Zapowiedzi

CGK 23/24. października

Raków w sobotnie południe zagra przy Limanowskiego ze „Słonikami” z Niecieczy, gdzie występuje dwóch byłych graczy Rakowa, Tomasz Loska i Adam Radwański. Jeszcze wcześniej zagrają rezerwy, które na sztucznej murawie zmierzą się z Unią Rędziny. Inny czwartoligowiec, MKS Myszków jedzie do sąsiada zza miedzy, Warty Zawiercie. Panie mają reprezentacyjną przerwę. Pierwszoligowa Skra wystąpi jako gość w Tychach.

CGK 14/16/17.października

Przed nami kolejny piłkarski weekend. Pierwszy mecz już w czwartek rozegrali piłkarze rezerw Skry i Orła Kiedrzyn. Raków swój mecz rozegra we Wrocławiu, Skra jako gospodarz zagra w Katowicach z GKS-em, czwartoligowcy poza rezerwami Rakowa zagrają na swoich stadionach. Ladies mają wolne.

CGK 08/09/10.października

Piłkarze Rakowa korzystając z przerwy reprezentacyjnej przygotowują się do pojedynku ligowego we Wrocławiu w następną sobotę. Swój mecz mają przełożony również piłkarze Skry. Czwartoligowcy dwa mecze rozegrają na swoich obiektach, jedynie Unia Rędziny wystąpi w Jaworznie. Jako pierwsi, bo już w piątek, na ligowych boiskach zaprezentowali się piłkarze Znicza Kłobuck i Liswarty Krzepice oraz MKS-u Myszków.

CGK 2/3.października:

W niedzielę sympatycy Rakowa będą mogli ponownie obejrzeć przy Limanowskiego swoich pupilów w akcji. Skra tradycyjnie zagra w delegacji w Polkowicach, natomiast Ladies jadą do Rybnika. Czwartoligowcy tym razem wystąpią na swoich obiektach.

CGK 25/26.września

Ten weekend nie najlepiej rozpoczął się dla naszych drużyn, bo od wysokiej przegranej Skry na Widzewie. Raków rozegra ciężki mecz w Warszawie, a nasi czwartoligowcy będą również walczyć w delegacji. Do rozgrywek powracają panie ze Skry Ladies, które rozegrają pojedynek z SWD Wodzisław Śląski przy Loretańskiej.

CGK 18/19.września

W najbliższy weekend Raków zagra w Mielcu, Skra jako gospodarz w Gdyni, Ladies mają przerwę reprezentacyjną. Reszta wystąpi na swoich obiektach i na pewno dostarczy swoim kibicom sporo emocji.

Log in or create an account