedność Boronów, sobota, 11 września, 16:00.
Pogoń Kamyk - Warta Mstów, sobota, 11 września, 16:00.
Lot Konopiska - Zieloni Żarki, sobota, 11 września, 16:00.
Naprzód Ostrowy - Grom Miedźno, sobota, 11 września, 16:30.
Liswarta Popów - Płomień Czarny Las, sobota, 11 września, 16:30.
Oksza Łobodno - Kmicic Kruszyna, sobota, 11 września, 16:30.
Sparta Nowa Wieś - Lotnik Kościelec, sobota, 11 września, 16:30.
Ajaks Częstochowa - Błękitni Libidza, sobota, 11 września, 16:30.
Orkan Rzerzęczyce - MKS II Myszków, sobota, 11 września, 16:30.
KS Złoty Potok - Piast Przyrów, sobota, 11 września, 16:30.
Płomień Częstochowa - Czarni Starcza, sobota, 11 września, 16:30.
Orły Kusięta - Polonia Poraj, sobota, 11 września, 16:30.
Biała Gwiazda Krasice - Sokół Olsztyn, sobota, 11 września, 17.00.
Ruch Kochanowice - Płomień Przystajń, sobota, 11 września, 17:00.
Victoria Strzebiń - Liswarta Lisów, sobota, 11 września, 17:00.
LKS Sieraków Śląski - Rybak Ciasna, sobota, 11 września, 17:00.

Niedziela:
LKS Hadra - Tajfun Harbułtowice, niedziela, 12 września, 11:00.
Płomień Lgota Mała - Orkan II Rzerzęczyce, niedziela, 12 września, 12:30.
Sparta Lubliniec - Huragan Jezioro, niedziela, 12 września, 14:00
Grom Poczesna - Sparta II Szczekociny/Irządze, niedziela, 12 września, 14:00. (Huta Stara)
Jura Niegowa - GKS Koziegłowy, niedziela, 12 września, 15:00.
Sparta Szczekociny - Orzeł Psary/Babienica, niedziela, 12 września, 16:00.
KS Panki - Orzeł Kiedrzyn, niedziela, 12 września, 16:00.
Junior Szarlejka - Jurajskie Wilki Częstochowa, niedziela, 12 września, 16:30.
Warta Pławno – Polonia/Unia Widzów, niedziela, 12 września, 16:30.
Świt Borowno - Amator II Golce, niedziela, 12 września, 16:30.
Piast Lubojna - Pogoń Blachownia, niedziela, 12 września, 16:30.
Iskra Mokrzesz - Dąbrowianka Dąbrowa Zielona, niedziela, 12 września, 16:30.
Start Soborzyce - Lelovia Lelów, niedziela, 12 września, 16:30.
KS Kotowice - Zieloni II Żarki, niedziela, 12 września, 16:30.
KS Gwoździany - Śląsk Koszęcin, niedziela, 12 września, 17:00
Błękitni Herby - Rozwój Olszyna, niedziela, 12 września, 17:00.
Unia Lisowice - LKS Wierzbie, niedziela, 12 września, 17:00.
Płomień Łagiewniki Wielkie - Małapanew Kuczów, niedziela, 12 września, 17:00.
Dragon Rusinowice - Unia Lubecko, niedziela, 12 września, 17:00.
Pokój Sadów - Liswarta II Lisów, niedziela, 12 września, 17:00.
Zieloni Zborowskie - Promień II Glinica, niedziela, 12 września, 17:00.

cz-piłka.pl, f

Log in or create an account