Zapowiedzi

CGK 23/24.03.2019.

Raków zagra w dalekim Olsztynie, ale ciekawy pojedynek kibice będą mogli zobaczyć kibice przy Loretańskiej, oczywiście jeżeli ktoś chce oglądać rozgrywki na poziomie centralnym. Wśród lokalnych pojedynków na pewno nie zabraknie równie interesujących i emocjonujących. Po raz pierwszy w tym roku zaprezentują się reprezentantki Gola. Zaplanowano oczywiście jeszcze kilka spotkań kontrolnych w na poziomie B-klasy.

Po kolejny rekord do Olsztyna

W Olsztynie zmierza się zespoły, które dzieli bardzo wiele. Sporo kilometrów, sporo punktów w ligowej tabeli, plany na zakończenie rozgrywek i sytuacja finansowa. Mimo, że Raków jest faworytem tego spotkania, to determinacja z jaką zagrają olsztynianie zadania im nie ułatwi.

Czy Skra zgasi Znicz?


Przy Loretańskiej zapowiada się bardzo ciekawe i pełne emocji widowisko. W meczu określanym mianem o „sześć punktów” spotkają się sąsiedzi w ligowej tabeli. Częstochowianie będą się chcieli również zrewanżować rywalowi za minimalną porażkę w pierwszej rundzie i zainkasować punkty przybliżające zespół do utrzymania.

C.G.K. 16/17.03.2019.

Z każdym tygodniem kibice mogą oglądać coraz więcej meczów. Po Rakowie i Skrze do rozgrywek przystąpiła Liga Okręgowa. W ten weekend na boiskach pojawią się piłkarze IV Ligi i A-klasy. Odbywają się również spotkania towarzyskie.

Serie A odpala

Do rozgrywek powracają zawodnicy A-klasy. Będzie to na pewno emocjonujący weekend dla kibiców tej klasy rozgrywkowej. Sporo wrażeń powinny przynieść pojedynki w Soborzycach czy też derbowy w Zawadach. Na pozostałych meczach kibice również  mogą liczyć na sporo walki i bramek.

Trzy razy L.

Jeszcze nie opadły emocje po awansie Rakowa do półfinału Pucharu Polski, w którym zmierzy się z Lechią Gdańsk, a przed nami kolejny pojedynek  w ramach XXIV kolejki Fortuna 1 Ligi, w którym lider w niedzielę podejmie Bruk-Bet Termalika Nieciecza.

Log in or create an account