Klasa Okręgowa 2018/19

Klasa Okręgowa, Football Factory, Sezon 2018/2019
Lp. Drużyna Mecze Pkt Zw R P Bramki
1.  Znicz Kłobuck 34  94  31 1  2  152:26
2.  KS Panki  34  70  22  4  8  107:43
3.  Amator Golce  34  57  16  9  9  89:61
4.  MLKS Woźniki  34  53  16  5  13  71:61
5.  Olimpia Truskolasy  34  49  15  4  15  77:98
6.  Stradom Częstochowa  34  49  15  4  15 48:51
7.  Gmina Kłomnice  34  48  15  3  16  69:71
8.  Liswarta Krzepice  34  47  14  5 15 51:56
9.  Piast Przyrów  34  47  13  8  13 60:67
10.  Unia Kalety  34  45  12  9  13 50:57
11.  Pogoń Kamyk  34  45  13  6  15 55:75
12.  Warta Mstów  34  45  13  6  15 98:96
13.  Sparta Lubliniec  34  44  14  2  18 79:80
14.  Warta Kamieńskie Młyny  34  41  11  8  15 66:70
15.  Lotnik Kościelec  34  38  11  5  18  60:76
16.  Orzeł Kiedrzyn  34  36  10  6  18 50:93
17.  Orzeł Psary/Babienica  34  33  9  6  19 40:85
18.  Olimpia Huta Stara  34  29  8  5  21 44:100

30

Terminarz rozgrywek Klasa Okręgowa, Football Factory, Sezon 2018/2019

 

Klasa Okręgowa, Football Factory, Sezon 2018/2019. Runda jesienna
1. Kolejka - 11/12. sierpnia
Drużyna Wynik Drużyna
 Warta Kamieńskie Młyny 3:3 Orzeł Kiedrzyn 
 MLKS Woźniki  2:2 Amator Golce
 Unia Kalety  1:2 Liswarta Krzepice
 Orzeł Psary/Babienica  2:0 Olimpia Huta Stara     
 Lotnik Kościelec  1:2 Gmina Kłomnice
 Pogoń Kamyk  0:8 Znicz Kłobuck 
 Warta Mstów 2:3 Olimpia Truskolasy
 Piast Przyrów  0:1 KS Panki   
 Sparta Lubliniec 3:0  Stradom Częstochowa 

 

Klasa Okręgowa, Football Factory, Sezon 2018/2019. Runda jesienna
2. Kolejka - 15. sierpnia
Drużyna Wynik Drużyna
 Warta Kamieńskie Młyny  1:1 Stradom Częstochowa 
 KS Panki  2:0 Sparta Lubliniec
 Olimpia Truskolasy  0:1 Piast Przyrów
 Warta Mstów  1:6 Znicz Kłobuck
 Gmina Kłomnice  2:5 Pogoń Kamyk
 Olimpia Huta Stara  2:1 Lotnik Kościelec
 Liswarta Krzepice  1:1 Orzeł Psary/Babienica
 MLKS Woźniki  3:1 Unia Kalety
 Amator Golce  7:0 Orzeł Kiedrzyn

 

Klasa Okręgowa, Football Factory, Sezon 2018/2019. Runda jesienna
3. Kolejka - 18/19. sierpnia
Drużyna Wynik Drużyna
 Amator Golce 4:1 Warta Kamieńskie Młyny
 Unia Kalety  3:0  Orzeł Kiedrzyn
 Orzeł Psary/Babienica  2:0 MLKS Woźniki
 Lotnik Kościelec  2:1 Liswarta Krzepice
 Pogoń Kamyk  2:1 Olimpia Huta Stara
 Warta Mstów  0:1 Gmina Kłomnice
 Znicz Kłobuck 2:0 Piast Przyrów
 Sparta Lubliniec  8:3 Olimpia Truskolasy
 KS Panki  6:1 Stradom Częstochowa

 

Klasa Okręgowa, Football Factory, Sezon 2018/2019. Runda jesienna
4. Kolejka - 25/26. sierpnia
Drużyna Wynik Drużyna
 Warta Kamieńskie Młyny 0:7 KS Panki
 Olimpia Truskolasy  3:1 Stradom Częstochowa
 Znicz Kłobuck  8:1 Sparta Lubliniec
 Gmina Kłomnice  6:1 Piast Przyrów
 Olimpia Huta Stara  3:2 Warta Mstów
 Liswarta Krzepice  4:2  Pogoń Kamyk
 MLKS Woźniki  3:0 Lotnik Kościelec
 Orzeł Kiedrzyn  1:1 Orzeł Psary/Babienica
 Amator Golce  6:0 Unia Kalety

 

Klasa Okręgowa, Football Factory, Sezon 2018/2019. Runda jesienna
5. Kolejka - 01/02. września
Drużyna Wynik Drużyna
 Unia Kalety  1:1 Warta Kamieńskie Młyny
 Orzeł Psary/Babienica  2:2 Amator Golce 
 Lotnik Kościelec 2:2 Orzeł Kiedrzyn
 Pogoń Kamyk 2:1 MLKS Woźniki
 Warta Mstów  1:1 Liswarta Krzepice
 Piast Przyrów  3:2 Olimpia Huta Stara
 Sparta Lubliniec  5:2  Gmina Kłomnice
 Stradom Częstochowa  1:2 Znicz Kłobuck
 KS Panki  2:2 Olimpia Truskolasy

 

Klasa Okręgowa, Football Factory, Sezon 2018/2019. Runda jesienna
6. Kolejka - 05. września
Drużyna Wynik Drużyna
 Warta Kamieńskie Młyny  3:1 Olimpia Truskolasy
 Znicz Kłobuck  4:1 KS Panki
 Gmina Kłomnice  2:1 Stradom Częstochowa
 Olimpia Huta Stara  2:4 Sparta Lubliniec
 Liswarta Krzepice  2:1 Piast Przyrów
 MLKS Woźniki  5:1 Warta Mstów
 Orzeł Kiedrzyn  2:5 Pogoń Kamyk
 Amator Golce  3:0 Lotnik Kościelec
 Unia Kalety 0:1 Orzeł Psary/Babienica

 

Klasa Okręgowa, Football Factory, Sezon 2018/2019. Runda jesienna
7. Kolejka - 08/09. września
Drużyna Wynik Drużyna
 Orzeł Psary/Babienica 0:1 Warta Kamieńskie Młyny
 Lotnik Kościelec 3:3 Unia Kalety
 Pogoń Kamyk 0:5  Amator Golce
 Warta Mstów  6:4 Orzeł Kiedrzyn
 Piast Przyrów  2:1 MLKS Woźniki
 Sparta Lubliniec  3:2 Liswarta Krzepice
 Stradom Częstochowa 3:1 Olimpia Huta Stara
 KS Panki  5:1 Gmina Kłomnice
 Olimpia Truskolasy  0:8 Znicz Kłobuck

 

Klasa Okręgowa, Football Factory, Sezon 2018/2019. Runda jesienna
8. Kolejka - 15/16. września
Drużyna Wynik Drużyna
 Warta Kamieńskie Młyny  0:1 Znicz Kłobuck
 Gmina Kłomnice  6:0 Olimpia Truskolasy
 Olimpia Huta Stara  0:1 KS Panki
 Liswarta Krzepice 2:1 Stradom Częstochowa
 MLKS Woźniki  4:4 Sparta Lubliniec
 Orzeł Kiedrzyn  3:4 Piast Przyrów
 Amator Golce 5:5 Warta Mstów
 Unia Kalety 1:1 Pogoń Kamyk
 Orzeł Psary/Babienica  2:1  Lotnik Kościelec

 

Klasa Okręgowa, Football Factory, Sezon 2018/2019. Runda jesienna
9. Kolejka - 22/23. września
Drużyna Wynik Drużyna
 Lotnik Kościelec  3:1 Warta Kamieńskie Młyny
 Pogoń Kamyk  1:1 Orzeł Psary/Babienica
 Warta Mstów  0:1 Unia Kalety
 Piast Przyrów  1:1 Amator Golce
 Sparta Lubliniec  7:1 Orzeł Kiedrzyn
 Stradom Częstochowa  1:2 MLKS Woźniki
 KS Panki 1:0 Liswarta Krzepice
 Olimpia Truskolasy  4:4 Olimpia Huta Stara
 Znicz Kłobuck  3:0 Gmina Kłomnice

 

Klasa Okręgowa, Football Factory, Sezon 2018/2019. Runda jesienna
10. Kolejka - 29/30. września
Drużyna Wynik Drużyna
 Warta Kamieńskie Młyny  3:0 Gmina Kłomnice
 Olimpia Huta Stara  0:5 Znicz Kłobuck
 Liswarta Krzepice 0:1 Olimpia Truskolasy
 MLKS Woźniki 1:2 KS Panki
 Orzeł Kiedrzyn  1:2 Stradom Częstochowa
 Amator Golce  4:0 Sparta Lubliniec
 Unia Kalety  0:0 Piast Przyrów 
 Orzeł Psary/Babienica  2:4 Warta Mstów
 Lotnik Kościelec  4:0 Pogoń Kamyk

 

Klasa Okręgowa, Football Factory, Sezon 2018/2019. Runda jesienna
11. Kolejka - 06/07. października
Drużyna Wynik Drużyna
Pogoń Kamyk  1:1 Warta Kamieńskie Młyny
Warta Mstów  2:2 Lotnik Kościelec 
Piast Przyrów  5:2 Orzeł Psary/Babienica
Sparta Lubliniec 0:2 Unia Kalety
Stradom Częstochowa  0:3 Amator Golce
KS Panki  12:1 Orzeł Kiedrzyn
Olimpia Truskolasy  2:4 MLKS Woźniki
Znicz Kłobuck  3:0 Liswarta Krzepice
Gmina Kłomnice  5:2 Olimpia Huta Stara

 

Klasa Okręgowa, Football Factory, Sezon 2018/2019. Runda jesienna
12. Kolejka - 13/14. października
Drużyna Wynik Drużyna
 Warta Kamieńskie Młyny 2:2  Olimpia Huta Stara
 Liswarta Krzepice 2:1 Gmina Kłomnice
 MLKS Woźniki 0:4 Znicz Kłobuck
 Orzeł Kiedrzyn 2:2 Olimpia Truskolasy
 Amator Golce  3:0 KS Panki 
 Unia Kalety  1:0 Stradom Częstochowa
 Orzeł Psary/Babienica  1:4 Sparta Lubliniec
 Lotnik Kościelec  1:4 Piast Przyrów
 Pogoń Kamyk  0:5 Warta Mstów

 

Klasa Okręgowa, Football Factory, Sezon 2018/2019. Runda jesienna
13. Kolejka - 20/21. października
Drużyna Wynik Drużyna
 Warta Mstów  3:5 Warta Kamieńskie Młyny
 Piast Przyrów 4:2 Pogoń Kamyk
 Sparta Lubliniec  5:2 Lotnik Kościelec
 Stradom Częstochowa  3:0 Orzeł Psary/Babienica
 KS Panki  3:1 Unia Kalety
 Olimpia Truskolasy  4:1 Amator Golce
 Znicz Kłobuck  9:0 Orzeł Kiedrzyn
 Gmina Kłomnice  0:2  MLKS Woźniki
 Olimpia Huta Stara  0:3 Liswarta Krzepice

 

Klasa Okręgowa, Football Factory, Sezon 2018/2019. Runda jesienna
14. Kolejka - 27/28. października
Drużyna Wynik Drużyna
 Warta Kamieńskie Młyny  1:2 Liswarta Krzepice
 MLKS Woźniki  0:1 Olimpia Huta Stara
 Orzeł Kiedrzyn  3:2 Gmina Kłomnice
 Amator Golce  2:2 Znicz Kłobuck
 Unia Kalety  0:1 Olimpia Truskolasy
 Orzeł Psary/Babienica  0:3 (1:2) KS Panki
 Lotnik Kościelec  1:2 Stradom Częstochowa
 Pogoń Kamyk 3:2 Sparta Lubliniec
 Warta Mstów 6:1 Piast Przyrów

 

Klasa Okręgowa, Football Factory, Sezon 2018/2019. Runda jesienna
15. Kolejka - 03/04. listopada
Drużyna Wynik Drużyna
 Piast Przyrów  1:2 Warta Kamieńskie Młyny
 Sparta Lubliniec  2:7 Warta Mstów
 Stradom Częstochowa  1:1 Pogoń Kamyk
 KS Panki  3:0 Lotnik Kościelec
 Olimpia Truskolasy  2:3 Orzeł Psary/Babienica
 Znicz Kłobuck  10:1 Unia Kalety
 Gmina Kłomnice  1:6  Amator Golce
 Olimpia Huta Stara 6:1 Orzeł Kiedrzyn
 Liswarta Krzepice  0:2 MLKS Woźniki

 

Klasa Okręgowa, Football Factory, Sezon 2018/2019. Runda jesienna
16. Kolejka - 10/11. listopada
Drużyna Wynik Drużyna
 Warta Kamieńskie Młyny  2:2 MLKS Woźniki
 Orzeł Kiedrzyn  1:2 Liswarta Krzepice
 Amator Golce  1:2 Olimpia Huta Stara
 Unia Kalety  3:2 Gmina Kłomnice
 Orzeł Psary/Babienica  0:1 Znicz Kłobuck
 Lotnik Kościelec  4:1 Olimpia Truskolasy
 Pogoń Kamyk  3:2  KS Panki
 Warta Mstów 5:1 Stradom Częstochowa
 Piast Przyrów  2:1 Sparta Lubliniec 

 

Klasa Okręgowa, Football Factory, Sezon 2018/2019. Runda jesienna
17. Kolejka - 17/18. listopada
Drużyna Wynik Drużyna
 Sparta Lubliniec   0:5 Warta Kamieńskie Młyny
 Stradom Częstochowa  0:0  Piast Przyrów
 KS Panki  6:0 Warta Mstów
 Olimpia Truskolasy  6:2 Pogoń Kamyk
 Znicz Kłobuck 8:0 Lotnik Kościelec
 Gmina Kłomnice  3:4 Orzeł Psary/Babienica
 Olimpia Huta Stara  0:0 Unia Kalety
 Liswarta Krzepice  3:1 Amator Golce
 MLKS Woźniki  3:1 Orzeł Kiedrzyn

 

Klasa Okręgowa, Football Factory, Sezon 2018/2019. Runda wiosenna
18. Kolejka - 09/10.marca
Drużyna Wynik Drużyna
 Orzeł Kiedrzyn 1:0 Warta Kamieńskie Młyny
 Amator Golce  4:2 MLKS Woźniki
 Liswarta Krzepice  1:3 Unia Kalety
 Olimpia Huta Stara  1:0 Orzeł Psary/Babienica
 Gmina Kłomnice  2:1 Lotnik Kościelec
 Znicz Kłobuck 2:0 Pogoń Kamyk
 Olimpia Truskolasy 1:6 Warta Mstów
 KS Panki  3:1 Piast Przyrów
 Stradom Częstochowa 3:0 (2:2) Sparta Lubliniec

 

Klasa Okręgowa, Football Factory, Sezon 2018/2019. Runda wiosenna
19. Kolejka - 16/17.marca
Drużyna Wynik Drużyna
 Stradom Częstochowa  1:0 Warta Kamieńskie Młyny
 Sparta Lubliniec  1:2 KS Panki
 Piast Przyrów  4:1 Olimpia Truskolasy
 Znicz Kłobuck  6:2 Warta Mstów
 Pogoń Kamyk  1:2 Gmina Kłomnice
 Lotnik Kościelec 5:0 Olimpia Huta Stara
 Orzeł Psary/Babienica  3:1 Liswarta Krzepice 
 Unia Kalety 0:0 MLKS Woźniki
 Orzeł Kiedrzyn 2:2 Amator Golce

 

Klasa Okręgowa, Football Factory, Sezon 2018/2019. Runda wiosenna
20. Kolejka - 23/24.marca
Drużyna Wynik Drużyna
 Warta Kamieńskie Młyny  2:3 Amator Golce
 Orzeł Kiedrzyn  0:0 Unia Kalety
 MLKS Woźniki  3:1 Orzeł Psary/Babienica
 Liswarta Krzepice 2:0 Lotnik Kościelec
 Olimpia Huta Stara  1:1 Pogoń Kamyk
 Gmina Kłomnice 0:2 Warta Mstów
 Piast Przyrów  1:4 Znicz Kłobuck
 Olimpia Truskolasy  0:5 Sparta Lubliniec
 Stradom Częstochowa  1:3 KS Panki

 

Klasa Okręgowa, Football Factory, Sezon 2018/2019. Runda wiosenna
21. Kolejka - 30/31. marca
Drużyna Wynik Drużyna
 KS Panki  1:1 Warta Kamieńskie Młyny 
 Stradom Częstochowa  2:3 Olimpia Truskolasy
 Sparta Lubliniec  0:2 Znicz Kłobuck
 Piast Przyrów  1:1 Gmina Kłomnice
 Warta Mstów 2:3 Olimpia Huta Stara
 Pogoń Kamyk 2:1 Liswarta Krzepice
 Lotnik Kościelec 2:1 MLKS Woźniki
 Orzeł Psary/Babienica  0:1 Orzeł Kiedrzyn
 Unia Kalety 1:0 Amator Golce

 

Klasa Okręgowa, Football Factory, Sezon 2018/2019. Runda wiosenna
22. Kolejka - 06/07.kwietnia
Drużyna Wynik Drużyna
 Warta Kamieńskie Młyny  4:0 Unia Kalety
 Amator Golce 0:0 Orzeł Psary/Babienica
 Orzeł Kiedrzyn  1:0 Lotnik Kościelec
 MLKS Woźniki 2:1 Pogoń Kamyk
 Liswarta Krzepice  2:4 Warta Mstów
 Olimpia Huta Stara 2:4 Piast Przyrów
 Gmina Kłomnice  1:0 Sparta Lubliniec
 Znicz Kłobuck  4:1 Stradom Częstochowa
 Olimpia Truskolasy  0:2 KS Panki

 

Klasa Okręgowa, Football Factory, Sezon 2018/2019. Runda wiosenna
23. Kolejka - 13/14.kwietnia
Drużyna Wynik Drużyna
 Olimpia Truskolasy  5:2 Warta Kamieńskie Młyny 
 KS Panki  3:4 Znicz Kłobuck
 Stradom Częstochowa 3:2 Gmina Kłomnice
 Sparta Lubliniec 6:0 Olimpia Huta Stara
 Piast Przyrów  2:2 Liswarta Krzepice
 Warta Mstów  3:2 MLKS Woźniki 
 Pogoń Kamyk  3:1 Orzeł Kiedrzyn
 Lotnik Kościelec 1:2 Amator Golce
 Orzeł Psary/Babienica  0:2  Unia Kalety

 

Klasa Okręgowa, Football Factory, Sezon 2018/2019. Runda wiosenna
24. Kolejka - 20.kwietnia
Drużyna Wynik Drużyna
 Warta Kamieńskie Młyny  1:1 Orzeł Psary/Babienica
 Unia Kalety  3:1 Lotnik Kościelec 
 Amator Golce  3:1 Pogoń Kamyk
 Orzeł Kiedrzyn 2:3 Warta Mstów
 MLKS Woźniki  4:2 Piast Przyrów
 Liswarta Krzepice  2:0 Sparta Lubliniec
 Olimpia Huta Stara 0:1 Stradom Częstochowa
 Gmina Kłomnice  1:1 KS Panki
 Znicz Kłobuck 7:0  Olimpia Truskolasy

 

Klasa Okręgowa, Football Factory, Sezon 2018/2019. Runda wiosenna
25. Kolejka - 27/28.kwietnia
Drużyna Wynik Drużyna
 Znicz Kłobuck  4:2 Warta Kamieńskie Młyny
 Olimpia Truskolasy  4:0 (4:3) Gmina Kłomnice
 KS Panki 1:2 Olimpia Huta Stara
 Stradom Częstochowa  4:1 Liswarta Krzepice
 Sparta Lubliniec 1:2 MLKS Woźniki 
 Piast Przyrów 0:1 Orzeł Kiedrzyn
 Warta Mstów 3:3 Amator Golce
 Pogoń Kamyk  2:1 Unia Kalety
 Lotnik Kościelec  5:1 Orzeł Psary/Babienica

 

Klasa Okręgowa, Football Factory, Sezon 2018/2019. Runda wiosenna
26. Kolejka - 01.maja
Drużyna Wynik Drużyna
 Warta Kamieńskie Młyny  1:4 Lotnik Kościelec
Orzeł Psary/Babienica  2:0 Pogoń Kamyk
 Unia Kalety 2:0 Warta Mstów
 Amator Golce 2:1 Piast Przyrów
 Orzeł Kiedrzyn  1:2  Sparta Lubliniec
 MLKS Woźniki  1:0 Stradom Częstochowa
 Liswarta Krzepice  2:1 KS Panki
 Olimpia Huta Stara 2:3 Olimpia Truskolasy
 Gmina Kłomnice 1:2 Znicz Kłobuck 

 

Klasa Okręgowa, Football Factory, Sezon 2018/2019. Runda wiosenna
27. Kolejka - 04/05.maja
Drużyna Wynik Drużyna
 Gmina Kłomnice 3:4 Warta Kamieńskie Młyny
 Znicz Kłobuck  8:0 Olimpia Huta Stara
 Olimpia Truskolasy  4:1 Liswarta Krzepice
 KS Panki  5:0  MLKS Woźniki
 Stradom Częstochowa  2:0 Orzeł Kiedrzyn
 Sparta Lubliniec  2:1 Amator Golce
 Piast Przyrów  3:3 Unia Kalety
 Warta Mstów  6:3 Orzeł Psary/Babienica
 Pogoń Kamyk  1:0 Lotnik Kościelec

 

Klasa Okręgowa, Football Factory, Sezon 2018/2019. Runda wiosenna
28. Kolejka - 11/12.maja
Drużyna Wynik Drużyna
 Warta Kamieńskie Młyny  0:3 Pogoń Kamyk 
 Lotnik Kościelec 5:2 Warta Mstów
 Orzeł Psary/Babienica 0:4 Piast Przyrów
 Unia Kalety  1:1 Sparta Lubliniec
 Amator Golce 1:0 Stradom Częstochowa
 Orzeł Kiedrzyn  3:4 KS Panki 
 MLKS Woźniki  5:0 Olimpia Truskolasy
 Liswarta Krzepice 0:2 Znicz Kłobuck
 Olimpia Huta Stara  0:4 Gmina Kłomnice

 

Klasa Okręgowa, Football Factory, Sezon 2018/2019. Runda wiosenna
29. Kolejka - 15.maja
Drużyna Wynik Drużyna
 Olimpia Huta Stara 1:5 Warta Kamieńskie Młyny
 Gmina Kłomnice 1:1 Liswarta Krzepice
 Znicz Kłobuck  6:0 MLKS Woźniki
 Olimpia Truskolasy  0:3 Orzeł Kiedrzyn
 KS Panki  5:1 Amator Golce
 Stradom Częstochowa 3:0 (3:4) Unia Kalety
 Sparta Lubliniec 0:1 Orzeł Psary/Babienica
 Piast Przyrów  2:1  Lotnik Kościelec
 Warta Mstów  1:4 Pogoń Kamyk

 

Klasa Okręgowa, Football Factory, Sezon 2018/2019. Runda wiosenna
30. Kolejka - 18/19.maja
Drużyna Wynik Drużyna
 Warta Kamieńskie Młyny  6:0 Warta Mstów
 Pogoń Kamyk  1:1 Piast Przyrów
 Lotnik Kościelec  3:2 Sparta Lubliniec
 Orzeł Psary/Babienica  0:1 Stradom Częstochowa
 Unia Kalety  0:1 KS Panki 
 Amator Golce 2:6 Olimpia Truskolasy
 Orzeł Kiedrzyn  3:0 Znicz Kłobuck
 MLKS Woźniki 1:2 Gmina Kłomnice
 Liswarta Krzepice  4:0  Olimpia Huta Stara

 

Klasa Okręgowa, Football Factory, Sezon 2018/2019. Runda wiosenna
31. Kolejka - 25/26.maja
Drużyna Wynik Drużyna
 Liswarta Krzepice  1:0 Warta Kamieńskie Młyny
 Olimpia Huta Stara 1:4 MLKS Woźniki 
 Gmina Kłomnice  1:0 Orzeł Kiedrzyn
 Znicz Kłobuck  5:3 Amator Golce
 Olimpia Truskolasy  4:2 Unia Kalety
 KS Panki  13:0 Orzeł Babienica/Psary 
 Stradom Częstochowa  1:1 Lotnik Kościelec
 Sparta Lubliniec  2:1  Pogoń Kamyk
 Piast Przyrów 2:2 Warta Mstów

 

Klasa Okręgowa, Football Factory, Sezon 2018/2019. Runda wiosenna
32. Kolejka - 01/02.czerwca
Drużyna Wynik Drużyna
 Warta Kamieńskie Młyny  1:2 Piast Przyrów
 Warta Mstów  7:1 Sparta Lubliniec
 Pogoń Kamyk  0:3 Stradom Częstochowa
 Lotnik Kościelec  2:1 KS Panki
Orzeł Psary/Babienica  1:5 Olimpia Truskolasy
 Unia Kalety  1:0 Znicz Kłobuck
 Amator Golce  1:4 Gmina Kłomnice
 Orzeł Kiedrzyn 1:0 Olimpia Huta Stara
 MLKS Woźniki  2:2 Liswarta Krzepice

 

Klasa Okręgowa, Football Factory, Sezon 2018/2019. Runda wiosenna
33. Kolejka - 08/09.czerwca
Drużyna Wynik Drużyna
 MLKS Woźniki  7:2 Warta Kamieńskie Młyny
 Liswarta Krzepice 0:2 Orzeł Kiedrzyn
 Olimpia Huta Stara  2:2 Amator Golce
 Gmina Kłomnice 3:2 Unia Kalety 
 Znicz Kłobuck  5:2 Orzeł Psary/Babienica
 Olimpia Truskolasy  2:2 Lotnik Kościelec
 KS Panki  0:3 Pogoń Kamyk
 Stradom Częstochowa 2:1 Warta Mstów
 Sparta Lubliniec 6:0 Piast Przyrów

 

Klasa Okręgowa, Football Factory, Sezon 2018/2019. Runda wiosenna
34. Kolejka - 15/16.czerwca
Drużyna Wynik Drużyna
 Warta Kamieńskie Młyny  3:1 Sparta Lubliniec
 Piast Przyrów  0:1 Stradom Częstochowa
 Warta Mstów 4:4 KS Panki
 Pogoń Kamyk  1:3 Olimpia Truskolasy 
 Lotnik Kościelec  0:7 Znicz Kłobuck
 Orzeł Psary/Babienica  1:5 Gmina Kłomnice
 Unia Kalety 10:1 Olimpia Huta Stara
 Amator Golce  3:1 Liswarta Krzepice
 Orzeł Kiedrzyn 2:0 MLKS Woźniki 

 

Log in or create an account