Zapowiedzi

Inauguracja w Gliwicach

Piłkarze Rakowa zainaugurują w Gliwicach kolejny sezon w Ekstraklasie powiększonej do osiemnastu zespołów. Beniaminkami zostały Radomiak Radom, Bruk-Bet Termalica Nieciecza i Górnik Łęczna. Z najlepszą klasą rozgrywkową pożegnają się w przyszłym roku trzy drużyny.

Pucharowy debiut

Po sukcesach na swoim podwórku w czwartkowy wieczór, 22 lipca, Raków Częstochowa zadebiutuje w europejskich pucharach. W drugiej rundzie kwalifikacji Ligi Konferencji Europy UEFA zmierzy się na wyjeździe z Suduvą Mariampol z Litwy. Rewanż tydzień później na stadionie w Bielsku Białej.

Walka o kolejne trofeum

Piłkarze Rakowa po wywalczeniu Pucharu Polski stanęli przed szansą na zdobycie kolejnego trofeum, Superpucharu Polski. Tym razem muszą się zmierzyć z niewygodnym dla częstochowian przeciwnikiem, warszawską Legią. Pojedynek odbędzie się przy Łazienkowskiej w sobotę o godzinie 20.00.

CGK 10/11 lipca

Ostatnie mecze tego sezonu, a najwięcej emocji wzbudzą na pewno rozgrywki w grupie spadkowej Ligi Okręgowej. Później już tylko zasłużone wakacje.

CGK 2/3/4/7. lipca

Przed nami ostatnie akordy piłkarskiego sezonu 2020/2021. Do rozegrania pozostał ostatni mecz w Lidze Okręgowej Mistrzowskiej oraz dwie kolejki w spadkowej. A-klasa w ten weekend zakończy rozgrywki, a Podokręgu Lubliniec mają jeszcze po dwie rundy.

Beniaminek Cup

Na obiekcie Victorii przy Krakowskiej odbędą się dwa turnieje w ramach Beniaminek Cup 2021. W sobotę wystąpią zawodnicy z rocznika 2010 i młodsi, a w niedzielę seniorzy w kategorii open.

Log in or create an account