CGK 25/26/27.września.2020.

Częstochowianki ze Skry mają wolny termin, natomiast ich koleżanki z Myszkowa w rozgrywkach czwartej ligi zmierzą się u siebie z Polonią Tychy. Raków w sobotę zagra w Krakowie z Cracovią, a Skra w dalekim Bytowie. Znicz Kłobuck w Kamyku zagra z Gwarkiem Ornontowice, a Myszków i rezerwy Rakowa zagrają w delegacji.

Częstochowianki ze Skry mają wolny termin, natomiast ich koleżanki z Myszkowa w rozgrywkach czwartej ligi zmierzą się u siebie z Polonią Tychy. Raków w sobotę zagra w Krakowie z Cracovią, a Skra w dalekim Bytowie. Znicz Kłobuck w Kamyku zmierzy się z Gwarkiem Ornontowice, a Myszków i rezerwy Rakowa rywalizują w delegacji.

Piątek:
Zieloni Żarki - Unia Rędziny, 1:4
LKS Sieraków Śląski - Warta Kamieńskie Młyny, 0:1
Sobota:
Świt Borowno - Lotnik II Kościelec, sobota, 26 września, 11:00
Sarmacja Będzin - Raków II Częstochowa, sobota, 26 września, 13:00.
Sokół Olsztyn - KS Złoty Potok, sobota, 26 września, 13:00.
Cracovia Kraków - Raków Częstochowa, sobota, 26 września, 15:00.
Znicz Kłobuck - Gwarek Ornontowice, sobota, 26 września, 16:00.
MKS Myszków - Unia Dąbrowa Górnicza, sobota, 26 września, 16:00.
Grom Cykarzew - Sparta Szczekociny, sobota, 26 września, 16:00.
Gmina Kłomnice - Stradom Częstochowa, sobota, 26 września, 16:00.
Orzeł Częstochowa - Warta Mstów, sobota, 26 września, 16:00.
Piast Przyrów - Lotnik Kościelec, sobota, 26 września, 16:00.
MLKS Woźniki - Olimpia Truskolasy, sobota, 26 września, 16:00.
Unia Kalety - KS Panki, sobota, 26 września, 16:00.
Amator Golce - Sparta Lubliniec, sobota, 26 września, 16:00.
Jedność Boronów - Promień Glinica, sobota, 26 września, 16:00.
Liswarta Krzepice - Pogoń Kamyk, sobota, 26 września, 16:00.
Liswarta Popów - Victoria Częstochowa, sobota, 26 września, 16:00.
Biała Gwiazda Krasice - Kmicic Kruszyna, sobota, 26 września, 16:00.
Ajaks Częstochowa - Grom Miedźno, sobota, 26 września, 16:00.
Oksza Łobodno - Błękitni Libidza, sobota, 26 września, 16:00.
Płomień Czarny Las - Płomień Częstochowa, sobota, 26 września, 16:00.
Unia Masłońskie - Pilica Koniecpol, sobota, 26 września, 16:00.
LZS Mrzygłód - Lot Konopiska, sobota, 26 września, 16:00.
GKS Koziegłowy - Jura Niegowa, sobota, 26 września, 16:00 (Gniazdów).
Orkan Rzerzęczyce - LKS Kamienica Polska, sobota, 26 września, 16:00.
Czarni Starcza - Olimpia Huta Stara, sobota, 26 września, 16:00.
Orzeł Psary/Babienica - Mechanik Kochcice, sobota, 26 września, 16:00.
Sparta Tworóg - Victoria Strzebiń, sobota, 26 września, 16:00.
Junior Szarlejka - Grom II Cykarzew, sobota, 26 września, 16:00.
Grom Poczesna - MKS II Myszków, sobota, 26 września, 16:00 (Huta Stara).
Błękitni Herby - Unia Lubecko, sobota, 26 września, 16:00.
LKS Hadra - Promień II Glinica , sobota, 26 września, 16:00.
Śląsk Koszęcin - Rozwój Olszyna, sobota, 26 września, 16:00.
Niedziela:
MKS Myszków - Polonia Tychy, niedziela, 27 września, 11:00. (kobiety).
Liswarta II Lisów - Rybak Ciasna, niedziela, 27 września, 11:00.
Płomień Borowe - Dragon Rusinowice, niedziela, 27 września, 11:00. (Wręczyca Wielka).
Płomień Lgota Mała - Piast Lubojna, niedziela, 27 września, 12:00.
Zieloni Zborowskie - Tajfun Harbułtowice, niedziela, 27 września, 12:00.
Naprzód Ostrowy - Sokół Wręczyca Wielka, niedziela, 27 września, 16:00.
Orlik Blachownia - Sparta Nowa Wieś, niedziela, 27 września, 16:00.
Unia Lisowice - Liswarta Lisów, niedziela, 27 września, 16:00. (Lubliniec).
Płomień Przystajń - Orzeł Pawonków, niedziela, 27 września, 16:00.
KS Gwoździany - Pokój Sadów, niedziela, 27 września, 16:00.
Ruch Kochanowice - Huragan Jezioro, niedziela, 27 września, 16:00..
Warta II Mstów - Metal Rzeki Wielkie, niedziela, 27 września, 16:00.
Pogoń II Kamyk - Warta Pławno, niedziela, 27 września, 16:00.
Polonia/Unia Widzów - Pogoń Blachownia, niedziela, 27 września, 16:00.
Lelovia Lelów - KS Kotowice, niedziela, 27 września, 16:00.
Iskra Mokrzesz - GKS II Koziegłowy, niedziela, 27 września, 16:00.
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona - Orły Kusięta, niedziela, 27 września, 16:00.
LKS Wierzbie - Płomień Łagiewniki Wielkie, niedziela, 27 września, 16:00.

cz-piłka.pl, 

 

Log in or create an account