Klasa Okręgowa 2018/19

Klasa Okręgowa, Football Factory, Sezon 2018/2019
Lp. Drużyna Mecze Pkt Zw R P Bramki
1.  Znicz Kłobuck 16  46  15 1  0  76:7
2.  KS Panki  16  37  12  1  3  50:18
3.  Amator Golce  16  32  9  5  2  55:20
4.  Liswarta Krzepice  16  26  8  2  6  24:22
5.  Piast Przyrów  16  26  8  2  6  30:32
6.  Sparta Lubliniec  16  25  8  1  7 49:45
7.   MLKS Woźniki  16  24  7  3  6  32:26
8.  Pogoń Kamyk  16  22  6  4  6 28:44
9.  Warta Kamieńskie Młyny  16  21  5  6  5 27:32
10.  Warta Mstów  16  21  6  3  7 50:42
11.  Orzeł Psary/Babienica  16  19  5  4  7 21:28
12.  Unia Kalety  16  19  5  4  7 19:33
13.  Gmina Kłomnice  15  18  6  0  9 31:39
14.  Olimpia Truskolasy  16  18  5  3  8 29:49
15.  Olimpia Huta Stara  16  17  5  2  9  28:39
16.  Lotnik Kościelec  16  15  4  3  9 27:36
17.  Stradom Częstochowa  16  14  4  2  10 19:34
18.  Orzeł Kiedrzyn  15  4  0  4  11 22:71

 

Terminarz rozgrywek Klasa Okręgowa, Football Factory, Sezon 2018/2019

 

Klasa Okręgowa, Football Factory, Sezon 2018/2019. Runda jesienna
1. Kolejka - 11/12. sierpnia
Drużyna Wynik Drużyna
 Warta Kamieńskie Młyny 3:3 Orzeł Kiedrzyn 
 MLKS Woźniki  2:2 Amator Golce
 Unia Kalety  1:2 Liswarta Krzepice
 Orzeł Psary/Babienica  2:0 Olimpia Huta Stara     
 Lotnik Kościelec  1:2 Gmina Kłomnice
 Pogoń Kamyk  0:8 Znicz Kłobuck 
 Warta Mstów 2:3 Olimpia Truskolasy
 Piast Przyrów  0:1 KS Panki   
 Sparta Lubliniec 3:0  Stradom Częstochowa 

 

Klasa Okręgowa, Football Factory, Sezon 2018/2019. Runda jesienna
2. Kolejka - 15. sierpnia
Drużyna Wynik Drużyna
 Warta Kamieńskie Młyny  1:1 Stradom Częstochowa 
 KS Panki  2:0 Sparta Lubliniec
 Olimpia Truskolasy  0:1 Piast Przyrów
 Warta Mstów  1:6 Znicz Kłobuck
 Gmina Kłomnice  2:5 Pogoń Kamyk
 Olimpia Huta Stara  2:1 Lotnik Kościelec
 Liswarta Krzepice  1:1 Orzeł Psary/Babienica
 MLKS Woźniki  3:1 Unia Kalety
 Amator Golce  7:0 Orzeł Kiedrzyn

 

Klasa Okręgowa, Football Factory, Sezon 2018/2019. Runda jesienna
3. Kolejka - 18/19. sierpnia
Drużyna Wynik Drużyna
 Amator Golce 4:1 Warta Kamieńskie Młyny
 Unia Kalety  3:0  Orzeł Kiedrzyn
 Orzeł Psary/Babienica  2:0 MLKS Woźniki
 Lotnik Kościelec  2:1 Liswarta Krzepice
 Pogoń Kamyk  2:1 Olimpia Huta Stara
 Warta Mstów  0:1 Gmina Kłomnice
 Znicz Kłobuck 2:0 Piast Przyrów
 Sparta Lubliniec  8:3 Olimpia Truskolasy
 KS Panki  6:1 Stradom Częstochowa

 

Klasa Okręgowa, Football Factory, Sezon 2018/2019. Runda jesienna
4. Kolejka - 25/26. sierpnia
Drużyna Wynik Drużyna
 Warta Kamieńskie Młyny 0:7 KS Panki
 Olimpia Truskolasy  3:1 Stradom Częstochowa
 Znicz Kłobuck  8:1 Sparta Lubliniec
 Gmina Kłomnice  6:1 Piast Przyrów
 Olimpia Huta Stara  3:2 Warta Mstów
 Liswarta Krzepice  4:2  Pogoń Kamyk
 MLKS Woźniki  3:0 Lotnik Kościelec
 Orzeł Kiedrzyn  1:1 Orzeł Psary/Babienica
 Amator Golce  6:0 Unia Kalety

 

Klasa Okręgowa, Football Factory, Sezon 2018/2019. Runda jesienna
5. Kolejka - 01/02. września
Drużyna Wynik Drużyna
 Unia Kalety  1:1 Warta Kamieńskie Młyny
 Orzeł Psary/Babienica  2:2 Amator Golce 
 Lotnik Kościelec 2:2 Orzeł Kiedrzyn
 Pogoń Kamyk 2:1 MLKS Woźniki
 Warta Mstów  1:1 Liswarta Krzepice
 Piast Przyrów  3:2 Olimpia Huta Stara
 Sparta Lubliniec  5:2  Gmina Kłomnice
 Stradom Częstochowa  1:2 Znicz Kłobuck
 KS Panki  2:2 Olimpia Truskolasy

 

Klasa Okręgowa, Football Factory, Sezon 2018/2019. Runda jesienna
6. Kolejka - 05. września
Drużyna Wynik Drużyna
 Warta Kamieńskie Młyny  3:1 Olimpia Truskolasy
 Znicz Kłobuck  4:1 KS Panki
 Gmina Kłomnice  2:1 Stradom Częstochowa
 Olimpia Huta Stara  2:4 Sparta Lubliniec
 Liswarta Krzepice  2:1 Piast Przyrów
 MLKS Woźniki  5:1 Warta Mstów
 Orzeł Kiedrzyn  2:5 Pogoń Kamyk
 Amator Golce  3:0 Lotnik Kościelec
 Unia Kalety 0:1 Orzeł Psary/Babienica

 

Klasa Okręgowa, Football Factory, Sezon 2018/2019. Runda jesienna
7. Kolejka - 08/09. września
Drużyna Wynik Drużyna
 Orzeł Psary/Babienica 0:1 Warta Kamieńskie Młyny
 Lotnik Kościelec 3:3 Unia Kalety
 Pogoń Kamyk 0:5  Amator Golce
 Warta Mstów  6:4 Orzeł Kiedrzyn
 Piast Przyrów  2:1 MLKS Woźniki
 Sparta Lubliniec  3:2 Liswarta Krzepice
 Stradom Częstochowa 3:1 Olimpia Huta Stara
 KS Panki  5:1 Gmina Kłomnice
 Olimpia Truskolasy  0:8 Znicz Kłobuck

 

Klasa Okręgowa, Football Factory, Sezon 2018/2019. Runda jesienna
8. Kolejka - 15/16. września
Drużyna Wynik Drużyna
 Warta Kamieńskie Młyny  0:1 Znicz Kłobuck
 Gmina Kłomnice  6:0 Olimpia Truskolasy
 Olimpia Huta Stara  0:1 KS Panki
 Liswarta Krzepice 2:1 Stradom Częstochowa
 MLKS Woźniki  4:4 Sparta Lubliniec
 Orzeł Kiedrzyn  3:4 Piast Przyrów
 Amator Golce 5:5 Warta Mstów
 Unia Kalety 1:1 Pogoń Kamyk
 Orzeł Psary/Babienica  2:1  Lotnik Kościelec

 

Klasa Okręgowa, Football Factory, Sezon 2018/2019. Runda jesienna
9. Kolejka - 22/23. września
Drużyna Wynik Drużyna
 Lotnik Kościelec  3:1 Warta Kamieńskie Młyny
 Pogoń Kamyk  1:1 Orzeł Psary/Babienica
 Warta Mstów  0:1 Unia Kalety
 Piast Przyrów  1:1 Amator Golce
 Sparta Lubliniec  7:1 Orzeł Kiedrzyn
 Stradom Częstochowa  1:2 MLKS Woźniki
 KS Panki 1:0 Liswarta Krzepice
 Olimpia Truskolasy  4:4 Olimpia Huta Stara
 Znicz Kłobuck  3:0 Gmina Kłomnice

 

Klasa Okręgowa, Football Factory, Sezon 2018/2019. Runda jesienna
10. Kolejka - 29/30. września
Drużyna Wynik Drużyna
 Warta Kamieńskie Młyny  3:0 Gmina Kłomnice
 Olimpia Huta Stara  0:5 Znicz Kłobuck
 Liswarta Krzepice 0:1 Olimpia Truskolasy
 MLKS Woźniki 1:2 KS Panki
 Orzeł Kiedrzyn  1:2 Stradom Częstochowa
 Amator Golce  4:0 Sparta Lubliniec
 Unia Kalety  0:0 Piast Przyrów 
 Orzeł Psary/Babienica  2:4 Warta Mstów
 Lotnik Kościelec  4:0 Pogoń Kamyk

 

Klasa Okręgowa, Football Factory, Sezon 2018/2019. Runda jesienna
11. Kolejka - 06/07. października
Drużyna Wynik Drużyna
Pogoń Kamyk  1:1 Warta Kamieńskie Młyny
Warta Mstów  2:2 Lotnik Kościelec 
Piast Przyrów  5:2 Orzeł Psary/Babienica
Sparta Lubliniec 0:2 Unia Kalety
Stradom Częstochowa  0:3 Amator Golce
KS Panki  12:1 Orzeł Kiedrzyn
Olimpia Truskolasy  2:4 MLKS Woźniki
Znicz Kłobuck  3:0 Liswarta Krzepice
Gmina Kłomnice  5:2 Olimpia Huta Stara

 

Klasa Okręgowa, Football Factory, Sezon 2018/2019. Runda jesienna
12. Kolejka - 13/14. października
Drużyna Wynik Drużyna
 Warta Kamieńskie Młyny 2:2  Olimpia Huta Stara
 Liswarta Krzepice 2:1 Gmina Kłomnice
 MLKS Woźniki 0:4 Znicz Kłobuck
 Orzeł Kiedrzyn 2:2 Olimpia Truskolasy
 Amator Golce  3:0 KS Panki 
 Unia Kalety  1:0 Stradom Częstochowa
 Orzeł Psary/Babienica  1:4 Sparta Lubliniec
 Lotnik Kościelec  1:4 Piast Przyrów
 Pogoń Kamyk  0:5 Warta Mstów

 

Klasa Okręgowa, Football Factory, Sezon 2018/2019. Runda jesienna
13. Kolejka - 20/21. października
Drużyna Wynik Drużyna
 Warta Mstów  3:5 Warta Kamieńskie Młyny
 Piast Przyrów 4:2 Pogoń Kamyk
 Sparta Lubliniec  5:2 Lotnik Kościelec
 Stradom Częstochowa  3:0 Orzeł Psary/Babienica
 KS Panki  3:1 Unia Kalety
 Olimpia Truskolasy  4:1 Amator Golce
 Znicz Kłobuck  9:0 Orzeł Kiedrzyn
 Gmina Kłomnice  0:2  MLKS Woźniki
 Olimpia Huta Stara  0:3 Liswarta Krzepice

 

Klasa Okręgowa, Football Factory, Sezon 2018/2019. Runda jesienna
14. Kolejka - 27/28. października
Drużyna Wynik Drużyna
 Warta Kamieńskie Młyny  1:2 Liswarta Krzepice
 MLKS Woźniki  0:1 Olimpia Huta Stara
 Orzeł Kiedrzyn   Gmina Kłomnice
 Amator Golce  2:2 Znicz Kłobuck
 Unia Kalety  0:1 Olimpia Truskolasy
 Orzeł Psary/Babienica  1:2 KS Panki
 Lotnik Kościelec  1:2 Stradom Częstochowa
 Pogoń Kamyk 3:2 Sparta Lubliniec
 Warta Mstów 6:1 Piast Przyrów

 

Klasa Okręgowa, Football Factory, Sezon 2018/2019. Runda jesienna
15. Kolejka - 03/04. listopada
Drużyna Wynik Drużyna
 Piast Przyrów  1:2 Warta Kamieńskie Młyny
 Sparta Lubliniec  2:7 Warta Mstów
 Stradom Częstochowa  1:1 Pogoń Kamyk
 KS Panki  3:0 Lotnik Kościelec
 Olimpia Truskolasy  2:3 Orzeł Psary/Babienica
 Znicz Kłobuck  10:1 Unia Kalety
 Gmina Kłomnice  1:6  Amator Golce
 Olimpia Huta Stara 6:1 Orzeł Kiedrzyn
 Liswarta Krzepice  0:2 MLKS Woźniki

 

Klasa Okręgowa, Football Factory, Sezon 2018/2019. Runda jesienna
16. Kolejka - 10/11. listopada
Drużyna Wynik Drużyna
 Warta Kamieńskie Młyny  2:2 MLKS Woźniki
 Orzeł Kiedrzyn  1:2 Liswarta Krzepice
 Amator Golce  1:2 Olimpia Huta Stara
 Unia Kalety  3:2 Gmina Kłomnice
 Orzeł Psary/Babienica  0:1 Znicz Kłobuck
 Lotnik Kościelec  4:1 Olimpia Truskolasy
 Pogoń Kamyk  3:2  KS Panki
 Warta Mstów 5:1 Stradom Częstochowa
 Piast Przyrów  2:1 Sparta Lubliniec 

 

Klasa Okręgowa, Football Factory, Sezon 2018/2019. Runda jesienna
17. Kolejka - 17/18. listopada
Drużyna Wynik Drużyna
 Sparta Lubliniec    Warta Kamieńskie Młyny
 Stradom Częstochowa    Piast Przyrów
 KS Panki   Warta Mstów
 Olimpia Truskolasy   Pogoń Kamyk
 Znicz Kłobuck   Lotnik Kościelec
 Gmina Kłomnice   Orzeł Psary/Babienica
 Olimpia Huta Stara   Unia Kalety
 Liswarta Krzepice   Amator Golce
 MLKS Woźniki   Orzeł Kiedrzyn

 

Klasa Okręgowa, Football Factory, Sezon 2018/2019. Runda wiosenna
18. Kolejka -
Drużyna Wynik Drużyna
 Warta Kamieńskie Młyny   Orzeł Kiedrzyn
 MLKS Woźniki   Amator Golce
 Liswarta Krzepice   Unia Kalety
 Olimpia Huta Stara   Orzeł Psary/Babienica
 Gmina Kłomnice   Lotnik Kościelec
 Znicz Kłobuck   Pogoń Kamyk
 Olimpia Truskolasy   Warta Mstów
 KS Panki   Piast Przyrów
 Stradom Częstochowa   Sparta Lubliniec

 

Klasa Okręgowa, Football Factory, Sezon 2018/2019. Runda wiosenna
19. Kolejka -
Drużyna Wynik Drużyna
 Stradom Częstochowa   Warta Kamieńskie Młyny
 Sparta Lubliniec   KS Panki
 Piast Przyrów   Olimpia Truskolasy
 Warta Mstów   Znicz Kłobuck
 Pogoń Kamyk   Gmina Kłomnice
 Lotnik Kościelec   Olimpia Huta Stara
 Orzeł Psary/Babienica   Liswarta Krzepice 
 Unia Kalety   MLKS Woźniki
 Amator Golce   Orzeł Kiedrzyn

 

Klasa Okręgowa, Football Factory, Sezon 2018/2019. Runda wiosenna
20. Kolejka -
Drużyna Wynik Drużyna
 Warta Kamieńskie Młyny   Amator Golce
 Orzeł Kiedrzyn   Unia Kalety
 MLKS Woźniki   Orzeł Psary/Babienica
 Liswarta Krzepice   Lotnik Kościelec
 Olimpia Huta Stara   Pogoń Kamyk
 Gmina Kłomnice   Warta Mstów
 Piast Przyrów   Znicz Kłobuck
 Olimpia Truskolasy   Sparta Lubliniec
 Stradom Częstochowa   KS Panki

 

Klasa Okręgowa, Football Factory, Sezon 2018/2019. Runda wiosenna
21. Kolejka -
Drużyna Wynik Drużyna
 KS Panki   Warta Kamieńskie Młyny 
 Stradom Częstochowa   Olimpia Truskolasy
 Sparta Lubliniec   Znicz Kłobuck
 Piast Przyrów   Gmina Kłomnice
 Warta Mstów   Olimpia Huta Stara
 Pogoń Kamyk   Liswarta Krzepice
 Lotnik Kościelec   MLKS Woźniki
 Orzeł Psary/Babienica   Orzeł Kiedrzyn
 Unia Kalety   Amator Golce

 

Klasa Okręgowa, Football Factory, Sezon 2018/2019. Runda wiosenna
22. Kolejka -
Drużyna Wynik Drużyna
 Warta Kamieńskie Młyny   Unia Kalety
 Amator Golce   Orzeł Psary/Babienica
 Orzeł Kiedrzyn   Lotnik Kościelec
 MLKS Woźniki   Pogoń Kamyk
 Liswarta Krzepice   Warta Mstów
 Olimpia Huta Stara   Piast Przyrów
 Gmina Kłomnice   Sparta Lubliniec
 Znicz Kłobuck   Stradom Częstochowa
 Olimpia Truskolasy   KS Panki

 

Klasa Okręgowa, Football Factory, Sezon 2018/2019. Runda wiosenna
23. Kolejka -
Drużyna Wynik Drużyna
 Olimpia Truskolasy   Warta Kamieńskie Młyny 
 KS Panki   Znicz Kłobuck
 Stradom Częstochowa   Gmina Kłomnice
 Sparta Lubliniec   Olimpia Huta Stara
 Piast Przyrów   Liswarta Krzepice
 Warta Mstów   MLKS Woźniki 
 Pogoń Kamyk   Orzeł Kiedrzyn
 Lotnik Kościelec   Amator Golce
 Orzeł Psary/Babienica    Unia Kalety

 

Klasa Okręgowa, Football Factory, Sezon 2018/2019. Runda wiosenna
24. Kolejka -
Drużyna Wynik Drużyna
 Warta Kamieńskie Młyny   Orzeł Psary/Babienica
 Unia Kalety   Lotnik Kościelec 
 Amator Golce   Pogoń Kamyk
 Orzeł Kiedrzyn   Warta Mstów
 MLKS Woźniki   Piast Przyrów
 Liswarta Krzepice   Sparta Lubliniec
 Olimpia Huta Stara   Stradom Częstochowa
 Gmina Kłomnice   KS Panki
 Znicz Kłobuck    Olimpia Truskolasy

 

Klasa Okręgowa, Football Factory, Sezon 2018/2019. Runda wiosenna
25. Kolejka -
Drużyna Wynik Drużyna
 Znicz Kłobuck   Warta Kamieńskie Młyny
 Olimpia Truskolasy   Gmina Kłomnice
 KS Panki   Olimpia Huta Stara
 Stradom Częstochowa   Liswarta Krzepice
 Sparta Lubliniec   MLKS Woźniki 
 Piast Przyrów   Orzeł Kiedrzyn
 Warta Mstów   Amator Golce
 Pogoń Kamyk   Unia Kalety
 Lotnik Kościelec   Orzeł Psary/Babienica

 

Klasa Okręgowa, Football Factory, Sezon 2018/2019. Runda wiosenna
26. Kolejka -
Drużyna Wynik Drużyna
 Warta Kamieńskie Młyny   Lotnik Kościelec
Orzeł Psary/Babienica   Pogoń Kamyk
 Unia Kalety   Warta Mstów
 Amator Golce   Piast Przyrów
 Orzeł Kiedrzyn    Sparta Lubliniec
 MLKS Woźniki   Stradom Częstochowa
 Liswarta Krzepice   KS Panki
 Olimpia Huta Stara   Olimpia Truskolasy
 Gmina Kłomnice   Znicz Kłobuck 

 

Klasa Okręgowa, Football Factory, Sezon 2018/2019. Runda wiosenna
27. Kolejka -
Drużyna Wynik Drużyna
 Gmina Kłomnice   Warta Kamieńskie Młyny
 Znicz Kłobuck   Olimpia Huta Stara
 Olimpia Truskolasy   Liswarta Krzepice
 KS Panki    MLKS Woźniki
 Stradom Częstochowa   Orzeł Kiedrzyn
 Sparta Lubliniec   Amator Golce
 Piast Przyrów   Unia Kalety
 Warta Mstów   Orzeł Psary/Babienica
 Pogoń Kamyk   Lotnik Kościelec

 

Klasa Okręgowa, Football Factory, Sezon 2018/2019. Runda wiosenna
28. Kolejka -
Drużyna Wynik Drużyna
 Warta Kamieńskie Młyny   Pogoń Kamyk 
 Lotnik Kościelec   Warta Mstów
 Orzeł Psary/Babienica   Piast Przyrów
 Unia Kalety   Sparta Lubliniec
 Amator Golce   Stradom Częstochowa
 Orzeł Kiedrzyn   KS Panki 
 MLKS Woźniki   Olimpia Truskolasy
 Liswarta Krzepice   Znicz Kłobuck
 Olimpia Huta Stara   Gmina Kłomnice

 

Klasa Okręgowa, Football Factory, Sezon 2018/2019. Runda wiosenna
29. Kolejka -
Drużyna Wynik Drużyna
 Olimpia Huta Stara   Warta Kamieńskie Młyny
 Gmina Kłomnice   Liswarta Krzepice
 Znicz Kłobuck   MLKS Woźniki
 Olimpia Truskolasy   Orzeł Kiedrzyn
 KS Panki   Amator Golce
 Stradom Częstochowa   Unia Kalety
 Sparta Lubliniec   Orzeł Psary/Babienica
 Piast Przyrów    Lotnik Kościelec
 Warta Mstów   Pogoń Kamyk

 

Klasa Okręgowa, Football Factory, Sezon 2018/2019. Runda wiosenna
30. Kolejka -
Drużyna Wynik Drużyna
 Warta Kamieńskie Młyny   Warta Mstów
 Pogoń Kamyk   Piast Przyrów
 Lotnik Kościelec   Sparta Lubliniec
 Orzeł Psary/Babienica   Stradom Częstochowa
 Unia Kalety   KS Panki 
 Amator Golce   Olimpia Truskolasy
 Orzeł Kiedrzyn   Znicz Kłobuck
 MLKS Woźniki   Gmina Kłomnice
 Liswarta Krzepice    Olimpia Huta Stara

 

Klasa Okręgowa, Football Factory, Sezon 2018/2019. Runda wiosenna
31. Kolejka -
Drużyna Wynik Drużyna
 Liswarta Krzepice   Warta Kamieńskie Młyny
 Olimpia Huta Stara   MLKS Woźniki 
 Gmina Kłomnice   Orzeł Kiedrzyn
 Znicz Kłobuck   Amator Golce
 Olimpia Truskolasy   Unia Kalety
 KS Panki   Orzeł Babienica/Psary 
 Stradom Częstochowa   Lotnik Kościelec
 Sparta Lubliniec    Pogoń Kamyk
 Piast Przyrów   Warta Mstów

 

Klasa Okręgowa, Football Factory, Sezon 2018/2019. Runda wiosenna
32. Kolejka -
Drużyna Wynik Drużyna
 Warta Kamieńskie Młyny   Piast Przyrów
 Warta Mstów   Sparta Lubliniec
 Pogoń Kamyk   Stradom Częstochowa
 Lotnik Kościelec   KS Panki
Orzeł Psary/Babienica   Olimpia Truskolasy
 Unia Kalety   Znicz Kłobuck
 Amator Golce   Gmina Kłomnice
 Orzeł Kiedrzyn   Olimpia Huta Stara
 MLKS Woźniki   Liswarta Krzepice

 

Klasa Okręgowa, Football Factory, Sezon 2018/2019. Runda wiosenna
33. Kolejka -
Drużyna Wynik Drużyna
 MLKS Woźniki   Warta Kamieńskie Młyny
 Liswarta Krzepice   Orzeł Kiedrzyn
 Olimpia Huta Stara   Amator Golce
 Gmina Kłomnice   Unia Kalety 
 Znicz Kłobuck   Orzeł Psary/Babienica
 Olimpia Truskolasy   Lotnik Kościelec
 KS Panki   Pogoń Kamyk
 Stradom Częstochowa   Warta Mstów
 Sparta Lubliniec   Piast Przyrów

 

Klasa Okręgowa, Football Factory, Sezon 2018/2019. Runda wiosenna
34. Kolejka -
Drużyna Wynik Drużyna
 Warta Kamieńskie Młyny   Sparta Lubliniec
 Piast Przyrów   Stradom Częstochowa
 Warta Mstów   KS Panki
 Pogoń Kamyk   Olimpia Truskolasy 
 Lotnik Kościelec   Znicz Kłobuck
 Orzeł Psary/Babienica   Gmina Kłomnice
 Unia Kalety   Olimpia Huta Stara
 Amator Golce   Liswarta Krzepice
 Orzeł Kiedrzyn   MLKS Woźniki 

 

Log in or create an account