Wywiady wideo

Marcin Nowak

Marcin Nowak, emocjonalnie związany z Amatorem Golce i ze Zniczem Kłobuck, bardzo przeżywał pojedynek obu zespołów. Przemieszczał się wzdłuż linii bocznej za akcją to jednej, to drugiej drużyny, pokrzykując na arbitrów za kontrowersyjne decyzje dla obu stron. Z ulgą przyjął rezultat remisowy, ale i tak zaraz po meczu został poproszony do gabinetu prezesa Znicza, Daniela Zalskiego.

Karol Tomczyk

Za czasów Radosława Mroczkowskiego w rundzie jesiennej sezonu 2013/2014 w ekipie Widzewa grał Karol Tomczyk. Zadebiutował w wyjściowym składzie w inauguracyjnym meczu z Legią w Warszawie, która wygrała wówczas 5:1. Po kilku latach wrócił, ale już na odnowiony obiekt Widzewa.W końcówce meczu miał doskonałą okazję na na zdobycie bramki, ale udanie interweniował jego dawny kolega z drużyny, Patryk Wolański

Konrad Skoczylas

Konrad Skoczylas występował w Ajaksie, Skrze, Rakowie i ostatnie trzy lata spędził w Pogoni Kamyk. Latem przeszedł do lokalnego rywala, Znicza Kłobuck. Już w pierwszej kolejce było mu dane „odwdzięczyć” się byłemu klubowi strzelając bramkę. Ma ich na koncie już sześć, a ostatnia w starciu z Liswartą była przecudnej urody, jak mówią piłkarze „stadiony świata”, a strzelił ją zaraz po wejściu na boisko

Oskar Operacz

Oskar Operacz po kilku latach powrócił do Unii Rędziny. Dziesięć lat temu występował w jej barwach w IV lidze. Teraz jako grający trener ma nadzieję powtórzyć ten sukces. Być może do tego czasu uda się oddać nowy stadion, który spełniałby wymogi licencyjne. Chociaż zawodnicy, a szczególnie kibice, najlepiej czują się w „kotle czarownic”

Maciej Wolski

Maciej Wolski po zamknięciu rozdziału Orzeł Kiedrzyn, zdobywa teraz bramki dla Znicza Kłobuck. Nadal przychodzi mu to łatwo i nadal sprawia wiele radości. Ma w zespole nieocenionego pomocnika jakim jest na pewno Kamil Wojtyra, który wypracowuje mu większość okazji do zdobycia goli.

Arkadiusz Hyra

Arkadiusz Hyra, jeden z bardziej doświadczonych zawodników KS Panki, strzelił pierwszego i jedynego gola dla swojego zespołu. Przyznaje, że rywale tego dnia byli po prostu lepsi. Niecierpliwie czeka na rewanż w Pankach.

Tomasz Stachera

Tomasz Stachera nie chciał się przyznać przed kamerą, który sezon rozpoczyna w swojej przebogatej karierze. Występował w Skrze Częstochowa, KS Myszków, Piaście Gliwice, Orle Kiedrzyn i t.d., a ostatnio możemy jego piłkarski kunszt obserwować w meczach Ajaksu Częstochowa, z którym zaliczył historyczny awans do A-klasy

Łukasz Kotas

Sporo się działo na boisku w Konopiskach podczas nieformalnego pojedynku najlepszych zespołów B-klasy za sezon 2017/2018. Po remisie w regulaminowym czasie gry do wyłonienia zwycięzcy potrzebna była seria rzutów karnych. Skuteczniejsi byli zawodnicy Łukasza Kotas. Emocji nie zabrakło więc do samego końca.

Log in or create an account