Zapowiedzi

Szczyt w Lisowie

Z pojedynków w Podokręgu Lubliniec na czoło wysuwa się spotkanie A-klasowych liderów Liswarty i Unii. Kibice w Hadrze już od kilku dni mrożą szampany, ale czy to po meczu z Lisowicami będą mogli je otworzyć?. Przekonamy się w niedzielę około 19.00.

CGK 19/20.05.2018.

Większość naszych zespołów z wyższych klas rozgrywkowych zagra u siebie. Skra i Raków wystąpią po sobie, aby kibice mogli zobaczyć oba spotkania. Czwartoligowe ekipy  Myszkowa i rezerw Rakowa oraz drużyny kobiece tym razem będą rywalizować w delegacji. W większości grup trwa ostra rywalizacja o promocje i degradacje, a to gwarantuje wiele emocji i bramek. Zapraszamy więc na stadiony, a tym razem aura będzie sprzyjać kibicom.

Szczyt B-klasowy

Na sześć kolejek przed zakończeniem rozgrywek pozostało jeszcze wiele niewiadomych. O ile w pierwszej grupie sytuacja w tabeli jest bardziej klarowna i mamy lidera plus trzech chętnych na drugie miejsce, o tyle w grupie drugiej mamy trójkę, z której każdy może awansować. Wiele może się wyjaśnić w tej kolejce, gdzie pierwsza czwórka spotka się w bezpośrednich pojedynkach.  

Hit w Wapnorudzie

Do końca rozgrywek A-klasy pozostało jeszcze pięć kolejek. Poznaliśmy już zwycięzcę i spadkowicza w  grupie pierwszej. W drugiej jeszcze wiele niewiadomych, a pewniakiem do spadku jest wycofana z rozgrywek Sparta Siedlec Duży. Kolejne zagadki być może zostaną rozwiązane w ten weekend. Bardzo ciekawie zapowiada się mecz Unii Rędziny z Czarnymi Starcza. Oba zespoły znane są z waleczności, a kibice z atrakcyjnych opraw.

Żarki na autostradzie do czwartej ligi?

W częstochowskiej Klasie Okręgowej wszystkie zaległości zostały już odrobione, toteż można wymiernie spojrzeć na tabelę rozgrywek. Na sześć kolejek przed końcem zmagań na prowadzeniu znaleźli się Zieloni Żarki z czteropunktową przewagą nad Orłem Kiedrzyn. Czy to jest właśnie ten moment, w którym lider tabeli znajdzie się na autostradzie w kierunku awansu?

„Święta wojna” w Głogówku

Takim mianem można określić pojedynek Rolnika z Golem, w którym na pewno emocji nie zabraknie. Trzecioligowe zespoły również zagrają w delegacji. Polonia w Tarnowskich Górach, a Stradom w Ornontowicach. Wolny los mają myszkowianki.    

Log in or create an account