Klasa B grupa II 2018/19

KLASA B, Grupa II, SEZON 2018/2019
Lp. Drużyna Mecze Pkt Zw R P Bramki
1.  Unia Masłońskie 20  53 17  2 1  57:17
2.  KS Kotowice 20  42  13  3 4 75:26
3.  Mała Panew Cynków 20  41  13  2 5 61:39
4.  Polonia II Poraj  20  35  10  5  5  57:31
5.  Grom Poczesna 20  30 9 3  8 40:50
6.  Lelovia Lelów  20  23  7  2  11  39:56
7.  MKS II Myszków  20  22  7  1  12  32:50
8.  GLKS Siedlec Duży  20  20  6  2  12  37:47
9.  Warta Myszków  20  19 6  1  13  30:62
10.  Warta II Mstów  20  17 5  2 13 37:60
11.  Iskra Mokrzesz 20 14 3 5 12 30:57

20

20Terminarz rozgrywek Klasy B, grupa II, sezon 2018/2019

20

20Terminarz rozgrywek Klasy B, grupa II, sezon 2018/2019. Runda jesienna
1. Kolejka - 25/26. sierpnia
Drużyna Wynik Drużyna
Polonia II Poraj 2:1 Iskra Mokrzesz 
 Warta II Mstów  3:0 GLKS Siedlec Duży
 Mała Panew Cynków 6:1 Warta Myszków  
 Unia Masłońskie 4:1  Grom Poczesna
 Lelovia Lelów  3:3  KS Kotowice

 

Terminarz rozgrywek Klasy B, grupa II, sezon 2018/2019. Runda jesienna
2. Kolejka - 01/02. września
Drużyna Wynik Drużyna
 Grom Poczesna  1:0 Lelovia Lelów
 Warta Myszków  1:1 Unia Masłońskie
 GLKS Siedlec Duży  1:3 Mała Panew Cynków
 Iskra Mokrzesz 4:1 Warta II Mstów
 MKS II Myszków  1:2 Polonia II Poraj

 

Terminarz rozgrywek Klasy B, grupa II, sezon 2018/2019. Runda jesienna
3. Kolejka - 08/09. września
Drużyna Wynik Drużyna
 Warta II Mstów  3:1 MKS II Myszków
 Mała Panew Cynków 6:1 Iskra Mokrzesz
 Unia Masłońskie  2:0 GLKS Siedlec Duży
 Lelovia Lelów  6:2 Warta Myszków
 KS Kotowice 10:1 Grom Poczesna

 

Terminarz rozgrywek Klasy B, grupa II, sezon 2018/2019. Runda jesienna
4. Kolejka - 15/16. września
Drużyna Wynik Drużyna
 Warta Myszków 0:5 KS Kotowice
 GLKS Siedlec Duży  4:2 Lelovia Lelów
 Iskra Mokrzesz  0:4 Unia Masłońskie
 MKS II Myszków  1:2 Mała Panew Cynków
 Polonia II Poraj  2:2 Warta II Mstów

 

Terminarz rozgrywek Klasy B, grupa II, sezon 2018/2019. Runda jesienna
5. Kolejka - 22/23. września
Drużyna Wynik Drużyna
 Mała Panew Cynków 2:1 Polonia II Poraj
 Unia Masłońskie  3:0 MKS II Myszków
 Lelovia Lelów  1:2 Iskra Mokrzesz
 KS Kotowice  4:0 GLKS Siedlec Duży
 Grom Poczesna 3:0 Warta Myszków

 

Terminarz rozgrywek Klasy B, grupa II, sezon 2018/2019. Runda jesienna
6. Kolejka - 29/30. września
Drużyna Wynik Drużyna
 GLKS Siedlec Duży  1:5 Grom Poczesna 
 Iskra Mokrzesz  3:6 KS Kotowice 
 MKS II Myszków  4:0 Lelovia Lelów 
 Polonia II Poraj  1:3 Unia Masłońskie 
 Warta II Mstów  0:3 (1:2) Mała Panew Cynków 

 

Terminarz rozgrywek Klasy B, grupa II, sezon 2018/2019. Runda jesienna
7. Kolejka - 06/07. października
Drużyna Wynik Drużyna
 Unia Masłońskie 1:0  Warta II Mstów
 Lelovia Lelów  0:8 Polonia II Poraj 
 KS Kotowice  8:1 MKS II Myszków 
 Grom Poczesna  1:1 Iskra Mokrzesz 
 Warta Myszków  1:0  GLKS Siedlec Duży

 

Terminarz rozgrywek Klasy B, grupa II, sezon 2018/2019. Runda jesienna
8. Kolejka - 13/14. października
Drużyna Wynik Drużyna
 Iskra Mokrzesz 0:2 Warta Myszków 
 MKS II Myszków  4:1 Grom Poczesna 
 Polonia II Poraj  4:1  KS Kotowice
 Warta II Mstów  4:3  Lelovia Lelów
 Mała Panew Cynków 6:2 Unia Masłońskie 

 

Terminarz rozgrywek Klasy B, grupa II, sezon 2018/2019. Runda jesienna
9. Kolejka - 20/21. października
Drużyna Wynik Drużyna
 Lelovia Lelów 3:5  Mała Panew Cynków
 KS Kotowice  4:1  Warta II Mstów
 Grom Poczesna  1:8 Polonia II Poraj 
 Warta Myszków 2:0 MKS II Myszków 
 GLKS Siedlec Duży  0:2  Iskra Mokrzesz

 

Terminarz rozgrywek Klasy B, grupa II, sezon 2018/2019. Runda wiosenna
10. Kolejka - 27/28. października
Drużyna Wynik Drużyna
 MKS II Myszków 2:1  GLKS Siedlec Duży
 Polonia II Poraj  6:2 Warta Myszków 
 Warta II Mstów  4:5 Grom Poczesna 
 Mała Panew Cynków  3:2  KS Kotowice
 Unia Masłońskie  9:0  Lelovia Lelów

 

Terminarz rozgrywek Klasy B, grupa II, sezon 2018/2019. Runda wiosenna
11. Kolejka - 03/04. listopada
Drużyna Wynik Drużyna
 KS Kotowice  0:2 Unia Masłońskie 
 Grom Poczesna  2:4 Mała Panew Cynków 
 Warta Myszków  4:0 Warta II Mstów 
 GLKS Siedlec Duży  3:3 Polonia II Poraj 
 Iskra Mokrzesz  3:5 MKS II Myszków 

 

Terminarz rozgrywek Klasy B, grupa II, sezon 2018/2019. Runda wiosenna
12. Kolejka - 30/31.marca
Drużyna Wynik Drużyna
 Iskra Mokrzesz 1:1 Polonia II Poraj 
 GLKS Siedlec Duży  9:0 Warta II Mstów 
 Warta Myszków  3:0 (1:2)  Mała Panew Cynków
 Grom Poczesna 0:1  Unia Masłońskie
 KS Kotowice 1:1  Lelovia Lelów

 

Terminarz rozgrywek Klasy B, grupa II, sezon 2018/2019. Runda wiosenna
13. Kolejka - 06/07.kwietnia
Drużyna Wynik Drużyna
 Lelovia Lelów 2:0 Grom Poczesna 
 Unia Masłońskie  3:2  Warta Myszków
 Mała Panew Cynków  1:2  GLKS Siedlec Duży
 Warta II Mstów  5:1 Iskra Mokrzesz 
 Polonia II Poraj  1:2  MKS II Myszków

 

Terminarz rozgrywek Klasy B, grupa II, sezon 2018/2019. Runda wiosenna
14. Kolejka - 13/14.kwietnia
Drużyna Wynik Drużyna
 MKS II Myszków  3:2  Warta II Mstów
 Iskra Mokrzesz 2:2 Mała Panew Cynków 
 GLKS Siedlec Duży 1:3 Unia Masłońskie 
 Warta Myszków  1:3 Lelovia Lelów 
 Grom Poczesna  0:2  KS Kotowice

 

Terminarz rozgrywek Klasy B, grupa II, sezon 2018/2019. Runda wiosenna
15. Kolejka - 27/28.kwietnia
Drużyna Wynik Drużyna
 KS Kotowice 8:0 Warta Myszków
 Lelovia Lelów  3:1 GLKS Siedlec Duży 
 Unia Masłońskie 6:0 Iskra Mokrzesz 
 Mała Panew Cynków  7:3 MKS II Myszków 
 Warta II Mstów  0:2 Polonia II Poraj 

 

Terminarz rozgrywek Klasy B, grupa II, sezon 2018/2019. Runda wiosenna
16. Kolejka - 04.05.maja
Drużyna Wynik Drużyna
 Polonia II Poraj  2:2 Mała Panew Cynków 
 MKS II Myszków 0:1  Unia Masłońskie
 Iskra Mokrzesz  1:3 Lelovia Lelów 
 GLKS Siedlec Duży 0:4 KS Kotowice 
 Warta Myszków 1:2 Grom Poczesna 

 

Terminarz rozgrywek Klasy B, grupa II, sezon 2018/2019. Runda wiosenna
17. Kolejka - 11/12.maja
Drużyna Wynik Drużyna
 Grom Poczesna  3:3 GLKS Siedlec Duży 
 KS Kotowice 2:1 Iskra Mokrzesz 
 Lelovia Lelów  3:0 MKS II Myszków
 Unia Masłońskie  1:1 Polonia II Poraj 
 Mała Panew Cynków 4:1  Warta II Mstów

 

Terminarz rozgrywek Klasy B, grupa II, sezon 2018/2019. Runda wiosenna
18. Kolejka - 18/18.maja
Drużyna Wynik Drużyna
 Warta II Mstów 2:3 Unia Masłońskie 
 Polonia II Poraj  3:1 Lelovia Lelów 
 MKS II Myszków  0:3 (1:2) KS Kotowice 
 Iskra Mokrzesz 2:2  Grom Poczesna
 GLKS Siedlec Duży  4:0  Warta Myszków

 

Terminarz rozgrywek Klasy B, grupa II, sezon 2018/2019. Runda wiosenna
19. Kolejka - 25/26.maja
Drużyna Wynik Drużyna
Warta Myszków  2:1 Iskra Mokrzesz
Grom Poczesna  2:0 MKS II Myszków
KS Kotowice 3:0 Polonia II Poraj
Lelovia Lelów  3:0 Warta II Mstów
Unia Masłońskie  1:0 Mała Panew Cynków

 

Terminarz rozgrywek Klasy B, grupa II, sezon 2018/2019. Runda wiosenna
20. Kolejka - 01/02.czerwca
Drużyna Wynik Drużyna
Mała Panew Cynków  3:1 Lelovia Lelów
Warta II Mstów  2:2 KS Kotowice
Polonia II Poraj  0:2 Grom Poczesna
MKS II Myszków  2:1 Warta Myszków
Iskra Mokrzesz  2:4 GLKS Siedlec Duży

 

Terminarz rozgrywek Klasy B, grupa II, sezon 2018/2019. Runda wiosenna
21. Kolejka - 08/09.czerwca
Drużyna Wynik Drużyna
GLKS Siedlec Duży  3:1 MKS II Myszków
Warta Myszków 3:7 Polonia II Poraj
Grom Poczesna  4:2 Warta II Mstów
KS Kotowice  6:1 Mała Panew Cynków
Lelovia Lelów 1:4 Unia Masłońskie

 

Terminarz rozgrywek Klasy B, grupa II, sezon 2018/2019. Runda wiosenna
22. Kolejka - 15/16.czerwca
Drużyna Wynik Drużyna
Unia Masłońskie 3:1 KS Kotowice
Mała Panew Cynków 1:4 Grom Poczesna
Warta II Mstów 5:2 Warta Myszków
Polonia II Poraj  3:0 GLKS Siedlec Duży
MKS II Myszków  2:2 Iskra Mokrzesz

 

 

Log in or create an account