Klasa A Lubliniec 2018/19

A - KLASA LUBLINIEC, SEZON 2018/2019
Lp. Drużyna Mecze Pkt Zw R P Bramki
1.  Jedność Boronów 26  70 23 1  2  120:15
2.  Liswarta Lisów  26  58  18  4  4  94:34
3.  Promień Glinica  26  53  17  2  7  86:36
4.  Mechanik Kochcice  26  53  17  2  7  79:45
5.  LKS Sieraków Śląski  26  50  15  5  6  72:27
6.  Pokój Sadów  26  43  12  7  7  74:48
7.  Sparta II Lubliniec 26  42  14  0  12  56:51
8.  Śląsk Koszęcin  26  35  11  2  13  50:65
9.  Płomień Przystajń  26  32  10  2  14  72:97
10.  Ruch Kochanowice  26  30  8  6  12  49:69
11.  Huragan Jezioro  26  25  7  4  15  50:91
12.  Błękitni Herby  26  16  5  1  20  46:110
13.  LKS Hadra  26  11  3  2  21  38:132
14.  Sparta Tworóg  26  7  1  4  21  24:90
15.              

 

Terminarz rozgrywek A-klasa Lubliniec, sezon 2018/2019

 

Terminarz rozgrywek A-klasa Lubliniec, sezon 2018/2019. Runda jesienna
1. Kolejka - 18/19. sierpnia
Drużyna Wynik Drużyna
LKS Hadra 6:3 Błękitni Herby
Śląsk Koszęcin 4:3 Huragan Jezioro
Jedność Boronów 0:2 LKS Sieraków Śląski
Liswarta Lisów  0:3 Sparta II Lubliniec
Mechanik Kochcice 2:0 Sparta Tworóg
Pokój Sadów 2:2 Promień Glinica
Ruch Kochanowice  2:3 Płomień Przystajń

 

Terminarz rozgrywek A-klasa Lubliniec, sezon 2018/2019. Runda jesienna
2. Kolejka - 25/26. sierpnia
Drużyna Wynik Drużyna
Błękitni Herby 0:5 Promień Glinica
Ruch Kochanowice  5:3 Pokój Sadów
Sparta Tworóg 0:3 Płomień Przystajń
Sparta II Lubliniec  3:0 Mechanik Kochcice
LKS Sieraków Śląski 3:3 Liswarta Lisów
Huragan Jezioro  0:7 Jedność Boronów
LKS Hadra 1:4 Śląsk Koszęcin

 

Terminarz rozgrywek A-klasa Lubliniec, sezon 2018/2019. Runda jesienna
3. Kolejka - 01/02. września
Drużyna Wynik Drużyna
 Śląsk Koszęcin  0:4 Błękitni Herby
 Jedność Boronów 13:0  LKS Hadra
 Liswarta Lisów  8:1  Huragan Jezioro
 Mechanik Kochcice  0:0 LKS Sieraków Śląski
 Płomień Przystajń 0:3 Sparta II Lubliniec
 Pokój Sadów 4:0  Sparta Tworóg
 Promień Glinica 2:3 Ruch Kochanowice

 

Terminarz rozgrywek A-klasa Lubliniec, sezon 2018/2019. Runda jesienna
4. Kolejka - 08/09. września
Drużyna Wynik Drużyna
 Błękitni Herby  2:2 Ruch Kochanowice 
 Sparta Tworóg 0:2 Promień Glinica 
 Sparta II Lubliniec 1:2 Pokój Sadów 
 LKS Sieraków Śląski 2:3 Płomień Przystajń 
 Huragan Jezioro  1:3 Mechanik Kochcice 
 LKS Hadra  1:2  Liswarta Lisów
 Śląsk Koszęcin  2:6  Jedność Boronów

 

Terminarz rozgrywek A-klasa Lubliniec, sezon 2018/2019. Runda jesienna
5. Kolejka - 15/16. września
Drużyna Wynik Drużyna
 Jedność Boronów 6:0 Błękitni Herby 
 Liswarta Lisów  5:0 Śląsk Koszęcin 
 Mechanik Kochcice 11:2 LKS Hadra 
 Płomień Przystajń  2:3 Huragan Jezioro 
 Pokój Sadów  1:1  LKS Sieraków Śląski
 Promień Glinica  5:0  Sparta II Lubliniec
 Ruch Kochanowice  4:0 Sparta Tworóg 

 

Terminarz rozgrywek A-klasa Lubliniec, sezon 2018/2019. Runda jesienna
6. Kolejka - 22/23. września
Drużyna Wynik Drużyna
 Błękitni Herby 4:2 Sparta Tworóg 
 Sparta II Lubliniec  4:0 Ruch Kochanowice 
 LKS Sieraków Śląski 3:1 Promień Glinica 
 Huragan Jezioro 3:0 (2:2)  Pokój Sadów
 LKS Hadra 1:12  Płomień Przystajń
 Śląsk Koszęcin  1:3  Mechanik Kochcice
 Jedność Boronów  4:1 Liswarta Lisów 

 

Terminarz rozgrywek A-klasa Lubliniec, sezon 2018/2019. Runda jesienna
7. Kolejka - 29/30. września
Drużyna Wynik Drużyna
 Liswarta Lisów  6:1 Błękitni Herby 
 Mechanik Kochcice 0:2 Jedność Boronów 
 Płomień Przystajń  6:5  Śląsk Koszęcin
 Pokój Sadów  11:1 LKS Hadra 
 Promień Glinica 5:1 Huragan Jezioro 
 Ruch Kochanowice  0:3 LKS Sieraków Śląski 
 Sparta Tworóg  0:6 Sparta II Lubliniec 

 

Terminarz rozgrywek A-klasa Lubliniec, sezon 2018/2019. Runda jesienna
8. Kolejka - 06/07. października
Drużyna Wynik Drużyna
 Sparta II Lubliniec  3:0  Błękitni Herby
 LKS Sieraków Śląski  2:0 Sparta Tworóg 
 Huragan Jezioro  2:2 Ruch Kochanowice 
 LKS Hadra  1:6  Promień Glinica
 Śląsk Koszęcin  1:2 Pokój Sadów 
 Jedność Boronów  2:0  Płomień Przystajń
 Liswarta Lisów  3:1 Mechanik Kochcice 

 

Terminarz rozgrywek A-klasa Lubliniec, sezon 2018/2019. Runda jesienna
9. Kolejka - 13/14. października
Drużyna Wynik Drużyna
 Mechanik Kochcice  4:1 Błękitni Herby 
 Płomień Przystajń  4:6 Liswarta Lisów 
 Pokój Sadów  0:0 Jedność Boronów 
 Promień Glinica  4:0 Śląsk Koszęcin 
 Ruch Kochanowice 1:0 LKS Hadra 
 Sparta Tworóg  2:3 Huragan Jezioro 
 Sparta II Lubliniec 3:1  LKS Sieraków Śląski

 

Terminarz rozgrywek A-klasa Lubliniec, sezon 2018/2019. Runda jesienna
10. Kolejka - 20/21. października
Drużyna Wynik Drużyna
 Błękitni Herby  1:6 LKS Sieraków Śląski 
 Huragan Jezioro 3:2 Sparta II Lubliniec 
 LKS Hadra 2:7 Sparta Tworóg 
 Śląsk Koszęcin  3:4  Ruch Kochanowice
 Jedność Boronów 3:0 Promień Glinica 
 Liswarta Lisów 2:0 Pokój Sadów 
 Mechanik Kochcice  6:1  Płomień Przystajń

 

Terminarz rozgrywek A-klasa Lubliniec, sezon 2018/2019. Runda jesienna
11. Kolejka - 27/28. października
Drużyna Wynik Drużyna
 Płomień Przystajń  6:1 Błękitni Herby  
 Pokój Sadów  2:4 Mechanik Kochcice 
 Promień Glinica  2:4 Liswarta Lisów 
 Ruch Kochanowice  0:7 Jedność Boronów 
 Sparta Tworóg 2:2 Śląsk Koszęcin 
 Sparta II Lubliniec  4:1 LKS Hadra 
 LKS Sieraków Śląski 2:0 Huragan Jezioro 

 

Terminarz rozgrywek A-klasa Lubliniec, sezon 2018/2019. Runda jesienna
12. Kolejka - 03/04. listopada
Drużyna Wynik Drużyna
 Błękitni Herby  3:0 Huragan Jezioro 
 LKS Hadra 1:1 LKS Sieraków Śląski 
 Śląsk Koszęcin  0:3 Sparta II Lubliniec 
 Jedność Boronów  6:0 Sparta Tworóg 
 Liswarta Lisów   4:2  Ruch Kochanowice
 Mechanik Kochcice  2:1 Promień Glinica 
 Płomień Przystajń  5:4 Pokój Sadów 

 

Terminarz rozgrywek A-klasa Lubliniec, sezon 2018/2019. Runda jesienna
13. Kolejka - 10/11. listopada
Drużyna Wynik Drużyna
 Pokój Sadów  4:2  Błękitni Herby
 Promień Glinica 6:1 Płomień Przystajń 
 Ruch Kochanowice 2:4  Mechanik Kochcice
 Sparta Tworóg 0:9 Liswarta Lisów 
 Sparta II Lubliniec  1:0 Jedność Boronów 
 LKS Sieraków Śląski  4:0 Śląsk Koszęcin 
 Huragan Jezioro  7:1  LKS Hadra

 

Terminarz rozgrywek A-klasa Lubliniec, sezon 2018/2019. Runda wiosenna
14. Kolejka - 30/31.marca
Drużyna Wynik Drużyna
 Płomień Przystajń  1:1 Ruch Kochanowice 
 Błękitni Herby  2:1  LKS Hadra 
 Huragan Jezioro  1:4  Śląsk Koszęcin
 LKS Sieraków Śląski  0:1 Jedność Boronów 
 Sparta II Lubliniec  0:4 Liswarta Lisów 
 Sparta Tworóg  2:3 Mechanik Kochcice 
 Promień Glinica  1:2 Pokój Sadów 

 

Terminarz rozgrywek A-klasa Lubliniec, sezon 2018/2019. Runda wiosenna
15. Kolejka - 6/7.kwietnia
Drużyna Wynik Drużyna
 Promień Glinica  3:1 Błękitni Herby 
 Pokój Sadów  4:2 Ruch Kochanowice 
 Płomień Przystajń  2:0 Sparta Tworóg 
 Mechanik Kochcice 7:1 Sparta II Lubliniec 
 Liswarta Lisów 0:0 LKS Sieraków Śląski 
 Jedność Boronów  8:0 Huragan Jezioro 
 Śląsk Koszęcin  4:0 LKS Hadra 

 

Terminarz rozgrywek A-klasa Lubliniec, sezon 2018/2019. Runda wiosenna
16. Kolejka - 13/14.kwietnia
Drużyna Wynik Drużyna
 Błękitni Herby 2:5 Śląsk Koszęcin 
 LKS Hadra  0:3 Jedność Boronów 
 Huragan Jezioro  0:0  Liswarta Lisów
 LKS Sieraków Śląski  1:2 Mechanik Kochcice 
 Sparta II Lubliniec 2:3 Płomień Przystajń 
 Sparta Tworóg 1:1 Pokój Sadów 
 Ruch Kochanowice   1:2  Promień Glinica

 

Terminarz rozgrywek A-klasa Lubliniec, sezon 2018/2019. Runda wiosenna
17. Kolejka - 27/28.kwietnia
Drużyna Wynik Drużyna
 Ruch Kochanowice 1:0 Błękitni Herby 
 Promień Glinica  7:0 Sparta Tworóg 
 Pokój Sadów 4:0  Sparta II Lubliniec
 Płomień Przystajń  0:7 LKS Sieraków Śląski 
 Mechanik Kochcice 2:1 Huragan Jezioro 
 Liswarta Lisów 6:0 LKS Hadra 
 Jedność Boronów 5:0 Śląsk Koszęcin 

 

Terminarz rozgrywek A-klasa Lubliniec, sezon 2018/2019. Runda wiosenna
18. Kolejka - 1.maja
Drużyna Wynik Drużyna
 Błękitni Herby   1:6 Jedność Boronów 
 Śląsk Koszęcin  1:4 Liswarta Lisów 
 LKS Hadra  0:3 Mechanik Kochcice 
 Huragan Jezioro  4:2 Płomień Przystajń 
 LKS Sieraków Śląski  2:0 Pokój Sadów 
 Sparta II Lubliniec 0:3 Promień Glinica 
 Sparta Tworóg  3:3  Ruch Kochanowice

 

Terminarz rozgrywek A-klasa Lubliniec, sezon 2018/2019. Runda wiosenna
19. Kolejka - 4/5.maja
Drużyna Wynik Drużyna
 Sparta Tworóg 0:1 Błękitni Herby  
 Ruch Kochanowice  2:0 Sparta II Lubliniec 
 Promień Glinica 3:1 LKS Sieraków Śląski 
 Pokój Sadów  3:2 Huragan Jezioro 
 Płomień Przystajń 4:5  LKS Hadra
 Mechanik Kochcice  1:2 Śląsk Koszęcin 
 Liswarta Lisów  0:2 Jedność Boronów 

 

Terminarz rozgrywek A-klasa Lubliniec, sezon 2018/2019. Runda wiosenna
20. Kolejka - 11/12.maja
Drużyna Wynik Drużyna
 Błękitni Herby 0:9 Liswarta Lisów 
 Jedność Boronów  4:0 Mechanik Kochcice 
 Śląsk Koszęcin  2:0 Płomień Przystajń 
 LKS Hadra  3:4 Pokój Sadów 
 Huragan Jezioro  2:10 Promień Glinica 
 LKS Sieraków Śląski  3:1 Ruch Kochanowice 
 Sparta II Lubliniec  3:1 Sparta Tworóg 

 

Terminarz rozgrywek A-klasa Lubliniec, sezon 2018/2019. Runda wiosenna
21. Kolejka - 18/19.maja
Drużyna Wynik Drużyna
 Błękitni Herby  3:6 Sparta II Lubliniec 
 Sparta Tworóg  0:5 LKS Sieraków Śląski 
 Ruch Kochanowice  1:1 Huragan Jezioro 
 Promień Glinica  3:0 LKS Hadra 
 Pokój Sadów  1:1 Śląsk Koszęcin
 Płomień Przystajń  1:8  Jedność Boronów
 Mechanik Kochcice  0:2  Liswarta Lisów

 

Terminarz rozgrywek A-klasa Lubliniec, sezon 2018/2019. Runda wiosenna
22. Kolejka - 25/26.maja
Drużyna Wynik Drużyna
 Błękitni Herby  2:8  Mechanik Kochcice
 Liswarta Lisów  7:2 Płomień Przystajń 
 Jedność Boronów  1:0 Pokój Sadów 
 Śląsk Koszęcin  0:1 Promień Glinica 
 LKS Hadra 2:4 Ruch Kochanowice 
 Huragan Jezioro  4:1 Sparta Tworóg 
 LKS Sieraków Śląski   3:0  Sparta II Lubliniec

 

Terminarz rozgrywek A-klasa Lubliniec, sezon 2018/2019. Runda wiosenna
23. Kolejka - 1/2.czerwca
Drużyna Wynik Drużyna
 LKS Sieraków Śląski 4:0 Błękitni Herby 
 Sparta II Lubliniec  3:0 Huragan Jezioro 
 Sparta Tworóg   1:1 LKS Hadra 
 Ruch Kochanowice  1:2 Śląsk Koszęcin 
 Promień Glinica  3:5 Jedność Boronów 
 Pokój Sadów  2:4 Liswarta Lisów 
 Płomień Przystajń   4:6  Mechanik Kochcice

 

Terminarz rozgrywek A-klasa Lubliniec, sezon 2018/2019. Runda wiosenna
24. Kolejka - 8/9.czerwca
Drużyna Wynik Drużyna
 Błękitni Herby 5:6  Płomień Przystajń
 Mechanik Kochcice 1:1 Pokój Sadów 
 Liswarta Lisów  1:4 Promień Glinica 
 Jedność Boronów   9:2 Ruch Kochanowice 
 Śląsk Koszęcin  3:1 Sparta Tworóg 
 LKS Hadra  1:4 Sparta II Lubliniec 
 Huragan Jezioro  2:6 LKS Sieraków Śląski 

 

Terminarz rozgrywek A-klasa Lubliniec, sezon 2018/2019. Runda wiosenna
25. Kolejka - 15/16.czerwca
Drużyna Wynik Drużyna
 Huragan Jezioro  4:3 Błękitni Herby 
 LKS Sieraków Śląski  9:2  LKS Hadra
 Sparta II Lubliniec  0:1  Śląsk Koszęcin
 Sparta Tworóg  1:5 Jedność Boronów 
 Ruch Kochanowice  1:1  Liswarta Lisów
 Promień Glinica  4:2  Mechanik Kochcice
 Pokój Sadów  8:0 Płomień Przystajń 

 

Terminarz rozgrywek A-klasa Lubliniec, sezon 2018/2019. Runda wiosenna
26. Kolejka - 22/23.czerwca
Drużyna Wynik Drużyna
 Błękitni Herby  4:7  Pokój Sadów
 Płomień Przystajń 1:1  Promień Glinica 
 Mechanik Kochcice  4:2  Ruch Kochanowice
 Liswarta Lisów  3:0  Sparta Tworóg
 Jedność Boronów  7:1  Sparta II Lubliniec
 Śląsk Koszęcin  3:1 LKS Sieraków Śląski 
 LKS Hadra  5:3 Huragan Jezioro 

 

Log in or create an account