Zapowiedzi

Czas na rewanż

Jastrzębianie są bardzo niewygodnym przeciwnikiem dla Rakowa. Z dwudziestu rozegranych pojedynków ligowych połowę wygrali piłkarze GKS-u. Częstochowianie ostatnie zwycięstwo zanotowali w … 1981. roku. Kibice zapewne do dziś mają przed oczami ostatni pojedynek tych zespołów rozegrany przy Limanowskiego i remis wywalczony przez beniaminka w ostatnich minutach. Czas więc na rewanż.

„Franz” na „Lorecie”

Legendarny Franciszek Smuda zawita do Częstochowy, tym razem zobaczymy go przy Loretańskiej. Kilka lat wstecz pojawiał się na stadionie Rakowa, gdy ten występował w pierwszej lidze. Tym razem poprowadzi zespół dawnego ekstraklasowca, Górnika Łęczna.

CGK 17/18.11.2018.

Raków zagra w sobotę z bardzo niewygodnym rywalem z Jastrzębia. Skra będzie gościć rywali z Łecznej z legendarnym Franciszkiem Smudą na czele. Ostatnią kolejkę rozegrają piłkarze Ligi Okręgowej, a reszta zespołów rozegra mecze zaległe. Do hal wkraczają piłkarki Gola.

Rusza Blachownia Cup

W sobotę rozpoczną się zmagania z cyklu X Ogólnopolskich Turniejów Piłki Nożnej Halowej ,,Blachownia Cup 2018" dla rocznika 2010, organizowanych przez Orlik Blachownia. Współzawodnictwo wspiera Starostwo Powiatowe w Częstochowie.

Pawonków zaprasza

W Pawonkowie odbędzie się jubileuszowy X cykl turniejów dla dzieci, młodzieży, seniorów i kobiet , który potrwa przez miesiąc. Zorganizowana przez miejscowego Orła rywalizacja przyciąga wielu uczestników, którzy przez pięć kolejnych weekendów walczą o cenne trofea.

Głosujemy na boisko dla Ajaksu

Zawodnicy i sympatycy Ajaksu Częstochowa proszą wszystkich mieszkańców oraz sympatyków klubu z dzielnicy Północ o poparcie projektu nr 351: budowa boiska typu „Orlik” przy Szkole Podstawowej nr 54. w Częstochowie przy ul. Kukuczki 30, z którego korzystać będą mieszkańcy miasta, uczniowie SP 54. i dzieci z Uczniowskiego Klubu Sportowego Ajaks Częstochowa.

Log in or create an account