Wywiady wideo

Marcin Nowak

Podczas 1/4 Pucharu Polski w Kłobucku, Marcin Nowak z rozdartym sercem przyglądał się zmaganiom dwóch bliskich mu klubów. Wygrał Znicz, ale bardzo dobrze zaprezentował się Amator Golce. Jeżeli wszystko potoczy się zgodnie z planem i kłobucczanie awansują do ligi okręgowej, to takich meczów będzie w przyszłym sezonie więcej.

Paweł Ściebura

Dość niespodziewanie Paweł Ściebura zastąpił na stanowisku trenera, Jakuba Dziółka, który przeszedł do GKS-u Katowice. Do rundy wiosennej przygotowywał zespół ze swoim sztabem szkoleniowym. Z jakim skutkiem przekonamy się niebawem, gdyż w sobotę częstochowianie zagrają pierwszy mecz rundy rewanżowej w Legnicy.

Tomasz Czok

Nie tak sobie wyobrażał finisz rozgrywek trener Tomasz Czok. Miała być radość i feta po zakończeniu spotkania z Rekordem. W szatni tym razem była cisza i zawodnicy pośpiesznie udawali się do domów. Wszystkim wydawało się, że będzie to piątkowy spacerek, a skończyło się wysoką porażką. Nie łatwo w takim momencie jest oceniać wynik, ale Tomasz Czok nie traci jeszcze nadziei.

Michał Kałuża

Bielszczanin, Michał Kałuża był głównym bohaterem meczu z Kmicicem. Reprezentacyjny bramkarz był również jednym z ojców sukcesu remisowej potyczki z Rosjanami podczas ostatnich Mistrzostw Europy w stolicy Słowenii.

Dariusz Bernat

Dariuszowi Bernatowi i jego ZIB Bernat Miedźno na otarcie łez pozostał tytuł MVP Amatorskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej w Kłobucku w kategorii zawodników niezrzeszonych. Przetrzebiona kontuzjami drużyna walczyła ambitnie do końca, ale zdołała zająć „tylko” IV miejsce. Na przyszłą edycję Dariusz Bernat szykuje rewolucję kadrową i powrót na szczyt tych rozgrywek.

Cezary Tomziński

Cezary Tomziński w swoim drugim sezonie gry w ALHPN w Kłobucku został ponownie królem strzelców. Tym razem poprawił wynik o 11. bramek. W ostatnim pojedynku dnia i rozgrywek zmierzył się ze swoim największym rywalem, Jackiem Rokosa. Konkurent strzelił jedną bramkę, ale to było za mało na wyprzedzenia snajpera z Truskolasów.

Łukasz Skwara

Ekipa Łukasza Skwary zdominowała rozgrywki ALHPN i wygrała je zdecydowanie doznając jedynej porażki w ostatniej kolejce. W opinii przedsezonowej Antra nie była stawiana w roli głównego faworyta, ale pokazała, że potrafi walczyć. Czy wygra kolejną edycję, między innymi o tym opowiada Łukasz Skwara.

Karol Kuczera

Karol Kuczera rozegrał doskonały mecz z Kamionką Mikołów i dzięki strzałowi przez całe boisko zdobył decydujące trafienie. Częstochowianie po tym zwycięstwie zrobili kolejny krok do awansu do I ligi. Przed nimi jeszcze jedno spotkanie ligowe, którego nie mogą przegrać z rezerwami Rekordu Bielsko-Biała.

Log in or create an account