Zostań trenerem futsalu

Nie trzeba nikogo przekonywać o tym, że futsal rozwija się dynamicznie. Śląski Związek Piłki Nożnej, dostrzegając potrzebę futsalowego środowiska, organizuje kurs trenerski Futsal C.

- Zdobycie uprawnień Futsal C stanowi pierwszy krok trenerskiego wtajemniczenia i jest niezbędne do aplikowania na kurs UEFA Futsal B - mówi Grzegorz Morkis, wiceprzewodniczący Komisji ds Futsalu i Piłki Plażowej PZPN, a jednocześnie członek zarządu Śląskiego ZPN. - Ilość osób uczestniczących w kursie jest ograniczona, bo możemy przyjąć 32 osoby. Pozostało jeszcze 14 miejsc.
Kurs odbywać się będzie na obiektach najlepszego futsalowego klubu w Polsce Rekordu Bielsko-Biała, przy ulicy Startowej 13. Składać się będzie z trzech zjazdów: od 22 do 24 marca, od 26 do 28 kwietnia i 31 maja do 2 czerwca, kiedy to zaplanowana została kursokonferencja oraz z sesji egzaminacyjnej od 7 do 9 czerwca.
Wykładowcami będą znakomicie znani w futsalowym środowisku: Andrea Bucciol, Klaudiusz Hirsch, Błażej Korczyński, Andrzej Szłapa, Piotr Szymura i Trener Edukator UEFA.
- Wymogi dotyczące przyjęcia na kurs są następujące: zaświadczenia z sądu KRK, świadectwo ukończenia szkoły średniej, zdjęcie na platformie PZPN24, oświadczenie antykorupcyjne wygenerowane z systemu PZPN24, zaświadczenie lekarskie i kurs pierwszej pomocy - wylicza Grzegorz Morkis. - Cena kursu wynosi 1350 zł, a w niej zawarte są: koszulka polo w kolorze czerwonym, koszulka treningowa czerwona, spodenki treningowe czerwone, para skarpetek, podkładka i materiały biurowe, dostęp do programu ,,Pro Train UP’’ do końca trwania kursu oraz dostęp do platformy ,,Football Library’’ i ich materiałów do ceny 100 zł.
Aplikować o kurs można tylko poprzez portal PZPN24. Ewentualne pytania należy kierować do osoby odpowiedzialnej za kurs - Grzegorza Morkisa (telefon 502135259, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

cz-piłka.pl

Log in or create an account