Przegląd weekendu 11/12.09.

  • Published in News
cz-piłka.pl. piłka nożna, Częstochowa, football, Waldemar Deska, www.waldemardeska.pl, football photo gallery, football photos, Skra Częstochowa - Raków Częstochowa

Najważniejszym wydarzeniem tego weekendu będzie na pewno powrót Rakowa na Limanowskiego i niedzielny mecz ligowy z Lechem Poznań. Skra i czwartoligowcy grali w delegacji, i tylko poza Unią Rędziny, bardzo skutecznie. W sobotę w Mstowie odbył się Piknik Piłkarski, a w niedzielę przy Starzyńskiego XVIII Memoriał im. Ryszarda Chojnackiego.

VII kolejka, 11/12/13. września:
Warta Poznań - Bruk-Bet Termalica Nieciecza, 0:0
Cracovia Kraków - Górnik Zabrze, 2:2
Jagiellonia Białystok - Stal Mielec, 1:1
Śląsk Wrocław - Legia Warszawa, 1:0
Piast Gliwice - Zagłębie Lubin, 0:1
Wisła Kraków - Lechia Gdańsk, 2:2
Raków Częstochowa - Lech Poznań, 2:2
Górnik Łęczna - Wisła Płock, poniedziałek, 13 września, 18:00.
Radomiak Radom - Pogoń Szczecin, poniedziałek, 13 września, 20:30.

VI kolejka, 11 września:
Rozwój Katowice – Unia Rędziny, 3:0
JSP Szczakowianka – LGKS 38 Podlesianka Katowice, 4:1
LKS Unia Kosztowy – KS Ruch Radzionków, 0:1
LKS Przemsza Siewierz – MKS Myszków, 0:5
GKS Gwarek Ornontowice – MKS Śląsk Świętochłowice, 2:1
LKS Jedność 32 Przyszowice – Unia Dąbrowa Górnicza, 0:4
Warta Zawiercie – Raków II Częstochowa, 0:4
Szombierki Bytom – Polonia Łaziska Górne, 1:2

VI kolejka 11/12 września:
MLKS Woźniki - Pogoń 1947 Kłomnice, 2:0
Skra II Częstochowa - Stradom Częstochowa, 3:0
Unia Kalety - Liswarta Krzepice, 1:1
Znicz Kłobuck - Amator Golce, 3:3
Victoria Częstochowa - Jedność Boronów, 4:2
Pogoń Kamyk - Warta Mstów, 1:4
Lot Konopiska - Zieloni Żarki, 1:0
Sparta Szczekociny - Orzeł Psary/Babienica, 4:1
KS Panki - Orzeł Kiedrzyn, 3:1

IV kolejka 11. września:
Naprzód Ostrowy - Grom Miedźno, 2:4
Liswarta Popów - Płomień Czarny Las, 5:3
Oksza Łobodno - Kmicic Kruszyna, 4:0
Sparta Nowa Wieś - Lotnik Kościelec, 0:3
Ajaks Częstochowa - Błękitni Libidza, 2:2
Grom Cykarzew - Metal Rzeki Wielkie, przełożony na sobotę, 6 listopada, 14:00.

IV kolejka 11/12 września:
Skalniak Kroczyce - Pilica Koniecpol, 1:2
LKS Kamienica Polska - Olimpia Huta Stara, 1:2
Orkan Rzerzęczyce - MKS II Myszków, 1:2
KS Złoty Potok - Piast Przyrów, 0:2
Płomień Częstochowa - Czarni Starcza, 2:4
Biała Gwiazda Krasice - Sokół Olsztyn, 5:2
Jura Niegowa - GKS Koziegłowy, 2:1

V kolejka, 11/12. września:
Mechanik Kochcice - Orzeł Pawonków, 6:3
Ruch Kochanowice - Płomień Przystajń, 2:0
Victoria Strzebiń - Liswarta Lisów, 4:2
LKS Sieraków Śląski - Rybak Ciasna, 3:0
Sparta Lubliniec - Huragan Jezioro, przełożony na sobotę, 13.listopada, 14:00.
KS Gwoździany - Śląsk Koszęcin, 2:2
Warta Kamieńskie Młyny - Promień Glinica, przełożony na czwartek, 11 listopada, 13:00.

III kolejka, 12. września:
Płomień Lgota Mała - Orkan II Rzerzęczyce, 4:1
Junior Szarlejka - Jurajskie Wilki Częstochowa, 8:1
Warta Pławno – Polonia/Unia Widzów, 1:3
Świt Borowno - Amator II Golce, 3:0 (v.o.)
Piast Lubojna - Pogoń Blachownia, 2:2

III kolejka, 11/12. września:
Orły Kusięta - Polonia Poraj, 1:2
Grom Poczesna - Sparta II Szczekociny/Irządze, 3:2
Iskra Mokrzesz - Dąbrowianka Dąbrowa Zielona , 0:1
Start Soborzyc - Lelovia Lelów, 1:4
KS Kotowice - Zieloni II Żarki, 0:10

V kolejka, 12. września:
LKS Hadra - Tajfun Harbułtowice, 2:2
Błękitni Herby - Rozwój Olszyna, 0:5
Unia Lisowice - LKS Wierzbie, 2:2
Płomień Łagiewniki Wielkie - Małapanew Kuczów, 4:0
Dragon Rusinowice - Unia Lubecko, 1:4
Pokój Sadów - Liswarta II Lisów, 7:3
Zieloni Zborowskie - Promień II Glinica, 0:19
Sparta Tworóg – pauza.

cz-piłka.pl, foto: Waldemar Deska

Log in or create an account