Klasa A grupa I 2018/19

A KLASA GRUPA I, SEZON 2017/2018
Lp. Drużyna Mecze Pkt Zw R P Bramki
1.  Ajaks Częstochowa  13 34  11  1  1  37:12
2.  Lot Konopiska 13 30  10  0  3  42:20
3.  Płomień Czarny Las 13 28  9  1  3  26:14
4.  Victoria Częstochowa 13 23  7  2  4  29:20
5.  Naprzód Ostrowy 13 22  6  4  3  20:17
6.  Grom Cykarzew 13 22  7  1  5  24:19
7.  Błękitni Libidza 13 21  7  0  6  29:24
8.  Alkas Aleksandria 13 16  5  1  7  20:28
9.  Sokół Wręczyca Wlk. 13  15  4  3  6  26:30
10.  Grom Miedźno 13  15  4  3  6  28:26
11.  Płomień Kuźnica Marianowa 13  14  4  2  7  20:38
12.  Oksza Łobodno 13  13  4  1  8  27:27
13.  Liswarta Popów 13  6  2  0  11  9:41
14.  Orlik Blachownia 13  4  1  1  11  8:29

 

Terminarz rozgrywek A klasa Grupa I, sezon 2018/2019

 

Terminarz rozgrywek A klasa Grupa I, sezon 2018/2019. Runda jesienna
1. Kolejka - 18/19. sierpnia
Drużyna Wynik Drużyna
Błękitni Libidza         1:2  Victoria Częstochowa
Ajaks Częstochowa 7:1 Płomień Kuźnica Marianowa
Grom Cykarzew 0:3 Lot Konopiska
Płomień Czarny Las  2:0 Oksza Łobodno
Sokół Wręczyca Wlk.  3:2 Alkas Aleksandria
Orlik Blachownia  2:1 Grom Miedźno
Naprzód Ostrowy 1:0 Liswarta Popów

 

Terminarz rozgrywek A klasa Grupa I, sezon 2018/2019. Runda jesienna
2. Kolejka - 25/26. sierpnia
Drużyna Wynik Drużyna
Victoria Częstochowa 7:0 Liswarta Popów
Grom Miedźno  2:2 Naprzód Ostrowy
Alkas Aleksandria  1:0 Orlik Blachownia
Oksza Łobodno  5:2 Sokół Wręczyca Wielka
Lot Konopiska  1:2 Płomień Czarny Las
Płomień Kuźnica Marianowa  1:4 Grom Cykarzew
Błękitni Libidza 0:3 Ajaks Częstochowa

 

Terminarz rozgrywek A klasa Grupa I, sezon 2018/2019. Runda jesienna
3. Kolejka - 01/02. września
Drużyna Wynik Drużyna
Ajaks Częstochowa  3:1 Victoria Częstochowa
Grom Cykarzew 2:1 Błękitni Libidza
Płomień Czarny Las  3:1 Płomień Kuźnica Marianowa
Sokół Wręczyca Wielka  4:5 Lot Konopiska
Orlik Blachownia 0:6 Oksza Łobodno
Naprzód Ostrowy  1:1 Alkas Aleksandria
Liswarta Popów  1:2 Grom Miedźno

 

Terminarz rozgrywek A klasa Grupa I, sezon 2018/2019. Runda jesienna
4. Kolejka - 08/09. września
Drużyna Wynik Drużyna
 Victoria Częstochowa      2:1 Grom Miedźno
 Alkas Aleksandria  3:2 Liswarta Popów
 Oksza Łobodno 0:2 Naprzód Ostrowy
 Lot Konopiska  2:1 Orlik Blachownia
 Płomień Kuźnica Marianowa  4:3 Sokół Wręczyca Wielka
 Błękitni Libidza  3:0  Płomień Czarny Las
 Ajaks Częstochowa  2:1 Grom Cykarzew

 

Terminarz rozgrywek A klasa Grupa I, sezon 2018/2019. Runda jesienna
5. Kolejka - 15/16. września
Drużyna Wynik Drużyna
 Grom Cykarzew 1:1 Victoria Częstochowa
 Płomień Czarny Las  3:1 Ajaks Częstochowa 
 Sokół Wręczyca Wielka  2:1 Błękitni Libidza
 Orlik Blachownia  1:1 Płomień Kuźnica Marianowa
 Naprzód Ostrowy  1:3 Lot Konopiska
 Liswarta Popów  0:2  Oksza Łobodno
 Grom Miedźno 1:2 Alkas Aleksandria

 

Terminarz rozgrywek A klasa Grupa I, sezon 2018/2019. Runda jesienna
6. Kolejka - 22/23. września
Drużyna Wynik Drużyna
 Victoria Częstochowa 4:2  Alkas Aleksandria
 Oksza Łobodno  2:2 Grom Miedźno 
 Lot Konopiska 6:0 Liswarta Popów 
 Płomień Kuźnica Marianowa 0:0 Naprzód Ostrowy 
 Błękitni Libidza 3:1  Orlik Blachownia
 Ajaks Częstochowa 0:0 Sokół Wręczyca Wielka 
 Grom Cykarzew  0:3 Płomień Czarny Las 

 

Terminarz rozgrywek A klasa Grupa I, sezon 2018/2019. Runda jesienna
7. Kolejka - 29/30. września
Drużyna Wynik Drużyna
 Płomień Czarny Las  2:1 Victoria Częstochowa 
 Sokół Wręczyca Wielka  0:1 Grom Cykarzew 
 Orlik Blachownia 0:3 Ajaks Częstochowa 
 Naprzód Ostrowy 4:1 Błękitni Libidza 
 Liswarta Popów 0:3  Płomień Kuźnica Marianowa
 Grom Miedźno  7:0 Lot Konopiska 
 Alkas Aleksandria  2:1 Oksza Łobodno 

 

Terminarz rozgrywek A klasa Grupa I, sezon 2018/2019. Runda jesienna
8. Kolejka - 06/07. października
Drużyna Wynik Drużyna
 Victoria Częstochowa  3:2  Oksza Łobodno
 Lot Konopiska 2:1 Alkas Aleksandria 
 Płomień Kuźnica Marianowa 2:3 Grom Miedźno 
 Błękitni Libidza  4:0 Liswarta Popów 
 Ajaks Częstochowa  3:0 Naprzód Ostrowy 
 Grom Cykarzew 2:1 Orlik Blachownia 
 Płomień Czarny Las 1:3 Sokół Wręczyca Wielka 

 

Terminarz rozgrywek A klasa Grupa I, sezon 2018/2019. Runda jesienna
9. Kolejka - 13/14. października
Drużyna Wynik Drużyna
 Sokół Wręczyca Wielka  2:2 Victoria Częstochowa 
 Orlik Blachownia 0:1 Płomień Czarny Las 
 Naprzód Ostrowy  2:1 Grom Cykarzew 
 Liswarta Popów  2:5 Ajaks Częstochowa 
 Grom Miedźno 2:3 Błękitni Libidza 
 Alkas Aleksandria 1:2 Płomień Kuźnica Marianowa 
 Oksza Łobodno  1:3  Lot Konopiska

 

Terminarz rozgrywek A klasa Grupa I, sezon 2018/2019. Runda jesienna
10. Kolejka - 20/21. października
Drużyna Wynik Drużyna
 Victoria Częstochowa  0:2 Lot Konopiska 
 Płomień Kuźnica Marianowa  2:3 Oksza Łobodno 
 Błękitni Libidza 3:1  Alkas Aleksandria
 Ajaks Częstochowa  3:1 Grom Miedźno 
 Grom Cykarzew 4:1 Liswarta Popów 
 Płomień Czarny Las  0:0  Naprzód Ostrowy
 Sokół Wręczyca Wielka  2:0 Orlik Blachownia 

 

Terminarz rozgrywek A klasa Grupa I, sezon 2018/2019. Runda jesienna
11. Kolejka - 27/28. października
Drużyna Wynik Drużyna
 Orlik Blachownia  1:3  Victoria Częstochowa
 Naprzód Ostrowy  5:2 Sokół Wręczyca Wielka 
 Liswarta Popów  0:4 Płomień Czarny Las 
 Grom Miedźno  1:0 Grom Cykarzew 
 Alkas Aleksandria  1:3 Ajaks Częstochowa 
 Oksza Łobodno  2:4 Błękitni Libidza 
 Lot Konopiska  9:0 Płomień Kuźnica Marianowa 

 

Terminarz rozgrywek A klasa Grupa I, sezon 2018/2019. Runda jesienna
12. Kolejka - 03/04. listopada
Drużyna Wynik Drużyna
 Victoria Częstochowa  0:3 Płomień Kuźnica Marianowa 
 Błękitni Libidza  1:5 Lot Konopiska 
 Ajaks Częstochowa  2:1 Oksza Łobodno 
 Grom Cykarzew   5:1 Alkas Aleksandria 
 Płomień Czarny Las  4:2 Grom Miedźno 
 Sokół Wręczyca Wielka 0:1  Liswarta Popów
 Orlik Blachownia  1:2  Naprzód Ostrowy

 

Terminarz rozgrywek A klasa Grupa I, sezon 2018/2019. Runda jesienna
13. Kolejka - 10/11. listopada
Drużyna Wynik Drużyna
 Naprzód Ostrowy  0:3 Victoria Częstochowa 
 Liswarta Popów  2:0 Orlik Blachownia 
 Grom Miedźno  3:3 Sokół Wręczyca Wielka 
 Alkas Aleksandria  2:1 Płomień Czarny Las 
 Oksza Łobodno  2:3  Grom Cykarzew
 Lot Konopiska  1:2 Ajaks Częstochowa 
 Płomień Kuźnica Marianowa 0:4  Błękitni Libidza

 

Terminarz rozgrywek A klasa Grupa I, sezon 2018/2019. Runda wiosenna
14. Kolejka - 24.marca
Drużyna Wynik Drużyna
 Victoria Częstochowa    Błękitni Libidza 
 Płomień Kuźnica Marianowa   Ajaks Częstochowa  
 Lot Konopiska   Grom Cykarzew 
 Oksza Łobodno   Płomień Czarny Las 
 Alkas Aleksandria   Sokół Wręczyca Wielka 
 Grom Miedźno   Orlik Blachownia 
 Liswarta Popów   Naprzód Ostrowy 

 

Terminarz rozgrywek A klasa Grupa I, sezon 2018/2019. Runda wiosenna
15. Kolejka - 31.marca
Drużyna Wynik Drużyna
 Liswarta Popów    Victoria Częstochowa
 Naprzód Ostrowy   Grom Miedźno 
 Orlik Blachownia   Alkas Aleksandria 
 Sokół Wręczyca Wielka   Oksza Łobodno 
 Płomień Czarny Las   Lot Konopiska 
 Grom Cykarzew   Płomień Kuźnica Marianowa 
 Ajaks Częstochowa   Błękitni Libidza 

 

Terminarz rozgrywek A klasa Grupa I, sezon 2018/2019. Runda wiosenna
16. Kolejka - 07.kwietnia
Drużyna Wynik Drużyna
 Victoria Częstochowa   Ajaks Częstochowa 
 Błękitni Libidza   Grom Cykarzew 
 Płomień Kuźnica Marianowa   Płomień Czarny Las 
 Lot Konopiska   Sokół Wręczyca Wielka 
 Oksza Łobodno   Orlik Blachownia 
 Alkas Aleksandria   Naprzód Ostrowy 
 Grom Miedźno   Liswarta Popów 

 

Terminarz rozgrywek A klasa Grupa I, sezon 2018/2019. Runda wiosenna
17. Kolejka - 14.kwietnia
Drużyna Wynik Drużyna
 Grom Miedźno   Victoria Częstochowa 
 Liswarta Popów   Alkas Aleksandria 
 Naprzód Ostrowy   Oksza Łobodno 
 Orlik Blachownia   Lot Konopiska 
 Sokół Wręczyca Wielka    Płomień Kuźnica Marianowa
 Płomień Czarny Las   Błękitni Libidza 
 Grom Cykarzew    Ajaks Częstochowa

 

Terminarz rozgrywek A klasa Grupa I, sezon 2018/2019. Runda wiosenna
18. Kolejka - 21.kwietnia
Drużyna Wynik Drużyna
 Victoria Częstochowa   Grom Cykarzew 
 Ajaks Częstochowa   Płomień Czarny Las 
 Błękitni Libidza   Sokół Wręczyca Wielka 
 Płomień Kuźnica Marianowa    Orlik Blachownia
 Lot Konopiska   Naprzód Ostrowy 
 Oksza Łobodno   Liswarta Popów 
 Alkas Aleksandria   Grom Miedźno 

 

Terminarz rozgrywek A klasa Grupa I, sezon 2018/2019. Runda wiosenna
19. Kolejka - 28.kwietnia
Drużyna Wynik Drużyna
 Alkas Aleksandria   Victoria Częstochowa 
 Grom Miedźno   Oksza Łobodno 
 Liswarta Popów   Lot Konopiska 
 Naprzód Ostrowy   Płomień Kuźnica Marianowa 
 Orlik Blachownia   Błękitni Libidza 
 Sokół Wręczyca Wielka   Ajaks Częstochowa 
 Płomień Czarny Las   Grom Cykarzew 

 

Terminarz rozgrywek A klasa Grupa I, sezon 2018/2019. Runda wiosenna
20. Kolejka - 05.maja
Drużyna Wynik Drużyna
 Victoria Częstochowa   Płomień Czarny Las 
 Grom Cykarzew   Sokół Wręczyca Wielka 
 Ajaks Częstochowa   Orlik Blachownia 
 Błękitni Libidza   Naprzód Ostrowy 
 Płomień Kuźnica Marianowa   Liswarta Popów 
 Lot Konopiska   Grom Miedźno 
 Oksza Łobodno   Alkas Aleksandria 

 

Terminarz rozgrywek A klasa Grupa I, sezon 2018/2019. Runda wiosenna
21. Kolejka - 12.maja
Drużyna Wynik Drużyna
 Oksza Łobodno   Victoria Częstochowa 
 Alkas Aleksandria   Lot Konopiska 
 Grom Miedźno   Płomień Kuźnica Marianowa 
 Liswarta Popów   Błękitni Libidza 
 Naprzód Ostrowy   Ajaks Częstochowa 
 Orlik Blachownia   Grom Cykarzew 
 Sokół Wręczyca Wielka   Płomień Czarny Las 

 

Terminarz rozgrywek A klasa Grupa I, sezon 2018/2019. Runda wiosenna
22. Kolejka - 19.maja
Drużyna Wynik Drużyna
 Victoria Częstochowa    Sokół Wręczyca Wielka
 Płomień Czarny Las   Orlik Blachownia 
 Grom Cykarzew    Naprzód Ostrowy
 Ajaks Częstochowa   Liswarta Popów 
 Błękitni Libidza   Grom Miedźno 
 Płomień Kuźnica Marianowa   Alkas Aleksandria 
 Lot Konopiska   Oksza Łobodno 

 

Terminarz rozgrywek A klasa Grupa I, sezon 2018/2019. Runda wiosenna
23. Kolejka - 26.maja
Drużyna Wynik Drużyna
 Lot Konopiska   Victoria Częstochowa 
 Oksza Łobodno   Płomień Kuźnica Marianowa 
 Alkas Aleksandria   Błękitni Libidza 
 Grom Miedźno   Ajaks Częstochowa 
 Liswarta Popów   Grom Cykarzew 
 Naprzód Ostrowy    Płomień Czarny Las
 Orlik Blachownia   Sokół Wręczyca Wielka 

 

Terminarz rozgrywek A klasa Grupa I, sezon 2018/2019. Runda wiosenna
24. Kolejka - 02.czerwca
Drużyna Wynik Drużyna
 Victoria Częstochowa    Orlik Blachownia
 Sokół Wręczyca Wielka   Naprzód Ostrowy 
 Płomień Czarny Las   Liswarta Popów 
 Grom Cykarzew   Grom Miedźno 
 Ajaks Częstochowa   Alkas Aleksandria 
 Błękitni Libidza   Oksza Łobodno 
 Płomień Kuźnica Marianowa    Lot Konopiska

 

Terminarz rozgrywek A klasa Grupa I, sezon 2018/2019. Runda wiosenna
25. Kolejka - 09.czerwca
Drużyna Wynik Drużyna
 Płomień Kuźnica Marianowa   Victoria Częstochowa 
 Lot Konopiska   Błękitni Libidza 
 Oksza Łobodno   Ajaks Częstochowa 
 Alkas Aleksandria   Grom Cykarzew 
 Grom Miedźno   Płomień Czarny Las 
 Liswarta Popów    Sokół Wręczyca Wielka 
 Naprzód Ostrowy   Orlik Blachownia 

 

Terminarz rozgrywek A klasa Grupa I, sezon 2018/2019. Runda wiosenna
26. Kolejka - 16.czerwca
Drużyna Wynik Drużyna
 Victoria Częstochowa   Naprzód Ostrowy 
 Orlik Blachownia    Liswarta Popów
 Sokół Wręczyca Wielka   Grom Miedźno 
 Płomień Czarny Las    Alkas Aleksandria
 Grom Cykarzew   Oksza Łobodno 
 Ajaks Częstochowa    Lot Konopiska
 Błękitni Libidza   Płomień Kuźnica Marianowa 

 

Log in or create an account