Projekt dla Stradomia

  • Published in News
cz-piłka.pl. piłka nożna, Częstochowa, football, Waldemar Deska, football photo gallery, football photos, Skra Częstochowa - Raków Częstochowa, Liga Okręgowa

Od 16. listopada do 25. listopada 2020r. to czas głosowania na projekty zgłoszone do realizacji poprzez Budżet Obywatelski w 2021r. Jednym z nich jest zadanie wysunięte przez KS Stradom. Jest projekt poprawy bazy sportowej trzech dzielnic Dźbów, Gnaszyn-Kawodrza i Stradom.

Do realizacji zostało zgłoszone zadanie ogólnomiejskie nr 450 w ramach którego na terenie klubu przy Sabinowskiej mają powstać piłkochwyty, ogrodzenie boiska, dokończenie trybun i zakup kosiarki niezbędnej do utrzymania boisk.
Bardzo prosimy o oddanie głosu na wskazane zadanie.
Zasady głosowania:
1. W głosowaniu biorą udział mieszkańcy Częstochowy, którzy ukończyli 13 lat.
2. Głosowanie odbywa się poprzez kartę do głosowania, wypełnianą na platformie internetowej do głosowania dostępnej na stronie internetowej www.konsultacje.czestochowa.pl, przy użyciu darmowego kodu SMS, na zadanie 450 dajemy 10 punktów.
3. Przy użyciu jednego numeru telefonu mogą zagłosować dwie osoby, ponieważ na jeden numer telefonu można otrzymać dwa kody - po jednym dla każdej z dwóch osób.
4. Głosujący mogą oddawać głosy na zadania ogólnomiejskie i zadania dzielnicowe (dotyczące tych dzielnic, w których zamieszkują).
Twój głos pomoże nam unowocześnić obiekty sportowe aż w trzech dzielnicach. Liczymy na Twój głos na ZADANIE OGÓLNOMOJESKIE NR 450. NA ZADANIE ---> DAJEMY 10 PKTÓW,
W zdrowym ciele zdrowy duch. GŁOSOWANIE OD PONIEDZIAŁKU 16. LISTOPADA DO 25. LISTOPADA.

cz-piłka.pl, 

 

 

Log in or create an account