Zapowiedzi

Raków w Bełchatowie

Niestety większość sympatyków Rakowa nie obejrzy na żywo swoich pupili w inauguracyjnym pojedynku PKO Ekstraklasy. Z wiadomych przyczyn mecz zostanie rozegrany w Bełchatowie, a tam wybiorą się tylko najwierniejsi fani „czerwono-niebieskich”. Dla pozostałych zostanie transmisja telewizyjna z tego pojedynku na kanale nSport+, ale na pewno wszyscy będą jednakowo trzymać kciuki za podopiecznych Marka Papszuna.

Wisienka na torcie w Sadowie

Po ubiegłorocznym, udanym meczu pomiędzy reprezentacją A-klasy i B-klasy, który zakończył się zwycięstwem a-klasowców 6:0, pomysłodawcy, prezes Wojciech Czerwiński i trener Jacek Szczygioł, postanowili zorganizować drugą edycję takiego spotkania, ale tym razem dla zawodników A-klasy, którzy zostali podzieleni terytorialnie na zespoły Wschodu i Zachodu. Będzie to spotkanie podsumowujące zakończony sezon, swoista wisienka na torcie.

Raków gra w Częstochowie

W środę, 26.czerwca, o godzinie 17:00 i w sobotę 29.czerwca, o godzinie 11:00, zespół Marka Papszuna rozegra dwa sparingi z naszymi południowymi sąsiadami - FK Fotbal Trinec oraz SFC Opawą.

CGK 22/23.06.2019.

Działacze Podokręgu Lubliniec zaserwowali swoim zawodnikom krótsze wakacje. Awansem zagrały tylko Tajfun Harbułtowice i Zieloni Zborowskie. Sprawę awansu załatwiły sobie wcześniej ekipy z Boronowa, Lisowic i Pawonkowa. Na temat czterech spadkowiczów jest kilka teorii, ale o tym dowiemy się prawdopodobnie niebawem.  Natomiast w Kamyku odbędzie się mecz barażowy o pozostanie w częstochowskiej A-klasie .

CGK 15/16. czerwca 2019.


Przed nami końcowe akordy tego sezonu. Z boiskami pożegnają się piłkarze Ligi Okręgowej i B-klasy grupy drugiej. W Podokręgu Lubliniec do rozegrania pozostały jeszcze dwie rundy. Później już tylko zasłużone, lub mniej wakacje i przygotowania do następnego sezonu.

CGK 08/09.06.2019.

Swoje występy w ten weekend zakończą piłkarze czwartej ligi, z którą muszą się pożegnać piłkarze z Myszkowa i Żarek. Sprawy awansu i spadku rozstrzygną się w A-klasie. Po raz ostatni wybiegną na boiska panie z grające w pierwszej lidze.

Log in or create an account