Zapowiedzi

Jubileusz Noworocznego

W najbliższą sobotę i niedzielę, 12 i 13 stycznia, rozegrany zostanie XX Turniej Noworoczny organizowany przez Skrę Częstochowa. W tym jubileuszowym wydarzeniu udział wezmą drużyny z całej Polski (roczniki 2010, 2011).

Turniej w Poczesnej

W sobotę w ogólnopolskim halowym turnieju piłki nożnej Orlików Starszych (rocznik 2008) wystąpią: Zagłębie Sosnowiec, Ruch Chorzów, AP Młody MKS Kluczbork, RKP ROW Rybnik, Orlęta Kielce, KS Szczerbice (Rybnik), Sportowa Częstochowa oraz gospodarze i organizatorzy, Olimpia Huta Stara.

MAMO w Kłobucku

Polski Związek Piłki Nożnej zaprasza na bezpłatne szkolenie trenerów, instruktorów, nauczycieli i wychowawców w ramach projektu Mobilna Akademia Młodych Orłów. Jest to nowa inicjatywa PZPN. Zajęcia odbędą się w Hali Sportowej w Kłobucku przy ulicy Bohaterów Bitwy pod Mokrą w poniedziałek 14.01.2019. w godzinach 17.00. - 20.00.

Weekend z CaffeSport

W weekend 12-13 stycznia 2019 stolicą polskiej piłki nożnej rocznika 2010 i młodszych chłopców stanie się Mykanów. To tam właśnie ludzie z CaffeSport zorganizują być może jeden z mocniej obsadzonych turniejów w Polsce w tej kategorii wiekowej. Do Mykanowa, oprócz lokalnych zespołów jak Ajaks, Stradom czy Skra, zawitają między innymi ekipy Widzewa Łódź, Rekordu Bielsko-Biała, RKS Radomsko czy Chorzowa. Prawdziwą bombą ma być przyjazd dwóch kolejnych wielkich firm, czyli Górnika Zabrze i Lecha Poznań.

„Nie zapukał nikt na czas”

Parafrazując tekst Autobiografii Perfectu, tak pokrótce można opisać śmierć młodego bramkarza Victorii, wcześniej Rakowa i Piasta Przyrów. Splot życiowych nieszczęść to było za dużo, jak dla tak młodego i wrażliwego chłopaka. To wielkie nieszczęście położy się cieniem na VIII kolejce A-klasy, a szczególnie meczu Victorii z Okszą.

Log in or create an account