News

cz-piłka.pl. piłka nożna, Częstochowa, football, Waldemar Deska, football photo gallery, football photos, Skra Częstochowa - Raków Częstochowa, Naprzód Ostrowy, Mikołaj.

Mikołaj w Ostrowach

Po raz trzeci został rozegrany turniej Mikołajkowy Naprzód Cup w Ostrowach nad Okszą. W zmaganiach wzięło udział sześć zespołów w tym dwa Lotu Konopiska, którego pierwsza drużyna okazała się zwycięzcą rywalizacji. Podczas rozgrywek przeprowadzono zbiórkę charytatywną na rzecz ludzi potrzebujących oraz gromadzono nakrętki dla Anastazji.
  • Kategoria: News
cz-piłka.pl. piłka nożna, Częstochowa, football, Waldemar Deska, football photo gallery, football photos, Cracovia Kraków- Raków Częstochowa

Raków po raz trzeci zatrzymany na Pasach

Nie mają szczęścia do „Pasów” piłkarze Rakowa, którzy po raz trzeci z rzędu w tej rundzie przegrali z krakowianami. Pierwszej porażki doznali w Bełchatowie na początku sierpnia, a dwóch następnych w ciągu czterech ostatnich dni. Pierwszy i ostatni raz wygrali na obiekcie Cracovii 30.czerwca 1963 roku prowadząc do przerwy 4:0, by ostatecznie zwyciężyć 5:2. 
  • Kategoria: News

Raków za burtą PP

Raków to aktualnie najrzadziej remisująca drużyna spośród wszystkich zespołów Ekstraligi. W starciu z Cracovią zremisował po raz drugi, ale w tym przypadku konieczne było wyłonienie ekipy, która dołączy do pozostałych ćwierćfinalistów Pucharu Polski. Wcześniej awansowały Piast Gliwice, Legia Warszawa, Lech Poznań, Lechia Gdańsk, GKS Tychy, Stal Mielec oraz Miedź Legnica. Konieczna była dogrywka, która nie wyłoniła jednak zwycięzcy, więc sędzia Jarosław Przybył zarządził konkurs rzutów karnych, w którym skuteczniejsi okazali się gospodarze. 
  • Kategoria: News
cz-piłka.pl. piłka nożna, Częstochowa, football, Waldemar Deska, football photo gallery, football photos, Skra Częstochowa - Raków Częstochowa, Jakub Błaszczykowski

Czwarte granie z Kubą

Fundacja Ludzki Gest Jakub Błaszczykowski już po raz czwarty organizuje w Hali Sportowej Częstochowa imprezę „Świąteczne Granie z Kubą”, która od samego początku cieszy się dużą popularnością wśród kibiców i mediów, ale nie ma się czemu dziwić, skoro udział biorą światowe gwiazdy sportu i estrady. Jak zapewniają organizatorzy - tak będzie i tym razem.
  • Kategoria: News
cz-piłka.pl. piłka nożna, Częstochowa, football, Waldemar Deska, football photo gallery, football photos, Skra Częstochowa - Raków Częstochowa, Blachownia Cup

Blachownia Cup zakończony

Zakończył się XI Cyklu Ogólnopolskich Turniejów Piłki Nożnej Halowej ,,Blachownia Cup 2019”. W czterech tegorocznych imprezach wystąpiło ponad 260 zawodniczek i zawodników w różnych kategoriach wiekowych. Wystąpiły zespoły z Częstochowy, Radomska, Lublińca, Lisowa, Kochanowic, Wręczycy, Konopisk, Kłobucka, Bytomia, Ozimka, Radzionkowa, Truskolasów i oczywiście Blachowni. Na przełomie lutego i marca zostanie rozegrana następna runda, na którą już zapowiedzieli przyjazd wszyscy zadowoleni uczestnicy tegorocznej konfrontacji.
  • Kategoria: News
cz-piłka.pl. piłka nożna, Częstochowa, football, Waldemar Deska, football photo gallery, football photos, Skra Częstochowa - Legionovia Legionowo

Lucky Kosik

Meczem o „sześć”, a nawet więcej punktów można było określić to spotkanie. Legionovia od dłuższego czasu szoruje po dnie tabeli i bardzo liczyła na przełamanie w Częstochowie. Nie pomogło zakontraktowanie urodzonego w Szwajcarii Ensara Hajrovića czy też wygranie w przerwie spowodowanej przełożeniem meczu ze Skrą sparingu z Legią Warszawa.
  • Kategoria: News

Skra wygrała w delegacji

Garbarnia to klub z wielkimi tradycjami, który w zeszłym sezonie rywalizował na zapleczu Ekstraklasy grając na stadionie Wisły, ale to nie pomogło i po rocznym pobycie w pierwszej lidze musiał przełknąć gorzką pigułkę degradacji. W pierwszej rundzie w Częstochowie pokonał Skrę 3:1, ale na krakowskim Podgórzu częstochowianie udanie się zrewanżowali za tamtą porażkę.
  • Kategoria: News

Log in or create an account