Przegląd tygodnia 7/8.09.2019.

  • Published in News
cz-piłka.pl. piłka nożna, Częstochowa, football, Waldemar Deska, football photo gallery, football photos, Skra Częstochowa - Raków Częstochowa
W czwartek zmierzyły się ze sobą zespoły Lotu i Złotego Potoku oraz Sparty Lubliniec i Victorii Strzebiń, a w piątkowy wieczór zagrali piłkarze Kamyka i Myszkowa. Do sporej niespodzianki doszło w Krzepicach i nie chodzi tu konkretnie o pierwszą wygraną gospodarzy, ale jej rozmiary.
 
Skra Częstochowa - Stal Stalowa Wola, 0:0
 
Polonia Poraj - Śląsk Świętochłowice, 2:0
Raków II Częstochowa - Warta Zawiercie, 1:5
Znicz Kłobuck - AKS Mikołów, 2:1 (2:1)
Alan Jaworski, Miłosz Bielecki - Robert Brysz
 
Pogoń Kamyk - MKS Myszków 1:5 (1:1)
Patryk Czyż – 2x Michał Kowalczyk, Eryk Krupa, Piotr Andrzejewski, Maciej Swatek
Liswarta Krzepice - Zieloni Żarki, 5:0 (2:0)
2x Łukasz Kajkowski, Mariusz Pawelec, Jakub Chrzan, Grzegorz Noga
Gmina Kłomnice - Warta Mstów, 4:0 (2:0)
3x Bartłomiej Szymczyk, Mateusz Perliński
Olimpia Truskolasy - Amator Golce, 4:4
MLKS Woźniki - KS Panki, 4:3 (3:1)
2x Krzysztof Kowalski, Robert Dzierzan, Radosław Paliga - 2x Tomasz Pasieka, Paweł Wręczycki
Grom Cykarzew - Jedność Boronów, 1:2 (0:0)
Michał Turek - Andrzej Świtała, Damian Michna
Piast Przyrów - Unia Rędziny, 1:0 (0:0)
Karol Hasikowski
Unia Kalety - Stradom Częstochowa, 2:4
 
Sparta Nowa Wieś - Grom Miedźno, 4:2 (3:1)
2x Krzysztof Warzyszyński, Dawid Turek, Adrian Dewódzki - 2x Sylwester Miętkiewicz
Błękitni Libidza - Naprzód Ostrowy, 3:4
Kmicic Kruszyna - Orzeł Kiedrzyn, 2:4
- Michał Nowak, Robert Grządziel, Maciej Nabiałek i Jakub Skoczek
Lotnik Kościelec - Sokół Wręczyca Wielka, 2:0
Ajaks Częstochowa - Oksza Łobodno, 0:4 (0:2)
3x Tomasz Turek, Dawid Pietrzak
Płomień Czarny Las - Victoria Częstochowa, 3:2 (2:1)
2x Damian Wolski, Rafał Stefański - Jakub Jędryszczak, Przemysław Szychalski (samobójcza)
Biała Gwiazda Krasice - Liswarta Popów, 3:1
 
Lot Konopiska - KS Złoty Potok 3:0 (1:0)
Dariusz Figzał, Przemysław Kowalik, Jakub Lipnicki.
Olimpia Huta Stara - Sokół Olsztyn, 5:3 (4:0)
Łukasz Wlazło, Kamil Zasępa, Adrian Rak, Kacper Michowicz, Paweł Kowalczyk - 2x Sebastian Karoń, Paweł Frądczak
Czarni Starcza - Jura Niegowa, 4:1 (4:0)
4x Łukasz Nowak - Albin Gimel
Start Soborzyce - Orkan Rzerzęczyce, 3:1 (3:0)
Kamil Sztymala, Norbert Struski, Wojciech Wodzisławski - Adrian Włodarczyk
Unia Masłońskie - LZS Mrzygłód, 2:0 (1:0)
Adam Ryczek, Damian Służałek
KS Kotowice - LKS Kamienica Polska, 2:3
Pilica Koniecpol - Sparta Szczekociny, 0:0
 
Sparta Lubliniec - Victoria Strzebiń, 6:0 (5:0)
3x Roland Skolik, 2x Arkadiusz Janicki, Paweł Jankowski.
LKS Sieraków Śląski - Orzeł Pawonków, 6:2 (4:0)
3x Martin Brzezina, Marcin Wiechoczek, Kamil Wiechoczek, Piotr Dawiskiba - Szymon Mlynek, Daniel Janik
Mechanik Kochcice - Unia Lisowice, 4:4 (2:2)
3x Bartosz Danielczok, Dariusz Mizera - 2x Dawid Brol, Łukasz Brzezina, Tomasz Sobalski
Liswarta Lisów - Orzeł Psary/Babienica, 1:1 (0:0)
Mateusz Korzekwa - Adam Kąkol
Warta Kamieńskie Młyny - Ruch Kochanowice, 6:1 (3:0)
Michał Zych, Mateusz Klyta, Karol Klyta, Maksym Brezdeniuk, Kamil Kadłubek, Krzysztof Knop (samobójcza) - Tomasz Hanszla
Huragan Jezioro - Płomień Przystajń, 4:3 (1:2)
Amadeusz Habrajski, Jarosław Szymanek, Karol Zdunek i Łukasz Kaczmarzyk - 2x Damian Olszewski, Sergiusz Pytel
Promień Glinica - Pokój Sadów, 5:1 (0:0)
- Daniel Nowak (karny)
 
Junior Szarlejka - Znicz II Kłobuck, sobota, 1:2
Płomień Lgota Mała - Piast Lubojna, 2:0
Gmina II Kłomnice - Płomień Borowe, 4:0
Olimpia II Truskolasy - Iskra Mokrzesz, 2:5
Unia II Rędziny - Metal Rzeki Wielkie, 3:5
Polonia/Unia Widzów - Orlik Blachownia, 0:2
 
Pogoń Blachownia - Mała Panew Cynków, 0:0
Warta II Mstów - Orły Kusięta, 5:1
Warta Myszków - MKS II Myszków, 1:4
- Piotr Nowakowski, Bartoszcz Kleszcz, Igor Sychowicz, Kacper Niedzielski 
Płomień Częstochowa - Lelovia Lelów, 4:2
Grom Poczesna  - Dąbrowianka Dąbrowa Zielona, 2:0 (1:0)
Michał Wrzosowski, Łukasz Malinowski
 
Dragon Rusinowice - Rozwój Olszyna, 2:1
Sparta Tworóg - Zieloni Zborowskie, 3:2
Błękitni Herby - LKS Wierzbie, 2:0
Tajfun Harbułtowice - LKS Hadra, 1:4
Płomień Łagiewniki Wielkie - Unia Lubecko, 3:4
Rybak Ciasna - Promień II Glinica, 2:2
KS Gwoździany – pauza
 
Sparta Daleszyce - Gol Częstochowa, 0:4 (0:3)
3x Justyna Wójcik, Oliwia Pająk
 
Jaskółki Chorzów - Skra Częstochowa, 0:1 (0:1)
Paulina Koszownik
 
Bory Pietrzykowice - MKS Myszków, 0:7 (0:1)
2x Martyna Mistek, Oliwia Kil, Aleksandra Knieszner, Katarzyna Kowalczyk, Izabela Kuźniak, Milena Ziębińska
 
Dziękujemy Klubom za pomoc w redagowaniu zestawienia.
 
cz-piłka.pl, foto: Waldemar Deska

Log in or create an account