Boisko dla Victorii

  • Published in News
cz-piłka.pl. piłka nożna, Częstochowa, football, Waldemar Deska, football photo gallery, football photos, Skra Częstochowa - Raków Częstochowa, Budżet Obywatelski

Rozpoczęło się głosowanie na zadania w Budżecie Obywatelskim. Mogą w nim wziąć udział wszyscy mieszkańcy Częstochowy, którzy ukończyli trzynasty rok życia. Zachęcamy do głosowania, na które poświęcimy kilka minut, a z efektów będziemy się cieszyć przez wiele lat.

Jest to już siódma edycja Budżetu Obywatelskiego i potrwa jeszcze przez tydzień. W tym roku, mimo pandemii, mieszkańcy zgłosili rekordową ilość propozycji. Po weryfikacji formalnej, pod głosowanie wybrano te, które będą możliwe do realizacji. Jak co roku, można wybierać spośród propozycji zarówno ogólnomiejskich, jak i dzielnicowych. Ze względu na sytuację epidemiologiczną głosujemy wyłącznie przez internet, poprzez nową, prostą w obsłudze platformę. Samo głosowanie potrwa do 25. listopada.
Jednym z projektów jest zadanie ogólnomiejskie nr 184, dzięki któremu może powstać pełnowymiarowe sztuczne boisko na stadionie Victorii, który przeszedł już wielką metamorfozę.
Jeżeli chcemy wspomóc starania Victorii o to boisko musimy wejść TUTAJ i rozpocząć procedurę rejestracji i głosowanie. Odbywa się ono za pomocą darmowego kodu SMS. Przy użyciu jednego numeru telefonu mogą głosować dwie osoby, ponieważ na jeden numer telefonu można uzyskać dwa kody, po jednym dla każdej z dwóch osób.
Projekt znajduje się pod numerem 184. TUTAJ
Jest to wspólna inicjatywa czterech częstochowskich klubów, które wspólnymi siłami chcą wygrać tę rywalizację. Są to Victoria Częstochowa, Skra Częstochowa, Sportowa Częstochowa i Orzeł Kiedrzyn.
Zachęcamy w imieniu młodych zawodników Victorii na głosowanie na to bardzo potrzebne boisko.
Więcej informacji o głosowaniu można uzyskać pod numerami telefonów: 34 3707497 / 498 (w dni powszednie, w godz. 7.30 - 15.30), 605336079 (codziennie, w godz. 8.00 - 20.00).

cz-piłka.pl,  

 

Log in or create an account