Zapowiedzi

Maraton Gola

Bardzo trudna niedziela czeka zawodniczki częstochowskiego Gola, które rano rozpoczną rywalizację w ramach MMP U-18 w Gliwicach, a po południu czeka je pojedynek ligowy w Częstochowie. Mają nadzieję, że szybko załatwią sprawę awansu i w dobrych nastrojach udadzą się na mecz z podopiecznymi Stanisława Dyja. Jego zawodniczki podobny turniej rozegrają w sobotę.

Zaproszenie do Estimo Cup

Zarząd Podokręgu Częstochowa przypomina, że do niedzieli, 17 grudnia 2017 roku, przyjmowane są zgłoszenia do VI edycji Halowych Mistrzostw Podokręgu Częstochowa - Estimo Cup 2018.

Mikołaj w Lublińcu

W sobotę, 9. grudnia, w Hali Sportowej Zespołu Szkół im. Adama Mickiewicza, rozegrany zostanie Mikołajkowy turniej o puchar Starosty Powiatu Lublinieckiego dla chłopców z kategorii Żak i Orlik.

Młodzież Rakowa zimy się nie boi

Prawdziwy maraton zaplanowano dla młodych adeptów Rakowa i kibiców. Na sztucznym boisku przy Limanowskiego w sobotę pojawi się „Biała Gwiazda”. Krakowianie rozegrają dwa sparingi ze swoimi rówieśnikami, ale to nie jedyne pojedynki, które odbędą się w ten weekend.

Rusza ALHPN

Po raz 12. ruszają rozgrywki Amatorskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej cieszącej się dużym prestiżem i zainteresowaniem nie tylko lokalnej publiczności. W piątek od godziny 18.30 rozpoczną się zmagania kolejnej edycji w ramach pierwszej kolejki. Tytułu będzie bronić Antra Kłobuck.

Memoriał Roberta Wolskiego

Płomień Czarny Las, przy współpracy wójta Gminy Mykanów, organizuje pierwszy Memoriał Roberta Wolskiego, wielkiego sympatyka piłki nożnej i oddanego działacza Płomienia.  W głównej mierze to jego działania doprowadziły do ogrodzenia boiska w Czarnym Lesie i budowy trybun. Jego wielkim marzeniem było wybudowanie budynku klubowego. Miejmy nadzieję, że ta nieoczekiwana śmierć nie przerwie realizacji Jego planów.

Log in or create an account