MAMO w Kłobucku

Polski Związek Piłki Nożnej zaprasza na bezpłatne szkolenie trenerów, instruktorów, nauczycieli i wychowawców w ramach projektu Mobilna Akademia Młodych Orłów. Jest to nowa inicjatywa PZPN. Zajęcia odbędą się w Hali Sportowej w Kłobucku przy ulicy Bohaterów Bitwy pod Mokrą w poniedziałek 14.01.2019. w godzinach 17.00. - 20.00.

Mobilna Akademia Młodych Orłów to nowy projekt PZPN, który ma na celu wyłonić największe talenty w naszym kraju oraz edukować trenerów. Przewidziano 1920 wizyt w skali całego kraju, których celem ma być podniesienie świadomości oraz jakości piłkarskiej edukacji. Trenerzy mogą ocenić potencjał swoich podopiecznych na tle wyróżniających się zawodników z innych klubów.
- Największe rezerwy są w zasobach ludzkich i my chcemy, mamy środki, by je wykorzystać – powiedział Zbigniew Boniek, prezes PZPN
Dwuosobowe zespoły trenerów PZPN przeprowadzą bezpłatne zajęcia podwyższające kwalifikacje w zakresie treningu piłkarskiego dla dzieci i młodzieży. Szkolenie będzie obejmować zajęcia teoretyczne, trening podstawowy i grę selekcyjną na koniec szkolenia. Zajęcia poprowadzą Krzysztof Szumski i Szymon Tabacki.
Zgłoszenia przez portal PZPN24.

cz-piłka.pl

Log in or create an account