Zapowiedzi

Raków jedzie do Opola odbudować morale

Rozgrywki Nice 1 ligi nabierają tempa, ponieważ już w najbliższą środę, 23 sierpnia, odbędzie się piąta seria spotkań. Piłkarze Rakowa wybiorą się w niedaleką podróż do Opola na mecz z tamtejszą Odrą. Będzie to starcie dwóch beniaminków tej klasy rozgrywkowej. Póki co lepiej spisują się opolanie.

Zmiana terminu Pucharu Polski

W związku z kolejkami klasy okręgowej uległy zmianie terminy kolejnych rund Pucharu Polski. Następny zespół wycofał się z tych rozgrywek. Sparta Szczekociny oddała mecz walkowerem Gminie Kłomnice.

Piłkarski weekend 19/20. sierpnia 2017.

Wiele ciekawych meczów odbędzie się w ten weekend. Jednak wszystkich kibiców elektryzuje pojedynek Rakowa z GKS-em Katowice. Rozpoczyna się rywalizacja w A-klasie, w której pierwsze skrzypce będzie grać Znicz Kłobuck. Do rywalizacji przystępują panie z III ligi, którym zaserwowano swoisty maraton piłkarski połączony ze zwiedzaniem województwa śląskiego.

Spadkowicze ostro strzelają

W A-klasie spadkowicze z Kalet i Lisowa zdobyli prawie połowę ze wszystkich bramek i kolejni rywale zastanawiają się czy na ich meczach również utrzymają swoją skuteczność. W B-klasie Unia Lubecko nadal gra bez błogosławieństwa i zbiera punkty poza protokołem. Piłkarze z Hadry odnieśli przekonywujące zwycięstwo i zostali pierwszym liderem.

Znicz odpala

Ruszają rozgrywki A-klasy i oczy wszystkich kibiców są skierowane na Kłobuck. To tutaj powstała mocna ekipa, która ma jasno postawiony cel, awans. Pozostali na pewno nie będą się przyglądać z założonymi rękami. Zasada bij mistrz na pewno przysporzy emocji. W cieniu tych emocji jest sprawa Rafała Nowaka, zawodnika Czarnych Starcza, którego czeka bardzo kosztowny zabieg kości udowej. W akcję zbierania pieniędzy dla Rafała zaangażowali się koledzy z drużyny oraz z Kamienicy Polskiej. Miejmy nadzieję, że piłkarska solidarność rozszerzy zakres zbiórki pieniędzy dla tego zdolnego zawodnika.

Pasieka wraca na Krakowską

W drugiej kolejce częstochowskiej Klasy Okręgowej przekonamy się, które drużyny pójdą za ciosem po swoich dobrych meczach na inaugurację. Przekonamy się także, które ekipy wyciągnęły wnioski po falstartach w miniony weekend. Ciekawie zapowiada się m.in. konfrontacja w Kamyku, gdzie Pogoń zagra ze Stradomiem AJD Częstochowa.

Log in or create an account