Wywiady wideo

IX kolejka ALHPN 2019

W IX kolejce ALHPN w Kłobucku swój pierwszy mecz przegrał faworyt rozgrywek i dwukrotny tryumfator, Antra. Przed nią jeszcze dwa niezwykle trudne pojedynki z zespołami z czuba tabeli i ciężka batalia o mistrzostwo. Dzięki uprzejmości Pana Macieja Zielonki z „Kanału Zielonego” mamy możliwość przypomnienia sobie najciekawszych fragmentów IX kolejki.

Marta Mika

Marta Mika rozpoczęła przygodę z piłką nożna w Golu Częstochowa. Później przeniosła się do Mitechu Żywiec, Unii Racibórz, Zagłębia Lubin i Blau-Weiss Hohen Neuendorf. Po powrocie z Niemiec grała przez dwa sezony w Czarnych Sosnowiec. Postanowiła jednak powrócić w rodzinne strony i podjęła się funkcji grającego trenera w nowo powstałej sekcji żeńskiej przy KS Stradom. Pomaga również swoim koleżankom z Gola w rozgrywkach futsalu, a 42- krotna reprezentantka Polski doświadczenie ma spore. Z orzełkiem na piersi zadebiutowała 11.03.2007. w pojedynku z Belgią (1:1).

VI kolejka ALHPN 2019

W związku z wprowadzeniem żałoby narodowej szósta kolejka została przełożona. Dłuższa przerwa chyba źle wpłynęła na dyspozycję strzelecką piłkarzy Antry, którzy stracili pierwsze punkty. Na dwie minuty przed końcem zanosiło się na sporą sensację. Okazję na pierwsze zwycięstwo zmarnowali kamyczanie. Nadal bez punktów pozostają Patynki. Dzięki uprzejmości Pana Macieja Zielonki z Kanału Zielonego mamy możliwość przypomnienia sobie najciekawszych momentów VI kolejki.

Włodzimierz Seifryd

Włodzimierz Seifryd z optymizmem patrzy na zakończenie sezonu futsalowego. Bardzo liczy, mimo groźnej kontuzji Stefanii Wodarz, na dobre wyniki w Akademickich Mistrzostwach Polski i na szczęśliwe zakończenie rywalizacji w Ekstralidze Futsalu. Natomiast z pesymizmem patrzy na poczynania projektu Skry Częstochowa. Czas pokaże, kto miał rację.

Anna Chóras

Anna Chóras po zakończeniu nauki w gimnazjum w Częstochowie zdecydowała się na kontynuowanie kariery piłkarskiej w Cygańskim Lesie w Bielsku - Białej. Jej przejście do Rekordu wywołało w środowisku częstochowskim wiele nieprzychylnych komentarzy, ale młoda zawodniczka udowodniła, że ciężką pracą można zrealizować marzenia. Zespół Rekordu przewodzi w I lidze i ma duże szanse na awans do Ektraligi Kobiet, jest beniaminkiem w Ekstralidze Futsalu. Młode bielszczanki są również aktualnymi Mistrzyniami Polski w kategorii U-18, w tym zespole wiodącą rolę odegrała urodzona 3.lipca Anna Chóras.

ALHPN 2018

Za nami trzy kolejki ALHPN rozegrane w zeszłym roku w kłobuckiej Hali Sportowej przy ul. Bohaterów Bitwy pod Mokrą. W najbliższy piątek zawodnicy powrócą do rozgrywek. Dzięki uprzejmości Pana Macieja Zielonki z Kanału Zielonego mamy możliwość przypomnienia sobie najciekawszych momentów z pierwszych meczów tego sezonu.

Konrad Gerega, Mateusz Bik.

Konrad Gerega i Mateusz Bik, pomysłodawcy i organizatorzy Świątecznego Turnieju Siatkonogi, nie zdołali wywalczyć awansu do pierwszej czwórki. Popularny „Gera” powoli dochodzi do pełnej sprawności po odniesionej kontuzji, które wyeliminowały go z dwóch edycji. W przyszłorocznych zmaganiach powalczą już o najwyższe cele i spróbują powtórzyć sukces z 2016 roku.

Artur Lenartowski

Artur Lenartowski, obecnie zawodnik toruńskiej Elany, w piątej edycji Świątecznego Turnieju Siatkonogi wspólnie z bratem Piotrem i Miłoszem Bieleckim zdołali wreszcie osiągnąć upragniony sukces i wygrać tą prestiżową rywalizację. Wymagało to niesamowitej koncentracji, kondycji, opanowania piłki i umiejętności.

Log in or create an account