Przegląd weekendu 05/06.10.2019.

  • Published in News
cz-piłka.pl. piłka nożna, Częstochowa, football, Waldemar Deska, football photo gallery, football photos, Skra Częstochowa - Raków Częstochowa
Miła wiadomość dotarła do częstochowskich kibiców ze Szczecina, również przy Loretańskiej sympatycy Skry mieli powody do zadowolenia. Czwartoligowy Znicz Kłobuck wykorzystał kolejną szansę i odniósł trzecie zwycięstwo przed własną publicznością.
 
Jedenasta kolejka:
Wisła Płock - Arka Gdynia, 4:1
Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok, 1:1
Lech Poznań - Wisła Kraków, 4:0
Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin, 1:2
Pogoń Szczecin - Raków Częstochowa, 1:2 (1:2)
Bramki:
1:0  2’Srđan Spiridonović
1:1  8’Jakub Bartkowski (samobójczy)
1:2 14’Kamil Kościelny (głową)
Pogoń Szczecin: 1.Dante Stipica - 2.Jakub Bartkowski, 13.Kóstas Triantafyllópoulos, 23.Benedikt Zech, 15.Hubert Matynia - 27.Sebastian Kowalczyk, 8.Damian Dąbrowski (81’34.Iker Guarrotxena), 17.Zvonimir Kožulj, 29.Marcin Listkowski (41’16.Santeri Hostikka), 10.Srđan Spiridonović (70’9.Adam Frączczak) - 18.Adam Buksa. Trener: Kosta Runjaić
Raków Częstochowa: 29.Jakub Szumski - 14.Kamil Kościelny, 2.Tomáš Petrášek, 33.Jarosław Jach - 22.Michał Skóraś, 10.Igor Sapała, 17.Petr Schwarz, 18.Rusłan Babenko (83’4.Kamil Piątkowski), 30.Miłosz Szczepański (57’13. Piotr Malinowski), 27.Daniel Bartl (71’77.Dawid Szymonowicz) - 91.Felicio Brown Forbes. Trener: Marek Papszun.
Sędziował: Krzysztof Jakubik (Siedlce).
Żółte kartki: Triantafyllópoulos, Hostikka - Sapała, Jach, Brown Forbes.
Widzów: 3672.
ŁKS Łódź - Korona Kielce, 4:1
Cracovia Kraków - Górnik Zabrze, 1:1
Piast Gliwice - Legia Warszawa, 2:0
 
Dwunasta kolejka:
Skra Częstochowa - Bytovia Bytów 3:2 (1:1)
Bramki:
1:0  8’Dawid Wolny
1:1 32’Kacper Kawula
2:1 83’Piotr Nocoń
2:2 87’Piotr Giel
3:2 87’Krzysztof Napora
Skra Częstochowa: 33.Mateusz Kos - 8.Rafał Brusiło, 2.Mateusz Bondarenko, 27.Mariusz Holik, 24.Oktawian Obuchowski - 30.Danian Pavlas, 7.Piotr Nocoń (90’9.Damian Niedojad), 5.Kamil Zalewski, 26.Adam Olejnik, 17.Krzysztof Napora (90’23.Dawid Niedbała) - 25.Dawid Wolny. Trener: Paweł Ściebura.
Rezerwowi: 1.Mikołaj Biegański, 22.Konrad Andrzejczak, 6.Aleksander Jelonek, 20.Sebastian Rogala, 16.Konrad Gerega, 28.Maciej Borycka, 11.Przemysław Mońka.
Bytovia Bytów: 82.Paweł Kapsa - 26.Deleu, 5.Krzysztof Bąk, 3.Kacper Kawula (38’11.Denisław Stanczew), 29.Michał Rutkowski - 14.Adrian Kwiatkowski (78’77.Norbert Hołtyn), 10.Przemysław Lech (86’9.Piotr Giel), 20.Daniel Feruga, 37.Adrian Liberacki - 68.Karol Czubak, 8.Mateusz Szela (88’77.Jakub Janik). Trener: Adrian Stawski.
Rezerwowi: 1.Konrad Syldatk, 44.Fabian Lengiewicz, 16.Maciej Błaszkowski.
Sędziował: Rafał Rokosz (Katowice).
Żółte kartki: Wolny, Bondarenko, Holik - Kwiatkowski, Czubak.
Czerwona kartka: Dawid Wolny (45. minuta, Skra, za drugą żółtą).
Pogoń Siedlce - Olimpia Elbląg, 0:1
Stal Rzeszów - Gryf Wejherowo, 1:2
Garbarnia Kraków – Resovia Rzeszów, 0:2
Legionovia Legionowo - Znicz Pruszków, 0:0
Górnik Polkowice - GKS Katowice, 0:1
Lech II Poznań - Stal Stalowa Wola, 2:2
Elana Toruń - Widzew Łódź, 0:1
Górnik Łęczna - Błękitni Stargard, 1:0
 
Dziewiąta kolejka:
Ruch Radzionków - Warta Zawiercie, 2:1
Slavia Ruda Śląska - Unia Kosztowy, 1:0
Drama Zbrosławice - Szombierki Bytom, 2:5
Przemsza Siewierz - AKS Mikołów, 0:0
RKS Grodziec - Unia Dąbrowa Górnicza, 2:2
Znicz Kłobuck - Śląsk Świętochłowice 5:0 (2:0)
3x Dawid Wojtyra, Karol Kasprzyk, Karol Tomczyk
Gwarek Ornontowice - Polonia Poraj, 4:0
Raków II Częstochowa - Sarmacja Będzin, 4:0 (1:0)
2x Mateusz Kaczmarek, Jakub Bator, Oskar Januszewski
 
Dziewiąta kolejka:
Grom Cykarzew  - KS Panki, 0:7 (0:3)
3x Tomasz Pasieka, 3x Krystian Piechel, Krzysztof Małolepszy
Gmina Kłomnice - Olimpia Truskolasy, 3:0 (3:0)
2x Bartłomiej Szymczyk, Daniel Fidler
Liswarta Krzepice - MLKS Woźniki, 5:0
Pogoń Kamyk - Warta Mstów, 1:1 (0:0)
Kamil Trójczak - Damian Puczyński
MKS Myszków - Zieloni Żarki, 1:1
Stradom Częstochowa - Unia Rędziny, 1:0
Mateusz Chęciński (karny)
Piast Przyrów - Amator Golce, 2:3 (0:2)
Przemysław Chybiński, Kamil Smoleń - Paweł Suchanek, Dawid Gierczak, Ivan Storozhenko
Unia Kalety - Jedność Boronów, 1:0 (1:0)
Damian Zuber
 
Ósma kolejka:
Błękitni Libidza - Sparta Nowa Wieś, 3:5 (1: 1)
Karol Gałus, Mateusz Kutynia, Mateusz Traczyk – Krzysztof Kopaczewski, Dawid Turek, Krzysztof Warzyszyński, 2x Łukasz Psiuk (samobójcze)
Lotnik Kościelec - Naprzód Ostrowy, 2:3 (1:2)
Piotr Knapik, Sebastian Kaniowski – Łukasz Szczypiór, 2x Marcin Kotyl
Ajaks Częstochowa - Orzeł Kiedrzyn, 1:3 (1:0)
Grzegorz Kuziorowicz - 2x Sebastian Lachowski, Jakub Skoczek
Victoria Częstochowa - Liswarta Popów, 5:5 (1:1)
2x Michał Wojtynia, Szymon Mendak, Kamil Zemła, Piotr Kiński - 3x Bartłomiej Piłatowski, Przemysław Jawor, Borys Wiskulski
Płomień Czarny Las - Grom Miedźno, 0:3 (0:2)
Karol Pełka, Tomasz Żurek, Tymoteusz Tekieli - Szymon Turek
Oksza Łobodno - Sokół Wręczyca Wielka, 5:1 (5:0)
2x Karol Barzak, 2x Tomasz Turek, Dawid Pietrzak
Biała Gwiazda Krasice - Kmicic Kruszyna, 2:10 (1:4)
Patryk Chmielarz, Przemysław Bekus - 2x Zdzisław Bodanka, Paweł Serwiak, 2x Sławomir Rolak, Michał Polak, Patryk Włodarek, 2x Łukasz Serwa, Adrian Bodanka
 
Ósma kolejka:
Unia Masłońskie - Czarni Starcza, 2:6 (0:3)
Daniel Kozieł, Adam Ryczek - Patryk Korzec, 2x Łukasz Nowak, Janusz Kamiński, Łukasz Krzyczmanik, Rafał Nowak.
Lot Konopiska - Jura Niegowa, 6:2 (2:2)
3x Marcin Matławski, Albert Opala, Damian Skoczylas, Jakub Woźniak - Rafał Bacior, Cyprian Czyż
Pilica Koniecpol - Orkan Rzerzęczyce, 9:0 (4:0)
3x Przemysław Winckowicz, Rafał Derejczyk, Dominik Woszczyna, Dariusz Synowiec, Bartłomiej Ciura, Przemysław Samek, Dominik Kurek
Olimpia Huta Stara - Start Soborzyce, 3:0 (1:0)
Kamil Zasępa, 2x Mateusz Teodorczyk
KS Kotowice - Sokół Olsztyn, 1:1 (1:0)
Ruslan Kushko – Kamil Biś
KS Złoty Potok - LKS Kamienica Polska, 1:3
Sparta Szczekociny - LZS Mrzygłód, 2:0
 
Siódma kolejka:
Metal Rzeki Wielkie - Znicz II Kłobuck, 4:1 (1:1)
Adrian Olesiak, Maciej Szymczyk, Jakub Posak, Daniel Ślęzak - Kacper Michalski
Orlik Blachownia - Iskra Mokrzesz, 3:2 (1:1)
Jan Kożuch, Adam Janik, Piotr Lamik (karny) - 2x Michał Bajor
Junior Szarlejka - Płomień Lgota Mała, 1:5 (0:3)
Mateusz Kozak - 2x Artur Domagała, 2x Piotr Wasiel, Sebastian Kośny
Unia II Rędziny - Gmina II Kłomnice, 0:2 (0:0)
Przemysław Misiewicz, Andrzej Karmazin
Polonia/Unia Widzów - Piast Lubojna, 5:1
Płomień Borowe - pauza.
 
Szósta kolejka:
Warta II Mstów - Płomień Częstochowa, 2:6 (0:2)
Andrzej Bogucki - 3x Artur Pidzik, 2x Damian Chalemski, Janusz Bryła
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona - Warta Myszków, 5:1
Pogoń Blachownia - Orły Kusięta, 5:1 (1:1)
Łukasz Drynda, Przemysław Dziubiński, Bartłomiej Kluska, Tomasz Piątkiewicz, Dawid Skwarczyński - Mateusz Nowiński
Mała Panew Cynków - MKS II Myszków, 5:4 (3:3)
3x Radosław Matyja, Tomasz Wacowski, Tymoteusz Ślęczka - 2x Damian Lampa, Szymon Zieliński, Stefan Głowacki
Lelovia Lelów - Grom Poczesna, 3:2 (3:1)
 
Dziewiąta kolejka:
Mechanik Kochcice - Sparta Lubliniec, 1:5 (0:3)
Dariusz Mizera - Arkadiusz Janicki, Roland Skolik,Paweł Jankowski, Rafał Markowski, Bartosz Dąbek
Promień Glinica - Unia Lisowice, 8:3 (4:2)
3x Marcin Makles, 2x Bartłomiej Borszcz, Mateusz Brol, Kamil Brol, Wojciech Małczak – Bartosz Strzoda, Łukasz Sobalski, Patryk Płonka (samobójcza)
Pokój Sadów - Orzeł Psary/Babienica, 0:3 (0:3)
Adrian Filauer, Krzysztof Glafik, Adam Młynek.
Huragan Jezioro - Orzeł Pawonków, 4:4 (0:1)
Mateusz Jelonek, Jarosław Szymanek, Tomasz Trochimiuk – 2x Patryk Tyliba, Jakub Dudek, Bartłomiej Szmuc, Szymon Mlynek (samobójcza)
Warta Kamieńskie Młyny - Victoria Strzebiń, 6:0 (2:0)
2x Karol Klyta, Michał Zych, Bartosz Rutkowski, Mateusz Kowalski, Maksym Brezdeniuk
Płomień Przystajń - Ruch Kochanowice, 4:2 (1:1)
3x Piotr Matyja, Sergiusz Pytel - Rafał Dobrzyński, Adam Szczudło
Liswarta Lisów - LKS Sieraków Śląski, 7:0 (0:0)
2x Damian Kosiński, 2x Sławomir Góra, Mateusz Korzekwa, Kajetan Kmieć, Kamil Josek
 
Dziewiąta kolejka:
Dragon Rusinowice - LKS Hadra, 1:3 (0:0)
Sebastian Dziuk - 2x Sylwester Seliga, Jakub Duda
Sparta Tworóg - KS Gwoździany, 3:1
Błękitni Herby - Rozwój Olszyna, 3:1 (2:0)
2x Marcin Chętkowski, Jarosław Janik - Paweł Machoń
Zieloni Zborowskie - Promień II Glinica, 1:4 (1:1)
Marian Pluta - 2x Nataniel Mandla, Marcin Wieczorek, Karol Piskoń
LKS Wierzbie - Unia Lubecko, 3:2 (1:1)
Sebastian Mroczek, Sebastian Hindera, Paweł Janiczek - 2x Arkadiusz Serwatka
Rybak Ciasna - Tajfun Harbułtowice, 0:1 (0:0)
Marcin Urbański
Płomień Łagiewniki Wielkie – pauza
 
Siódma kolejka:
AZS II Wrocław - KKS Zabrze, 5:0
Jaskółki Chorzów - Promień Żary, 2:1
Ziemia Lubińska Czerniec - Rolnik II Biedrzychowice, 0:6
Bielawianka Bielawa - Skra Częstochowa, 4:0
ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski - Unia Opole, 3:2
Akademia Orlik Jelenia Góra - Plon Błotnica Strzelecka, 0:3
 
Szósta kolejka:
Gimnazjum Istebna - LKS Goczałkowice Zdrój, 0:2
MTS Knurów - MKS Myszków, 2:1
Czarni II Sosnowiec - Bory Pietrzykowice, 13:0
KKP Mikołów - ROW II Rybnik, 0:9
Rekord II Bielsko-Biała - Polonia Tychy, niedziela, 10 listopada, 15:00
 
cz-piłka.pl, foto: Waldemar Deska

Log in or create an account