Klasa B Lubliniec 2018/19

B - KLASA LUBLINIEC, SEZON 2018/2019
Lp. Drużyna Mecze Pkt Zw R P Bramki
1.  Unia Lisowice 22 54 17 3 2 81:28
2.  Orzeł Pawonków 22 50 15 5 2 69:23
3.  Victoria Strzebiń 22 39 12 3 7 62:47
4.  Unia Lubecko 22 37 11 4 7 63:44
5.  LKS Wierzbie 22 37 10 7 5 49:40
6.  Rybak Ciasna 22 34 11 1 10 48:42
7.  Tajfun Harbułtowice 22 32 10 2 10 43:54
8.  Dragon Rusinowice 22 29 8 5 9 45:53
9.  Promień II Glinica 22 24 8 0 14 26:57
10.  Płomień Borowe 22 20 5 5 12 40:58
11.  Płomień Łagiewniki Wlk. 22 10 3 1 18 37:73
12.  Zieloni Zborowskie 22 10 2 4 16 23:67

 

Terminarz rozgrywek B-klasa Lubliniec, sezon 2018/2019

 

Terminarz rozgrywek B-klasa Lubliniec, sezon 2018/2019. Runda jesienna
1. Kolejka - 18/19. sierpnia
Drużyna Wynik Drużyna
 LKS Wierzbie 1:2 Unia Lubecko
 Tajfun Harbułtowice 5:1 Promień II Glinica
 Dragon Rusinowice 2:1 Zieloni Zborowskie
 Orzeł Pawonków 1:1 Victoria Strzebiń
 Płomień Borowe 3:3 Unia Lisowice
 Płomień Łagiewniki Wielkie 1:4 Rybak Ciasna

 

Terminarz rozgrywek B-klasa Lubliniec, sezon 2018/2019. Runda jesienna
2. Kolejka - 25/26. sierpnia
Drużyna Wynik Drużyna
 Unia Lubecko  3:4 Rybak Ciasna
 Unia Lisowice  5:2 Płomień Łagiewniki Wielkie
 Victoria Strzebiń  3:2 Płomień Borowe
 Zieloni Zborowskie 1:2 Orzeł Pawonków
 Promień II Glinica 3:1 Dragon Rusinowice
 LKS Wierzbie  4:1 Tajfun Harbułtowice

 

Terminarz rozgrywek B-klasa Lubliniec, sezon 2018/2019. Runda jesienna
3. Kolejka - 01/02. września
Drużyna Wynik Drużyna
 Tajfun Harbułtowice 3:2 Unia Lubecko
 Dragon Rusinowice 1:3 LKS Wierzbie
 Orzeł Pawonków  6:1 Promień II Glinica
 Płomień Borowe  3:3 Zieloni Zborowskie
 Płomień Łagiewniki Wielkie  3:5 Victoria Strzebiń
 Rybak Ciasna  0:3 Unia Lisowice

 

Terminarz rozgrywek B-klasa Lubliniec, sezon 2018/2019. Runda jesienna
4. Kolejka - 08/09. września
Drużyna Wynik Drużyna
 Unia Lubecko  0:6 Unia Lisowice 
 Victoria Strzebiń  2:1 Rybak Ciasna 
 Zieloni Zborowskie  0:1 Płomień Łagiewniki Wielkie 
 Promień II Glinica 1:3 Płomień Borowe 
 LKS Wierzbie 1:7 Orzeł Pawonków 
 Tajfun Harbułtowice  2:1  Dragon Rusinowice

 

Terminarz rozgrywek B-klasa Lubliniec, sezon 2018/2019. Runda jesienna
5. Kolejka - 15/16. września
Drużyna Wynik Drużyna
 Dragon Rusinowice 5:1 Unia Lubecko 
 Orzeł Pawonków  1:1 Tajfun Harbułtowice 
 Płomień Borowe  1:1 LKS Wierzbie 
 Płomień Łagiewniki Wielkie 1:2 Promień II Glinica 
 Rybak Ciasna  4:0  Zieloni Zborowskie
 Unia Lisowice  5:1 Victoria Strzebiń 

 

Terminarz rozgrywek B-klasa Lubliniec, sezon 2018/2019. Runda jesienna
6. Kolejka - 22/23. września
Drużyna Wynik Drużyna
 Unia Lubecko  3:1 Victoria Strzebiń 
 Zieloni Zborowskie  1:5 Unia Lisowice 
 Promień II Glinica  2:1 Rybak Ciasna 
 LKS Wierzbie  3:1  Płomień Łagiewniki Wielkie
 Tajfun Harbułtowice  3:1 Płomień Borowe 
 Dragon Rusinowice  0:4 Orzeł Pawonków 

 

Terminarz rozgrywek B-klasa Lubliniec, sezon 2018/2019. Runda jesienna
7. Kolejka - 29/30. września
Drużyna Wynik Drużyna
 Orzeł Pawonków  2:1 Unia Lubecko 
 Płomień Borowe   3:4 Dragon Rusinowice 
 Płomień Łagiewniki Wielkie  0:3 Tajfun Harbułtowice 
 Rybak Ciasna   1:2 LKS Wierzbie 
 Unia Lisowice  0:1  Promień II Glinica
 Victoria Strzebiń  2:1  Zieloni Zborowskie

 

Terminarz rozgrywek B-klasa Lubliniec, sezon 2018/2019. Runda jesienna
8. Kolejka - 06/07. października
Drużyna Wynik Drużyna
 Unia Lubecko  1:1  Zieloni Zborowskie
 Promień II Glinica  1:3 Victoria Strzebiń 
 LKS Wierzbie 1:4  Unia Lisowice
 Tajfun Harbułtowice  4:2 Rybak Ciasna 
 Dragon Rusinowice   4:0 Płomień Łagiewniki Wielkie 
 Orzeł Pawonków  3:0 Płomień Borowe 

 

Terminarz rozgrywek B-klasa Lubliniec, sezon 2018/2019. Runda jesienna
9. Kolejka - 13/14. października
Drużyna Wynik Drużyna
 Płomień Borowe  1:5 Unia Lubecko 
 Płomień Łagiewniki Wielkie  0:7 Orzeł Pawonków 
 Rybak Ciasna   1:1 Dragon Rusinowice 
 Unia Lisowice  4:0 Tajfun Harbułtowice 
 Victoria Strzebiń  1:1 LKS Wierzbie 
 Zieloni Zborowskie  0:3 Promień II Glinica 

 

Terminarz rozgrywek B-klasa Lubliniec, sezon 2018/2019. Runda jesienna
10. Kolejka - 20/21. października
Drużyna Wynik Drużyna
 Unia Lubecko   6:2  Promień II Glinica
 LKS Wierzbie  4:0 Zieloni Zborowskie 
 Tajfun Harbułtowice  2:4 Victoria Strzebiń 
 Dragon Rusinowice  1:4  Unia Lisowice
 Orzeł Pawonków  3:2  Rybak Ciasna 
 Płomień Borowe 2:1 Płomień Łagiewniki Wielkie 

 

Terminarz rozgrywek B-klasa Lubliniec, sezon 2018/2019. Runda jesienna
11. Kolejka - 27/28. października
Drużyna Wynik Drużyna
 Płomień Łagiewniki Wielkie 2:7 Unia Lubecko 
 Rybak Ciasna  1:0 Płomień Borowe 
 Unia Lisowice  2:1 Orzeł Pawonków 
 Victoria Strzebiń 7:2  Dragon Rusinowice
 Zieloni Zborowskie  3:0 Tajfun Harbułtowice 
 Promień II Glinica  2:0  LKS Wierzbie

 

Terminarz rozgrywek B-klasa Lubliniec, sezon 2018/2019. Runda wiosenna
12. Kolejka - 6/7.kwietnia
Drużyna Wynik Drużyna
 Unia Lubecko  2:2 LKS Wierzbie
 Promień II Glinica  0:3 Tajfun Harbułtowice
 Zieloni Zborowskie  2:2 Dragon Rusinowice 
 Victoria Strzebiń  1:1  Orzeł Pawonków
 Unia Kisowice  5:1  Płomień Borowe
 Rybak Ciasna  4:0  Płomień Łagiewniki Wielkie

 

Terminarz rozgrywek B-klasa Lubliniec, sezon 2018/2019. Runda wiosenna
13. Kolejka - 13/14.kwietnia
Drużyna Wynik Drużyna
 Rybak Ciasna  0:5  Unia Lubecko
 Płomień Łagiewniki Wielkie  2:2  Unia Lisowice
 Płomień Borowe  0:3  Victoria Strzebiń
 Orzeł Pawonków  8:1  Zielone Zborowskie
 Dragon Rusinowice  3:0(2:0)  Promień II Glinica
 Tajfun Harbułtowice  1:1  LKS Wierzbie

 

Terminarz rozgrywek B-klasa Lubliniec, sezon 2018/2019. Runda wiosenna
14. Kolejka - 27/28.kwietnia
Drużyna Wynik Drużyna
 Unia Lubecko 2:0 Tajfun Harbułtowice
 LKS Wierzbie 3:3  Dragon Rusinowice
 Promień II Glinica  0:3  Orzeł Pawonków
 Zieloni Zborowskie  3:2  Płomień Borowe
 Victoria Strzebiń  7:5  Płomień Łagiewniki Wielkie
 Unia Lisowice  3:1  Rybak Ciasna

 

Terminarz rozgrywek B-klasa Lubliniec, sezon 2018/2019. Runda wiosenna
15. Kolejka - 4/5.maja
Drużyna Wynik Drużyna
 Unia Lisowice 3:1 Unia Lubecko
 Rybak Ciasna  3:2  Victoria Strzebiń
 Płomień Łagiewniki Wielkie  8:0  Zieloni Zborowskie
 Płomień Borowe  1:0  Promień II Glinica
 Orzeł Pawonków  3:0  LKS Wierzbie
 Dragon Rusinowice  3:2  Tajfun Harbułtowice

 

Terminarz rozgrywek B-klasa Lubliniec, sezon 2018/2019. Runda wiosenna
16. Kolejka - 11/12.maja
Drużyna Wynik Drużyna
 Unia Lubecko  2:2  Dragon Rusinowice
 Tajfun Harbułtowice 3:1  Orzeł Pawonków
 LKS Wierzbie  2:1  Płomień Borowe
 Promień II Glinica 0:5  Płomień Łagiewniki Wielkie
 Zieloni Zborowskie  0:1  Rybak Ciasna
 Victoria Strzebiń 2:3  Unia Lisowice

 

Terminarz rozgrywek B-klasa Lubliniec, sezon 2018/2019. Runda wiosenna
17. Kolejka - 18/19.maja
Drużyna Wynik Drużyna
 Victoria Strzebiń  1:3 Unia Lubecko
 Unia Lisowice 4:0  Zieloni Zborowskie
 Rybak Ciasna  4:2  Promień II Glinica
 Płomień Łagiewniki Wielkie  1:4  LKS Wierzbie
 Płomień Borowe  4:1  Tajfun Harbułtowice
 Orzeł Pawonków  6:1  Dragon Rusinowice

 

Terminarz rozgrywek B-klasa Lubliniec, sezon 2018/2019. Runda wiosenna
18. Kolejka - 25/26.maja
Drużyna Wynik Drużyna
 Unia Lubecko  1:1  Orzeł Pawonków
 Dragon Rusinowice 0:0  Płomień Borowe
 Tajfun Harbułtowice  2:1  Płomień Łagiewniki Wielkie
 LKS Wierzbie 4:2  Rybak Ciasna
 Promień II Glinica  2:4  Unia Lisowice
 Zieloni Zborowskie  2:5  Victoria Strzebiń

 

Terminarz rozgrywek B-klasa Lubliniec, sezon 2018/2019. Runda wiosenna
19. Kolejka - 1/2.czerwca
Drużyna Wynik Drużyna
 Zieloni Zborowskie 0:3 Unia Lubecko
 Victoria Strzebiń  3:0  Promień II Glinica
 Unia Lisowice  1:1  LKS Wierzbie
 Rybak Ciasna  5:0  Tajfun Harbułtowice
 Płomień Łagiewniki Wielkie  1:5  Dragon Rusinowice
 Płomień Borowe  3:3  Orzeł Pawonków

 

Terminarz rozgrywek B-klasa Lubliniec, sezon 2018/2019. Runda wiosenna
20. Kolejka - 8/9.czerwca
Drużyna Wynik Drużyna
 Unia Lubecko  8:4 Płomień Borowe
 Orzeł Pawonków  2:1  Płomień Łagiewniki Wielkie
 Dragon Rusinowice  0:2  Rybak Ciasna
 Tajfun Harbułtowice  3:7  Unia Lisowice
 LKS Wierzbie  4:2  Victoria Strzebiń
 Promień II Glinica 1:0  Zieloni Zborowskie

 

Terminarz rozgrywek B-klasa Lubliniec, sezon 2018/2019. Runda wiosenna
21. Kolejka - 15/16.czerwca
Drużyna Wynik Drużyna
 Promień II Glinica  2:1 Unia Lubecko
 Zieloni Zborowskie  3:3  LKS Wierzbie
 Victoria Strzebiń  6:1  Tajfun Harbułtowice
 Unia Lisowice  6:1  Dragon Rusinowice
 Rybak Ciasna  0:1  Orzeł Pawonków
 Płomień Łagiewniki Wielkie  0:1  Płomień Borowe

 

Terminarz rozgrywek B-klasa Lubliniec, sezon 2018/2019. Runda wiosenna
22. Kolejka - 22/23.czerwca
Drużyna Wynik Drużyna
 Unia Lubecko 4:1   Płomień Łagiewniki Wielkie
 Płomień Borowe 4:5  Rybak Ciasna
 Orzeł Pawonków  3:2  Unia Lisowice
 Dragon Rusinowice  3:0  Victoria Strzebiń
 Tajfun Harbułtowice  3:1  Zieloni Zborowskie
 LKS Wierzbie  4:0  Promień II Glinica

 

Log in or create an account