Piknik w Mstowie

W najbliższą sobotę, 11.września, na stadionie Warty Mstów odbędzie się piąta edycja Pikniku Wybitnego Reprezentanta Śląska. Przygotowano również wiele atrakcji dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Wstęp oczywiście bezpłatny. 

W namiocie wybitnych reprezentantów odbędą się spotkania i rozmowy z zaproszonymi gośćmi. Będzie można zebrać autografy i zrobić zdjęcia. Swoją obecność potwierdził nawet nowy Prezes PZPN, Cezary Kulesza.
Odbędą się zabawy i konkursy z piłką dla dzieci i rodziców w ramach Talentiady. Uruchomione zostanie miasteczko piłkarskie, prowadzone będą animacje dla dzieci i ustawione zostaną dla nich „dmuchańce”. Wszystkie atrakcje będą dostępne bezpłatnie, a dla uczestników konkursów przewidziano liczne nagrody.
Od godziny 12.00. rywalizację rozpoczną Orliki z Lotnika Kościelec, Orkanu Rzerzęczyce, Kmicica Kruszyna, Pogoni 1947 Kłomnice, Olimpii Huta Stara i oczywiście Warty Mstów.
Równolegle w kategorii Żak wystąpią młodzi adepci futbolu z Białej Gwiazdy Krasice, Pogoni 1947 Kłomnice, Lotnika Kościelec, Orkanu Rzerzęczyce, Kmicica Kruszyna i Olimpii Huta Stara.
O godzinie 15.30. odbędzie się mecz pokazowy pomiędzy wybitnymi reprezentantami Śląska i reprezentacją Powiatu Częstochowskiego.
Około godziny 16.30. zaplanowano podsumowanie zmagań oraz wręczenie nagród.

cz-piłka.pl,

Log in or create an account