CGK 11/12. 11.2017.

W ten weekend pożegnamy się z rozgrywkami w Podokręgu Lubliniec oraz z częstochowską B-klasą, która będzie miała jeszcze do rozegrania kilka zaległych spotkań. Zakończyły rozgrywki piłkarki Gola, które rozpoczynają sezon halowy. W niedzielę zaległe spotkania rozegrają nasze trzy zespoły trzecioligowe.

Sobota
11.00. Błękitni Libidza - Junior Szarlejka
11.00. LKS Hadra - Tajfun Harbułtowice
13.00. Śląsk Świętochłowice - MKS Myszków
13.00. Sparta Lubliniec - Ruch Radzionków
13.00. Polonia Poraj - Szombierki Bytom
13.00. Polonia Łaziska Górne - Raków II Częstochowa
13.00. Naprzód Ostrowy - Maraton Waleńczów
13.00. Grom Cykarzew - Oksza Łobodno
13.00. Grom Miedźno - Płomień Czarny Las
13.00. Liswarta Krzepice - Orlik Blachownia
13.00. Liswarta Popów - Alkas Aleksandria
13.00. Sokół Wręczyca Wielka - Znicz Kłobuck
13.00. Sparta Siedlec Duży - Sokół Olsztyn
13.00. Pilica Koniecpol - Mała Panew Cynków
13.00. Czarni Starcza - Orkan Rzerzęczyce
13.00. Piast Przyrów - Olimpia Huta Stara
13.00. LKS Kamienica Polska - KS Złoty Potok
13.00. Unia Rędziny - Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
14.00. Lotnik Kościelec – Olimpia Truskolasy
14.00. Zieloni Żarki – Gmina Kłomnice sobota
14.00. Orzeł Psary/Babienica – Warta Kamieńskie Młyny
14.00. MLKS Woźniki – Victoria Częstochowa
14.00. Stradom AJD Częstochowa – KS Panki
14.00. LZS Mrzygłód – Jedność Boronów
14.00. Płomień Kuźnica Marianowa – Amator Golce
14.00. Pokój Sadów - Unia Kalety
14.00. Rybak Ciasna - Ruch Kochanowice
14.00. Błękitni Herby - Sparta Tworóg
14.00. Promień Glinica - Sparta II Lubliniec
14.00. Mechanik Kochcice - Huragan Jezioro
14.00. Płomień Przystajń - Liswarta Lisów
16.00. Skra Częstochowa - Polonia Głubczyce
Niedziela
11.00. Polonia Poraj - KS Stradom (kobiety)
11.00. MKS Myszków - Polonia Tychy (kobiety)
11.00. Lot Konopiska - Grom Poczesna
12.00. Znicz II Kłobuck - Iskra Mokrzesz
13.00. Jura Niegowa - Kmicic Kruszyna
13.00. Olimpia II Truskolasy - Metal Rzeki Wielkie
13.00. Start Soborzyce - Polonia/Unia Widzów
13.00. Warta Zawada - Biała Gwiazda Krasice
13.00. Sparta Nowa Wieś - Płomień Lgota Mała
13.00. Lelovia Lelów - MKS II Myszków
13.00. Ajaks Częstochowa - KS Kotowice
13.00. Warta Myszków - Orły Kusięta
14.00. Orzeł Kiedrzyn – Pogoń Kamyk
14.00. Sparta Szczekociny – Warta Mstów
14.00. Płomień Borowe - Unia Lisowice
14.00. LKS Droniowice - Victoria Strzebiń
14.00. Dragon Rusinowice - Zieloni Zborowskie
14.00. LKS Wierzbie - Płomień Łagiewniki Wielkie
14.00. Unia Lubecko - Śląsk Koszęcin (Łagiewniki Wlk.)

cz-piłka.pl

Log in or create an account