Klasa B Lubliniec 2018/19

B - KLASA LUBLINIEC, SEZON 2018/2019
Lp. Drużyna Mecze Pkt Zw R P Bramki
1.  Unia Lisowice 11 28 9 1 1 41:11
2.  Orzeł Pawonków 11 26 8 2 1 37:10
3.  Victoria Strzebiń 11 23 7 2 2 30:22
4.  Tajfun Harbułtowice 11 19 6 1 4 24:23
5.  Promień II Glinica 11 18 6 0 5 19:26
6.  LKS Wierzbie 11 17 5 2 4 21:21
7.  Unia Lubecko 11 16 5 1 5 31:28
8.  Dragon Rusinowice 11 13 4 1 6 22:29
9.  Rybak Ciasna 11 13 4 1 6 21:21
10.  Płomień Borowe 11 9 2 3 6 19:28
11.  Zieloni Zborowskie 11 5 1 2 8 11:27
12.  Płomień Łagiewniki Wlk. 11 3 1 0 10 12:42

 

Terminarz rozgrywek B-klasa Lubliniec, sezon 2018/2019

 

Terminarz rozgrywek B-klasa Lubliniec, sezon 2018/2019. Runda jesienna
1. Kolejka - 18/19. sierpnia
Drużyna Wynik Drużyna
 LKS Wierzbie 1:2 Unia Lubecko
 Tajfun Harbułtowice 5:1 Promień II Glinica
 Dragon Rusinowice 2:1 Zieloni Zborowskie
 Orzeł Pawonków 1:1 Victoria Strzebiń
 Płomień Borowe 3:3 Unia Lisowice
 Płomień Łagiewniki Wielkie 1:4 Rybak Ciasna

 

Terminarz rozgrywek B-klasa Lubliniec, sezon 2018/2019. Runda jesienna
2. Kolejka - 25/26. sierpnia
Drużyna Wynik Drużyna
 Unia Lubecko  3:4 Rybak Ciasna
 Unia Lisowice  5:2 Płomień Łagiewniki Wielkie
 Victoria Strzebiń  3:2 Płomień Borowe
 Zieloni Zborowskie 1:2 Orzeł Pawonków
 Promień II Glinica 3:1 Dragon Rusinowice
 LKS Wierzbie  4:1 Tajfun Harbułtowice

 

Terminarz rozgrywek B-klasa Lubliniec, sezon 2018/2019. Runda jesienna
3. Kolejka - 01/02. września
Drużyna Wynik Drużyna
 Tajfun Harbułtowice 3:2 Unia Lubecko
 Dragon Rusinowice 1:3 LKS Wierzbie
 Orzeł Pawonków  6:1 Promień II Glinica
 Płomień Borowe  3:3 Zieloni Zborowskie
 Płomień Łagiewniki Wielkie  3:5 Victoria Strzebiń
 Rybak Ciasna  0:3 Unia Lisowice

 

Terminarz rozgrywek B-klasa Lubliniec, sezon 2018/2019. Runda jesienna
4. Kolejka - 08/09. września
Drużyna Wynik Drużyna
 Unia Lubecko  0:6 Unia Lisowice 
 Victoria Strzebiń  2:1 Rybak Ciasna 
 Zieloni Zborowskie  0:1 Płomień Łagiewniki Wielkie 
 Promień II Glinica 1:3 Płomień Borowe 
 LKS Wierzbie 1:7 Orzeł Pawonków 
 Tajfun Harbułtowice  2:1  Dragon Rusinowice

 

Terminarz rozgrywek B-klasa Lubliniec, sezon 2018/2019. Runda jesienna
5. Kolejka - 15/16. września
Drużyna Wynik Drużyna
 Dragon Rusinowice 5:1 Unia Lubecko 
 Orzeł Pawonków  1:1 Tajfun Harbułtowice 
 Płomień Borowe  1:1 LKS Wierzbie 
 Płomień Łagiewniki Wielkie 1:2 Promień II Glinica 
 Rybak Ciasna  4:0  Zieloni Zborowskie
 Unia Lisowice  5:1 Victoria Strzebiń 

 

Terminarz rozgrywek B-klasa Lubliniec, sezon 2018/2019. Runda jesienna
6. Kolejka - 22/23. września
Drużyna Wynik Drużyna
 Unia Lubecko  3:1 Victoria Strzebiń 
 Zieloni Zborowskie  1:5 Unia Lisowice 
 Promień II Glinica  2:1 Rybak Ciasna 
 LKS Wierzbie  3:1  Płomień Łagiewniki Wielkie
 Tajfun Harbułtowice  3:1 Płomień Borowe 
 Dragon Rusinowice  0:4 Orzeł Pawonków 

 

Terminarz rozgrywek B-klasa Lubliniec, sezon 2018/2019. Runda jesienna
7. Kolejka - 29/30. września
Drużyna Wynik Drużyna
 Orzeł Pawonków  2:1 Unia Lubecko 
 Płomień Borowe   3:4 Dragon Rusinowice 
 Płomień Łagiewniki Wielkie  0:3 Tajfun Harbułtowice 
 Rybak Ciasna   1:2 LKS Wierzbie 
 Unia Lisowice  0:1  Promień II Glinica
 Victoria Strzebiń  2:1  Zieloni Zborowskie

 

Terminarz rozgrywek B-klasa Lubliniec, sezon 2018/2019. Runda jesienna
8. Kolejka - 06/07. października
Drużyna Wynik Drużyna
 Unia Lubecko  1:1  Zieloni Zborowskie
 Promień II Glinica  1:3 Victoria Strzebiń 
 LKS Wierzbie 1:4  Unia Lisowice
 Tajfun Harbułtowice  4:2 Rybak Ciasna 
 Dragon Rusinowice   4:0 Płomień Łagiewniki Wielkie 
 Orzeł Pawonków  3:0 Płomień Borowe 

 

Terminarz rozgrywek B-klasa Lubliniec, sezon 2018/2019. Runda jesienna
9. Kolejka - 13/14. października
Drużyna Wynik Drużyna
 Płomień Borowe  1:5 Unia Lubecko 
 Płomień Łagiewniki Wielkie  0:7 Orzeł Pawonków 
 Rybak Ciasna   1:1 Dragon Rusinowice 
 Unia Lisowice  4:0 Tajfun Harbułtowice 
 Victoria Strzebiń  1:1 LKS Wierzbie 
 Zieloni Zborowskie  0:3 Promień II Glinica 

 

Terminarz rozgrywek B-klasa Lubliniec, sezon 2018/2019. Runda jesienna
10. Kolejka - 20/21. października
Drużyna Wynik Drużyna
 Unia Lubecko   6:2  Promień II Glinica
 LKS Wierzbie  4:0 Zieloni Zborowskie 
 Tajfun Harbułtowice  2:4 Victoria Strzebiń 
 Dragon Rusinowice  1:4  Unia Lisowice
 Orzeł Pawonków  3:2  Rybak Ciasna 
 Płomień Borowe 2:1 Płomień Łagiewniki Wielkie 

 

Terminarz rozgrywek B-klasa Lubliniec, sezon 2018/2019. Runda jesienna
11. Kolejka - 27/28. października
Drużyna Wynik Drużyna
 Płomień Łagiewniki Wielkie 2:7 Unia Lubecko 
 Rybak Ciasna  1:0 Płomień Borowe 
 Unia Lisowice  2:1 Orzeł Pawonków 
 Victoria Strzebiń 7:2  Dragon Rusinowice
 Zieloni Zborowskie  3:0 Tajfun Harbułtowice 
 Promień II Glinica  2:0  LKS Wierzbie

 

Terminarz rozgrywek B-klasa Lubliniec, sezon 2018/2019. Runda wiosenna
12. Kolejka - 6/7.kwietnia
Drużyna Wynik Drużyna
 Unia Lubecko   LKS Wierzbie
 Promień II Glinica   Tajfun Harbułtowice
 Zieloni Zborowskie   Dragon Rusinowice 
 Victoria Strzebiń    Orzeł Pawonków
 Unia Kisowice    Płomień Borowe
 Rybak Ciasna    Płomień Łagiewniki Wielkie

 

Terminarz rozgrywek B-klasa Lubliniec, sezon 2018/2019. Runda wiosenna
13. Kolejka - 13/14.kwietnia
Drużyna Wynik Drużyna
 Rybak Ciasna    Unia Lubecko
 Płomień Łagiewniki Wielkie    Unia Lisowice
 Płomień Borowe    Victoria Strzebiń
 Orzeł Pawonków    Zielone Zborowskie
 Dragon Rusinowice    Promień II Glinica
 Tajfun Harbułtowice    LKS Wierzbie

 

Terminarz rozgrywek B-klasa Lubliniec, sezon 2018/2019. Runda wiosenna
14. Kolejka - 27/28.kwietnia
Drużyna Wynik Drużyna
 Unia Lubecko   Tajfun Harbułtowice
 LKS Wierzbie    Dragon Rusinowice
 Promień II Glinica    Orzeł Pawonków
 Zieloni Zborowskie    Płomień Borowe
 Victoria Strzebiń    Płomień Łagiewniki Wielkie
 Unia Lisowice    Rybak Ciasna

 

Terminarz rozgrywek B-klasa Lubliniec, sezon 2018/2019. Runda wiosenna
15. Kolejka - 4/5.maja
Drużyna Wynik Drużyna
 Unia Lisowice   Unia Lubecko
 Rybak Ciasna    Victoria Strzebiń
 Płomień Łagiewniki Wielkie    Zieloni Zborowskie
 Płomień Borowe    Promień II Glinica
 Orzeł Pawonków    LKS Wierzbie
 Dragon Rusinowice    Tajfun Harbułtowice

 

Terminarz rozgrywek B-klasa Lubliniec, sezon 2018/2019. Runda wiosenna
16. Kolejka - 11/12.maja
Drużyna Wynik Drużyna
 Unia Lubecko    Dragon Rusinowice
 Tajfun Harbułtowice    Orzeł Pawonków
 LKS Wierzbie    Płomień Borowe
 Promień II Glinica    Płomień Łagiewniki Wielkie
 Zieloni Zborowskie    Rybak Ciasna
 Victoria Strzebiń    Unia Lisowice

 

Terminarz rozgrywek B-klasa Lubliniec, sezon 2018/2019. Runda wiosenna
17. Kolejka - 18/19.maja
Drużyna Wynik Drużyna
 Victoria Strzebiń   Unia Lubecko
 Unia Lisowice    Zieloni Zborowskie
 Rybak Ciasna    Promień II Glinica
 Płomień Łagiewniki Wielkie    LKS Wierzbie
 Płomień Borowe    Tajfun Harbułtowice
 Orzeł Pawonków    Dragon Rusinowice

 

Terminarz rozgrywek B-klasa Lubliniec, sezon 2018/2019. Runda wiosenna
18. Kolejka - 25/26.maja
Drużyna Wynik Drużyna
 Unia Lubecko    Orzeł Pawonków
 Dragon Rusinowice    Płomień Borowe
 Tajfun Harbułtowice    Płomień Łagiewniki Wielkie
 LKS Wierzbie    Rybak Ciasna
 Promień II Glinica    Unia Lisowice
 Zieloni Zborowskie    Victoria Strzebiń

 

Terminarz rozgrywek B-klasa Lubliniec, sezon 2018/2019. Runda wiosenna
19. Kolejka - 1/2.czerwca
Drużyna Wynik Drużyna
 Zieloni Zborowskie   Unia Lubecko
 Victoria Strzebiń    Promień II Glinica
 Unia Lisowice    LKS Wierzbie
 Rybak Ciasna    Tajfun Harbułtowice
 Płomień Łagiewniki Wielkie    Dragon Rusinowice
 Płomień Borowe    Orzeł Pawonków

 

Terminarz rozgrywek B-klasa Lubliniec, sezon 2018/2019. Runda wiosenna
20. Kolejka - 8/9.czerwca
Drużyna Wynik Drużyna
 Unia Lubecko   Płomień Borowe
 Orzeł Pawonków    Płomień Łagiewniki Wielkie
 Dragon Rusinowice    Rybak Ciasna
 Tajfun Harbułtowice    Unia Lisowice
 LKS Wierzbie    Victoria Strzebiń
 Promień II Glinica    Zieloni Zborowskie

 

Terminarz rozgrywek B-klasa Lubliniec, sezon 2018/2019. Runda wiosenna
21. Kolejka - 15/16.czerwca
Drużyna Wynik Drużyna
 Promień II Glinica   Unia Lubecko
 Zieloni Zborowskie    LKS Wierzbie
 Victoria Strzebiń    Tajfun Harbułtowice
 Unia Lisowice    Dragon Rusinowice
 Rybak Ciasna    Orzeł Pawonków
 Płomień Łagiewniki Wielkie    Płomień Borowe

 

Terminarz rozgrywek B-klasa Lubliniec, sezon 2018/2019. Runda wiosenna
22. Kolejka - 22/23.czerwca
Drużyna Wynik Drużyna
 Unia Lubecko    Płomień Łagiewniki Wielkie
 Płomień Borowe   Rybak Ciasna
 Orzeł Pawonków    Unia Lisowice
 Dragon Rusinowice    Victoria Strzebiń
 Tajfun Harbułtowice    Zieloni Zborowskie
 LKS Wierzbie    Promień II Glinica

 

Log in or create an account