CGK 10/11.października

Kilku piłkarzy Rakowa przebywa na zgrupowaniach kadry, ale reszta przygotowuje się do najbliższego pojedynku w Zabrzu, który odbędzie się w sobotę, 17.października. Rezerwowy skład zagra w Radzionkowie z „Cidrami”. Na chwilę obecną wiadomo o przełożeniu pojedynku Piasta Przyrów z Zielonymi Żarki. W czwartek awansem rozegrano mecz Pogoni Kamyk z Amatorem Golce (1:2). Pauzować będzie Olimpia Huta Stara.

Sobota:
Znicz Kłobuck - Szczakowianka Jaworzno, sobota, 10 października, 11:00. (Kamyk)
Płomień Lgota Mała - Warta Pławno, niedziela, 11 października, 12:30.
Sokół Olsztyn - Pilica Koniecpol, sobota, 10 października, 13:00.
MKS Myszków - Warta Zawiercie, sobota, 10 października, 15:00.
Grom Cykarzew - Stradom Częstochowa, sobota, 10 października, 15:00.
Gmina Kłomnice - Lotnik Kościelec, sobota, 10 października, 15:00.
Orzeł Kiedrzyn - Unia Rędziny, sobota, 10 października, 15:00. (Zakopiańska-Kiedrzyn)
MLKS Woźniki - KS Panki, sobota, 10 października, 15:00.
Olimpia Truskolasy - Sparta Lubliniec, sobota, 10 października, 15:00.
Unia Kalety - Promień Glinica, sobota, 10 października, 15:00.
Jedność Boronów - Liswarta Krzepice, sobota, 10 października, 15:00.
Liswarta Popów - Biała Gwiazda Krasice, sobota, 10 października, 15:00.
Orlik Blachownia - Victoria Częstochowa, sobota, 10 października, 15:00.
Oksza Łobodno - Kmicic Kruszyna, sobota, 10 października, 15:00.
Płomień Czarny Las - Sparta Nowa Wieś, sobota, 10 października, 15:00.
Naprzód Ostrowy - Błękitni Libidza, sobota, 10 października, 15:00.
Ajaks Częstochowa - Płomień Częstochowa, sobota, 10 października, 15:00. (Starzyńskiego)
Grom Miedźno - Sokół Wręczyca Wielka, sobota, 10 października, 15:00.
Unia Masłońskie - LZS Mrzygłód, sobota, 10 października, 15:00. (Poraj)
GKS Koziegłowy - Lot Konopiska, sobota, 10 października, 15:00. (Gniazdów)
Orkan Rzerzęczyce - KS Złoty Potok, sobota, 10 października, 15:00.
Start Soborzyce - Jura Niegowa, sobota, 10 października, 15:00.
Czarni Starcza - LKS Kamienica Polska, sobota, 10 października, 15:00.
KS Gwoździany - Victoria Strzebiń, sobota, 10 października, 15:00.
LKS Sieraków Śląski - Orzeł Pawonków, sobota, 10 października, 15:00.
Ruch Kochanowice - Pokój Sadów, sobota, 10 października, 15:00.
Orzeł Psary/Babienica - Warta Kamieńskie Młyny, sobota, 10 października, 15:00.
Mechanik Kochcice - Huragan Jezioro, sobota, 10 października, 15:00.
Warta II Mstów - Pogoń II Kamyk, sobota, 10 października, 15:00.
Polonia/Unia Widzów - Lotnik II Kościelec, sobota, 10 października, 15:00.
Junior Szarlejka - Piast Lubojna, sobota, 10 października, 15:00.
LKS Hadra - Unia Lubecko, sobota, 10 października, 15:00.
Śląsk Koszęcin - Promień II Glinica, sobota, 10 października, 15:00.

Niedziela:
MKS Myszków - MTS Knurów, niedziela, 11 października, 11:00. (kobiety)
Płomień Borowe - Błękitni Herby, niedziela, 11 października, 11:00. (Wręczyca Wielka)
Liswarta II Lisów - Płomień Łagiewniki Wielkie, niedziela, 11 października, 11:00.
Sparta Szczekociny - Warta Mstów, niedziela, 11 października, 15:00.
Unia Lisowice - Sparta Tworóg, niedziela, 11 października, 15:00. (Lubliniec)
Płomień Przystajń - Liswarta Lisów, niedziela, 11 października, 15:00.
Grom Poczesna - KS Kotowice, niedziela, 11 października, 15:00. (Huta Stara)
MKS II Myszków - GKS II Koziegłowy, niedziela, 11 października, 15:00.
Lelovia Lelów - Orły Kusięta, niedziela, 11 października, 15:00.
Iskra Mokrzesz - Dąbrowianka Dąbrowa Zielona, niedziela, 11 października, 15:00.
Świt Borowno - Metal Rzeki Wielkie, niedziela, 11 października, 15:00.
Grom II Cykarzew - Pogoń Blachownia, niedziela, 11 października, 15:00.
Rybak Ciasna - Rozwój Olszyna, niedziela, 11 października, 15:00.
LKS Wierzbie - Tajfun Harbułtowice, niedziela, 11 października, 15:00.
Zieloni Zborowskie - Dragon Rusinowice, niedziela, 11 października, 15:00.
Skra Częstochowa - Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp., niedziela, 11 października, 16:00. (kobiety)

cz-piłka.pl,

Log in or create an account