Wywiady wideo

Karol Tomczyk

Za czasów Radosława Mroczkowskiego w rundzie jesiennej sezonu 2013/2014 w ekipie Widzewa grał Karol Tomczyk. Zadebiutował w wyjściowym składzie w inauguracyjnym meczu z Legią w Warszawie, która wygrała wówczas 5:1. Po kilku latach wrócił, ale już na odnowiony obiekt Widzewa.W końcówce meczu miał doskonałą okazję na na zdobycie bramki, ale udanie interweniował jego dawny kolega z drużyny, Patryk Wolański

Konrad Skoczylas

Konrad Skoczylas występował w Ajaksie, Skrze, Rakowie i ostatnie trzy lata spędził w Pogoni Kamyk. Latem przeszedł do lokalnego rywala, Znicza Kłobuck. Już w pierwszej kolejce było mu dane „odwdzięczyć” się byłemu klubowi strzelając bramkę. Ma ich na koncie już sześć, a ostatnia w starciu z Liswartą była przecudnej urody, jak mówią piłkarze „stadiony świata”, a strzelił ją zaraz po wejściu na boisko

Oskar Operacz

Oskar Operacz po kilku latach powrócił do Unii Rędziny. Dziesięć lat temu występował w jej barwach w IV lidze. Teraz jako grający trener ma nadzieję powtórzyć ten sukces. Być może do tego czasu uda się oddać nowy stadion, który spełniałby wymogi licencyjne. Chociaż zawodnicy, a szczególnie kibice, najlepiej czują się w „kotle czarownic”

Maciej Wolski

Maciej Wolski po zamknięciu rozdziału Orzeł Kiedrzyn, zdobywa teraz bramki dla Znicza Kłobuck. Nadal przychodzi mu to łatwo i nadal sprawia wiele radości. Ma w zespole nieocenionego pomocnika jakim jest na pewno Kamil Wojtyra, który wypracowuje mu większość okazji do zdobycia goli.

Arkadiusz Hyra

Arkadiusz Hyra, jeden z bardziej doświadczonych zawodników KS Panki, strzelił pierwszego i jedynego gola dla swojego zespołu. Przyznaje, że rywale tego dnia byli po prostu lepsi. Niecierpliwie czeka na rewanż w Pankach.

Tomasz Stachera

Tomasz Stachera nie chciał się przyznać przed kamerą, który sezon rozpoczyna w swojej przebogatej karierze. Występował w Skrze Częstochowa, KS Myszków, Piaście Gliwice, Orle Kiedrzyn i t.d., a ostatnio możemy jego piłkarski kunszt obserwować w meczach Ajaksu Częstochowa, z którym zaliczył historyczny awans do A-klasy

Łukasz Kotas

Sporo się działo na boisku w Konopiskach podczas nieformalnego pojedynku najlepszych zespołów B-klasy za sezon 2017/2018. Po remisie w regulaminowym czasie gry do wyłonienia zwycięzcy potrzebna była seria rzutów karnych. Skuteczniejsi byli zawodnicy Łukasza Kotas. Emocji nie zabrakło więc do samego końca.

Artur Mysłek

Artur Mysłek, grający trener Startu Soborzyce, nie do końca był zadowolony z wyniku spotkania z Lotem Konopiska. Po początkowym prowadzeniu, przyszła czerwona kartka i wówczas Lot zaczął zdobywać przewagę i wyrównał. Wiadomo, rzuty karne to loteria i tu więcej szczęścia mieli gospodarze. Na pewno było to dobre przetarcie dla beniaminka przed inauguracją rozgrywek A-klasy.

Log in or create an account