Klasa B grupa I 2018/19

KLASA B, Grupa I,  SEZON 2018/2019.
Lp. Drużyna Mecze Pkt Zw R P Bramki
1.  Sparta Nowa Wieś  15  34  10  4  1 36:13
2.  Gmina II Kłomnice  15  32 10  2  3 51:16
3.  Biała Gwiazda Krasice  15  31  9  4  2 42:19
4.  Orły Kusięta  15 22  7 1  7 20:31
5.  Maraton Waleńczów  15  19  6  1  8  23:42
6.  Junior Szarlejka  15  19  5  4  6  29:23
7.  Płomień Lgota Mała  15  18  6  0  9  29:31
8.  Olimpia II Truskolasy  15 14 4  2  9  23:44
9.  Pogoń Blachownia  15 14  4  2 9  25:49
10.  Polonia/Unia Widzów 15 12  4 0  11 26:36

1

Terminarz rozgrywek Klasy B, grupa I,  sezon 2018/2019

 

Terminarz rozgrywek Klasy B, grupa I,  sezon 2018/2019. Runda jesienna
1. Kolejka - 25/26. sierpnia
Drużyna Wynik Drużyna
 Gmina II Kłomnice 9:1 Pogoń Blachownia
 Olimpia II Truskolasy  3:1 Płomień Lgota Mała     
 Junior Szarlejka 4:1 Orły Kusięta
 Maraton Waleńczów 2:1 Polonia/Unia Widzów     
 Sparta Nowa Wieś  2:1 Biała Gwiazda Krasice

 

Terminarz rozgrywek Klasy B, grupa I,  sezon 2018/2019. Runda jesienna
2. Kolejka - 01/02. września
Drużyna Wynik Drużyna
 Pogoń Blachownia 3:4 Biała Gwiazda Krasice
 Polonia/Unia Widzów 1:3 Sparta Nowa Wieś
 Orły Kusięta  2:0 Maraton Waleńczów
 Płomień Lgota Mała  2:1 Junior Szarlejka
 Gmina II Kłomnice  6:0 Olimpia II Truskolasy

 

Terminarz rozgrywek Klasy B, grupa I,  sezon 2018/2019. Runda jesienna
3. Kolejka - 08/09. września
Drużyna Wynik Drużyna
 Olimpia II Truskolasy 8:1 Pogoń Blachownia
 Junior Szarlejka 1:1 Gmina II Kłomnice
 Maraton Waleńczów 3:2 Płomień Lgota Mała
 Sparta Nowa Wieś  2:0 Orły Kusięta
 Biała Gwiazda Krasice  4:2  Polonia/Unia Widzów

 

Terminarz rozgrywek Klasy B, grupa I,  sezon 2018/2019. Runda jesienna
4. Kolejka - 15/16. września
Drużyna Wynik Drużyna
 Pogoń Blachownia  2:4 Polonia/Unia Widzów
 Orły Kusięta  0:0 Biała Gwiazda Krasice
 Płomień Lgota Mała  0:3 Sparta Nowa Wieś
 Gmina II Kłomnice  4:1 Maraton Waleńczów
 Olimpia II Truskolasy  1:1 Junior Szarlejka

 

Terminarz rozgrywek Klasy B, grupa I,  sezon 2018/2019. Runda jesienna
5. Kolejka - 22/23. września
Drużyna Wynik Drużyna
 Junior Szarlejka  3:1 Pogoń Blachownia
 Maraton Waleńczów 3:1 Olimpia II Truskolasy
 Sparta Nowa Wieś  2:2 Gmina II Kłomnice
 Biała Gwiazda Krasice 2:1 Płomień Lgota Mała
 Polonia/Unia Widzów  3:0 Orły Kusięta 

 

Terminarz rozgrywek Klasy B, grupa I,  sezon 2018/2019. Runda jesienna
6. Kolejka - 29/30. września
Drużyna Wynik Drużyna
 Pogoń Blachownia  0:3 Orły Kusięta 
 Płomień Lgota Mała 3:1 Polonia/Unia Widzów 
 Gmina II Kłomnice  0:1 Biała Gwiazda Krasice 
 Olimpia II Truskolasy  1:1 Sparta Nowa Wieś 
 Junior Szarlejka  2:2 Maraton Waleńczów 

 

Terminarz rozgrywek Klasy B, grupa I,  sezon 2018/2019. Runda jesienna
7. Kolejka - 06/07. października
Drużyna Wynik Drużyna
 Maraton Waleńczów  4:2 Pogoń Blachownia 
 Sparta Nowa Wieś 1:0 Junior Szarlejka 
 Biała Gwiazda Krasice 6:2  Olimpia II Truskolasy
 Polonia/Unia Widzów  2:3 Gmina II Kłomnice 
 Orły Kusięta  3:1  Płomień Lgota Mała

 

Terminarz rozgrywek Klasy B, grupa I,  sezon 2018/2019. Runda jesienna
8. Kolejka - 13/14. października
Drużyna Wynik Drużyna
 Pogoń Blachownia  2:1 Płomień Lgota Mała 
 Gmina II Kłomnice  6:0 Orły Kusięta 
 Olimpia II Truskolasy  2:1 Polonia/Unia Widzów 
 Junior Szarlejka 2:2  Biała Gwiazda Krasice
 Maraton Waleńczów  0:1  Sparta Nowa Wieś

 

Terminarz rozgrywek Klasy B, grupa I,  sezon 2018/2019. Runda jesienna
9. Kolejka - 20/21. października
Drużyna Wynik Drużyna
 Sparta Nowa Wieś  3:3  Pogoń Blachownia
 Biała Gwiazda Krasice  4:2 Maraton Waleńczów 
 Polonia/Unia Widzów  0:3 (2:3) Junior Szarlejka 
 Orły Kusięta   3:0 Olimpia II Truskolasy 
 Płomień Lgota Mała 2:1  Gmina II Kłomnice

 

Terminarz rozgrywek Klasy B, grupa I,  sezon 2018/2019. Runda  jesienna
10. Kolejka - 30/31.marca
Drużyna Wynik Drużyna
 Pogoń Blachownia 0:4 Gmina II Kłomnice 
 Płomień Lgota Mała  1:2 Olimpia II Truskolasy 
 Orły Kusięta   1:2 Junior Szarlejka 
 Polonia/Unia Widzów  4:2 Maraton Waleńczów 
 Biała Gwiazda Krasice 2:2   Sparta Nowa Wieś

 

Terminarz rozgrywek Klasy B, grupa I,  sezon 2018/2019. Runda  jesienna
11. Kolejka - 06/07.kwietnia
Drużyna Wynik Drużyna
 Biała Gwiazda Krasice 1:1 Pogoń Blachownia 
 Sparta Nowa Wieś  4:0 Polonia/Unia Widzów 
 Maraton Waleńczów  0:2 Orły Kusięta 
 Junior Szarlejka  0:3 (5:0) Płomień Lgota Mała 
 Olimpia II Truskolasy 1:2 Gmina II Kłomnice 

 

Terminarz rozgrywek Klasy B, grupa I,  sezon 2018/2019. Runda  wiosenna
12. Kolejka - 13/14.kwietnia
Drużyna Wynik Drużyna
 Pogoń Blachownia 4:0 Olimpia II Truskolasy 
 Gmina II Kłomnice  3:1 Junior Szarlejka 
 Płomień Lgota Mała  9:0 Maraton Waleńczów 
 Orły Kusięta  0:2  Sparta Nowa Wieś
 Polonia/Unia Widzów  3:0 Biała Gwiazda Krasice 

 

Terminarz rozgrywek Klasy B, grupa I,  sezon 2018/2019. Runda  wiosenna
13. Kolejka - 27/28.kwietnia
Drużyna Wynik Drużyna
 Polonia/Unia Widzów 1:4  Pogoń Blachownia
 Biała Gwiazda Krasice 8:0  Orły Kusięta
 Sparta Nowa Wieś  5:0 Płomień Lgota Mała 
 Maraton Waleńczów  1:7 Gmina II Kłomnice 
 Junior Szarlejka  8:0 Olimpia II Truskolasy 

 

Terminarz rozgrywek Klasy B, grupa I,  sezon 2018/2019. Runda  wiosenna
14. Kolejka - 04/05.maja
Drużyna Wynik Drużyna
 Pogoń Blachownia 2:1 Junior Szarlejka 
 Olimpia II Truskolasy  1:2 Maraton Waleńczów 
 Gmina II Kłomnice  2:1 Sparta Nowa Wieś 
 Płomień Lgota Mała  1:5  Biała Gwiazda Krasice
 Orły Kusięta  2:1 Polonia/Unia Widzów 

 

Terminarz rozgrywek Klasy B, grupa I,  sezon 2018/2019. Runda  wiosenna
15. Kolejka - 11/12.maja
Drużyna Wynik Drużyna
 Orły Kusięta 3:2 Pogoń Blachownia 
 Polonia/Unia Widzów  0:2 Płomień Lgota Mała 
 Biała Gwiazda Krasice 2:1 Gmina II Kłomnice 
 Sparta Nowa Wieś  4:1 Olimpia II Truskolasy 
 Maraton Waleńczów  1:0 Junior Szarlejka 

 

Terminarz rozgrywek Klasy B, grupa I,  sezon 2018/2019. Runda  wiosenna
16. Kolejka - 18/19.maja
Drużyna Wynik Drużyna
 Pogoń Blachownia    Maraton Waleńczów
 Junior Szarlejka    Sparta Nowa Wieś
 Olimpia II Truskolasy   Biała Gwiazda Krasice 
 Gmina II Kłomnice   Polonia/Unia Widzów 
 Płomień Lgota Mała    Orły Kusięta

 

Terminarz rozgrywek Klasy B, grupa I,  sezon 2018/2019. Runda  wiosenna
17. Kolejka - 25/26.maja
Drużyna Wynik Drużyna
 Płomień Lgota Mała   Pogoń Blachownia 
 Orły Kusięta   Gmina II Kłomnice 
 Polonia/Unia Widzów   Olimpia II Truskolasy 
 Biała Gwiazda Krasice   Junior Szarlejka 
 Sparta Nowa Wieś    Maraton Waleńczów

 

Terminarz rozgrywek Klasy B, grupa I,  sezon 2018/2019. Runda  wiosenna
18. Kolejka - 01/02.czerwca
Drużyna Wynik Drużyna
 Pogoń Blachownia    Sparta Nowa Wieś
 Maraton Waleńczów   Biała Gwiazda Krasice 
 Junior Szarlejka   Polonia/Unia Widzów 
 Olimpia II Truskolasy   Orły Kusięta 
 Gmina II Kłomnice   Płomień Lgota Mała 

 

Log in or create an account