Klasa B grupa II 2018/19

KLASA B, Grupa II, SEZON 2018/2019
Lp. Drużyna Mecze Pkt Zw R P Bramki
1.  Mała Panew Cynków 10  30 10  0 0  39:15
2.  Unia Masłońskie 10  25  8  1 1 31:9
3.  KS Kotowice 9  19  6  1 2 42:14
4.  Polonia II Poraj  9  17  5  2  2  33:15
5.  Grom Poczesna 10  13 4 1  5 21:36
6.  Warta Myszków  10  13  4  1  5  15:27
7.  MKS II Myszków  10  12  4  0  6  19:25
8.  Iskra Mokrzesz  10  10  3  1  6  17:28
9.  Warta II Mstów  10  10 3  1  6  19:26
10.  GLKS Siedlec Duży  10  4 1  1 8 10:27
11.  Lelovia Lelów 10 4 1 1 8 18:42

 

Terminarz rozgrywek Klasy B, grupa II, sezon 2018/2019

 

Terminarz rozgrywek Klasy B, grupa II, sezon 2018/2019. Runda jesienna
1. Kolejka - 25/26. sierpnia
Drużyna Wynik Drużyna
Polonia II Poraj 2:1 Iskra Mokrzesz 
 Warta II Mstów  3:0 GLKS Siedlec Duży
 Mała Panew Cynków 6:1 Warta Myszków  
 Unia Masłońskie 4:1  Grom Poczesna
 Lelovia Lelów  3:3  KS Kotowice

 

Terminarz rozgrywek Klasy B, grupa II, sezon 2018/2019. Runda jesienna
2. Kolejka - 01/02. września
Drużyna Wynik Drużyna
 Grom Poczesna  1:0 Lelovia Lelów
 Warta Myszków  1:1 Unia Masłońskie
 GLKS Siedlec Duży  1:3 Mała Panew Cynków
 Iskra Mokrzesz 4:1 Warta II Mstów
 MKS II Myszków  1:2 Polonia II Poraj

 

Terminarz rozgrywek Klasy B, grupa II, sezon 2018/2019. Runda jesienna
3. Kolejka - 08/09. września
Drużyna Wynik Drużyna
 Warta II Mstów  3:1 MKS II Myszków
 Mała Panew Cynków 6:1 Iskra Mokrzesz
 Unia Masłońskie  2:0 GLKS Siedlec Duży
 Lelovia Lelów  6:2 Warta Myszków
 KS Kotowice 10:1 Grom Poczesna

 

Terminarz rozgrywek Klasy B, grupa II, sezon 2018/2019. Runda jesienna
4. Kolejka - 15/16. września
Drużyna Wynik Drużyna
 Warta Myszków 0:5 KS Kotowice
 GLKS Siedlec Duży  4:2 Lelovia Lelów
 Iskra Mokrzesz  0:4 Unia Masłońskie
 MKS II Myszków  1:2 Mała Panew Cynków
 Polonia II Poraj  2:2 Warta II Mstów

 

Terminarz rozgrywek Klasy B, grupa II, sezon 2018/2019. Runda jesienna
5. Kolejka - 22/23. września
Drużyna Wynik Drużyna
 Mała Panew Cynków 2:1 Polonia II Poraj
 Unia Masłońskie  3:0 MKS II Myszków
 Lelovia Lelów  1:2 Iskra Mokrzesz
 KS Kotowice  4:0 GLKS Siedlec Duży
 Grom Poczesna 3:0 Warta Myszków

 

Terminarz rozgrywek Klasy B, grupa II, sezon 2018/2019. Runda jesienna
6. Kolejka - 29/30. września
Drużyna Wynik Drużyna
 GLKS Siedlec Duży  1:5 Grom Poczesna 
 Iskra Mokrzesz  3:6 KS Kotowice 
 MKS II Myszków  4:0 Lelovia Lelów 
 Polonia II Poraj  1:3 Unia Masłońskie 
 Warta II Mstów  1:2 Mała Panew Cynków 

 

Terminarz rozgrywek Klasy B, grupa II, sezon 2018/2019. Runda jesienna
7. Kolejka - 06/07. października
Drużyna Wynik Drużyna
 Unia Masłońskie 1:0  Warta II Mstów
 Lelovia Lelów  0:8 Polonia II Poraj 
 KS Kotowice  8:1 MKS II Myszków 
 Grom Poczesna  1:1 Iskra Mokrzesz 
 Warta Myszków  1:0  GLKS Siedlec Duży

 

Terminarz rozgrywek Klasy B, grupa II, sezon 2018/2019. Runda jesienna
8. Kolejka - 13/14. października
Drużyna Wynik Drużyna
 Iskra Mokrzesz 0:2 Warta Myszków 
 MKS II Myszków  4:1 Grom Poczesna 
 Polonia II Poraj  ?  KS Kotowice
 Warta II Mstów  4:3  Lelovia Lelów
 Mała Panew Cynków 6:2 Unia Masłońskie 

 

Terminarz rozgrywek Klasy B, grupa II, sezon 2018/2019. Runda jesienna
9. Kolejka - 20/21. października
Drużyna Wynik Drużyna
 Lelovia Lelów 3:5  Mała Panew Cynków
 KS Kotowice  4:1  Warta II Mstów
 Grom Poczesna  1:8 Polonia II Poraj 
 Warta Myszków 2:0 MKS II Myszków 
 GLKS Siedlec Duży  0:2  Iskra Mokrzesz

 

Terminarz rozgrywek Klasy B, grupa II, sezon 2018/2019. Runda wiosenna
10. Kolejka - 27/28. października
Drużyna Wynik Drużyna
 MKS II Myszków 2:1  GLKS Siedlec Duży
 Polonia II Poraj  6:2 Warta Myszków 
 Warta II Mstów  4:5 Grom Poczesna 
 Mała Panew Cynków  3:2  KS Kotowice
 Unia Masłońskie  9:0  Lelovia Lelów

 

Terminarz rozgrywek Klasy B, grupa II, sezon 2018/2019. Runda wiosenna
11. Kolejka - 03/04. listopada
Drużyna Wynik Drużyna
 KS Kotowice  0:2 Unia Masłońskie 
 Grom Poczesna  2:4 Mała Panew Cynków 
 Warta Myszków  4:0 Warta II Mstów 
 GLKS Siedlec Duży  3:3 Polonia II Poraj 
 Iskra Mokrzesz  3:5 MKS II Myszków 

 

Terminarz rozgrywek Klasy B, grupa II, sezon 2018/2019. Runda wiosenna
12. Kolejka -
Drużyna Wynik Drużyna
     
     
     
     
     

 

Terminarz rozgrywek Klasy B, grupa II, sezon 2018/2019. Runda wiosenna
13. Kolejka -
Drużyna Wynik Drużyna
     
     
     
     
     

 

Terminarz rozgrywek Klasy B, grupa II, sezon 2018/2019. Runda wiosenna
14. Kolejka -
Drużyna Wynik Drużyna
     
     
     
     
     

 

Terminarz rozgrywek Klasy B, grupa II, sezon 2018/2019. Runda wiosenna
15. Kolejka -
Drużyna Wynik Drużyna
     
     
     
     
     

 

Terminarz rozgrywek Klasy B, grupa II, sezon 2018/2019. Runda wiosenna
16. Kolejka -
Drużyna Wynik Drużyna
     
     
     
     
     

 

Terminarz rozgrywek Klasy B, grupa II, sezon 2018/2019. Runda wiosenna
17. Kolejka -
Drużyna Wynik Drużyna
     
     
     
     
     

 

Terminarz rozgrywek Klasy B, grupa II, sezon 2018/2019. Runda wiosenna
18. Kolejka -
Drużyna Wynik Drużyna
     
     
     
     
     

 

 

Log in or create an account