Przegląd weekendu 10/11.października 2020

  • Published in News
cz-piłka.pl. piłka nożna, Częstochowa, football, Waldemar Deska, football photo gallery, football photos, Skra Częstochowa - Raków Częstochowa

Skra wygrała piaty mecz dzięki skuteczności Kamila Wojtyry, który trzy razy pokonał bramkarza rywali, jego kuzyn Dawid również w ten sposób przyczynił się do zwycięstwa Znicza Kłobuck. Myszkowianie zdobyli ważne trzy punkty w starciu z rywalem zza miedzy, Wartą Zawiercie. „Dwójka” Rakowa tym razem uległa „Cidrom” w Radzionkowie.

XII kolejka 10/11. października,
RKS Grodziec - Gwarek Ornontowice, 1:2
Znicz Kłobuck - Szczakowianka Jaworzno, 3:2 (1:1)
Przemsza Siewierz - Sarmacja Będzin, 0:2
MKS Myszków - Warta Zawiercie, 1:0 (0:0)
Ruch Radzionków - Raków II Częstochowa, 1:0
Szombierki Bytom - Unia Kosztowy, 3:1
Śląsk Świętochłowice - Drama Zbrosławice, 2:2
Polonia Łaziska Górne - Unia Dąbrowa Górnicza, odwołany
AKS Mikołów - pauza.

VIII kolejka 10/11. października,
UKS SMS III Łódź - Unifreeze Górzno, 1:5
WAP Włocławek - Śląsk II Wrocław, 2:1
AP Kotwica Kołobrzeg - Medyk II Konin, odwołany, koninianki objęte kwarantanną
GSS Grodzisk Wielkopolski - Bielawianka Bielawa, 3:3
Skra Częstochowa - Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp., 3:2 (0:1)
Ziemia Lubińska Czerniec - pauza.

XII kolejka 10/11. października,
Grom Cykarzew - Stradom Częstochowa, 2:3 (0:1)
Gmina Kłomnice - Lotnik Kościelec, 1:1
Orzeł Kiedrzyn - Unia Rędziny, 0:2
Sparta Szczekociny - Warta Mstów, 0:2
Piast Przyrów - Zieloni Żarki, środa, 18 listopada, 13:30.

XII kolejka 10. października,
Pogoń Kamyk - Amator Golce, 1:2 (0:2)
MLKS Woźniki - KS Panki, 1:1 (1:1)
Olimpia Truskolasy - Sparta Lubliniec, 1:4 (1:0)
Unia Kalety - Promień Glinica, 2:1 (2:1)
Jedność Boronów - Liswarta Krzepice, 0:1 (0:0)

X kolejka 10. października,
Liswarta Popów - Biała Gwiazda Krasice, 7:2 (5:0)
Orlik Blachownia - Victoria Częstochowa, 1:3 (0:2)
Oksza Łobodno - Kmicic Kruszyna, 5:0 (1:0)
Płomień Czarny Las - Sparta Nowa Wieś, przełożony na 7.listopada, godz. 13.00.
Naprzód Ostrowy - Błękitni Libidza, 2:0 (0:0)
Ajaks Częstochowa - Płomień Częstochowa, 1:3
Grom Miedźno - Sokół Wręczyca Wielka, 3:0 (1:0)

X kolejka 10. października,
Sokół Olsztyn - Pilica Koniecpol, 1:2
Unia Masłońskie - LZS Mrzygłód, 2:3 (1:2)
GKS Koziegłowy - Lot Konopiska, 1:1 (1:1)
Orkan Rzerzęczyce - KS Złoty Potok, 5:0
Start Soborzyce - Jura Niegowa, 1:2 (0:0)
Czarni Starcza - LKS Kamienica Polska, 2:4
Olimpia Huta Stara - pauza.

X kolejka 10/11. października,
KS Gwoździany - Victoria Strzebiń, 10:1 (5:0)
LKS Sieraków Śląski - Orzeł Pawonków, 6:1 (3:1)
Ruch Kochanowice - Pokój Sadów, 5:1 (1:1)
Orzeł Psary/Babienica - Warta Kamieńskie Młyny, 4:2 (2:2)
Mechanik Kochcice - Huragan Jezioro, 4:2 (2:0)
Unia Lisowice - Sparta Tworóg, 4:5 (2:2)
Płomień Przystajń - Liswarta Lisów, 1:8 (1:5)

X kolejka 10/11. października,
Warta II Laguna Mstów - Pogoń II Kamyk, 0:2
Polonia/Unia Widzów - Lotnik II Kościelec, 3:0 (v.o)
Junior Szarlejka - Piast Lubojna, 5:1 (3:0)
Płomień Lgota Mała - Warta Pławno, 2:0
Świt Borowno - Metal Rzeki Wielkie, 1:5
Grom II Cykarzew - Pogoń Blachownia, 1:2 (0:2)

X kolejka 11. października,
Grom Poczesna - KS Kotowice, 4:1
MKS II Myszków - GKS II Koziegłowy, 8:2
Lelovia Lelów - Orły Kusięta, 4:3 (1:0)
Iskra Mokrzesz - Dąbrowianka Dąbrowa Zielona, 1:2 (1:1)

X kolejka 10/11. października,
LKS Hadra - Unia Lubecko, 2:3 (1:1)
Śląsk Koszęcin - Promień II Glinica, 3:0 (2:0)
Płomień Borowe - Błękitni Herby, 3:7 (2:3)
Liswarta II Lisów - Płomień Łagiewniki Wielkie, 3:1 (1:0)
Rybak Ciasna - Rozwój Olszyna, 3:2 (2:1)
LKS Wierzbie - Tajfun Harbułtowice, 3:1 (2:1)
Zieloni Zborowskie - Dragon Rusinowice, 0:2 (0:1)

VI kolejka 10/11. października,
MKS Myszków - MTS Knurów, 1:0
Niepokorni Orzesze - UKKS Katowice, 1:1
Tygryski Świętochłowice - Warta Zawiercie, niedziela, 8 listopada, 12:00.
Polonia Tychy - pauza.

cz-piłka.pl, foto: Waldemar Deska

Log in or create an account