Zapowiedzi

CGK 16/17.11.2019.

Raków ma chwilę oddechu przed występem w Kielcach w związku z przerwą reprezentacyjną. Skra przełożyła z tego samego powodu swój mecz na 27.listopada mecz z Legionovią. Czwartoligowcy i piłkarze Ligi Okręgowej po raz ostatni zaprezentują się swoim kibicom, chociaż w L.O. mamy dwa mecze zaległe: Gmina Kłomnice - MKS Myszków i Amator Golce – MLKS Woźniki, które zostaną rozegrane 23.listopada. W pierwszej grupie A-klasy jest jeden zaległy pojedynek, który odbędzie się w tą sobotę.

CGK 09/10.11.2019.

Piłkarze Rakowa zagrają w delegacji z Zagłębiem Lubin. Skra rozegra przy Loretańskiej bardzo ważny pojedynek ze Stalą Rzeszów, która nie błyszczy w spotkaniach wyjazdowych. Czwartoligowe Polonia Poraj i Znicz Kłobuck zagrają na swoich obiektach natomiast rezerwy Rakowa w Ornontowicach. Ich ewentualne zwycięstwa mogą im przysporzyć wiele wspólnych korzyści. Rozgrywki zakończyli już piłkarze Podokręgu Lubliniec i B-klasy częstochowskiej oraz piłkarki Gola. Zaległy pojedynek rozegrają jeszcze myszkowianki z trzeciej ligi.

CGK 02/03/04.11.2019.

Piłkarze Rakowa, którzy w Elblągu przeszli kolejną przeszkodę w rozgrywkach Pucharu Polski zagrają w poniedziałek w Bełchatowie z Wisłą Kraków. W niedzielę w Siedlcach Skra zmierzy się z Pogonią, której piłkarzom w koncentracji może przeszkodzić podejrzenie o stosowanie niedozwolonych metod wspomagania. Z czwartoligowców porajanie zagrają w Rudzie Śląskiej, Znicz w Siewierzu, a rezerwy Rakowa u siebie będą podejmować outsidera ze Zbrosławic. Rozgrywki zakończyli już piłkarze grupy drugiej B-klasy. Pauzę mają panie z pierwszej ligi, ale Gol zagrał awansem i zakończył sezon. Skrzatki wystąpią w dalekich Żarach, Myszków będzie odrabiał zaległości.

CGK 26/27.10.2019.

Raków w sobotę wyjeżdża do Łodzi na starcie z drugim beniaminkiem ŁKS-em. Skra zagra w Łęcznej z byłym ekstraklasowcem, Górnikiem Łęczna. W czwartej lidze mamy ciekawy pojedynek w Kłobucku, gdzie miejscowy Znicz zmierzy się z rezerwami Rakowa. Polonia Poraj, również u siebie, będzie podejmować RKS Grodziec.

Pokonać Olimpię

Skra nadal nie potrafi ustabilizować formy i przeplata dobre spotkania porażkami, a najbardziej bolesne są straty punktów na własnym boisku, które miało być atutem częstochowian. Rywale już oswojeni z myślą na jakiej nawierzchni będą grać i przygotowują się na sztucznych boiskach. Tak też uczynili elblążanie. Szkoda, że nasi zawodnicy nie stosują podobnego zabiegu przed meczami wyjazdowymi.

CGK 19/20.10.2019.

Po reprezentacyjnej przerwie do gry powraca Raków, który w poniedziałek w Bełchatowie zagra ze Śląskiem Wrocław. Przy Loretańskiej Skra zmierzy się Olimpią Elbląg. Czwartoligowcy w większości w rozjazdach. Jedynie przy Limanowskiego zobaczymy rezerwy Rakowa. Znicz wystąpi w Ornontowicach a Polonia Poraj w Siewierzu. Z drużyn kobiecych Gol i Skra Ladies zagrają w Częstochowie, a myszkowianki w Goczałkowicach Zdrój.

Log in or create an account