Zapowiedzi

Raków rozpoczyna sezon

Piłkarze Rakowa przez ostatni tydzień przygotowywali się na swoich obiektach do inauguracyjnego pojedynku z Puszczą Niepołomice. Odbędzie się on przy Limanowskiego w sobotę 21.lipca o godzinie 20.00. Bilans potyczek „Żubrów” z Rakowem jest bardzo korzystny dla częstochowian.  Wygrali cztery ostatnie mecze i planują kontynuować tę dobrą passę.

Historyczny pojedynek w Radomiu

Kilka tygodni temu sympatycy i zawodnicy Skry cieszyli się przy Loretańskiej z awansu do II ligi, a już batalię o punkty w lidze centralnej czas zacząć. Zawodnicy Skry pierwszy mecz w II lidze rozegrają w sobotę o godz. 18 w Radomiu z Radomiakiem.

Święto w Sadowie

Z bardzo ciekawą inicjatywą wstąpił Pokój Sadów, jego prezes, Wojciech Czerwiński i trener, Jacek Szczygioł, którzy zorganizowali pojedynek reprezentacji A i B-klasy lublinieckiej. Na boisku w Sadowie w niedzielę o 16.00. spotkają się najlepsi zawodnicy obu klas rozgrywkowych.

Blachownia zaprasza

Na Stadionie Miejskim OSiR w Blachowni odbędzie się XII edycja Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Nożnej ,,Orlik Cup 2018”, którego gospodarzem jest klub UKS Orlik Blachownia. W sobotę, 16.czerwca, na boiskach rywalizować będą zawodnicy i zawodniczki z rocznika 2008 i młodsi. Turniejowi będą towarzyszyć imprezy około turniejowe.

Jura Cup

W lipcu zostanie rozegrana kolejna edycja jednego z najstarszych turniejów szóstek piłkarskich w Polsce. Miejscem rywalizacji będzie malowniczy Złoty Potok. Piękna okolica i świeże powietrze są szansą na czynne spędzenie weekendu oraz zintegrowanie się ze środowiskiem piłkarskim. Również atrakcyjne nagrody przyciągają renomowane zespoły z całego kraju.

Log in or create an account