Przegląd weekendu 3/4/5. września

  • Published in News
cz-piłka.pl. piłka nożna, Częstochowa, football, Waldemar Deska, www.waldemardeska.pl, football photo gallery, football photos, Skra Częstochowa - Raków Częstochowa

Wykorzystując przerwę na kadrę piłkarze Rakowa rozegrali towarzyski pojedynek z węgierskim MOL Fehérvár FC wygrywając 5:2. Skra Częstochowa, mimo że posiada w swoim składzie kadrowicza, rozegrała w sobotę pojedynek z Zagłębiem w Sosnowcu remisując 0:0. Z czwartoligowców Raków i Unia Rędziny zagrały u siebie, Myszków w Łaziskach Górnych. Nasze panie przy Loretańskiej zmierzą się z drugim beniaminkiem z Ząbek.

V kolejka, 4/5. września:
Raków II Częstochowa – LKS Jedność 32 Przyszowice, 7:0
Unia Dąbrowa Górnicza – Unia Kosztowy, 0:1
LGKS 38 Podlesianka Katowice – Warta Zawiercie, 5:3
Śląsk Świętochłowice – Szombierki Bytom, 0:3
Unia Rędziny – Gwarek Ornontowice, 1:4
JSP Szczakowianka – Przemsza Siewierz, 1:3
Ruch Radzionków – Rozwój Katowice, 2:1
Polonia Łaziska Górne – MKS Myszków, 1:3

V kolejka 3/4. września:
Jedność Boronów - Unia Kalety, 2:2 (1:1)
Liswarta Krzepice - Pogoń Kamyk, 3:0
Lot Konopiska - Sparta Szczekociny, 2:1 (1:1)
Zieloni Żarki - Znicz Kłobuck, 0:4
Amator Golce - Skra II Częstochowa, 2:2 (0:1)
Stradom Częstochowa - MLKS Woźniki, 0:1(0:1)
Pogoń 1947 Kłomnice - Victoria Częstochowa, 2:3 (2:1)
Warta Mstów - KS Panki, 2:2
Orzeł Kiedrzyn - Orzeł Psary/Babienica, 3:2 (1:0)

III kolejka 4/5. września:
Płomień Czarny Las - Grom Miedźno, 1:1
Metal Rzeki Wielkie - Ajaks Częstochowa, 7:1
Błękitni Libidza - Sparta Nowa Wieś, 7:0 (4:0)
Kmicic Kruszyna - Liswarta Popów, 4:4
Lotnik Kościelec - Oksza Łobodno, 3:0 (3:0)
Naprzód Ostrowy - Grom Cykarzew, 2:0

III kolejka 4/5. września:
Olimpia Huta Stara - Jura Niegowa, 2:1 (1:1)
Pilica Koniecpol - KS Złoty Potok, 4:3
Płomień Częstochowa - Biała Gwiazda Krasice, 0:1 (0:0)
Czarni Starcza - LKS Kamienica Polska, 1:2
GKS Koziegłowy - Skalniak Kroczyce, 3:2 (1:0)
Piast Przyrów - Orkan Rzerzęczyce, 2:0 (2:0)
MKS II Myszków - Sokół Olsztyn, 1:0

IV kolejka 3/4/5. września:
Liswarta Lisów - Warta Kamieńskie Młyny, 1:1 (0:0)
Promień Glinica - Ruch Kochanowice, 2:1 (1:0)
Huragan Jezioro - LKS Sieraków Śląski, 0:2 (0:1)
Rybak Ciasna - KS Gwoździany, 1:5 (0:3)
Śląsk Koszęcin - Victoria Strzebiń, 7:0 (3:0)
Płomień Przystajń - Mechanik Kochcice, 7:2
Orzeł Pawonków - Sparta Lubliniec, 1:2 (1:0)

II kolejka 4/5. września:
Polonia/Unia Widzów - Junior Szarlejka, 3:1 (1:1)
Pogoń Blachownia - Świt Borowno, 0:1
Jurajskie Wilki Częstochowa - Piast Lubojna, 1:2 (0:1)
Amator II Golce - Płomień Lgota Mała, 0:9
Orkan II Rzerzęczyce - Warta Pławno, 3:0

II kolejka 5. września:
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona - Orły Kusięta, 0:2
Polonia Poraj - Grom Poczesna, 3:2
Sparta II Szczekociny/Irządze - KS Kotowice, 2:1
Zieloni II Żarki - Start Soborzyce, 8:1
Lelovia Lelów - Iskra Mokrzesz, 0:3

IV kolejka, 5. września:
Liswarta II Lisów - Dragon Rusinowice, 1:2 (0:0)
Tajfun Harbułtowice - Zieloni Zborowskie, 5:2 (2:1)
Promień II Glinica - Pokój Sadów, 6:1
Unia Lubecko - Płomień Łagiewniki Wielkie, 2:2
Małapanew Kuczów - Unia Lisowice, 3:4
Błękitni Herby - LKS Wierzbie, 2:7
Rozwój Olszyna - Sparta Tworóg, 0:1
LKS Hadra – pauza.

IV kolejka 4/5. września:
Sportowa Czwórka Radom - Stomilanki Olsztyn, 2:0
Polonia Środa Wielkopolska - Trójka Staszkówka/Jelna, 4:0
Pogoń Tczew - ROW Rybnik, 5:4
Rolnik Biedrzychowice - UKS SMS II Łódź, 0:4
Resovia Rzeszów - SWD Wodzisław Śląski, 1:2
Skra Ladies Częstochowa - Ząbkovia Ząbki, 4:2

cz-piłka.pl, foto: Waldemar Deska

Log in or create an account