Zapowiedzi

Soborzyczanie walczą o fotel

Trochę zamieszania w ligowej tabeli wprowadziły trzy walkowery. Sparta Nowa Wieś otrzymała trzy punkty za nieodbyte spotkanie z Wartą Zawada. Wspomniana Warta skorzystała z prezentu po spotkaniu z Olimpią II Truskolasy i Iskra Mokrzesz po meczu z byłym liderem, Zniczem II Kłobuck. Na czele stawki wylądował Start Soborzyce. Aktualna tabela. TUTAJ

CGK 14/15.10.2017.

W piątek 13.rozegrano dwa mecze. Raków przegrał przy Cichej w Chorzowie z Ruchem, MKS Myszków pokonał rezerwy Piasta w Gliwicach. Pozostałe pojedynki zostaną rozegrane w sobotę i niedzielę przy pięknej i słonecznej pogodzie. Zapraszamy na boiska i stadiony.

Najciekawiej w Kaletach

Bardzo dobry mecz w A-klasie szykuje się w Kaletach. Czy Huragan powstrzyma rozpędzonych kalecian? W pozostałych na pewno emocji nie zabraknie. W B-klasie dominuje Hadra, która wygrywa mecz za meczem.

Pierwszy i najlepszy?

Jako pierwsi na boisko wybiegną piłkarze w Starczy i będzie to chyba najciekawsze spotkanie tej kolejki. Oczywiście w pozostałych pojedynkach emocji również nie zabraknie. Na brak goli kibice także nie mogą narzekać. Według synoptyków aura ma dopisać, tak więc zapraszamy kibiców na mecze.

Sypnie niespodziankami?

W 12. kolejce częstochowskiej Klasy Okręgowej będziemy świadkami wielu spotkań, w których na papierze widoczni są mniej lub bardziej faworyci do zwycięstwa. To zatem doskonała okazja dla tych niżej notowanych, aby sprawić jakąś niespodziankę. Wszak w dotychczasowych meczach w tym sezonie takich nie brakowało.

Panie w delegacji

Wszystkie nasze zespoły rozegrają swoje pojedynki na wyjazdach. Poza myszkowiankami reszta drużyn będzie musiała się ciężko napracować na jakieś punkty. Najtrudniejsze zadanie przed stradomiankami, które jadą do jaskini lwa, Jaskółek Chorzów.

Log in or create an account