CGK 01/02.czerwca.2019.

W IV Lidze jeszcze dwie kolejki i cztery niewiadome zespoły do spadku, w tym dwa „nasze”. Znicz Kłobuck jest już myślami w IV Lidze, ale dół tabeli walczy o utrzymanie. Pozostały jeszcze dwie kolejki na ustalenie spadkowiczów. W piątek Jedność Boronów na trzy kolejki przed końcem zapewniła sobie awans do Ligi Okręgowej. W częstochowskich A-klasach walka będzie trwała jeszcze przez dwie kolejki.

Piątek:
Jedność Boronów - Promień Glinica  5:3 (4:0) (31 maja, 18:00)
Sobota:
Slavia Ruda Śląska - Raków II Częstochowa, sobota, 1 czerwca, 11:00.
Orkan Rzerzęczyce - Pilica Koniecpol, sobota, 1 czerwca, 11:00
MKS Myszków - LKS Goczałkowice Zdrój, sobota, 1 czerwca, 11:00 (kobiety)
MKS Myszków - Przemsza Siewierz, sobota, 1 czerwca, 17:00.
Polonia Poraj - Unia Kosztowy, sobota, 1 czerwca, 17:00.
Zieloni Żarki - Sarmacja Będzin, sobota, 1 czerwca, 17:00.
Czarni Starcza - Jura Niegowa, sobota, 1 czerwca, 17:00 (Gniazdów)
LKS Sieraków Śląski - Błękitni Herby, sobota, 1 czerwca, 17:00
Warta Kamieńskie Młyny - Piast Przyrów, sobota, 1 czerwca, 17:30
Warta Mstów - Sparta Lubliniec, sobota, 1 czerwca, 17:30
Pogoń Kamyk - Stradom Częstochowa, sobota, 1 czerwca, 17:30
Lotnik Kościelec - KS Panki, sobota, 1 czerwca, 17:30
Orzeł Psary/Babienica - Olimpia Truskolasy, sobota, 1 czerwca, 17:30
Unia Kalety - Znicz Kłobuck, sobota, 1 czerwca, 17:30
Amator Golce - Gmina Kłomnice, sobota, 1 czerwca, 17:30
Orzeł Kiedrzyn - Olimpia Huta Stara, sobota, 1 czerwca, 17:30
MLKS Woźniki - Liswarta Krzepice, sobota, 1 czerwca, 17:30.
Płomień Częstochowa - Victoria Częstochowa (odwołany)
Lot Konopiska - Błękitni Libidza, sobota, 1 czerwca, 17:30.
Oksza Łobodno - Ajaks Częstochowa, sobota, 1 czerwca, 17:30.
Alkas Aleksandria - Grom Cykarzew, sobota, 1 czerwca, 17:30.
Liswarta Popów - Sokół Wręczyca Wielka, sobota, 1 czerwca, 17:30.
Naprzód Ostrowy - Orlik Blachownia, sobota, 1 czerwca, 17:30.
LZS Mrzygłód - Sparta Szczekociny, sobota, 1 czerwca, 17:30.
Start Soborzyce - Kmicic Kruszyna, sobota, 1 czerwca, 17:30.
Metal Rzeki Wielkie - Sokół Olsztyn, sobota, 1 czerwca, 17:30.
LKS Kamienica Polska - KS Złoty Potok, sobota, 1 czerwca, 17:30.
Pogoń Blachownia - Sparta Nowa Wieś, sobota, 1 czerwca, 17:30.
Niedziela:
Polonia II Poraj - Grom Poczesna, niedziela, 2 czerwca, 11:00
Olimpia II Truskolasy - Orły Kusięta, niedziela, 2 czerwca, 11:00
Płomień Borowe - Orzeł Pawonków, niedziela, 2 czerwca, 11:00
Sparta Tworóg - LKS Hadra, niedziela, 2 czerwca, 11:00
Maraton Waleńczów - Biała Gwiazda Krasice, niedziela, 2 czerwca, 13:00
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona - Unia Rędziny, niedziela, 2 czerwca, 14:00
Grom Miedźno - Płomień Czarny Las, niedziela, 2 czerwca, 15:00.
Junior Szarlejka - Polonia/Unia Widzów, niedziela, 2 czerwca, 16:00
Sparta II Lubliniec - Huragan Jezioro, niedziela, 2 czerwca, 17:00
Ruch Kochanowice - Śląsk Koszęcin, niedziela, 2 czerwca, 17:00
Pokój Sadów - Liswarta Lisów, niedziela, 2 czerwca, 17:00
Płomień Przystajń - Mechanik Kochcice, niedziela, 2 czerwca, 17:00
Zieloni Zborowskie - Unia Lubecko, niedziela, 2 czerwca, 17:00
Victoria Strzebiń - Promień II Glinica, niedziela, 2 czerwca, 17:00 (Kalety)
Unia Lisowice - LKS Wierzbie, niedziela, 2 czerwca, 17:00
Rybak Ciasna - Tajfun Harbułtowice, niedziela, 2 czerwca, 17:00
Płomień Łagiewniki Wielkie - Dragon Rusinowice, niedziela, 2 czerwca, 17:00
Gmina II Kłomnice - Płomień Lgota Mała, niedziela, 2 czerwca, 17:30
Mała Panew Cynków - Lelovia Lelów, niedziela, 2 czerwca, 17:30
Warta II Mstów - KS Kotowice, niedziela, 2 czerwca, 17:30
MKS II Myszków - Warta Myszków, niedziela, 2 czerwca, 17:30
Iskra Mokrzesz - GLKS Siedlec Duży, niedziela, 2 czerwca, 17:30

cz-piłka.pl

Log in or create an account