Wywiady wideo

Paweł Ściebura

Paweł Ściebura po zakończeniu meczu nie krył wielkiej radości z awansu. Zapewne trochę żal mu starannie wypielęgnowanej brody, którą zgodnie z przyrzeczeniem ma zgolić po uzyskaniu promocji do II Ligi. Jednak na inaugurację rozgrywek, 21.lipca, powinien ponownie pojawić się z zarostem.

Paweł Militowski

Wójt Gminy Rędziny, Paweł Militowski, ma rozdarte serce, ale stara się kibicować dwóm zespołom piłkarskim w swojej Gminie. Również organizuje dla nich pomoc. W Kościelcu odnowiono i zmodernizowano budynek klubowy, który pozwala zawodnikom w godnych warunkach przygotowywać się do meczów. W Rędzinach załatwiono grunty i rozpoczęto prace przy nowym boisku dla Unii. Miejmy nadzieję, że niebawem oba zespoły wrócą do dobrych tradycji z czwartoligowych boisk

Rafał Pietrzykowski

Prezes Lotnika Kościelec, Rafał Pietrzykowski, podsumował bardzo udany dla jego zespołu sezon. Upatrywana do spadku drużyna potrafiła się podnieść po rewolucji kadrowej i wywalczyć doskonałe trzecie miejsce. W ostatnim meczu pokonali rywala zza miedzy i zepchnęli go z najniższego stopnia podium. Czy będzie to początek powrotu do dobrych czasów tego klubu, który plasował się w czołówce IV ligi?

Mateusz Kos

Wychowanek LZS-u Biała Nyska pojawił się w Częstochowie w 2010 roku. Od razu zyskał sympatię kibiców czerwono-niebieskich. Z każdym meczem stawał się coraz pewniejszym punktem ekipy Rakowa. To w naszym mieście zapuścił korzenie i dlatego informacja o nie przedłużeniu z nim umowy była wielkim szokiem dla sympatyków Rakowa. Jedno jest pewne, Mateusz Kos na brak ofert nie będzie narzekał.

Paweł Ściebura

Trener Skry, Paweł Ściebura, był bardzo zadowolony ze zwycięstwa nad Stilonem Gorzów Wlkp i objęcia przewodnictwa w tabeli. Radość z wygranej mieszała się ze złością za żółtą kartkę, którą otrzymał pod koniec pojedynku Piotr Nocoń i która wykluczy go z udziału w najbliższym, bardzo ważnym meczu w Zdzieszowicach.

Eryk Krupa

Eryk Krupa po kontuzji wystąpił po raz pierwszy w spotkaniu ze Stilonem Gorzów. Po meczu był bardzo zadowolony z powrotu na boisko i ze zwycięstwa w tym trudnym pojedynku. Wprawdzie zagrał tylko przez kwadrans, ale był bliski zdobycia bramki

Adrian Pasieka

Adrian Pasieka w rundzie jesiennej reprezentował barwy Orła i walnie przyczynił się do tak wysokiej lokaty podopiecznych Rafała Kuczery na wiosnę. Na boisku sentymentów jednak nie było i jego byli koledzy bezlitośnie obnażyli wszystkie słabości byłego czwartoligowca.

Dorian Matyja

Obchodzący pojutrze urodziny Dorian Matyja, mimo młodego wieku, grał już w Zniczu Kłobuck, Ajaksie Częstochowa, Skrze Częstochowa i Sokole Wręczyca Wielka, którego jest wychowankiem. W ostatnim pojedynku Orzeł Kiedrzyn wysoko pokonał Amatora Golce. Zawodnicy Orła pomimo różnych perypetii ambitnie walczyli do ostatniego gwizdka.

Log in or create an account