CGK 28/29.09.2019.

Raków o kolejne punkty zagra u „siebie” w Bełchatowie, Skra wyjeżdża do Wejherowa, a Znicz Kłobuck jedzie do byłego Mistrza Polski, Szombierek Bytom. Porajanie i rezerwy Rakowa wystąpią przed własną publicznością. Swój mecz awansem rozegrali piłkarze Sparty Lubliniec pokonując Płomień Wręczyca Wielka. Piłkarki Gola mają przerwę do połowy października, „Skrzatki” zagrają na swoim obiekcie.
Sparta Lubliniec - Płomień Przystajń 4:0 (24 września)
Sobota:
Naprzód Ostrowy - Biała Gwiazda Krasice, sobota, 28 września, 11:00
Orkan Rzerzęczyce - Lot Konopiska, sobota, 28 września, 13:00
Raków Częstochowa - Wisła Płock, sobota, 28 września, 15:00 (Bełchatów)
Orzeł Kiedrzyn - Lotnik Kościelec, sobota, 28 września, 15:00 (Kiedrzyn)
Ruch Kochanowice - Pokój Sadów, sobota, 28 września, 15:00
Orzeł Psary/Babienica - Promień Glinica, sobota, 28 września, 15:00
Victoria Strzebiń - Liswarta Lisów, sobota, 28 września, 15:00 (Kalety)
LKS Sieraków Śląski - Mechanik Kochcice, sobota, 28 września, 15:00
Rozwój Olszyna - Sparta Tworóg, sobota, 28 września, 15:00
Polonia Poraj - Drama Zbrosławice, sobota, 28 września, 16:00
Unia Rędziny - MKS Myszków, sobota, 28 września, 16:00
Zieloni Żarki - Pogoń Kamyk, sobota, 28 września, 16:00
Warta Mstów - Unia Kalety, sobota, 28 września, 16:00
Jedność Boronów - Piast Przyrów, sobota, 28 września, 16:00
Olimpia Truskolasy - Grom Cykarzew, sobota, 28 września, 16:00
Sokół Wręczyca Wielka - Victoria Częstochowa, sobota, 28 września, 16:00
Liswarta Popów - Płomień Czarny Las, sobota, 28 września, 16:00
Grom Miedźno - Ajaks Częstochowa, sobota, 28 września, 16:00
LKS Kamienica Polska - Sparta Szczekociny, sobota, 28 września, 16:00
Sokół Olsztyn - Unia Masłońskie, sobota, 28 września, 16:00
LZS Mrzygłód - Pilica Koniecpol, sobota, 28 września, 16:00
Czarni Starcza - Start Soborzyce, sobota, 28 września, 16:00
Znicz II Kłobuck - Orlik Blachownia, sobota, 28 września, 16:00
Skra Częstochowa - Akademia Orlik Jelenia Góra, sobota, 28 września, 16:00
Niedziela:
KS Złoty Potok - Olimpia Huta Stara, niedziela, 29 września, 11:00
Płomień Borowe - Metal Rzeki Wielkie, niedziela, 29 września, 11:00
Raków II Częstochowa - AKS Mikołów, niedziela, 29.września, 11.30.
Tajfun Harbułtowice - Płomień Łagiewniki Wielkie, niedziela, 29 września, 12:00
Jura Niegowa - KS Kotowice, niedziela, 29 września, 13:30
MLKS Woźniki - Gmina Kłomnice, niedziela, 29 września, 16:00
Unia Lisowice - Huragan Jezioro, niedziela, 29 września, 15:00
Orzeł Pawonków - Warta Kamieńskie Młyny, niedziela, 29 września, 15:00
KS Gwoździany - Rybak Ciasna, niedziela, 29 września, 15:00
LKS Hadra - Zieloni Zborowskie, niedziela, 29 września, 15:00
Promień II Glinica - LKS Wierzbie, niedziela, 29 września, 15:00
Unia Lubecko - Błękitni Herby, niedziela, 29 września, 15:00 (Łagiewniki)
Szombierki Bytom - Znicz Kłobuck, niedziela, 29 września, 16:00
Amator Golce - Liswarta Krzepice, niedziela, 29 września, 16:00
KS Panki - Stradom Częstochowa, niedziela, 29 września, 16:00
Kmicic Kruszyna - Sparta Nowa Wieś, niedziela, 29 września, 16:00
Iskra Mokrzesz - Polonia-Unia Widzów, niedziela, 29 września, 16:00
Piast Lubojna - Unia II Rędziny, niedziela, 29 września, 16:00 (Borowno)
Gmina II Kłomnice - Junior Szarlejka, niedziela, 29 września, 16:00
Grom Poczesna - Warta II Mstów, niedziela, 29 września, 16:00
Lelovia Lelów - Mała Panew Cynków, niedziela, 29 września, 16:00
MKS II Myszków - Pogoń Blachownia, niedziela, 29 września, 16:00
Orły Kusięta - Dąbrowianka Dąbrowa Zielona, niedziela, 29 września, 16:00
Warta Myszków – Płomień Częstochowa, niedziela, 29 września, 16:00
 
Oksza Łobodno - Błękitni Libidza, przełożony, sobota, 16 listopada.
 
cz-piłka.pl
 

Log in or create an account