Podsumowanie weekendu 23/24.11.2019

  • Published in News
Porażka Rakowa w Kielcach, zwycięstwo Skry w Krakowie. Piłkarze Ligi Okręgowej nadrobili zaległości, a mistrzem jesieni została ekipa z Myszkowa niepokonana w tej rundzie. W finale Pucharu Polski Podokręgu Częstochowa spotkają się Znicz Kłobuck i rezerwy Rakowa, które w półfinale pokonały Czarnych Starcza.
Szesnasta kolejka:
Korona Kielce - Raków Częstochowa, 3:0 (2:0)
Bramki:
1:0 4’Kamil Piątkowski (samobójcza)
2:0 26’Adnan Kovačević (karny)
3:0 82’Erik Pačinda
Korona Kielce: 88.Marek Kozioł - 22.Mateusz Spychała, 33.Iván Márquez, 5.Adnan Kovačević, 11.Michael Gardawski - 19.Andrés Lioi (76’39.Erik Pačinda), 6.Ognjen Gnjatić, 14.Jakub Żubrowski, 23.Uroš Đuranović (85’8.Milan Radin), 7.Marcin Cebula - 72.Michal Papadopulos (79’9. Michał Żyro). Trener: Mirosław Smyła.
Rezerwowi: 1.Paweł Sokół, 3.Daniel Dziwniel, 4.Themistoklis Tzimopoulos, 10.Ivan Jukić, 25.Grzegorz Szymusik, 27.Matej Pucko.
Raków Częstochowa: 29.Jakub Szumski - 5.Emir Azemović (46’13.Piotr Malinowski), 2.Tomáš Petrášek, 33.Jarosław Jach - 4.Kamil Piątkowski, 17.Petr Schwarz (73’7.Maciej Domański), 10.Igor Sapała, 18.Rusłan Babenko (46’30.Miłosz Szczepański), 11.Bryan Nouvier, 23.Patryk Kun - 9.Sebastian Musiolik. Trener: Marek Papszun.
Rezerwowi: 1.Michał Gliwa, 8.Andrija Lukovič, 14.Kamil Kościelny, 22.Michał Skóraś, 25.Aleksandar Kolev, 77.Dawid Szymonowicz.
Sędziował: Tomasz Musiał (Kraków).
Żółte kartki: Gardawski, Spychała, Żubrowski - Nouvier.
Widzów: 4116.
Górnik Zabrze - Wisła Płock, 2:2
Lech Poznań - Piast Gliwice, 3:0
Pogoń Szczecin - Legia Warszawa, 3:1
Lechia Gdańsk - ŁKS Łódź, 3:1
Jagiellonia Białystok - Arka Gdynia, 2:0
Śląsk Wrocław - Wisła Kraków, 2:1
Cracovia Kraków - Zagłębie Lubin, 2:0
 
Dziewiętnasta kolejka:
Garbarnia Kraków - Skra Częstochowa, 0:2 (0:0)
Bramki:
0:1 51’Konrad Andrzejczak
0:2 71’Rafał Brusiło
Garbarnia Kraków: 1.Dorian Frątczak - 87.Jakub Kowalski, 4.Krystian Kujawa (58’23.Mateusz Wyjadłowski), 8.Marek Masiuda, 3.Adrian Jurkowski, 15.Grzegorz Marszalik - 32.Krzysztof Szewczyk, 12.Mateusz Duda, 21.Tomasz Kołbon (72’18. Patryk Serafin), 10.Kamil Kuczak - 99.Michał Feliks (61’27.Kamil Słoma). Trener: Łukasz Surma.
Rezerwowi: 5.Jan Klimek, 22.Kamil Nowak, 9.Adrian Wójcik, 2.Rafał Górecki, 7.Kamil Włodyka.
Skra Częstochowa: 33.Mateusz Kos - 8.Rafał Brusiło, 2.Mateusz Bondarenko, 27.Mariusz Holik, 24.Oktawian Obuchowski - 30.Danian Pavlas, 26.Adam Olejnik, 5.Kamil Zalewski, 11.Konrad Andrzejczak, 23.Dawid Niedbała (90’25.Dawid Wolny) - 9.Damian Niedojad (67’17. Krzysztof Napora). Trener: Paweł Ściebura.
Rezerwowi: 6.Aleksander Jelonek, 10.Radosław Gołębiowski, 16.Konrad Gerega, 28.Maciej Borycka, 1.Mikołaj Biegański, 21.Adrian Błaszkiewicz.
Sędziował: Damian Gawęcki (Kielce).
Żółte kartki: Szewczyk, Masiuda, Marszalik - Niedojad, Pavlas.
Resovia  Rzeszów - Pogoń Siedlce, 0:1
Stal Stalowa Wola - Znicz Pruszków, 2:1
Elana Toruń - Błękitni Stargard, 3:2
Lech II Poznań - Górnik Łęczna, 1:1
Legionovia Legionowo - Stal Rzeszów, 0:3
Górnik Polkowice - Olimpia Elbląg, 1:1
GKS Katowice - Gryf Wejherowo, 4:0
Widzew Łódź - Bytovia Bytów, 4:0
Skra Częstochowa - Legionovia Legionowo, środa, 27 listopada, 13:00. (zaległy)
 
Pierwsza kolejka L.O.:
Gmina Kłomnice - MKS Myszków, 0:3 (0:1)
3x Michał Kowalczyk. 
Czwarta kolejka L.O.:
Amator Golce - MLKS Woźniki, 5:1 (1:0)
2x Patryk Chajduś, Dawid Gierczak, Grzegorz Kędzierski, Robert Dzierzan (samobójcza) - Wiktor Najder
 
Puchar Polski:
Czarni Starcza – Raków II Częstochowa, 0:4
Skra Ladies Częstochowa – Resovia Rzeszów, 1:6 (0:2)
Milena Kowalska - 4x Gabriela Kaput, Aleksandra Michalska, Karolina Kurasz.
 
cz-piłka.pl, foto: Waldemar Deska

Log in or create an account