Raków rozmawia z Manchesterem United. Tematem transfer Polaka

  • Published in News
cz-piłka.pl. piłka nożna, Częstochowa, football, Waldemar Deska, football photo gallery, football photos, Skra Częstochowa - Raków Częstochowa

Włodarze Rakowa Częstochowa nie chcą za wszelką cenę sprzedawać obecnych zawodników – przynajmniej teraz, gdy sezon jeszcze nie dobiegł końca. Kluby jednak dzwonią, tak samo jak działacze z ul. Limanowskiego do innych ekip.

W ostatnim czasie na łamach serwisu cz-piłka.pl pisaliśmy o zainteresowaniu zagranicznych klubów Kamilem Piątkowskim oraz Franem Tudorem. Włodarze Rakowa nie chcą się spieszyć z przyjmowaniem ofert, przynajmniej do końca sezonu 2020/21. Ten skład, który ma na dzień dzisiejszy Marek Papszun ma dokończyć rozgrywki i powalczyć o medal w PKO BP Ekstraklasie. Czy tak będzie faktycznie? To się dopiero okaże za jakiś czas.
Działacze Rakowa nie są jednak nieaktywni na rynku transferowym. Według informacji serwisu Meczyki.pl, są prowadzone rozmowy z Manchesterem United, których tematem numer jeden jest sprowadzenie osiemnastoletniego Łukasza Bejgera, który byłby szykowany na następcę Kamila Piątkowskiego. Łukasz Bejger w zespole do lat 23 występuje jako prawy obrońca, choć jego naturalną pozycją jest gra na środku defensywy. Piłkarz ten do „Czerwonych Diabłów” trafił w lutym ubiegłego roku, gdy za 400 tysięcy funtów trafił tam z Lecha Poznań. Pochodzący z Golubia – Dobrzynia osiemnastolatek ma za sobą także występy w młodzieżowych reprezentacjach Polski. W tym roku z orzełkiem na trykocie zagrał w dwóch meczach kadry do lat 19 – z Niemcami oraz Danią.

cz-piłka.pl, Konrad Cinkowski

Log in or create an account