Przegląd długiego weekendu 14/18.sierpnia. 2019.

  • Published in News
cz-piłka.pl. piłka nożna, Częstochowa, football, Waldemar Deska, football photo gallery, football photos, Skra Częstochowa - Raków Częstochowa
Już w środę odbył się pierwszy mecz, w którym Zieloni Żarki wypunktowali Olimpię Truskolasy, dzień później w „Wapnorudzie” poległ Grom Cykarzew, a w Złotym Potoku Start Soborzyce udanie rozpoczął rozgrywki. Raków w niedzielę będzie „podejmował” Lechię Gdańsk, natomiast Skra powalczy u siebie o pierwsze punkty z Górnikiem Polkowice. Czwartoligowcy wystąpią w delegacji.
Raków Częstochowa - Lechia Gdańsk, 2:1 (1:0)
Bramki:
1:0 41’Felicio Brown Forbes
2:0 51’Igor Sapała
2:1 90’Artur Sobiech (karny)
Raków Częstochowa: 1.Michał Gliwa - 77.Dawid Szymonowicz, 2.Tomáš Petrášek, 5.Emir Azemović - 39.Jakub Apolinarski (90’27.Daniel Bartl), 10.Igor Sapała, 17.Petr Schwarz, 30.Miłosz Szczepański (80’22.Michał Skóraś), 9.Sebastian Musiolik (86’4.Kamil Piątkowski), 23.Patryk Kun - 91.Felicio Brown Forbes. Trener: Marek Papszun.
Rezerwowi: 29.Jakub Szumski, 7.Maciej Domański, 8.Andrija Lukocic, 11.Bryan Nouvier, 14.Kamil Kościelny, 18.Rusłan Babenko.
Lechia Gdańsk: 12.Dušan Kuciak - 19.Karol Fila, 25.Michał Nalepa, 26.Błażej Augustyn, 22.Filip Mladenović - 28.Flávio Paixao (72’27.Rafał Wolski), 36.Tomasz Makowski (46’7.Maciej Gajos), 9.Patryk Lipski, 6.Jarosław Kubicki, 17.Lukáš Haraslín (46’21.Sławomir Peszko) - 90.Artur Sobiech. Trener: Piotr Stokowiec.
Rezerwowi: 1.Zlatan Alomerovic, 4.Adam Chrzanowski, 10.Egy Maulana Vikri, 23.Marco Maloca, 35.Daniel Łukasik.
Sędziowali: Jarosław Przybył, Krzysztof Myrmus, Michał Pierściński.
Żółte kartki: Apolinarski, Sapała, Skóraś - Makowski, Nalepa, Gajos, Sobiech, Mladenović, Wolski.
Widzów: 3607.
 
Skra Częstochowa - Górnik Polkowice, 1:0 (0:0)
Bramka:
89’Damian Niedojad
Skra Częstochowa: 33.Mateusz Kos - 8.Rafał Brusiło, 2.Mateusz Bondarenko, 27.Mariusz Holik, 24.Oktawian Obuchowski - 30.Danian Pavlas, 5.Kamil Zalewski, 26.Adam Olejnik, 7.Piotr Nocoń, 23.Dawid Niedbała - 25.Dawid Wolny (35’9.Damian Niedojad). Trener: Paweł Ściebura.
Rezerwowi: 1.Mikołaj Biegański, 6.Aleksander Jelonek, 11.Przemysław Mońka, 16.Konrad Gerega, 17.Krzysztof Napora, 20.Sebastian Rogala, 21.Adrian Błaszkiewicz, 28.Maciej Borycka.
Górnik Polkowice: 99.Jakub Kopaniecki - 25.Karol Fryzowicz (52’15.Jędrzej Król), 6.Maciej Kowalski-Haberek, 84.Marek Opałacz, 3.Mateusz Magdziak - 16.Maciej Bancewicz, 24.Martins Ekwueme, 30.Kamil Wacławczyk, 11.Dominik Radziemski (65’23.Eryk Sobków), 17.Mariusz Szuszkiewicz - 29.Filip Baranowski (73’7.Dawid Szymkowiak, 83’27.Dominik Małkowski). Trener: Enkeleid Dobi.
Rezerwowi: 1.Marcin Furtak, 9.Wojciech Galas, 18.Michał Bednarski, 20.Rafał Karmelita, 21.Kacper Kocik.
Sędziowali: Robert Marciniak, Marcin Ciepły, Jarosław Mikołajewski, Bartosz Paletko.
Żółte kartki: Niedojad, Niedbała - Bancewicz, Szuszkiewicz, Ekwueme, Opałacz.
Czerwona kartka: Marek Opałacz (78.minuta, Górnik, za drugą żółtą).
 
RKS Grodziec - Raków II Częstochowa, 2:1
Rafał Otwinowski (głową), Grzegorz Koch - Szymon Lewicki (karny)
Sędziowali: Damian Rokosz, Tomasz Sołtysek, Rafał Benke
Unia Dąbrowa Górnicza - Polonia Poraj, 3:0
Sędziowali: Szymon Janicki, Paweł Bajon, Przemysław Marzec.
Warta Zawiercie - Znicz Kłobuck, 3:1 (1:0)
- Kamil Wojtyra
Sędziowali: Bartosz Bielaś, Wojciech Król, Paweł Spyra
 
Zieloni Żarki - Olimpia Truskolasy, 5:2 (4:1)
3x Bartosz Gliński, Dawid Frukacz, Dawid Skrzypczyk – 2x Szymon Bednarek
Unia Rędziny - Grom Cykarzew, 3:1 (1:1)
Bramki:
0:1   4’Kamil Gruszczyński
1:1 45’Łukasz Brondel
2:1 55’Miłosz Socha
3:1 89’Paweł Malczewski
Unia Rędziny: 33.Szymon Dróżdż, 99.Bartosz Bartelak, 11.Łukasz Brondel (75’17.Paweł Malczewski), 14.Łukasz Dolniak, 37.Piotr Frąc, 90.Paweł Hibner (11’78.Damian Michalik), 10.Michał Malczewski, 55.Damian Niezgoda (49’19.Piotr Wyrwał), 88.Marcel Pitner, 6.Bartosz Pławczyk, 95.Miłosz Socha (80’4.Bartłomiej Lipartowski). Trener: Oskar Operacz.
Rezerwowi: 12.Michał Tyrek.
Grom Cykarzew: 1.Łukasz Rygalik, 14.Przemysław Kniejski, 3.Marek Świerczyński, 20.Oskar Kasprzyk, 19.Maciej Krawczyk (66’2.Tomasz Grabara), 15.Mariusz Gębski, 13.Kamil Gruszczyński (54’8.Artur Paczyński), 9.Marcin Kotyla, 11.Krzysztof Kiwacz (63’17.Marcin Gołda), 7.Michał Kiwacz, 10.Tomasz Kutak. Trener: Marcin Kotyla.
Rezerwowi: 21.Michał Adler, 6.Krzysztof Gębski, 16.Jakub Szczepanik, 4.Maciej Bartelak.
Sędziowali: Maciej Kuropatwa, Grzegorz Szymanek, Rafał Benke.
Żółte kartki: Socha, Niezgoda, Frąc - Kutak
Pogoń Kamyk - Piast Przyrów, 2:2
2x Filip Ziomek -
MKS Myszków - Liswarta Krzepice, 7:1
3x Piotr Andrzejewski, 2x Maciej Swatek, Eryk Krupa i Michał Kowalczyk -
Stradom Częstochowa - Gmina Kłomnice, 2:2 (0:0)
Mateusz Chęciński, Maciej Malinowski - Mateusz Perlinski, Bartłomiej Szymczyk.
Warta Mstów - MLKS Woźniki, 2:0
Damian Kowalczyk, Damian Puczyński
Jedność Boronów - Amator Golce, 3:1 (2:1)
Kacper Frania , Mariusz Kucharczyk , Marcin Bąk - Dorian Matyja
KS Panki - Unia Kalety, 2:3
 
Ajaks Częstochowa - Błękitni Libidza, 2:2 (2:1)
Piotr Ostalski, Mateusz Dziewoński – Amadeusz Polak, Mateusz Gałęziewski.
Płomień Czarny Las - Lotnik Kościelec, 0:4 (0:1)
2x Łukasz Ciecierski, Mateusz Kyzioł, Piotr Knapik
Naprzód Ostrowy - Liswarta Popów, 1:5 (0:0)
Mikołaj Szymonik – 2x Jarosław Cieśla, Bartłomiej Piłatowski, Piotr Góra, Arkadiusz Kawka.
Oksza Łobodno - Sparta Nowa Wieś, 6:0
Sokół Wręczyca Wielka - Kmicic Kruszyna, 4:2
Grom Miedźno - Orzeł Kiedrzyn, 0:2
Maciej Nabiałek i Jakub Skoczek
Victoria Częstochowa - Biała Gwiazda Krasice, 2:1 (0:0)
Bramki:
0:1 51’Patryk Chmielarz
1:1 75’Piotr Kiński
2:1 77’Kamil Jaros
Victoria Częstochowa:
97.Igor Michalczyk, 11.Kamil Zemła (75’5.Michał Włodarek), 2.Kamil Jaros, 4.Jakub Jędryszczak, 88.Mikołaj Nowak, 17.Mateusz Cichita, 21.Kamil Drzazga (30’8.Natan Śpiewak), 16.Oskar Wilk (75’20.Marcin Służalec), 9.Mateusz Pasiuk (80’19.Jakub Jędrzejewski), 10.Piotr Kiński, 7.Szymon Mendak (75’15.Michał Wojtynia). Trener: Łukasz Tomczyk.
Rezerwowi:
1.Karol Zieliński, 6.Antoni Rybaniec.
Biała Gwiazda Krasice:
1.Jakub Klimaszewski, 28.Kozieł Wojciech, 3.Łukasz Boral, 18.Maciej Boral, 4.Michał Kowalczyk, 13.Przemysław Bekus, 15.Jan Kowalczyk (82’16.Tomasz Soralski), 10.Tomasz Gęsiarz, 6.Dominik Dudek (45’9.Michał Mizgała), 7.Patryk Chmielarz (75’19.Piotr Żak), 11.Cezary Klemczyk (75’17.Daniel Błachowicz). Trener: Kamil Sowiński.
Rezerwowi:
25.Emil Kała, 5.Kamil Sowiński.
Sędziowali:
Marcin Sobierajski, Mikołaj Barczyk, Piotr Purgal
Żółte kartki: Klemczyk - Zemła
 
Lot Konopiska - Olimpia Huta Stara, 2:1
LKS Kamienica Polska - Czarni Starcza, 0:0
KS Złoty Potok - Start Soborzyce, 0:1 (0:1)
Sebastian Łouszyński (karny)
LZS Mrzygłód - Sokół Olsztyn, 3:0 (0:0)
2x Mateusz Wosik, Marcin Krawczyk
Pilica Koniecpol - KS Kotowice, 7:1 (5:0)
2x Przemysław Winckowicz, 2x Przemysław Samek, Krystian Skiba, Dominik Kurek, Dawid Kowalski – Paweł Flak
Orkan Rzerzęczyce - Jura Niegowa, 1:8
- 3x Cyprian Czyż, 2x Rafał Bacior, Albin Gimel, Mateusz Pilis
Sparta Szczekociny - Unia Masłońskie, 4:2 (2:1)
3x Krzysztof Minor, Bartosz Otczyk - Adam Kamela, Aleksander Górecki
 
Promień Glinica - Warta Kamieńskie Młyny, 5:2
Pokój Sadów - Liswarta Lisów, 1:2 (0:1)
Mateusz Kozak - Damian Kosiński, Piotr Białas
Płomień Przystajń - Mechanik Kochcice, 2:6 (1:2)
Piotr Matyja, Dariusz Szczepaniak – 4x Bartosz Danielczok, Rufin Rojek, Dariusz Mizera
Orzeł Psary/Babienica - Victoria Strzebiń, 2:0
Ruch Kochanowice - LKS Sieraków Śląski, 0:3
Sparta Lubliniec - Huragan Jezioro, 8:0
Orzeł Pawonków - Unia Lisowice, 6:1
 
Błękitni Herby - Rybak Ciasna, 2:0
Rozwój Olszyna - KS Gwoździany, 1:3 (0:2)
Przemysław Nocoń – 2x Daniel Ryznar, Szymon Kasprzak
LKS Wierzbie - Płomień Łagiewniki Wielkie, 2:4
Zieloni Zborowskie - Dragon Rusinowice, 1:0
Unia Lubecko - Tajfun Harbułtowice, 3:3
LKS Hadra - Sparta Tworóg, 0:5
Promień II Glinica - pauza
 
cz-piłka.pl, foto: Waldemar Deska
 
 

Log in or create an account