Zapowiedzi

CGK 13/14/15.09.2019.

Raków zagra na „swoim” terenie z Arką Gdynia, Skrę czeka wyjazd do stolicy Podkarpacia i starcie z Resovią Rzeszów. W czwartej lidze Polonia Poraj zagra z byłym mistrzem Polski, Szombierkami Bytom. Znicz i rezerwy Rakowa czekają wyjazdy. Zawodniczki Gola w samo południe rozpoczną pojedynek z Sokołem Kolbuszowa, a cztery godziny później zagrają przy Loretańskiej Ladies. Również na swoim obiekcie wystąpią myszkowianki. Jednak już w piątek będzie można obejrzeć w Pankach bardzo ciekawy pojedynek gospodarzy z idącym przez rozgrywki jak burza Myszkowem. Niestety z powodu wycofania się z rozgrywek rezerw Olimpii Truskolasy, nie odbędzie się pojedynek w Borownie z Piastem Lubojna. W pozostałych kolejkach będzie wolny termin.  

CGK 7/8.09.2019.

Piłkarze Rakowa w ten weekend mają wolny termin ze względu na występy reprezentacyjne. Skra zagra przy Loretańskiej z Stalą Stalowa Wola. Czwartoligowcy w komplecie zaprezentują się swoim kibicom, natomiast wszystkie nasze panie zagrają w delegacji. Będzie można oczywiście podziwiać piłkarzy „Okręgówki” oraz A i B-klasy. W czwartek zmierzyły się ze sobą zespoły Lotu i Złotego Potoku oraz Sparty Lubliniec i Victorii Strzebiń, a w piątkowy wieczór zagrali piłkarze Kamyka i Myszkowa.

Pojedynek z podtekstami

Nie ma Raków szczęścia do warszawskiego zespołu. W ośmiu rozegranych do tej pory pojedynkach ligowych pięciokrotnie górą byli Legioniści a trzy razy zanotowano remis. Ostatni taki pojedynek wiosną 1998 roku wygrali warszawianie 2:0, a strzelcami goli byli Jacek Bednarz i Sylwester Czereszewski.

Pierwsze starcie

Jeszcze w historii pojedynków obu zespołów nie zanotowano oficjalnego meczu na szczeblu centralnym. Na „Bukowej” spadkowicz liczy na pierwszy komplet punktów, natomiast częstochowianie niesieni zwycięstwem nad Widzewem pragną pokonać nie mniej utytułowanego rywala.

CGK 30/31.08, 01.09.2019.

Raków, Skra i czwartoligowcy wystąpią w delegacji. Kibicom przyjdzie pasjonować się zmaganiami piłkarzy Ligi Okręgowej, A-klasy i B-klasy, która zagra już w komplecie. Pierwsze mecze już w piątek. Dla sympatyków płci pięknej zaprezentują się dwa nasze zespoły.

Widzew na Lorecie

Prawie dokładnie cztery miesiące temu piłkarze Widzewa zaprezentowali się częstochowskiej widowni i po dramatycznym meczu zremisowali po raz dziesiąty z rzędu. Bohaterem meczu był Mariusz Holik, który najpierw strzelił samobójczego gola, a potem doprowadził do wyrównania. W doliczonym czasie gry rzutu karnego nie wykorzystał Michael Ameyaw. W niedzielnym meczu na pewno emocji również nie zabraknie.

Log in or create an account