CGK 25/26.05.2019.

Raków i Skra mają już wolne, ale nadal możemy się emocjonować rozgrywkami w niższych ligach, gdzie emocji nie brakuje. Czwartoligowcy zagrają na swoich boiskach i miejmy nadzieję, że podreperują swoje pozycje w tabeli. Ma to duże znaczenie dla zespołów z Okręgówki zagrożonych spadkiem.

Sobota:
Polonia Poraj - Przemsza Siewierz, sobota, 25 maja, 11:00
Zieloni Żarki - RKS Grodziec, sobota, 25 maja, 11:00
KS Kotowice - Polonia II Poraj, sobota, 25 maja, 15:00
Piast Przyrów - Warta Mstów, sobota, 25 maja, 16:00
MKS Myszków - Raków II Częstochowa, sobota, 25 maja, 17:00
Liswarta Krzepice - Warta Kamieńskie Młyny, sobota, 25 maja, 17:00
Olimpia Huta Stara - MLKS Woźniki, sobota, 25 maja, 17:00
Gmina Kłomnice - Orzeł Kiedrzyn, sobota, 25 maja, 17:00
Znicz Kłobuck - Amator Golce, sobota, 25 maja, 17:00
Olimpia Truskolasy - Unia Kalety, sobota, 25 maja, 17:00
KS Panki - Orzeł Psary/Babienica, sobota, 25 maja, 17:00
Stradom Częstochowa - Lotnik Kościelec, sobota, 25 maja, 17:00
Sokół Wręczyca Wielka - Naprzód Ostrowy, sobota, 25 maja, 17:00
Płomień Czarny Las - Liswarta Popów, sobota, 25 maja, 17:00
Grom Cykarzew - Grom Miedźno, sobota, 25 maja, 17:00
Ajaks Częstochowa - Alkas Aleksandria, sobota, 25 maja, 17:00
Płomień Częstochowa - Lot Konopiska, sobota, 25 maja, 17:00
Czarni Starcza - LKS Kamienica Polska, sobota, 25 maja, 17:00
Pilica Koniecpol - Jura Niegowa, sobota, 25 maja, 17:00
Unia Rędziny - Orkan Rzerzęczyce, sobota, 25 maja, 17:00
Kmicic Kruszyna - Metal Rzeki Wielkie, sobota, 25 maja, 17:00
LZS Mrzygłód - Start Soborzyce, sobota, 25 maja, 17:00
Orły Kusięta - Gmina II Kłomnice, sobota, 25 maja, 17:00
Warta Myszków - Iskra Mokrzesz, sobota, 25 maja, 17:00
Błękitni Herby - Mechanik Kochcice, sobota, 25 maja, 17:00
Liswarta Lisów - Płomień Przystajń, sobota, 25 maja, 17:00
Jedność Boronów - Pokój Sadów, sobota, 25 maja, 17:00
Śląsk Koszęcin - Promień Glinica, sobota, 25 maja, 17:00
Huragan Jezioro - Sparta Tworóg, sobota, 25 maja, 17:00
LKS Sieraków Śląski - Sparta II Lubliniec, sobota, 25 maja, 17:00
Skra Częstochowa - Gwarek Ornontowice, sobota, 25 maja, 17:00
Niedziela:
KS Złoty Potok - Sparta Szczekociny, niedziela, 26 maja, 11:00
Gol Częstochowa - Rysy Bukowina Tatrzańska, niedziela, 26 maja, 11:00
Polonia Poraj - MKS Myszków, niedziela, 26 maja, 11:00 (kobiety)
Tajfun Harbułtowice - Płomień Łagiewniki Wielkie, niedziela, 26 maja, 12:00
Płomień Lgota Mała - Pogoń Blachownia, niedziela, 26 maja, 13:00
Sokół Olsztyn - Dąbrowianka Dąbrowa Zielona, niedziela, 26 maja, 15:00
Unia Masłońskie - Mała Panew Cynków, niedziela, 26 maja, 16:00
Sparta Lubliniec - Pogoń Kamyk, niedziela, 26 maja, 17:00
Polonia/Unia Widzów - Olimpia II Truskolasy, niedziela, 26 maja, 17:00
Biała Gwiazda Krasice - Junior Szarlejka, niedziela, 26 maja, 17:00
Sparta Nowa Wieś - Maraton Waleńczów, niedziela, 26 maja, 17:00
Lelovia Lelów - Warta II Mstów, niedziela, 26 maja, 17:00
Grom Poczesna - MKS II Myszków, niedziela, 26 maja, 17:00
LKS Hadra - Ruch Kochanowice, niedziela, 26 maja, 17:00
Unia Lubecko - Orzeł Pawonków, niedziela, 26 maja, 17:00
Dragon Rusinowice - Płomień Borowe, niedziela, 26 maja, 17:00
LKS Wierzbie - Rybak Ciasna, niedziela, 26 maja, 17:00
Promień II Glinica - Unia Lisowice, niedziela, 26 maja, 17:00
Zieloni Zborowskie - Victoria Strzebiń, niedziela, 26 maja, 17:00
Victoria Częstochowa - Orlik Blachownia, niedziela, 26 maja, 17:30

Błękitni Libidza - Oksza Łobodno, czwartek, 30 maja, 18:00


cz-piłka.pl

Log in or create an account