B.O. dla Stradomia

  • Published in News
cz-piłka.pl. piłka nożna, Częstochowa, football, Waldemar Deska, football photo gallery, football photos, Skra Częstochowa - Raków Częstochowa, Budżet Obywatelski
Klub Sportowy Stradom zaprasza wszystkich mieszkańców Częstochowy do głosowania na projekt budowy boiska z prawdziwego zdarzenia. Pod hasłem „Z pasją do piłki nożnej stwórzmy wspólne boisko w dzielnicy dla dzieci” liczy na głosy mieszkańców miasta, a szczególnie dzielnicy.
Od 6. do 25. września 2019 r. potrwa głosowanie w VI edycji budżetu obywatelskiego. Projekty, które zdobędą największą ilość głosów mieszkanek i mieszkańców, będą realizowane w 2020 r. W puli jest blisko 9,5 miliona złotych. Wybierać można spośród 91. propozycji ogólnomiejskich oraz 332. dzielnicowych. 
Głosować na Zadanie Ogólnomiejskie Nr 233: Boisko ze sztuczną nawierzchnią przy Szkole Podstawowej nr 21 w Częstochowie dzielnica Stradom można w następujący sposób:
- przez Internet, za pomocą aplikacji internetowej dostępnej tutaj,
- w komisji do głosowania znajdującej się w Urzędzie Miasta Częstochowy, w Referacie Dialogu i Praw Człowieka przy ul. Focha 19/21, w pokoju 32 – w godzinach pracy urzędu, czyli od poniedziałku do piątku, od 7:30 do 15:30,
- w mobilnym punkcie do głosowania, zgodnie z harmonogramem,
- w „londyńczyku”, który dzielnicę Stradom odwiedzi w czwartek, 19.09.2019 w godzinach 12.00-16.00. i będzie oczekiwał na mieszkańców przy Kościele NSJ przy ulicy Kościelnej, 
- osoby o ograniczonej możliwości ruchowej potwierdzonej orzeczeniem o znacznym stopniu niepełnosprawności mogą skorzystać z możliwości glosowania w swoim miejscu zamieszkania, po uprzednim zgłoszeniu takiej potrzeby do Referatu Dialogu i Praw Człowieka Wydziału Polityki Społecznej Urzędu Miasta Częstochowy (tel. 34 37 07 497).
Przypominamy, że udział w głosowaniu mogą wziąć wszystkie mieszkanki i mieszkańcy Częstochowy, którzy najpóźniej w dniu głosowania ukończyli 13. rok życia. Zachęcamy do głosowania!
 
cz-piłka.pl, 
 
 

Log in or create an account