Klasa B Lubliniec 2018/19

B - KLASA LUBLINIEC, SEZON 2018/2019
Lp. Drużyna Mecze Pkt Zw R P Bramki
1.  Unia Lisowice 18 47 15 2 1 65:20
2.  Orzeł Pawonków 18 40 12 4 2 60:17
3.  Victoria Strzebiń 18 33 10 3 5 51:39
4.  Tajfun Harbułtowice 19 32 10 2 7 39:36
5.  LKS Wierzbie 18 29 8 5 5 37:34
6.  Unia Lubecko 18 28 8 4 6 47:37
7.  Rybak Ciasna 18 25 8 1 9 36:37
8.  Dragon Rusinowice 18 23 6 5 7 36:44
9.  Promień II Glinica 18 18 6 0 12 23:49
10.  Płomień Borowe 18 16 4 4 10 28:42
11.  Płomień Łagiewniki Wlk. 18 10 3 1 14 34:61
12.  Zieloni Zborowskie 19 9 2 3 14 20:60

 

Terminarz rozgrywek B-klasa Lubliniec, sezon 2018/2019

 

Terminarz rozgrywek B-klasa Lubliniec, sezon 2018/2019. Runda jesienna
1. Kolejka - 18/19. sierpnia
Drużyna Wynik Drużyna
 LKS Wierzbie 1:2 Unia Lubecko
 Tajfun Harbułtowice 5:1 Promień II Glinica
 Dragon Rusinowice 2:1 Zieloni Zborowskie
 Orzeł Pawonków 1:1 Victoria Strzebiń
 Płomień Borowe 3:3 Unia Lisowice
 Płomień Łagiewniki Wielkie 1:4 Rybak Ciasna

 

Terminarz rozgrywek B-klasa Lubliniec, sezon 2018/2019. Runda jesienna
2. Kolejka - 25/26. sierpnia
Drużyna Wynik Drużyna
 Unia Lubecko  3:4 Rybak Ciasna
 Unia Lisowice  5:2 Płomień Łagiewniki Wielkie
 Victoria Strzebiń  3:2 Płomień Borowe
 Zieloni Zborowskie 1:2 Orzeł Pawonków
 Promień II Glinica 3:1 Dragon Rusinowice
 LKS Wierzbie  4:1 Tajfun Harbułtowice

 

Terminarz rozgrywek B-klasa Lubliniec, sezon 2018/2019. Runda jesienna
3. Kolejka - 01/02. września
Drużyna Wynik Drużyna
 Tajfun Harbułtowice 3:2 Unia Lubecko
 Dragon Rusinowice 1:3 LKS Wierzbie
 Orzeł Pawonków  6:1 Promień II Glinica
 Płomień Borowe  3:3 Zieloni Zborowskie
 Płomień Łagiewniki Wielkie  3:5 Victoria Strzebiń
 Rybak Ciasna  0:3 Unia Lisowice

 

Terminarz rozgrywek B-klasa Lubliniec, sezon 2018/2019. Runda jesienna
4. Kolejka - 08/09. września
Drużyna Wynik Drużyna
 Unia Lubecko  0:6 Unia Lisowice 
 Victoria Strzebiń  2:1 Rybak Ciasna 
 Zieloni Zborowskie  0:1 Płomień Łagiewniki Wielkie 
 Promień II Glinica 1:3 Płomień Borowe 
 LKS Wierzbie 1:7 Orzeł Pawonków 
 Tajfun Harbułtowice  2:1  Dragon Rusinowice

 

Terminarz rozgrywek B-klasa Lubliniec, sezon 2018/2019. Runda jesienna
5. Kolejka - 15/16. września
Drużyna Wynik Drużyna
 Dragon Rusinowice 5:1 Unia Lubecko 
 Orzeł Pawonków  1:1 Tajfun Harbułtowice 
 Płomień Borowe  1:1 LKS Wierzbie 
 Płomień Łagiewniki Wielkie 1:2 Promień II Glinica 
 Rybak Ciasna  4:0  Zieloni Zborowskie
 Unia Lisowice  5:1 Victoria Strzebiń 

 

Terminarz rozgrywek B-klasa Lubliniec, sezon 2018/2019. Runda jesienna
6. Kolejka - 22/23. września
Drużyna Wynik Drużyna
 Unia Lubecko  3:1 Victoria Strzebiń 
 Zieloni Zborowskie  1:5 Unia Lisowice 
 Promień II Glinica  2:1 Rybak Ciasna 
 LKS Wierzbie  3:1  Płomień Łagiewniki Wielkie
 Tajfun Harbułtowice  3:1 Płomień Borowe 
 Dragon Rusinowice  0:4 Orzeł Pawonków 

 

Terminarz rozgrywek B-klasa Lubliniec, sezon 2018/2019. Runda jesienna
7. Kolejka - 29/30. września
Drużyna Wynik Drużyna
 Orzeł Pawonków  2:1 Unia Lubecko 
 Płomień Borowe   3:4 Dragon Rusinowice 
 Płomień Łagiewniki Wielkie  0:3 Tajfun Harbułtowice 
 Rybak Ciasna   1:2 LKS Wierzbie 
 Unia Lisowice  0:1  Promień II Glinica
 Victoria Strzebiń  2:1  Zieloni Zborowskie

 

Terminarz rozgrywek B-klasa Lubliniec, sezon 2018/2019. Runda jesienna
8. Kolejka - 06/07. października
Drużyna Wynik Drużyna
 Unia Lubecko  1:1  Zieloni Zborowskie
 Promień II Glinica  1:3 Victoria Strzebiń 
 LKS Wierzbie 1:4  Unia Lisowice
 Tajfun Harbułtowice  4:2 Rybak Ciasna 
 Dragon Rusinowice   4:0 Płomień Łagiewniki Wielkie 
 Orzeł Pawonków  3:0 Płomień Borowe 

 

Terminarz rozgrywek B-klasa Lubliniec, sezon 2018/2019. Runda jesienna
9. Kolejka - 13/14. października
Drużyna Wynik Drużyna
 Płomień Borowe  1:5 Unia Lubecko 
 Płomień Łagiewniki Wielkie  0:7 Orzeł Pawonków 
 Rybak Ciasna   1:1 Dragon Rusinowice 
 Unia Lisowice  4:0 Tajfun Harbułtowice 
 Victoria Strzebiń  1:1 LKS Wierzbie 
 Zieloni Zborowskie  0:3 Promień II Glinica 

 

Terminarz rozgrywek B-klasa Lubliniec, sezon 2018/2019. Runda jesienna
10. Kolejka - 20/21. października
Drużyna Wynik Drużyna
 Unia Lubecko   6:2  Promień II Glinica
 LKS Wierzbie  4:0 Zieloni Zborowskie 
 Tajfun Harbułtowice  2:4 Victoria Strzebiń 
 Dragon Rusinowice  1:4  Unia Lisowice
 Orzeł Pawonków  3:2  Rybak Ciasna 
 Płomień Borowe 2:1 Płomień Łagiewniki Wielkie 

 

Terminarz rozgrywek B-klasa Lubliniec, sezon 2018/2019. Runda jesienna
11. Kolejka - 27/28. października
Drużyna Wynik Drużyna
 Płomień Łagiewniki Wielkie 2:7 Unia Lubecko 
 Rybak Ciasna  1:0 Płomień Borowe 
 Unia Lisowice  2:1 Orzeł Pawonków 
 Victoria Strzebiń 7:2  Dragon Rusinowice
 Zieloni Zborowskie  3:0 Tajfun Harbułtowice 
 Promień II Glinica  2:0  LKS Wierzbie

 

Terminarz rozgrywek B-klasa Lubliniec, sezon 2018/2019. Runda wiosenna
12. Kolejka - 6/7.kwietnia
Drużyna Wynik Drużyna
 Unia Lubecko  2:2 LKS Wierzbie
 Promień II Glinica  0:3 Tajfun Harbułtowice
 Zieloni Zborowskie  2:2 Dragon Rusinowice 
 Victoria Strzebiń  1:1  Orzeł Pawonków
 Unia Kisowice  5:1  Płomień Borowe
 Rybak Ciasna  4:0  Płomień Łagiewniki Wielkie

 

Terminarz rozgrywek B-klasa Lubliniec, sezon 2018/2019. Runda wiosenna
13. Kolejka - 13/14.kwietnia
Drużyna Wynik Drużyna
 Rybak Ciasna  0:5  Unia Lubecko
 Płomień Łagiewniki Wielkie  2:2  Unia Lisowice
 Płomień Borowe  0:3  Victoria Strzebiń
 Orzeł Pawonków  8:1  Zielone Zborowskie
 Dragon Rusinowice  3:0(2:0)  Promień II Glinica
 Tajfun Harbułtowice  1:1  LKS Wierzbie

 

Terminarz rozgrywek B-klasa Lubliniec, sezon 2018/2019. Runda wiosenna
14. Kolejka - 27/28.kwietnia
Drużyna Wynik Drużyna
 Unia Lubecko 2:0 Tajfun Harbułtowice
 LKS Wierzbie 3:3  Dragon Rusinowice
 Promień II Glinica  0:3  Orzeł Pawonków
 Zieloni Zborowskie  3:2  Płomień Borowe
 Victoria Strzebiń  7:5  Płomień Łagiewniki Wielkie
 Unia Lisowice  3:1  Rybak Ciasna

 

Terminarz rozgrywek B-klasa Lubliniec, sezon 2018/2019. Runda wiosenna
15. Kolejka - 4/5.maja
Drużyna Wynik Drużyna
 Unia Lisowice 3:1 Unia Lubecko
 Rybak Ciasna  3:2  Victoria Strzebiń
 Płomień Łagiewniki Wielkie  8:0  Zieloni Zborowskie
 Płomień Borowe  1:0  Promień II Glinica
 Orzeł Pawonków  3:0  LKS Wierzbie
 Dragon Rusinowice  3:2  Tajfun Harbułtowice

 

Terminarz rozgrywek B-klasa Lubliniec, sezon 2018/2019. Runda wiosenna
16. Kolejka - 11/12.maja
Drużyna Wynik Drużyna
 Unia Lubecko  2:2  Dragon Rusinowice
 Tajfun Harbułtowice 3:1  Orzeł Pawonków
 LKS Wierzbie  2:1  Płomień Borowe
 Promień II Glinica 0:5  Płomień Łagiewniki Wielkie
 Zieloni Zborowskie  0:1  Rybak Ciasna
 Victoria Strzebiń 2:3  Unia Lisowice

 

Terminarz rozgrywek B-klasa Lubliniec, sezon 2018/2019. Runda wiosenna
17. Kolejka - 18/19.maja
Drużyna Wynik Drużyna
 Victoria Strzebiń  1:3 Unia Lubecko
 Unia Lisowice 4:0  Zieloni Zborowskie
 Rybak Ciasna  4:2  Promień II Glinica
 Płomień Łagiewniki Wielkie  1:4  LKS Wierzbie
 Płomień Borowe  4:1  Tajfun Harbułtowice
 Orzeł Pawonków  6:1  Dragon Rusinowice

 

Terminarz rozgrywek B-klasa Lubliniec, sezon 2018/2019. Runda wiosenna
18. Kolejka - 25/26.maja
Drużyna Wynik Drużyna
 Unia Lubecko  1:1  Orzeł Pawonków
 Dragon Rusinowice 0:0  Płomień Borowe
 Tajfun Harbułtowice  2:1  Płomień Łagiewniki Wielkie
 LKS Wierzbie 4:2  Rybak Ciasna
 Promień II Glinica  2:4  Unia Lisowice
 Zieloni Zborowskie  2:5  Victoria Strzebiń

 

Terminarz rozgrywek B-klasa Lubliniec, sezon 2018/2019. Runda wiosenna
19. Kolejka - 1/2.czerwca
Drużyna Wynik Drużyna
 Zieloni Zborowskie   Unia Lubecko
 Victoria Strzebiń    Promień II Glinica
 Unia Lisowice    LKS Wierzbie
 Rybak Ciasna    Tajfun Harbułtowice
 Płomień Łagiewniki Wielkie    Dragon Rusinowice
 Płomień Borowe    Orzeł Pawonków

 

Terminarz rozgrywek B-klasa Lubliniec, sezon 2018/2019. Runda wiosenna
20. Kolejka - 8/9.czerwca
Drużyna Wynik Drużyna
 Unia Lubecko   Płomień Borowe
 Orzeł Pawonków    Płomień Łagiewniki Wielkie
 Dragon Rusinowice    Rybak Ciasna
 Tajfun Harbułtowice    Unia Lisowice
 LKS Wierzbie    Victoria Strzebiń
 Promień II Glinica    Zieloni Zborowskie

 

Terminarz rozgrywek B-klasa Lubliniec, sezon 2018/2019. Runda wiosenna
21. Kolejka - 15/16.czerwca
Drużyna Wynik Drużyna
 Promień II Glinica   Unia Lubecko
 Zieloni Zborowskie    LKS Wierzbie
 Victoria Strzebiń    Tajfun Harbułtowice
 Unia Lisowice    Dragon Rusinowice
 Rybak Ciasna    Orzeł Pawonków
 Płomień Łagiewniki Wielkie    Płomień Borowe

 

Terminarz rozgrywek B-klasa Lubliniec, sezon 2018/2019. Runda wiosenna
22. Kolejka - 22/23.czerwca
Drużyna Wynik Drużyna
 Unia Lubecko    Płomień Łagiewniki Wielkie
 Płomień Borowe   Rybak Ciasna
 Orzeł Pawonków    Unia Lisowice
 Dragon Rusinowice    Victoria Strzebiń
 Tajfun Harbułtowice  3:1  Zieloni Zborowskie
 LKS Wierzbie    Promień II Glinica

 

Log in or create an account