Boisko dla Victorii

  • Published in News
cz-piłka.pl. piłka nożna, Częstochowa, football, Waldemar Deska, football photo gallery, football photos, Skra Częstochowa - Raków Częstochowa, budżet obywatelski, Victoria Częstochowa
Od 6. do 25. września 2019 r. potrwa głosowanie w szóstej edycji budżetu obywatelskiego. Projekty, które zdobędą największą ilość głosów mieszkanek i mieszkańców, będą realizowane w 2020 r. W puli jest blisko 9,5 miliona złotych. Wybierać można spośród 91. propozycji ogólnomiejskich oraz 332. dzielnicowych. 
Głosować można w następujący sposób:
- przez Internet, za pomocą aplikacji internetowej dostępnej TUTAJ
- w komisji do głosowania znajdującej się w Urzędzie Miasta Częstochowy, w Referacie Dialogu i Praw Człowieka przy ul. Focha 19/21, w pokoju 32 – w godzinach pracy urzędu, czyli od poniedziałku do piątku, od 7:30 do 15:30,
- w mobilnym punkcie do głosowania, zgodnie z harmonogramem,
- osoby o ograniczonej możliwości ruchowej potwierdzonej orzeczeniem o znacznym stopniu niepełnosprawności mogą skorzystać z możliwości glosowania w swoim miejscu zamieszkania, po uprzednim zgłoszeniu takiej potrzeby do Referatu Dialogu i Praw Człowieka Wydziału Polityki Społecznej Urzędu Miasta Częstochowy (tel. 34 37 07 497).
Przypominamy, że udział w głosowaniu mogą wziąć wszystkie mieszkanki i mieszkańcy Częstochowy, którzy najpóźniej w dniu głosowania ukończyli 13. rok życia. Zachęcamy do głosowania!
W tym roku Victoria Częstochowa złożyła wniosek z puli ogólnomiejskiej na wymianę nawierzchni boiska bocznego na nowoczesną nawierzchnię sztuczną, która pozwoli trenować dzieciom przez cały rok. „Biało-zieloni” bardzo proszą o oddanie swojego głosu na ich projekt.
Cała procedura głosowania przez internet trwa około trzy minuty.
http://konsultacje.czestochowa.pl/
Nr 604: Modernizacja boiska piłkarskiego KOS Victoria 1922 Częstochowa wraz z infrastrukturą
 
cz-piłka.pl
 
 

Log in or create an account