Zapowiedzi

CGK 25/26.05.2019.

Raków i Skra mają już wolne, ale nadal możemy się emocjonować rozgrywkami w niższych ligach, gdzie emocji nie brakuje. Czwartoligowcy zagrają na swoich boiskach i miejmy nadzieję, że podreperują swoje pozycje w tabeli. Ma to duże znaczenie dla zespołów z Okręgówki zagrożonych spadkiem.

Skra zagra o kasę

W Tarnobrzegu gra będzie się toczyć nie tylko o utrzymanie w lidze, ale również o pieniądze. W interesie Skry będzie pokonanie rywala, zdegradowanie go i zgarnięcie jego pieniędzy w klasyfikacji Pro Junior System prowadzonej przez PZPN, która  gwarantuje zespołom premie za promowania młodych piłkarzy.

Raków show na zakończenie

Nie wiadomo kiedy minął ten wspaniały czas, a już kończymy sezon zwieńczony awansem do Ekstraklasy. Piłkarzom Rakowa została jeszcze do zrealizowania sprawa zdobycia mistrzostwa ligi, w której częstochowianie przez większość sezonu byli zdecydowanym liderem.

CGK 18/19.05.2019.

Swoje rozgrywki kończą Raków i Skra. Podopieczni Pawła Ściebury w poprzednią sobotę świętowali razem z kibicami pozostanie na szczeblu centralnym. Do rozegrania został im jeszcze niedzielny mecz w Tarnobrzegu. Teraz przyszedł czas na celebrę z fanami Rakowa, która odbędzie się na Placu Biegańskiego.

CGK 15.05.2019.

W środę, „ulubiony” termin dla zawodników Ligi Okręgowej, zaplanowano XXIX kolejkę. Walka toczy się na całego, a do rozegrania pozostało po sześć meczów. Znicz robi swoje i śrubuje kolejne rekordy. Sporo emocji wywołuje jednak kwestia  spadkowiczów, których ustawowo w związku z kolejną reorganizacją rozgrywek ma być czterech. Jednak w przypadku ewentualnej degradacji naszych zespołów z IV ligi, ta ilość może się zwiększyć. Na środę zaplanowano również zaległy pojedynek czwartoligowca z Poraja.

CGK 11/12.05.2019.

W ostatnim wyjazdowym występie Raków może sobie zapewnić mistrzostwo pierwszej ligi. Wystarczy tylko wygrać w Nowym Sączu. Po raz ostatni w tym sezonie zaprezentują się piłkarze Skry, którzy zmierzą się ze spadkowiczem z Siedlec. Wszyscy będą równolegle nasłuchiwać wieści z Radomia, gdzie zagra Siarka. Wygrana tarnobrzeżan przedłuży ich szansę na utrzymanie, przegrana zagwarantuje Radomiakowi promocję do pierwszej ligi. W czwartej lidze Zieloni Żarki wygrali zaległy mecz z Przemszą Siewierz i stoją przed dużą szansą na kolejny awans w ligowej tabeli. W Poraju derby z Myszkowem.

Log in or create an account