Zapowiedzi

Przyjacielskie spotkanie?

Przed nami pojedynek zespołów, które ramię w ramię od sześciu lat walczyły o powrót do Ekstraklasy. Na finiszu lepsi okazali się częstochowianie, ale Stal, szczególnie pod rządami Janusza Białka, nie była szczęśliwym rywalem dla częstochowian. Zaczęto nawet podejrzewać trenera Janusza Białka, że ma patent na Raków. 

CGK 24/25.października

Raków w Bełchatowie zmierzy się ze Stalą Mielec. Znicz Kłobuck w Kamyku będzie podejmował lidera, Unię Kosztowy. Rezerwy Rakowa jadą do Bytomia, natomiast myszkowianie zostali objęci kwarantanną i nie pojadą do Siewierza. Skra Ladies wykorzystując przerwę reprezentacyjną rozegra zaległy pojedynek w Bielawie. Po zakończeniu rozgrywek częstochowskiej B-klasy odbędą się jeszcze cztery zaległe mecze. Wszystkie mecze bez udziału publiczności.

CGK 17/18.października.2020.


W sobotę piłkarze Rakowa wracają do rozgrywek ligowych i udają się do Zabrza na spotkanie z wiceliderem. Skra również w delegacji zagra z Hutnikiem Kraków, w którym występuje dobrze znany w Częstochowie, Kamil Sobala. Ladies o kolejne punkty zagrają w Bielawie, a myszkowianki w Zawierciu. Również czwartoligowcy poza rezerwami Rakowa wystąpią na wyjazdach. Na chwilę obecną nie odbędą się mecze Liswarta Lisów - KS Gwoździany, Promień II Glinica - Liswarta II Lisów i Błękitni Herby - Zieloni Zborowskie. Pozostałe mecze zostaną rozegrane, ale bez udziału kibiców.

Hit w Zabrzu bez kibiców

Sobotni mecz Górnika Zabrze z Rakowem Częstochowa odbędzie się bez udziału publiczności z powodu zaostrzenia obostrzeń dotyczących pandemii koronawirusa, które ogłosił premier Mateusz Morawiecki, a które wejdą w życie akurat od soboty 17. października.

CGK 10/11.października

Kilku piłkarzy Rakowa przebywa na zgrupowaniach kadry, ale reszta przygotowuje się do najbliższego pojedynku w Zabrzu, który odbędzie się w sobotę, 17.października. Rezerwowy skład zagra w Radzionkowie z „Cidrami”. Na chwilę obecną wiadomo o przełożeniu pojedynku Piasta Przyrów z Zielonymi Żarki. W czwartek awansem rozegrano mecz Pogoni Kamyk z Amatorem Golce (1:2). Pauzować będzie Olimpia Huta Stara.

CGK 2/3/4.października. 2020.

W piątek w Bełchatowie zagra Raków z Wisłą Płock, Znicz w sobotę w delegacji zmierzy się outsiderem ze Zbrosławic. Najciekawiej zapowiadają się czwartoligowe derby przy Limanowskiego. Nasze panie w rozjazdach. „Skrzatki” tym razem wyruszają do Grodziska Wielkopolskiego, a myszkowianki zmierzą się na świętochłowickiej „Skałce” z Tygryskami. W powiecie kłobuckim, gdzie wprowadzono tzw. strefę czerwona, zawody mogą się odbywać, ale bez udziału publiczności. 

Log in or create an account