CGK 08/09.06.2019.

Swoje występy w ten weekend zakończą piłkarze czwartej ligi, z którą muszą się pożegnać piłkarze z Myszkowa i Żarek. Sprawy awansu i spadku rozstrzygną się w A-klasie. Po raz ostatni wybiegną na boiska panie z grające w pierwszej lidze.

Sobota:
Pilica Koniecpol - Dąbrowianka Dąbrowa Zielona, sobota, 8 czerwca, 11:00
KS Kotowice - Mała Panew Cynków, sobota, 8 czerwca, 15:00
Liswarta Lisów - Promień Glinica, sobota, 8 czerwca, 15:00
Sokół Olsztyn - Start Soborzyce, sobota, 8 czerwca, 16:00
Warta Myszków - Polonia II Poraj, sobota, 8 czerwca, 16:00
Gol Częstochowa - Wanda Nowa Huta, sobota, 8 czerwca, 16:00 (kobiety Limanowskiego)
Skra Częstochowa - MTS Knurów, sobota, 8 czerwca, 17:00 (kobiety)
Raków II Częstochowa - Zieloni Żarki, sobota, 8 czerwca, 17:00
Gwarek Ornontowice - Polonia Poraj, sobota, 8 czerwca, 17:00
Błękitni Herby - Płomień Przystajń, sobota, 8 czerwca, 17:00
Mechanik Kochcice - Pokój Sadów, sobota, 8 czerwca, 17:00
Jedność Boronów - Ruch Kochanowice, sobota, 8 czerwca, 17:00
Śląsk Koszęcin - Sparta Tworóg, sobota, 8 czerwca, 17:00
Huragan Jezioro - LKS Sieraków Śląski, sobota, 8 czerwca, 17:00
MLKS Woźniki - Warta Kamieńskie Młyny, sobota, 8 czerwca, 17:30
Liswarta Krzepice - Orzeł Kiedrzyn, sobota, 8 czerwca, 17:30
Gmina Kłomnice - Unia Kalety, sobota, 8 czerwca, 17:30
Znicz Kłobuck - Orzeł Psary/Babienica, sobota, 8 czerwca, 17:30
Olimpia Truskolasy - Lotnik Kościelec, sobota, 8 czerwca, 17:30
KS Panki - Pogoń Kamyk, sobota, 8 czerwca, 17:30
Stradom Częstochowa - Warta Mstów, sobota, 8 czerwca, 17:30
Sparta Lubliniec - Piast Przyrów, sobota, 8 czerwca, 17:30
Olimpia Huta Stara - Amator Golce 2:2 (rozegrany awansem)
Victoria Częstochowa - Naprzód Ostrowy, sobota, 8 czerwca, 17:30 (Limanowskiego)
Orlik Blachownia - Liswarta Popów, sobota, 8 czerwca, 17:30
Sokół Wręczyca Wielka - Grom Miedźno, sobota, 8 czerwca, 17:30
Płomień Czarny Las - Alkas Aleksandria, sobota, 8 czerwca, 17:30
Grom Cykarzew - Oksza Łobodno, sobota, 8 czerwca, 17:30
Ajaks Częstochowa - Lot Konopiska, sobota, 8 czerwca, 17:30 (Starzyńskiego)
Błękitni Libidza - Płomień Częstochowa 3:0 (v.o.)
Sparta Szczekociny - LKS Kamienica Polska, sobota, 8 czerwca, 17:30
KS Złoty Potok - Jura Niegowa, sobota, 8 czerwca, 17:30
Czarni Starcza - Orkan Rzerzęczyce, sobota, 8 czerwca, 17:30 (Konopiska)
Unia Rędziny - Metal Rzeki Wielkie, sobota, 8 czerwca, 17:30
Kmicic Kruszyna - LZS Mrzygłód, sobota, 8 czerwca, 17:30
GLKS Siedlec Duży - MKS II Myszków, sobota, 8 czerwca, 17:30
Niedziela:
Tajfun Harbułtowice - Unia Lisowice, niedziela, 9 czerwca, 12:00
LKS Wierzbie - Victoria Strzebiń, niedziela, 9 czerwca, 16:00
LKS Hadra - Sparta II Lubliniec, niedziela, 9 czerwca, 17:00
Unia Lubecko - Płomień Borowe, niedziela, 9 czerwca, 17:00 (Łagiewniki Wielkie)
Orzeł Pawonków - Płomień Łagiewniki Wielkie, niedziela, 9 czerwca, 17:00
Dragon Rusinowice - Rybak Ciasna, niedziela, 9 czerwca, 17:00
Promień II Glinica - Zieloni Zborowskie, niedziela, 9 czerwca, 17:00 (Kochcice)
Grom Poczesna - Warta II Mstów, niedziela, 9 czerwca, 17:30
Lelovia Lelów - Unia Masłońskie, niedziela, 9 czerwca, 17:30


cz-piłka.pl

Log in or create an account