Wywiady wideo

Łukasz Kotas

Sporo się działo na boisku w Konopiskach podczas nieformalnego pojedynku najlepszych zespołów B-klasy za sezon 2017/2018. Po remisie w regulaminowym czasie gry do wyłonienia zwycięzcy potrzebna była seria rzutów karnych. Skuteczniejsi byli zawodnicy Łukasza Kotas. Emocji nie zabrakło więc do samego końca.

Artur Mysłek

Artur Mysłek, grający trener Startu Soborzyce, nie do końca był zadowolony z wyniku spotkania z Lotem Konopiska. Po początkowym prowadzeniu, przyszła czerwona kartka i wówczas Lot zaczął zdobywać przewagę i wyrównał. Wiadomo, rzuty karne to loteria i tu więcej szczęścia mieli gospodarze. Na pewno było to dobre przetarcie dla beniaminka przed inauguracją rozgrywek A-klasy.

Paweł Ściebura

Paweł Ściebura nie miał zbyt wiele czasu na przygotowanie zespołu do rozgrywek II Ligi. Zna jednak siłę swojej drużyny i uważa, że da sobie doskonale radę w konfrontacji z takimi tuzami jak Widzew Łódź czy Ruch Chorzów. Na inaugurację zagrają w Radomiu z Radomiakiem

Artur Szymczyk

Prezes Skry, Artur Szymczyk, na przedsezonowej konferencji prasowej z dużym optymizmem mówił o zbliżającym się sezonie. Uważa, że zespół stać na dobry wynik, a nawet awans. Snuje również ambitne plany na przyszłość.

Wojciech Czerwiński

Prezes Pokoju Sadów, Wojciech Czerwiński, był bardzo zadowolony z udanego przedsięwzięcia. Pojedynek piłkarzy A i B-klasy lublinieckiej przyciągnął na trybuny sporą ilość kibiców i mógł się podobać. Organizatorzy już dziś zapraszają na kolejną edycję do Sadowa.

Jacek Szczygioł

Jacek Szczygioł, pomysłodawca i współorganizator meczu reprezentacji A i B klasy lublinieckiej, wykonał setki telefonów i rozmów, aby zebrać zawodników do meczu w Sadowie. Okres urlopowy nie sprzyja organizacji takich przedsięwzięć, ale Jackowi Szczygiołowi się nie odmawia i impreza wreszcie doszła do skutku.

Łukasz Kotas

Bardzo emocjonujący przebieg miała końcówka rozgrywek B-klasy w grupie drugiej. Trzy zespoły do ostatniej kolejki miały szansę na awans. Po ostatnim gwizdku sędziego, Lecha Malinowskiego, na boisku w Konopiskach Pająku zapanowała wielka radość po zwycięstwie dającym piłkarzom Lotu promocję do A-klasy. Z ulgą odetchnął grający trener konopiszczan, Łukasz Kotas, gdyż goście, szczególnie w pierwszej części meczu, postawili się faworytowi do awansu.

Paweł Ściebura

Paweł Ściebura po zakończeniu meczu nie krył wielkiej radości z awansu. Zapewne trochę żal mu starannie wypielęgnowanej brody, którą zgodnie z przyrzeczeniem ma zgolić po uzyskaniu promocji do II Ligi. Jednak na inaugurację rozgrywek, 21.lipca, powinien ponownie pojawić się z zarostem.

Log in or create an account