II liga 2018/19

II LIGA, SEZON 2018/2019.
Lp. Drużyna Mecze Pkt Zw R P Bramki
1.  Radomiak Radom 34 59 17 8 9 67:28
2.  Olimpia Grudziądz 34 59 18 5 11 65:44
3.  GKS Bełchatów 34 58 16 12 6 41:22
4.  Elana Toruń 34 56 15 11 8 51:37
5.  Widzew Łódź 34 55 13 16 5 48:29
6.  Pogoń Siedlce 34 51 14 9 11 54:42
7.  Stal Stalowa Wola 34 51 15 6 13 47:45
8.  Znicz Pruszków 34 46 13 7 14 47:60
9.  Górnik Łęczna 34 46 12 10 12 49:55
10.  Resovia Rzeszów 34 46 13 7 14 39:45
11.  Skra Częstochowa 34 43 12 7 15 32:48
12.  Błękitni Stargard 34 41 11 8 15 41:51
13.  Olimpia Elbląg 34 40 10 10 14 28:38
14.  Gryf Wejherowo 34 40 11 7 16 49:61
15.  Siarka Tarnobrzeg 34 39 11 6 17 33:57
16.  ROW 1964 Rybnik 34 38 8 14 12 33:41
17.  Rozwój Katowice 34 34 8 10 16 38:52
18.  Ruch Chorzów 34 32 7 11 16 37:44

2

2Terminarz rozgrywek II ligi, sezon 2018/2019

2

2Terminarz rozgrywek II ligi,  sezon 2018/2019.2Runda jesienna.
1. Kolejka2- 21/22. lipca
Drużyna Wynik Drużyna
Gryf Wejherowo 2:2 Górnik Łęczna
ROW 1964 Rybnik 0:1 Stal Stalowa Wola
Resovia Rzeszów 1:3 Znicz Pruszków
Elana Toruń 2:2 Rozwój Katowice
Widzew Łódź 1:0 Olimpia Elbląg
Błękitni Stargard 1:2 Olimpia Grudziądz
Pogoń Siedlce 0:0 GKS Bełchatów
Siarka Tarnobrzeg 1:0 Ruch Chorzów
Radomiak Radom 1:0 Skra Częstochowa

 

Terminarz rozgrywek II ligi,  sezon 2018/2019. Runda jesienna.
2. Kolejka - 28/29. lipca
Drużyna Wynik Drużyna
 Górnik Łęczna  2:1 Skra Częstochowa
 Ruch Chorzów  0:2 Radomiak Radom
 GKS Bełchatów  2:0 Siarka Tarnobrzeg
 Olimpia Grudziądz  2:0 Pogoń Siedlce
 Olimpia Elbląg  0:1 Błękitni Stargard
 Rozwój Katowice  0:4 Widzew Łódź
 Znicz Pruszków  0:2 Elana Toruń
 Stal Stalowa Wola  2:1 Resovia Rzeszów
 Gryf Wejherowo  1:0 ROW 1964 Rybnik

 

Terminarz rozgrywek II ligi,  sezon 2018/2019. Runda jesienna.
3. Kolejka - 04/05. sierpnia
Drużyna Wynik Drużyna
 ROW 1964 Rybnik  1:2 Górnik Łęczna
 Resovia Rzeszów  1:1 Gryf Wejherowo
 Elana Toruń  2:1 Stal Stalowa Wola
 Widzew Łódź 1:1 Znicz Pruszków
 Błękitni Stargard  1:1 Rozwój Katowice
 Pogoń Siedlce 0:1 Olimpia Elbląg
 Siarka Tarnobrzeg  1:0 Olimpia Grudziądz
 Radomiak Radom 1:1 GKS Bełchatów
 Ruch Chorzów  4:0 Skra Częstochowa

 

Terminarz rozgrywek II ligi,  sezon 2018/2019. Runda jesienna.
4. Kolejka - 11/12. sierpnia
Drużyna Wynik Drużyna
 Górnik Łęczna  5:1 Ruch Chorzów
 GKS Bełchatów  3:0 Skra Częstochowa
 Olimpia Grudziądz 1:0 Radomiak Radom
 Olimpia Elbląg  0:2 Siarka Tarnobrzeg
 Rozwój Katowice 2:2 Pogoń Siedlce
 Znicz Pruszków  1:2 Błękitni Stargard
 Stal Stalowa Wola 3:0 Widzew Łódź
 Gryf Wejherowo  3:1 Elana Toruń
 ROW 1964 Rybnik  2:1 Resovia Rzeszów

 

Terminarz rozgrywek II ligi,  sezon 2018/2019. Runda jesienna.
5. Kolejka - 18/19. sierpnia
Drużyna Wynik Drużyna
 Resovia Rzeszów 2:2 Górnik Łęczna
 Elana Toruń  3:0 ROW 1964 Rybnik
 Widzew Łódź  3:1 Gryf Wejherwo
 Błękitni Stargard  1:0 Stal Salowa Wola
 Pogoń Siedlce  0:3 Znicz Pruszków
 Siarka Tarnobrzeg 1:0 Rozwój Katowice
 Radomiak Radom  5:0 Olimpia Elbląg
 Olimpia Grudziądz 4:0 Skra Częstochowa
 Ruch Chorzów  2:2 GKS Bełchatów

 

Terminarz rozgrywek II ligi,  sezon 2018/2019. Runda jesienna.
6. Kolejka - 22. sierpnia
Drużyna Wynik Drużyna
 Górnik Łęczna     1:1 GKS Bełchatów
 Olimpia Grudziądz  0:0 Ruch Chorzów 
 Olimpia Elbląg  1:0 Skra Częstochowa
 Rozwój Katowice  1:0  Radomiak Radom
 Znicz Pruszków  2:2  Siarka Tarnobrzeg
 Stal Stalowa Wola  0:2 Pogoń Siedlce
 Gryf Wejherowo  2:0 Błękitni Stargard
 ROW 1964 Rybnik  2:2  Widzew Łódź
 Resovia Rzeszów  0:0 Elana Toruń

 

Terminarz rozgrywek II ligi,  sezon 2018/2019. Runda jesienna.
7. Kolejka - 25/26. sierpnia
Drużyna Wynik Drużyna
 Elana Toruń  2:0 Górnik Łęczna
 Widzew Łódź  2:1 Resovia Rzeszów
 Błękitni Stargard 1:1 ROW 1964 Rybnik
 Pogoń Siedlce  7:2 Gryf Wejherowo
 Siarka Tarnobrzeg 3:0 Stal Stalowa Wola
 Radomiak Radom  4:0 Znicz Pruszków
 Skra Częstochowa 2:0  Rozwój Katowice
 Ruch Chorzów  1:0 Olimpia Elbląg
 GKS Bełchatów  2:1 Olimpia Grudziądz  

 

Terminarz rozgrywek II ligi,  sezon 2018/2019. Runda jesienna.
8. Kolejka - 01/02. września
Drużyna Wynik Drużyna
 Górnik Łęczna  1:3 Olimpia Grudziądz
 Olimpia Elbląg  0:1 GKS Bełchatów
 Rozwój Katowice  0:3  Ruch Chorzów
 Znicz Pruszków  2:1 Skra Częstochowa
 Stal Stalowa Wola  0:0 Radomiak Radom
 Gryf Wejherowo 1:1 Siarka Tarnobrzeg
 ROW 1964 Rybnik  1:1 Pogoń Siedlce
 Resovia Rzeszów  1:0 Błękitni Stargard
 Elana Toruń  0:0 Widzew Łódź

 

Terminarz rozgrywek II ligi,  sezon 2018/2019. Runda jesienna.
9. Kolejka - 08/09. września
Drużyna Wynik Drużyna
 Widzew Łódź  3:0 Górnik Łęczna
 Błękitni Stargard 1:2 Elana Toruń
 Pogoń Siedlce 1:3 Resovia Rzeszów
 Siarka Tarnobrzeg 0:2 ROW 1964 Rybnik
 Radomiak Radom  3:0 Gryf Wejherowo
 Skra Częstochowa  3:2 Stal Stalowa Wola
 Ruch Chorzów 1:1 Znicz Pruszków
 GKS Bełchatów  2:1 Rozwój Katowice
 Olimpia Grudziądz  3:0  Olimpia Elbląg

 

Terminarz rozgrywek II ligi,  sezon 2018/2019. Runda jesienna.
10. Kolejka - 15/16. września
Drużyna Wynik Drużyna
 Górnik Łęczna 2:1 Olimpia Elbląg
 Rozwój Katowice  1:2 Olimpia Grudziądz
 Znicz Pruszków 1:0 GKS Bełchatów
 Stal Stalowa Wola  2:2 Ruch Chorzów
 Gryf Wejherowo  0:1 Skra Częstochowa
 ROW 1964 Rybnik  2:2 Radomiak Radom
 Resovia Rzeszów  3:0 Siarka Tarnobrzeg
 Elana Toruń  3:0 Pogoń Siedlce
 Widzew Łódź 4:2 Błękitni Stargard

 

Terminarz rozgrywek II ligi,  sezon 2018/2019. Runda jesienna.
11. Kolejka -22/23. września
Drużyna Wynik Drużyna
 Błękitni Stargard 0:2 Górnik Łęczna
 Pogoń Siedlce  0:1 Widzew Łódź
 Siarka Tarnobrzeg  2:2 Elana Toruń
 Radomiak Radom  5:0 Resovia Rzeszów
 Skra Częstochowa 0:0 ROW 1964 Rybnik
 Ruch Chorzów 1:1 Gryf Wejherowo
 GKS Bełchatów  1:2 Stal Stalowa Wola
 Olimpia Grudziądz 1:1 Znicz Pruszków
 Olimpia Elbląg  1:2 Rozwój Katowice

 

Terminarz rozgrywek II ligi,  sezon 2018/2019. Runda jesienna.
12. Kolejka - 29/30. września
Drużyna Wynik Drużyna
 Górnik Łęczna  2:2 Rozwój Katowice
 Znicz Pruszków  1:1 Olimpia Elbląg
 Stal Stalowa Wola 4:2 Olimpia Grudziądz
 Gryf Wejherowo  0:1 GKS Bełchatów
 ROW 1964 Rybnik  1:0 Ruch Chorzów
 Elana Toruń  2:1 Radomiak Radom
 Widzew Łódź  4:0 Siarka Tarnobrzeg
 Błękitni Stargard  3:0 Pogoń Siedlce
 Resovia Rzeszów  2:2 Skra Częstochowa

 

Terminarz rozgrywek II ligi,  sezon 2018/2019. Runda jesienna.
13. Kolejka - 06/07. października
Drużyna Wynik Drużyna
 Pogoń Siedlce 4:0  Górnik Łęczna
 Siarka Tarnobrzeg 0:1 Błękitni Stargard
 Radomiak Radom  0:1 Widzew Łódź
 Skra Częstochowa 1:2 Elana Toruń
 Ruch Chorzów  5:1 Resovia  Rzeszów
 GKS Bełchatów  1:0  ROW 1964 Rybnik
 Olimpia Grudziądz  1:2  Gryf Wejherowo
 Olimpia Elbląg  3:2 Stal Stalowa Wola
 Rozwój Katowice 1:3 Znicz Pruszków

 

Terminarz rozgrywek II ligi,  sezon 2018/2019. Runda jesienna.
14. Kolejka - 13/14. października
Drużyna Wynik Drużyna
 Górnik Łęczna  2:2 Znicz Pruszków
 Stal Stalowa Wola  4:0 Rozwój Katowice
 Gryf Wejherowo  0:2 Olimpia Elbląg
 ROW 1964 Rybnik  1:1 Olimpia Grudziądz
 Resovia Rzeszów 0:0 GKS Bełchatów
 Elana Toruń 0:0 Ruch Chorzów
 Widzew Łódź  2:0 Skra Częstochowa
 Błękitni Stargard  0:6 Radomiak Radom
 Pogoń Siedlce 2:1 Siarka Tarnobrzeg

 

Terminarz rozgrywek II ligi,  sezon 2018/2019. Runda jesienna.
15. Kolejka - 20/21. października
Drużyna Wynik Drużyna
 Siarka Tarnobrzeg  0:3  Górnik Łęczna
 Radomiak Radom  3:2 Pogoń Siedlce
 Skra Częstochowa  1:0 Błękitni Stargard
 Ruch Chorzów  1:3 Widzew Łódź
 GKS Bełchatów  0:0 Elana Toruń
 Olimpia Grudziądz 3:4 Resovia Rzeszow
 Olimpia Elbląg  0:0 ROW 1964 Rybnik
 Rozwój Katowice 2:1  Gryf Wejherowo
 Znicz Pruszków  0:2 Stal Stalowa Wola

 

Terminarz rozgrywek II ligi,  sezon 2018/2019. Runda jesienna.
16. Kolejka - 27/28. października
Drużyna Wynik Drużyna
 Górnik Łęczna  2:0 Stal Stalowa Wola
 Gryf Wejherowo  5:2 Znicz Pruszków
 ROW 1964 Rybnik  0:2 Rozwój Katowice
 Resovia Rzeszów  2:0 Olimpia Elbląg
 Elana Toruń  2:2 Olimpia Grudziądz
 Widzew Łódź  0:0 GKS Bełchatów
 Błękitni Stargard  3:1 Ruch Chorzów
 Pogoń Siedlce  0:1 Skra Częstochowa
 Siarka Tarnobrzeg  0:2 Radomiak Radom

 

Terminarz rozgrywek II ligi,  sezon 2018/2019. Runda jesienna.
17. Kolejka - 03/04. listopada
Drużyna Wynik Drużyna
 Radomiak Radom  5:1 Górnik Łęczna
 Skra Częstochowa  1:0 Siarka Tarnobrzeg
 Ruch Chorzów  2:1 Pogoń Siedlce
 GKS Bełchatów  3:0 Błękitni Stargard
 Olimpia Grudziądz  3:2 Widzew Łódź
 Olimpia Elbląg  2:2 Elana Toruń
 Rozwój Katowice  1:2 Resovia Rzeszów
 Znicz Pruszków  3:1 ROW 1964 Rybnik
 Stal Stalowa Wola  4:2 Gryf Wejherowo

 

Terminarz rozgrywek II ligi,  sezon 2018/2019. Runda jesienna.
18. Kolejka - 10/11. listopada
Drużyna Wynik Drużyna
 Górnik Łęczna 2:1 Gryf Wejherowo
 Stal Stalowa Wola  1:1 ROW 1964 Rybnik
 Znicz Pruszków  0:2 Resovia Rzeszów
 Rozwój Katowice 0:0 Elana Toruń
 Olimpia Elbląg 1:1 Widzew Łódź
 Olimpia Grudziądz  3:1 Błękitni Stargard
 GKS Bełchatów  1:1 Pogoń Siedlce
 Ruch Chorzów 2:0 Siarka Tarnobrzeg
 Skra Częstochowa  0:0  Radomiak Radom

 

Terminarz rozgrywek II ligi,  sezon 2018/2019. Runda jesienna.
19. Kolejka - 17/18. listopada
Drużyna Wynik Drużyna
 Skra Częstochowa  0:0 Górnik Łęczna 
 Radomiak Radom  2:0  Ruch Chorzów
 Siarka Tarnobrzeg  0:1  GKS Bełchatów
 Pogoń Siedlce  3:1 Olimpia Grudziądz
 Błękitni Stargard  1:1 Olimpia Elbląg 
 Widzew Łódź 1:1 Rozwój Katowice 
 Elana Toruń  5:1 Znicz Pruszków
 Resovia Rzeszów  1:0 Stal Stalowa Wola
 ROW 1964 Rybnik  1:1  Gryf Wejherowo

 

Terminarz rozgrywek II ligi,  sezon 2018/2019. Runda jesienna.
20. Kolejka - 24/25. listopada
Drużyna Wynik Drużyna
 Skra Częstochowa  1:0  Ruch Chorzów
 Górnik Łęczna  4:1 ROW 1964 Rybnik
 Gryf Wejherowo  1:0 Resovia Rzeszów
 Stal Stalowa Wola  1:0 Elana Toruń
 Znicz Pruszków  1:0 Widzew Łódź
 Rozwój Katowice 3:1 Błękitni Stargard
 Olimpia Elbląg  1:1 Pogoń Siedlce
 Olimpia Grudziądz  2:3  Siarka Tarnobrzeg
 GKS Bełchatów 2:2 Radomiak Radom

 

Terminarz rozgrywek II ligi,  sezon 2018/2019. Runda jesienna.
21. Kolejka - 01/02. grudnia
Drużyna Wynik Drużyna
 Ruch Chorzów  1:1  Górnik Łęczna
 Skra Częstochowa 1:0 GKS Bełchatów
 Radomiak Radom  4:2  Olimpia Grudziądz
 Siarka Tarnobrzeg  1:0 Olimpia Elbląg
 Pogoń Siedlce  1:0 Rozwój Katowice
 Błękitni Stargard  3:2 Znicz Pruszków
 Widzew Łódź 0:0 Stal Stalowa Wola
 Elana Toruń  0:2 Gryf Wejherowo
 Resovia Rzeszów  0:1 ROW 1964 Rybnik

 

Terminarz rozgrywek II ligi,  sezon 2018/2019. Runda wiosenna.
22. Kolejka - 02/03. marca
Drużyna Wynik Drużyna
 Górnik Łęczna 1:0 Resovia Rzeszów
 ROW 1964 Rybnik  0:1 Elana Toruń
 Gryf Wejherowo  1:2 Widzew Łódź
 Stal Stalowa Wola  4:2 Błękitni Stargard
 Znicz Pruszków 0:2 Pogoń Siedlce
 Rozwój Katowice  6:0 Siarka Tarnobrzeg
 Olimpia Elbląg  2:1  Radomiak Radom
 Skra Częstochowa  0:4  Olimpia Grudziądz
 GKS Bełchatów 1:0 Ruch Chorzów

 

Terminarz rozgrywek II ligi,  sezon 2018/2019. Runda wiosenna.
23. Kolejka - 09/10. marca
Drużyna Wynik Drużyna
 GKS Bełchatów  2:0 Górnik Łęczna
 Ruch Chorzów  1:2 Olimpia Grudziądz
 Skra Częstochowa  2:1 Olimpia Elbląg
 Radomiak Radom  2:0 Rozwój Katowice
 Siarka Tarnobrzeg 2:2 Znicz Pruszków
 Pogoń Siedlce  5:1 Stal Stalowa Wola
 Błękitni Stargard 4:1 Gryf Wejherowo
 Widzew Łódź  1:1 ROW 1964 Rybnik
 Elana Toruń  0:1 Resovia Rzeszów

 

Terminarz rozgrywek II ligi,  sezon 2018/2019. Runda wiosenna.
24. Kolejka - 16/17. marca
Drużyna Wynik Drużyna
 Górnik Łęczna 1:1 Elana Toruń
 Resovia Rzeszów  1:1 Widzew Łódź
 ROW 1964 Rybnik 1:0 Błękitni Stargard
 Gryf Wejherowo  1:1 Pogoń Siedlce
 Stal Stalowa Wola  1:0 Siarka Tarnobrzeg
 Znicz Pruszków  3:2 Radomiak Radom
 Rozwój Katowice  1:1  Skra Częstochowa
 Olimpia Elbląg  0:0 Ruch Chorzów
 Olimpia Grudziądz  1:0 GKS Bełchatów

 

Terminarz rozgrywek II ligi,  sezon 2018/2019. Runda wiosenna.
25. Kolejka - 23/24. marca
Drużyna Wynik Drużyna
 Olimpia Grudziądz  6:1 Górnik Łęczna
 GKS Bełchatów 1:1 Olimpia Elbląg
 Ruch Chorzów 1:1 Rozwój Katowice
 Skra Częstochowa 2:4 Znicz Pruszków
 Radomiak Radom  1:0  Stal Stalowa Wola
 Siarka Tarnobrzeg  3:0 Gryf Wejherowo
 Pogoń Siedlce  2:2 ROW 1964 Rybnik
 Błękitni Stargard  1:1  Resovia Rzeszów
 Widzew Łódź  1:1 Elana Toruń

 

Terminarz rozgrywek II ligi,  sezon 2018/2019. Runda wiosenna.
26. Kolejka - 30/31. marca
Drużyna Wynik Drużyna
 Górnik Łęczna        0:0 Widzew Łódź 
 Elana Toruń  2:1 Błękitni Stargard
 Resovia Rzeszów  1:3 Pogoń Siedlce
 ROW 1964 Rybnik  1:1 Siarka Tarnobrzeg
 Gryf Wejherowo 0:3 Radomiak Radom
 Stal Stalowa Wola  1:4 Skra Częstochowa
 Znicz Pruszków  1:0 Ruch Chorzów
 Rozwój Katowice  0:0 GKS Bełchatów
 Olimpia Elbląg  0:0 Olimpia Grudziądz

 

Terminarz rozgrywek II ligi,  sezon 2018/2019. Runda wiosenna.
27. Kolejka - 06/07. kwietnia
Drużyna Wynik Drużyna
 Olimpia Elbląg  2:0  Górnik Łęczna
 Olimpia Grudziądz  3:0 Rozwój Katowice
 GKS Bełchatów  3:0 Znicz Pruszków
 Ruch Chorzów  1:1 Stal Stalowa Wola
 Skra Częstochowa  2:1 Gryf Wejherowo
 Radomiak Radom 0:0 ROW 1964 Rybnik
 Siarka Tarnobrzeg 2:1 Resovia Rzeszów
 Pogoń Siedlce 2:0 Elana Toruń
 Błękitni Stargard  0:0 Widzew Łódź 

 

Terminarz rozgrywek II ligi,  sezon 2018/2019. Runda wiosenna.
28. Kolejka -13/14. kwietnia
Drużyna Wynik Drużyna
 Górnik Łęczna  1:1 Błękitni Stargard
 Widzew Łódź  1:1 Pogoń Siedlce
 Elana Toruń  4:2 Siarka Tarnobrzeg
 Resovia Rzeszów  1:0 Radomiak Radom
 ROW 1964 Rybnik  0:0 Skra Częstochowa
 Gryf Wejherowo  3:2 Ruch Chorzów
 Stal Stalowa Wola 1:0 GKS Bełchatów
 Znicz Pruszków  2:1 Olimpia Grudziądz
 Rozwój Katowice 0:1 Olimpia Elbląg

 

Terminarz rozgrywek II ligi,  sezon 2018/2019. Runda wiosenna.
29. Kolejka - 20/21. kwietnia
Drużyna Wynik Drużyna
 Rozwój Katowice  0:1 Górnik Łęczna
 Olimpia Elbląg  1:0 Znicz Pruszków
 Olimpia Grudziądz  2:0 Stal Stalowa Wola
 GKS Bełchatów  3:1 Gryf Wejherowo
 Ruch Chorzów  3:0 ROW 1964 Rybnik
 Skra Częstochowa 0:2 Resovia Rzeszów
 Radomiak Radom 2:0 Elana Toruń
 Siarka Tarnobrzeg  1:1 Widzew Łódź
 Pogoń Siedlce  4:1 Błękitni Stargard

 

Terminarz rozgrywek II ligi,  sezon 2018/2019. Runda wiosenna.
30. Kolejka - 24. kwietnia
Drużyna Wynik Drużyna
 Górnik Łęczna  1:2 Pogoń Siedlce
 Błękitni Stargard  3:0 Siarka Tarnobrzeg 
 Widzew Łódź  0:0 Radomiak Radom
 Elana Toruń 2:1 Skra Częstochowa
 Resovia Rzeszów  1:0 Ruch Chorzów
 ROW 1964 Rybnik  0:1 GKS Bełchatów
 Gryf Wejherowo  3:0 Olimpia Grudziądz
 Stal Stalowa Wola  1:0 Olimpia Elbląg
 Znicz Pruszków  0:2 Rozwój Katowice

 

Terminarz rozgrywek II ligi,  sezon 2018/2019. Runda wiosenna.
31. Kolejka - 27/28. kwietnia
Drużyna Wynik Drużyna
 Znicz Pruszków 2:0 Górnik Łęczna
 Rozwój Katowice 0:0 Stal Stalowa Wola
 Olimpia Elbląg 1:1 Gryf Wejherowo
 Olimpia Grudziądz 1:2 ROW 1964 Rybnik
 GKS Bełchatów 1:0 Resovia Rzeszów
 Ruch Chorzów  1:2 Elana Toruń
 Skra Częstochowa 1:1 Widzew Łódź
 Radomiak Radom  0:1 Błękitni Stargard
 Siarka Tarnobrzeg  0:1 Pogoń Siedlce

 

Terminarz rozgrywek II ligi,  sezon 2018/2019. Runda wiosenna.
32. Kolejka - 04.05. maja
Drużyna Wynik Drużyna
 Górnik Łęczna  1:2 Siarka Tarnobrzeg
 Pogoń Siedlce  1:1 Radomiak Radom
 Błękitni Stargard  3:0 Skra Częstochowa
 Widzew Łódź  3:0 Ruch Chorzów
 Elana Toruń  4:2 GKS Bełchatów
 Resovia Rzeszów  0:2 Olimpia Grudziądz
 ROW 1964 Rybnik  1:2 Olimpia Elbląg
 Gryf Wejherowo  3:1 Rozwój Katowice
 Stal Stalowa Wola  1:2 Znicz Pruszków

 

Terminarz rozgrywek II ligi,  sezon 2018/2019. Runda wiosenna.
33. Kolejka - 11/12. maja
Drużyna Wynik Drużyna
 Stal Stalowa Wola  2:1 Górnik Łęczna
 Znicz Pruszków  1:4 Gryf Wejherowo
 Rozwój Katowice  2:4 ROW 1964 Rybnik
 Olimpia Elbląg 0:1 Resovia Rzeszów
 Olimpia Grudziądz  2:1 Elana Toruń
 GKS Bełchatów 3:1 Widzew Łódź
 Ruch Chorzów  1:1 Błękitni Stargard
 Skra Częstochowa  2:1 Pogoń Siedlce
 Radomiak Radom  5:0  Siarka Tarnobrzeg

 

Terminarz rozgrywek II ligi,  sezon 2018/2019. Runda wiosenna.
34. Kolejka - 18/19. maja
Drużyna Wynik Drużyna
 Górnik Łęczna  5:2 Radomiak Radom
 Siarka Tarnobrzeg  2:1 Skra Częstochowa
 Pogoń Siedlce  1:0 Ruch Chorzów
 Błękitni Stargard  0:0 GKS Bełchatów
 Widzew Łódź 1:2 Olimpia Grudziądz 
 Elana Toruń  1:2 Olimpia Elbląg  
 Resovia Rzeszów 1:3 Rozwój Katowice 
 ROW 1964 Rybnik  3:0 Znicz Pruszków
 Gryf Wejherowo  1:3  Stal Stalowa Wola

 

Log in or create an account