Zapowiedzi

Kibice przybędą na Jasną Górę

Już po raz dwunasty na Janą Górę przybędzie Pielgrzymka Kibiców. Narodziła się ona za sprawą legendarnego kibica Lechii, Tadeusza Duffeka. Pielgrzymkę organizuje salezjanin, ks. Jarosław Wąsowicz. W zeszłym roku do Częstochowy przyjechało około czterech tysięcy fanów sportu.

Weeked z Coffe Sport

Zeszłoroczny turniej wypadł na tyle okazale, że postanowiono kontynuować zmagania młodych adeptów futbolu. W najbliższy weekend, 11 i 12.stycznia, rozegrana zostanie druga edycja tego turnieju, ponownie w okazałej Hali Sportowej w Mykanowie pod honorowym patronatem Wójta Gminy Mykanów – Dariusza Pomada.

Otwarcie Ferii

Jest to najstarszy turniej organizowany w naszym regionie. Pierwsza edycja odbyła się w 1988 roku i odbywała się przez kilkadziesiąt lat w Szkole Podstawowej nr 50 przy ulicy Starzyńskiego. Obecnie zawodnicy spotykają się w różnych obiektach. Ostatnio zagrali w Mykanowie, gdzie górą byli piłkarze Ajaksu.

Turniej halowy pamięci Michała Kobusa


W sobotę, 11 stycznia, w Hali Sportowej przy boisku KS Stradom w Częstochowie - rozegrana zostanie dwunasta już edycja Halowego Turnieju Piłkarskiego poświęconego tragicznie zamarłemu piłkarzowi Stradomia - Michałowi Kobusowi.

Rusza Liga Futsalu

W niedzielę, 5.stycznia, rusza dwudziesta szósta edycja Ligi Futsalu o Puchar Prezydenta Miasta Częstochowy. W niedzielę od godziny 11.00. rozpoczną się zmagania w Hali Polonia, a będą kontynuowane w poniedziałkowe Święto Trzech Króli.

Jura Cup otwiera sezon

Silnie obsadzony turniej piłki halowej „Jura Futsal Cup” otwiera tegoroczny sezon. W okazałej Hali Sportowej w Mstowie będą rywalizować czołowe polskie zespoły w tej formie gier. Jak zwykle zapewniono silną konkurencję i wysoką pulę nagród. W związku z tym emocji na pewno nie zabraknie. W imieniu organizatorów wszystkich sympatyków futsalu zapraszamy do Hali Sportowej w Mstowie. Sobotnia rywalizacja rozpocznie się od godziny 8.00 i potrwa do godziny 19.15. na którą przewidziano mecz finałowy.

Log in or create an account