Kamionka nadal na prowadzeniu

Piłkarze z Kamienicy Polskiej, poza jedną porażką z beniaminkiem z Koziegłów, wygrywają mecz za meczem. Tuż za ich plecami Lot Konopiska, który przegrał również jeden mecz właśnie z liderem. Interesująco zapowiada się najbliższa kolejka, w której „Koziołki” będą gościć ekipę z Konopisk, a „Kamionka” wybiera się na trudny teren Starczy. W środę, w korespondencyjnym pojedynku, górą byli podopieczni Łukasza Kotas, którzy w sparingu pokonali Czarnych Starcza 3:2.

Pilica Koniecpol - LZS Mrzygłód, 3:1 (2:1)
Pilica po porażce w Konopiskach z dwóch następnych pojedynków wyszła obronną ręką. W starciu z myszkowianami w siódmej minucie objęli na prowadzenie po strzale Rafała Derejczyka, a kilka minut później podwyższył Dominik Woszczyna. Goście jeszcze przed przerwą złapali kontakt za sprawą Kacpra Niedzielskiego. Losy pojedynku rozstrzygnęły się w doliczonym czasie gry po golu Dominika Woszczyny, który ponownie pokonał Kacpra Gajewskiego. Ostatnie siedem minut goście grali bez Tomasza Smykla ukaranego bezpośrednią czerwoną kartką, który nie wystąpi w następnym pojedynku w Masłońskich. Podopieczni Dawida Krzętowskiego również zagrają w delegacji w Olsztynie.
Olimpia Huta Stara - Unia Masłońskie, 4:3 (2:2)
Unia po trzech ostatnich porażkach wydawała się być łatwym kąskiem dla zespołu gospodarzy. Jednak podopieczni Andrzeja Lewandowskiego wysoko zawiesili im poprzeczkę. Wprawdzie Maciej Bilski dał gospodarzom prowadzenie, ale doświadczony Michał Lupa wyrównał i wyprowadził Unię na prowadzenie. Przed przerwą do wyrównania doprowadził Robert Wosiewicz. Po zmianie stron Kyrylo Bereza dwa razy pokonał Konrada Noszczyka, a gości było już tylko stać na zniwelowanie porażki po strzale Dominika Szecówki. W następnym meczu, w związku z problemami ze swoim macierzystym boiskiem, masłończanie zagrają w Poraju z Mrzygłodem. Olimpia ma wolny termin w związku z wycofaniem się z rozgrywek Polonii Poraj.
LKS Kamienica Polska - Start Soborzyce, 4:1 (2:1)
Dziewiętnastoletni Aleksander Górecki szybko pokonał Dawida Urbańskiego i gospodarze w drugiej minucie objęli prowadzenie, ale Sebastian Łopuszyński chwilę później wyrównał z rzutu karnego. Przed przerwą Mikołaj Kotowski wyprowadził „Kamionkę” na prowadzenie, którego już nie oddała do końca. Ponownie Aleksander Górecki i Kamil Ciura z rzutu karnego ustalili wynik spotkania. Mateusz Kępka ze swoją ekipą w sobotę udaje się do Starczy na derbowy pojedynek z niepokonanymi na swoim stadionie Czarnymi. Piłkarze z Kamienicy zawsze z delegacji wracali z tarczą. Zapowiadają się więc podwójne emocje.
KS Złoty Potok - GKS Koziegłowy, 0:3 (0:1)
Piłkarze Pawła Stefaniaka nadal bez punktów na własnym obiekcie. Tym razem wybiły im je z głowy debiutujące w rozgrywkach „Koziołki”. Podopieczni Oskara Napory dość nie mogli się przebić przez zmasowaną obronę gospodarzy i dopiero przed przerwą strzał Damiana Służałka znalazł drogę do siatki. Po zmianie stron ten sam zawodnik ponownie pokonał bramkarza gospodarzy, a wynik ustalił z jego podania Radosław Matyja. Złotopotoczanie w Rzerzęczycach zmierzą się z sąsiadem z dna tabeli, Orkanem. GKS w Gniazdowie będzie podejmował wicelidera z Konopisk.
Lot Konopiska - Sokół Olsztyn, 4:1 (3:0)
Kolejny zawodnik A-klasy z „czteropakiem”, który był prezentem dla szkoleniowca Lotu, Łukasza Kotas obchodzącego – naste urodziny. Jakub Woźniak ustrzelił klasycznego hattricka i ma na koncie dziewięć bramek w tym sezonie. Gola dla olsztynian strzelił osiemnastoletni Kacper Łosik. Lot po sześciu zwycięstwach z rzędu liczy na kolejne w Gniazdowie w starciu z beniaminkiem. Natomiast olsztynianie mają za sobą sześć kolejnych porażek i w pojedynku z Pilicą Koniecpol ma nadzieję na przełamanie.
Jura Niegowa - Orkan Rzerzęczyce, 9:1 (3:1)
Ostatni w tabeli Orkan nie był w stanie się przeciwstawić piłkarzom Jury, którzy nie oddają punktów na swoim stadionie. Trzy bramki zdobył Adam Haładus, dwie Michał Jawura i po jednej Tomasz Latos oraz rezerwowi: Jakub Ginter, Sebastian Lamch i Damian Kusaj. Adam Dąbrowski zaliczył honorowe trafienie dla przyjezdnych. Przed Jurą wyjazd na gorący teren Soborzyc, a Orkan w meczu na „szczycie” zmierzy się ze Złotym Potokiem.