Wywiady wideo

Mateusz Piątkowski

Mateusz Piątkowski jest zawodnikiem Skry Częstochowa. Pierwsze kroki stawiał jednak przy Krakowskiej na boisku Victorii, do której został wypożyczony na rundę wiosenną ze Skry. Miał również swój epizod w Rakowie. Ten zdolny i bramkostrzelny 17-latek w starciu z Pogonią Kamyk potrafił strzelić cztery gole.

Czytaj więcej...

Aleksander Gruca

Trener Sparty Lubliniec, Aleksander Gruca, która zakończyła ten trudny sezon awansem do IV ligi, opowiada o przebiegu sezonu, problemach z boiskiem i trudach rozgrywek. Wierzy, że po koniecznych wzmocnieniach Sparta będzie z powodzeniem walczyła na boiskach czwartoligowych.

Czytaj więcej...

Jacek Szczygioł

Trener Promienia Glinica, Jacek Szczygioł, twierdzi, że od kilku lat Promień nie mama szczęścia do awansu. Teraz wyprzedził ich Orzeł, a w przyszłym sezonie również nie będzie lekko. Spadają ekipy z Sierakowa i Lisowa. Być może po modernizacji płyty boiska w Glinicy przyjdą dla nas szczęśliwsze chwile.

Czytaj więcej...

Stefan Kucharczyk

Prezes Orła Psary/Babienica, Stefan Kucharczyk, nie krył radości po końcowym gwizdku sędziego w meczu z Promieniem Glinica. Awans i powrót do Ligi Okręgowej stał się faktem, a dedykował go zmarłemu byłemu prezesowi Orła, Adolfowi Więckowi.

Czytaj więcej...

Patryk Mularczyk

Patryk Mularczyk efektownie pożegnał się z częstochowską publicznością strzelając gola bramkarzowi Lechii Dzierżoniów, a Skra odniosła kolejne zwycięstwo. Być może zobaczymy go ponownie w akcji podczas meczu Zagłębia Sosnowiec z Rakowem Częstochowa. Prezes Artur Szymczyk najchętniej oglądałby go przy Loretańskiej.

Czytaj więcej...

Łukasz Kotas

Łukasz Kotas wspomaga zespół Aleksandrii w dążeniu do promocji do A-klasy. Od nowego sezonu będzie grającym trenerem odradzającego się Lotu Konopiska. Drużyna będzie musiała rozpocząć rozgrywki od B-klasy, ale w planach mają szybki awans.

Czytaj więcej...

Tomasz Dusza

Tomasz Dusza był bardzo zawiedziony wynikiem spotkania w Aleksandrii i sprawę awansu do A-klasy trzeba będzie odłożyć na przyszły sezon. Również dobry sezon dla jego podopiecznych z Polonii Poraj w rundzie zasadniczej, zakończył się przykrymi porażkami w meczach barażowych z naszpikowanym reprezentantkami kraju, rybnickim ROW-em.

Czytaj więcej...

Paweł Stefaniak

Paweł Stefaniak, prezes KS Złoty Potok, jak dobry gospodarz czujnym okiem przyglądał się pojedynkowi Alkasu Aleksandria z Unią Masłońskie. Przed meczem stawiał na zwycięstwo gospodarzy i był bardzo zadowolony z końcowego wyniku, który szerzej otworzył dla jego zespołu bramy A-klasy.

Czytaj więcej...

X

Right Click

No right click