Trenerskie odejścia w Rakowie

  • Published in News

Po ostatnim meczu sezonu 2020/21 do zmian w kadrze Rakowa Częstochowa dojdzie nie tylko na polu zawodniczym, ale także na ławce trenerskiej. Dwóch szkoleniowców zmieni otoczenie.

Dwóch bliskich współpracowników Marka Papszuna – Wojciech Makowski (asystent) oraz Maciej Sikorski (trener bramkarzy) wraz z zakończeniem sezonu rozstanie się z „czerwono-niebieskim” klubem. Taką informację przekazał Maciej Wąsowski z „Przeglądu Sportowego”.
Te wieści potwierdziła rzecznik prasowa Rakowa – Darria Wollenberg, która na Twitterze napisała: - To prawda. Po sezonie trenerzy Makowski i Sikorski odchodzą z Rakowa. Obaj uznali, że pora zmienić coś w swoim życiu i poszukać nowych wyzwań. To ich decyzja, którą my szanujemy. Do końca sezonu będą koncentrować się na pracy w czerwono-niebieskich barwach.
Kibice są zaskoczeni tymi informacjami, a zwłaszcza odejściem Macieja Sikorskiego, który z Papszunem pracował najdłużej. Wcześniej z Rakowem rozstał się także m.in. Maciej Kędziorek, który dziś jest drugim trenerem Arki Gdynia. Odejście Sikorskiego i Makowskiego sprawia, że sztab z którym Papszun awansował z drugiej ligi do pierwszej, a następnie do Ekstraklasy, będzie już historią.

cz-piłka.pl, Konrad Cinkowski, foto: Waldemar Deska

Log in or create an account