Klasa B grupa II 2018/19

KLASA B, Grupa II, SEZON 2018/2019
Lp. Drużyna Mecze Pkt Zw R P Bramki
1.  Mała Panew Cynków 10  30 10  0 0  39:15
2.  Unia Masłońskie 10  25  8  1 1 31:9
3.  Polonia II Poraj 10  20  6  2 2 37:16
4.  KS Kotowice  10  19  6  1  3  43:18
5.  Grom Poczesna 10  13 4 1  5 21:36
6.  Warta Myszków  10  13  4  1  5  15:27
7.  MKS II Myszków  10  12  4  0  6  19:25
8.  Iskra Mokrzesz  10  10  3  1  6  17:28
9.  Warta II Mstów  10  10 3  1  6  19:26
10.  GLKS Siedlec Duży  10  4 1  1 8 10:27
11.  Lelovia Lelów 10 4 1 1 8 18:42

 

Terminarz rozgrywek Klasy B, grupa II, sezon 2018/2019

 

Terminarz rozgrywek Klasy B, grupa II, sezon 2018/2019. Runda jesienna
1. Kolejka - 25/26. sierpnia
Drużyna Wynik Drużyna
Polonia II Poraj 2:1 Iskra Mokrzesz 
 Warta II Mstów  3:0 GLKS Siedlec Duży
 Mała Panew Cynków 6:1 Warta Myszków  
 Unia Masłońskie 4:1  Grom Poczesna
 Lelovia Lelów  3:3  KS Kotowice

 

Terminarz rozgrywek Klasy B, grupa II, sezon 2018/2019. Runda jesienna
2. Kolejka - 01/02. września
Drużyna Wynik Drużyna
 Grom Poczesna  1:0 Lelovia Lelów
 Warta Myszków  1:1 Unia Masłońskie
 GLKS Siedlec Duży  1:3 Mała Panew Cynków
 Iskra Mokrzesz 4:1 Warta II Mstów
 MKS II Myszków  1:2 Polonia II Poraj

 

Terminarz rozgrywek Klasy B, grupa II, sezon 2018/2019. Runda jesienna
3. Kolejka - 08/09. września
Drużyna Wynik Drużyna
 Warta II Mstów  3:1 MKS II Myszków
 Mała Panew Cynków 6:1 Iskra Mokrzesz
 Unia Masłońskie  2:0 GLKS Siedlec Duży
 Lelovia Lelów  6:2 Warta Myszków
 KS Kotowice 10:1 Grom Poczesna

 

Terminarz rozgrywek Klasy B, grupa II, sezon 2018/2019. Runda jesienna
4. Kolejka - 15/16. września
Drużyna Wynik Drużyna
 Warta Myszków 0:5 KS Kotowice
 GLKS Siedlec Duży  4:2 Lelovia Lelów
 Iskra Mokrzesz  0:4 Unia Masłońskie
 MKS II Myszków  1:2 Mała Panew Cynków
 Polonia II Poraj  2:2 Warta II Mstów

 

Terminarz rozgrywek Klasy B, grupa II, sezon 2018/2019. Runda jesienna
5. Kolejka - 22/23. września
Drużyna Wynik Drużyna
 Mała Panew Cynków 2:1 Polonia II Poraj
 Unia Masłońskie  3:0 MKS II Myszków
 Lelovia Lelów  1:2 Iskra Mokrzesz
 KS Kotowice  4:0 GLKS Siedlec Duży
 Grom Poczesna 3:0 Warta Myszków

 

Terminarz rozgrywek Klasy B, grupa II, sezon 2018/2019. Runda jesienna
6. Kolejka - 29/30. września
Drużyna Wynik Drużyna
 GLKS Siedlec Duży  1:5 Grom Poczesna 
 Iskra Mokrzesz  3:6 KS Kotowice 
 MKS II Myszków  4:0 Lelovia Lelów 
 Polonia II Poraj  1:3 Unia Masłońskie 
 Warta II Mstów  1:2 Mała Panew Cynków 

 

Terminarz rozgrywek Klasy B, grupa II, sezon 2018/2019. Runda jesienna
7. Kolejka - 06/07. października
Drużyna Wynik Drużyna
 Unia Masłońskie 1:0  Warta II Mstów
 Lelovia Lelów  0:8 Polonia II Poraj 
 KS Kotowice  8:1 MKS II Myszków 
 Grom Poczesna  1:1 Iskra Mokrzesz 
 Warta Myszków  1:0  GLKS Siedlec Duży

 

Terminarz rozgrywek Klasy B, grupa II, sezon 2018/2019. Runda jesienna
8. Kolejka - 13/14. października
Drużyna Wynik Drużyna
 Iskra Mokrzesz 0:2 Warta Myszków 
 MKS II Myszków  4:1 Grom Poczesna 
 Polonia II Poraj  4:1  KS Kotowice
 Warta II Mstów  4:3  Lelovia Lelów
 Mała Panew Cynków 6:2 Unia Masłońskie 

 

Terminarz rozgrywek Klasy B, grupa II, sezon 2018/2019. Runda jesienna
9. Kolejka - 20/21. października
Drużyna Wynik Drużyna
 Lelovia Lelów 3:5  Mała Panew Cynków
 KS Kotowice  4:1  Warta II Mstów
 Grom Poczesna  1:8 Polonia II Poraj 
 Warta Myszków 2:0 MKS II Myszków 
 GLKS Siedlec Duży  0:2  Iskra Mokrzesz

 

Terminarz rozgrywek Klasy B, grupa II, sezon 2018/2019. Runda wiosenna
10. Kolejka - 27/28. października
Drużyna Wynik Drużyna
 MKS II Myszków 2:1  GLKS Siedlec Duży
 Polonia II Poraj  6:2 Warta Myszków 
 Warta II Mstów  4:5 Grom Poczesna 
 Mała Panew Cynków  3:2  KS Kotowice
 Unia Masłońskie  9:0  Lelovia Lelów

 

Terminarz rozgrywek Klasy B, grupa II, sezon 2018/2019. Runda wiosenna
11. Kolejka - 03/04. listopada
Drużyna Wynik Drużyna
 KS Kotowice  0:2 Unia Masłońskie 
 Grom Poczesna  2:4 Mała Panew Cynków 
 Warta Myszków  4:0 Warta II Mstów 
 GLKS Siedlec Duży  3:3 Polonia II Poraj 
 Iskra Mokrzesz  3:5 MKS II Myszków 

 

Terminarz rozgrywek Klasy B, grupa II, sezon 2018/2019. Runda wiosenna
12. Kolejka -
Drużyna Wynik Drużyna
 Iskra Mokrzesz   Polonia II Poraj 
 GLKS Siedlec Duży   Warta II Mstów 
 Warta Myszków    Mała Panew Cynków
 Grom Poczesna    Unia Masłońskie
 KS Kotowice    Lelovia Lelów

 

Terminarz rozgrywek Klasy B, grupa II, sezon 2018/2019. Runda wiosenna
13. Kolejka -
Drużyna Wynik Drużyna
 Lelovia Lelów   Grom Poczesna 
 Unia Masłońskie    Warta Myszków
 Mała Panew Cynków    GLKS Siedlec Duży
 Warta II Mstów   Iskra Mokrzesz 
 Polonia II Poraj     MKS II Myszków

 

Terminarz rozgrywek Klasy B, grupa II, sezon 2018/2019. Runda wiosenna
14. Kolejka -
Drużyna Wynik Drużyna
 MKS II Myszków    Warta II Mstów
 Iskra Mokrzesz   Mała Panew Cynków 
 GLKS Siedlec Duży   Unia Masłońskie 
 Warta Myszków   Lelovia Lelów 
 Grom Poczesna    KS Kotowice

 

Terminarz rozgrywek Klasy B, grupa II, sezon 2018/2019. Runda wiosenna
15. Kolejka -
Drużyna Wynik Drużyna
 KS Kotowice   Warta Myszków
 Lelovia Lelów   GLKS Siedlec Duży 
 Unia Masłońskie   Iskra Mokrzesz 
 Mała Panew Cynków   MKS II Myszków 
 Warta II Mstów   Polonia II Poraj 

 

Terminarz rozgrywek Klasy B, grupa II, sezon 2018/2019. Runda wiosenna
16. Kolejka -
Drużyna Wynik Drużyna
 Polonia II Poraj   Mała Panew Cynków 
 MKS II Myszków    Unia Masłońskie
 Iskra Mokrzesz   Lelovia Lelów 
 GLKS Siedlec Duży   KS Kotowice 
 Warta Myszków   Grom Poczesna 

 

Terminarz rozgrywek Klasy B, grupa II, sezon 2018/2019. Runda wiosenna
17. Kolejka -
Drużyna Wynik Drużyna
 Grom Poczesna   GLKS Siedlec Duży 
 KS Kotowice   Iskra Mokrzesz 
 Lelovia Lelów   MKS II Myszków
 Unia Masłońskie   Polonia II Poraj 
 Mała Panew Cynków    Warta II Mstów

 

Terminarz rozgrywek Klasy B, grupa II, sezon 2018/2019. Runda wiosenna
18. Kolejka -
Drużyna Wynik Drużyna
 Warta II Mstów   Unia Masłońskie 
 Polonia II Poraj   Lelovia Lelów 
 MKS II Myszków   KS Kotowice 
 Iskra Mokrzesz    Grom Poczesna
 GLKS Siedlec Duży    Warta Myszków

 

Terminarz rozgrywek Klasy B, grupa II, sezon 2018/2019. Runda wiosenna
19. Kolejka -
Drużyna Wynik Drużyna
Warta Myszków   Iskra Mokrzesz
Grom Poczesna   MKS II Myszków
KS Kotowice   Polonia II Poraj
Lelovia Lelów   Warta II Mstów
Unia Masłońskie   Mała Panew Cynków

 

Terminarz rozgrywek Klasy B, grupa II, sezon 2018/2019. Runda wiosenna
20. Kolejka -
Drużyna Wynik Drużyna
Mała Panew Cynków   Lelovia Lelów
Warta II Mstów   KS Kotowice
Polonia II Poraj   Grom Poczesna
MKS II Myszków   Warta Myszków
Iskra Mokrzesz   GLKS Siedlec Duży

 

Terminarz rozgrywek Klasy B, grupa II, sezon 2018/2019. Runda wiosenna
21. Kolejka -
Drużyna Wynik Drużyna
GLKS Siedlec Duży   MKS II Myszków
Warta Myszków   Polonia II Poraj
Grom Poczesna   Warta II Mstów
KS Kotowice   Mała Panew Cynków
Lelovia Lelów   Unia Masłońskie

 

Terminarz rozgrywek Klasy B, grupa II, sezon 2018/2019. Runda wiosenna
22. Kolejka -
Drużyna Wynik Drużyna
Unia Masłońskie   KS Kotowice
Mała Panew Cynków   Grom Poczesna
Warta II Mstów   Warta Myszków
Polonia II Poraj   GLKS Siedlec Duży
MKS II Myszków   Iskra Mokrzesz

 

 

Log in or create an account