Przegląd weekendu 11/13/14. listopada

  • Published in News
cz-piłka.pl. piłka nożna, Częstochowa, football, Waldemar Deska, www.waldemardeska.pl, football photo gallery, football photos, Skra Częstochowa - Raków Częstochowa

Piłkarze Rakowa mają przerwę reprezentacyjną, Skra w niedzielę zagra w Jastrzębiu Zdrój, Ladies czeka daleka wyprawa do Tczewa na zakończenie rundy, czwartoligowców czeka pojedynek derbowy Myszkowa i rezerw Rakowa oraz pojedynek Unii Rędziny z Przemszą Siewierz. Najbardziej zapracowani będą piłkarze „Okręgówki” którzy zagrają w czwartek i niedzielę.

XV kolejka, 11/13/14. listopada:
Unia Kosztowy – LKS Jedność 32 Przyszowice, 5:1
Szombierki Bytom – LGS 38 Podlesianka Katowice, 3:0
Unia Rędziny – Przemsza Siewierz, 0:2 (0:0)
Polonia Łaziska Górne – Unia Dąbrowa Górnicza, 2:3
MKS Myszków – Raków II Częstochowa, 0:3 (0:1)
Śląsk Świętochłowice – Ruch Radzionków, 0:3
Gwarek Ornontowice – Szczakowianka Jaworzno, 1:2
Warta Zawiercie – Rozwój Katowice, 1:0

XV kolejka, 11. listopada:
KS Panki - Lot Konopiska, 0:0
Victoria Częstochowa - MLKS Woźniki, 5:1 (0:1)
Jedność Boronów - Sparta Szczekociny, 1:1 (0:1)
Liswarta Krzepice - Pogoń 1947 Kłomnice, 2:1 (0:1)
Warta Mstów - Stradom Częstochowa, 3:1 (1:0)
Orzeł Kiedrzyn - Amator Golce, 1:1 (0:1)
Orzeł Psary/Babienica - Zieloni Żarki, 1:1 (0:1)
Pogoń Kamyk - Znicz Kłobuck, 0:4 (0:1)
Unia Kalety - Skra II Częstochowa, 0:2 (0:0)

XVI kolejka, 13/14. listopada:
Sparta Szczekociny - MLKS Woźniki, 1:0 (1:0)
Znicz Kłobuck - Unia Kalety, 2:0
Lot Konopiska - Pogoń Kamyk, 3:0
Zieloni Żarki - KS Panki, 3:1
Amator Golce - Orzeł Psary/Babienica, 4:4 (4:3)
Stradom Częstochowa - Orzeł Kiedrzyn, 3:1
Pogoń 1947 Kłomnice - Warta Mstów, 2:1 (0:0)
Jedność Boronów - Liswarta Krzepice, 4:0
Skra II Częstochowa - Victoria Częstochowa, 0:1 (0:1)

XIII kolejka, 13/14. listopada:
Piast Przyrów - Biała Gwiazda Krasice, 3:0 (0:0)
Sokół Olsztyn - GKS Koziegłowy, 2:4
Orkan Rzerzęczyce - Olimpia Huta Stara, 0:3 (0:1)
KS Złoty Potok - Czarni Starcza, 0:8
Skalniak Kroczyce - Płomień Częstochowa, 1:0 (1:0)
Jura Niegowa - LKS Kamienica Polska, 4:0 (2:0)
MKS II Myszków - Pilica Koniecpol, 5:2

I kolejka, 13.listopada:
KS Gwoździany - Płomień Przystajń, 2:1 (1:0)
V kolejka, 11.listopada:
Warta Kamieńskie Młyny - Promień Glinica, 5:4 (2:1)
V kolejka, 13.listopada:
Sparta Lubliniec - Huragan Jezior, 6:2 (3:0)

XIV kolejka, 13/14. listopada:
Sparta Tworóg - Promień II Glinica, 1:0 (0:0)
Błękitni Herby - Tajfun Harbułtowice, 1:7 (0:3)
Unia Lisowice - LKS Hadra, 2:0 (0:0)
LKS Wierzbie - Unia Lubecko, 1:1 (1:1)
Rozwój Olszyna - Liswarta II Lisów, 2:2 (0:0)
Płomień Łagiewniki Wielkie - Zieloni Zborowskie, 11:0 (4:0)
Dragon Rusinowice - Pokój Sadów, 0:1 (0:1)
Małapanew Kuczów - pauza.

cz-piłka.pl, foto: Waldemar Deska

Log in or create an account