CGK 05/06.10.2019.

Piłkarze Rakowa w sobotę zagrają w Szczecinie z liderem Ekstraklasy, przed własną publicznością o kolejne przełamanie powalczą piłkarze Skry. W czwartej lidze Znicz i rezerwy Rakowa zagrają na swoich obiektach, a na wyjazd do Ornontowic szykuje się Polonia Poraj. W pozostałych ligach kibice będą mogli obejrzeć wiele emocjonujących pojedynków, szczególnie te derbowe w Myszkowie, Kaletach czy Hebach.
Sobota:
Promień Glinica - Unia Lisowice, sobota, 5 października, 11:00
Pilica Koniecpol - Orkan Rzerzęczyce, sobota, 5 października, 13:00
Skra Częstochowa - Bytovia Bytów, sobota, 5 października, 15:00
Znicz Kłobuck - Śląsk Świętochłowice, sobota, 5 października, 15:00
Grom Cykarzew - KS Panki, sobota, 5 października, 15:00
Gmina Kłomnice - Olimpia Truskolasy, sobota, 5 października, 15:00
Liswarta Krzepice - MLKS Woźniki, sobota, 5 października, 15:00
Pogoń Kamyk - Warta Mstów, sobota, 5 października, 15:00
MKS Myszków - Zieloni Żarki, sobota, 5 października, 15:00
Stradom Częstochowa - Unia Rędziny, sobota, 5 października, 15:00
Pokój Sadów - Orzeł Psary/Babienica, sobota, 5 października, 15:00
Mechanik Kochcice - Sparta Lubliniec, sobota, 5 października, 15:00
Huragan Jezioro - Orzeł Pawonków, sobota, 5 października, 15:00
Dragon Rusinowice - LKS Hadra, sobota, 5 października, 15:00
Sparta Tworóg - KS Gwoździany, sobota, 5 października, 15:00
Błękitni Herby - Rozwój Olszyna, sobota, 5 października, 15:00
Zieloni Zborowskie - Promień II Glinica, sobota, 5 października, 15:00
Błękitni Libidza - Sparta Nowa Wieś, sobota, 5 października, 15:30
Lotnik Kościelec - Naprzód Ostrowy, sobota, 5 października, 15:30
Ajaks Częstochowa - Orzeł Kiedrzyn, sobota, 5 października, 15:30
Victoria Częstochowa - Liswarta Popów, sobota, 5 października, 15:30
Płomień Czarny Las - Grom Miedźno, sobota, 5 października, 15:30
Oksza Łobodno - Sokół Wręczyca Wielka, sobota, 5 października, 15:30
Olimpia Huta Stara - Start Soborzyce, sobota, 5 października, 15:30
Unia Masłońskie - Czarni Starcza, sobota, 5 października, 15:30
KS Kotowice - Sokół Olsztyn, sobota, 5 października, 15:30
Lot Konopiska - Jura Niegowa, sobota, 5 października, 15:30
Orlik Blachownia - Iskra Mokrzesz, sobota, 5 października, 15:30
Metal Rzeki Wielkie - Znicz II Kłobuck, sobota, 5 października, 15:30
Warta II Laguna Mstów - Płomień Częstochowa, sobota, 5 października, 15:30
Niedziela:
KS Złoty Potok - LKS Kamienica Polska, niedziela, 6 października, 11:00
Raków II Częstochowa - Sarmacja Będzin, niedziela, 6 października, 12:30
Piast Przyrów - Amator Golce, niedziela, 6 października, 15:00
Unia Kalety - Jedność Boronów, niedziela, 6 października, 15:00
Warta Kamieńskie Młyny - Victoria Strzebiń, niedziela, 6 października, 15:00
Płomień Przystajń - Ruch Kochanowice, niedziela, 6 października, 15:00
Liswarta Lisów - LKS Sieraków Śląski, niedziela, 6 października, 15:00
Rybak Ciasna - Tajfun Harbułtowice, niedziela, 6 października, 15:00
LKS Wierzbie - Unia Lubecko, niedziela, 6 października, 15:00
Biała Gwiazda Krasice - Kmicic Kruszyna, niedziela, 6 października, 15:30
Sparta Szczekociny - LZS Mrzygłód, niedziela, 6 października, 15:30
Junior Szarlejka - Płomień Lgota Mała, niedziela, 6 października, 15:30
Unia II Rędziny - Gmina II Kłomnice, niedziela, 6 października, 15:30
Polonia/Unia Widzów - Piast Lubojna, niedziela, 6 października, 15:30
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona - Warta Myszków, niedziela, 6 października, 15:30
Pogoń Blachownia - Orły Kusięta, niedziela, 6 października, 15:30
Mała Panew Cynków - MKS II Myszków, niedziela, 6 października, 15:30 (Gniazdów)
Lelovia Lelów - Grom Poczesna, niedziela, 6 października, 15:30
 
cz-piłka.pl

Log in or create an account