C.G.K. 14/15.04.2018.


Najważniejszym pojedynkiem w naszym regionie będzie starcie Rakowa z Chrobrym Głogów. Skra oraz większość czwartoligowców będzie walczyć w delegacji. W pozostałych grupach interesujących pojedynków nie brakuje. Aura będzie sprzyjać wizytom kibiców na stadionach, a piłkarze odwzajemnią się wieloma bramkami.

Polonia Poraj - Czarni II Sosnowiec, sobota, 14 kwietnia, 11:00
Błękitni Libidza - Grom Miedźno, sobota, 14 kwietnia, 11:00
MLKS Woźniki - Orzeł Kiedrzyn, sobota, 14 kwietnia, 14:00
Orzeł Babienica/Psary - Zieloni Żarki, sobota, 14 kwietnia, 16:00
Victoria Częstochowa - Stradom Częstochowa, sobota, 14 kwietnia, 16:00
Warta Mstów - LZS Mrzygłód, sobota, 14 kwietnia, 16:00
Pogoń Kamyk - Amator Golce, sobota, 14 kwietnia, 16:00
Gmina Kłomnice - Jedność Boronów, sobota, 14 kwietnia, 16:00
Olimpia Truskolasy - KS Panki, sobota, 14 kwietnia, 16:00
Warta Kamieńskie Młyny - Płomień Kuźnica Marianowa, sobota, 14 kwietnia, 16:00
Grom Cykarzew - Maraton Waleńczów, sobota, 14 kwietnia, 16:00
Naprzód Ostrowy - Liswarta Krzepice, sobota, 14 kwietnia, 16:00
Junior Szarlejka - Liswarta Popów, sobota, 14 kwietnia, 16:00
Oksza Łobodno - Sokół Wręczyca Wielka, sobota, 14 kwietnia, 16:00
Płomień Czarny Las - Znicz Kłobuck, sobota, 14 kwietnia, 16:00
Orlik Blachownia - Alkas Aleksandria, sobota, 14 kwietnia, 16:00
Pilica Koniecpol - Czarni Starcza, sobota, 14 kwietnia, 16:00
Sparta Siedlec Duży - Piast Przyrów 0:3 (v.o.)
Mała Panew Cynków - LKS Kamienica Polska, sobota, 14 kwietnia, 16:00
Kmicic Kruszyna - Unia Rędziny, sobota, 14 kwietnia, 16:00
Orkan Rzerzęczyce - Dąbrowianka Dąbrowa Zielona, sobota, 14 kwietnia, 16:00
Olimpia Huta Stara - KS Złoty Potok, sobota, 14 kwietnia, 16:00
Mechanik Kochcice - LKS Sieraków Śląski, sobota, 14 kwietnia, 16:00
Promień Glinica - Unia Kalety, sobota, 14 kwietnia, 16:00
Błękitni Herby - Płomień Przystajń, sobota, 14 kwietnia, 16:00
Ruch Kochanowice - Sparta II Lubliniec, sobota, 14 kwietnia, 16:00
Sparta Tworóg - Orzeł Pawonków, sobota, 14 kwietnia, 16:00
MKS Myszków - RKS Grodziec, sobota, 14 kwietnia, 17:00
Niedziela
Sparta Szczekociny - Lotnik Kościelec, niedziela, 15 kwietnia, 16:00
Jura Niegowa - Sokół Olsztyn, niedziela, 15 kwietnia, 16:00
Start Soborzyce - Olimpia II Truskolasy, niedziela, 15 kwietnia, 16:00
Warta Zawada - Znicz II Kłobuck, niedziela, 15 kwietnia, 16:00
Sparta Nowa Wieś - Metal Rzeki Wielkie, niedziela, 15 kwietnia, 16:00
Płomień Lgota Mała - Iskra Mokrzesz, niedziela, 15 kwietnia, 16:00
Biała Gwiazda Krasice - Polonia/Unia Widzów, niedziela, 15 kwietnia, 16:00
Rybak Ciasna - Liswarta Lisów, niedziela, 15 kwietnia, 16:00
Pokój Sadów - Huragan Jezioro, niedziela, 15 kwietnia, 16:00
LKS Droniowice - Śląsk Koszęcin, niedziela, 15 kwietnia, 16:00
LKS Hadra - LKS Wierzbie, niedziela, 15 kwietnia, 16:00
Płomień Borowe - Płomień Łagiewniki Wielkie, niedziela, 15 kwietnia, 16:00
Unia Lubecko - Zieloni Zborowskie, niedziela, 15.kwietnia, 16.00. (Łagiewniki Wielkie)
Unia Lisowice - Victoria Strzebiń, niedziela, 15 kwietnia, 16:00
Tajfun Harbułtowice - Promień II Glinica, niedziela, 15 kwietnia, 16:00
Lot Konopiska - Lelovia Lelów, niedziela, 15 kwietnia, 17:00
Warta Myszków - Unia Masłońskie, niedziela, 15 kwietnia, 17:00
Orły Kusięta - MKS II Myszków, niedziela, 15 kwietnia, 17:00 (Myszków)
Grom Poczesna - KS Kotowice, niedziela, 15 kwietnia, 17:00
Raków Częstochowa - Chrobry Głogów, niedziela, 15 kwietnia, 17:45

cz-piłka.pl

Log in or create an account