Klasa A grupa II 2018/19

A KLASA GRUPA II, SEZON 2018/2019
Lp. Drużyna Mecze Pkt Zw R P Bramki
1.  Unia Rędziny  26  66  21  3  2  71:18
2.  Czarni Starcza  26  65  21  2  3  102:25
3.  Sparta Szczekociny  26  44  13  5  8  49:40
4.   Start Soborzyce  26  42  12  6  8  64:51
5.  LKS Kamienica Polska  26  40  12  4  10  72:53
6.  LZS Mrzygłód  26  40  12  4  10  74:48
7.   Orkan Rzerzęczyce  26  33  9  6  11  52:53
8.  Jura Niegowa  26  33  9  6  10 54:54
9.  Sokół Olsztyn  26  33  10  3  12  39:49
10.  Kmicic Kruszyna  26  29  9  2  15  37:57
11.  Pilica Koniecpol  26  29  9  2  15  37:65
12.  KS Złoty Potok  26  25  7  4  15  37:67
13.  Metal Rzeki Wielkie  26  21  5  6  14  46:78
14.  Dąbrowianka Dąbrowa Zielona

 26

 16  5  1  20  28:110

1

1Terminarz rozgrywek A klasa Grupa II, sezon 2018/2019

1

Terminarz rozgrywek A klasa Grupa II, sezon 2018/2019. Runda jesienna
1. Kolejka - 18/19. sierpnia
Drużyna Wynik Drużyna
Kmicic Kruszyna  2:0 Sparta Szczekociny
Sokół Olsztyn 1:1 LZS Mrzygłód
Unia Rędziny  2:1 Start Soborzyce
Pilica Koniecpol  1:3 Metal Rzeki Wielkie
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona  0:4 Czarni Starcza
KS Złoty Potok  0:3 Orkan Rzerzęczyce
LKS Kamienica Polska 5:3 Jura Niegowa

 

Terminarz rozgrywek A klasa Grupa II, sezon 2018/2019. Runda jesienna
2. Kolejka - 25/26. sierpnia
Drużyna Wynik Drużyna
Sparta Szczekociny 2:3 Jura Niegowa
Orkan Rzerzęczyce 1:3 LKS Kamienica Polska
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona 0:2 KS Złoty Potok
Metal Rzeki Wielkie  2:2 Czarni Starcza
Start Soborzyce  5:3 Pilica Koniecpol
LZS Mrzygłód  0:2 Unia Rędziny
Kmicic Kruszyna  3:1 Sokół Olsztyn

 

Terminarz rozgrywek A klasa Grupa II, sezon 2018/2019. Runda jesienna
3. Kolejka - 01/02. września
Drużyna Wynik Drużyna
Sokół Olsztyn  2:0 Sparta Szczekociny
Unia Rędziny 3:0 Kmicic Kruszyna
Pilica Koniecpol  0:6 LZS Mrzygłód
LKS Kamienica Polska  5:1 Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
KS Złoty Potok  3:3 Metal Rzeki Wielkie
Start Soborzyce  0:5 Czarni Starcza
Jura Niegowa 1:1 Orkan Rzerzęczyce

 

Terminarz rozgrywek A klasa Grupa II, sezon 2018/2019. Runda jesienna
4. Kolejka - 08/09. września
Drużyna Wynik Drużyna
Sparta Szczekocin  1:1 Orkan Rzerzęczyce
Jura Niegowa  7:1 Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
Metal Rzeki Wielkie 1:5 LKS Kamienica Polska
Start Soborzyce  2:1 KS Złoty Potok
LZS Mrzygłód  5:0 Czarni Starcza
Kmicic Kruszyna  4:0 Pilica Koniecpol
Sokół Olsztyn  2:0 Unia Rędziny

 

Terminarz rozgrywek A klasa Grupa II, sezon 2018/2019. Runda jesienna
5. Kolejka - 15/16. września
Drużyna Wynik Drużyna
Unia Rędziny  2:0 Sparta Szczekociny
Pilica Koniecpol  1:3 Sokół Olsztyn
Kmicic Kruszyna  0:5 Czarni Starcza
KS Złoty Potok 0:8 LZS Mrzygłód
LKS Kamienica Polska 9:2 Start Soborzyce
Jura Niegowa 5:3 Metal Rzeki Wielkie
Orkan Rzerzęczyce  4:0 Dąbrowianka Dąbrowa Zielona

 

Terminarz rozgrywek A klasa Grupa II, sezon 2018/2019. Runda jesienna
6. Kolejka - 22/23. września
Drużyna Wynik Drużyna
 Sparta Szczekociny 6:1 Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
 Metal Rzeki Wielkie 2:2 Orkan Rzerzęczyce 
 Start Soborzyce  1:1 Jura Niegowa 
 LZS Mrzygłód 1:1 LKS Kamienica Polska 
 Kmicic Kruszyna 2:1 KS Złoty Potok 
 Sokół Olsztyn  2:4 Czarni Starcza 
 Unia Rędziny 3:0 Pilica Koniecpol 

 

Terminarz rozgrywek A klasa Grupa II, sezon 2018/2019. Runda jesienna
7. Kolejka - 29/30. września
Drużyna Wynik Drużyna
 Pilica Koniecpol  0:2  Sparta Szczekociny
 Unia Rędziny  1:0 Czarni Starcza 
 KS Złoty Potok 2:3 Sokół Olsztyn 
 LKS Kamienica Polska  3:1 Kmicic Kruszyna 
 Jura Niegowa  3:3 LZS Mrzygłód 
 Orkan Rzerzęczyce   2:2 Start Soborzyce 
 Dąbrowianka Dąbrowa Zielona 2:0 Metal Rzeki Wielkie 

 

Terminarz rozgrywek A klasa Grupa II, sezon 2018/2019. Runda jesienna
8. Kolejka - 06/07. października
Drużyna Wynik Drużyna
 Sparta Szczekociny  0:0  Metal Rzeki Wielkie
 Start Soborzyce  7:1 Dąbrowianka Dąbrowa Zielona 
 LZS Mrzygłód  3:2 Orkan Rzerzęczyce 
 Kmicic Kruszyna  1:0 Jura Niegowa 
 Sokół Olsztyn  0:0 LKS Kamienica Polska 
 Unia Rędziny 5:2 KS Złoty Potok 
 Pilica Koniecpol 1:5 Czarni Starcza 

 

Terminarz rozgrywek A klasa Grupa II, sezon 2018/2019. Runda jesienna
9. Kolejka - 13/14. października
Drużyna Wynik Drużyna
 Sparta Szczekociny  2:3 Czarni Starcza 
 KS Złoty Potok   0:2 Pilica Koniecpol 
 LKS Kamienica Polska 0:1 Unia Rędziny 
 Jura Niegowa 1:1 Sokół Olsztyn 
 Orkan Rzerzęczyce  1:0 Kmicic Kruszyna 
 Dąbrowianka Dąbrowa Zielona 2:6 LZS Mrzygłód 
 Metal Rzeki Wielkie  0:4 Start Soborzyce 

 

Terminarz rozgrywek A klasa Grupa II, sezon 2018/2019. Runda jesienna
10. Kolejka - 20/21. października
Drużyna Wynik Drużyna
 Sparta Szczekociny  1:2 Start Soborzyce 
 LZS Mrzygłód   6:0 Metal Rzeki Wielkie 
 Kmicic Kruszyna   5:1 Dąbrowianka Dąbrowa Zielona 
 Sokół Olsztyn 0:2  Orkan Rzerzęczyce
 Unia Rędziny  3:0 Jura Niegowa 
 Pilica Koniecpol  1:2 LKS Kamienica Polska 
 KS Złoty Potok 1:7   Czarni Starcza

 

Terminarz rozgrywek A klasa Grupa II, sezon 2018/2019. Runda jesienna
11. Kolejka - 27/28. października
Drużyna Wynik Drużyna
 Sparta Szczekociny  0:1 KS Złoty Potok 
 LKS Kamienica Polska  0:4  Czarni Starcza
 Jura Niegowa  3:4 Pilica Koniecpol 
 Orkan Rzerzęczyce  1:3 Unia Rędziny 
 Dąbrowianka Dąbrowa Zielona 5:0 (5:7) Sokół Olsztyn 
 Metal Rzeki Wielkie  1:2 Kmicic Kruszyna 
 Start Soborzyce 4:1 LZS Mrzygłód 

 

Terminarz rozgrywek A klasa Grupa II, sezon 2018/2019. Runda jesienna
12. Kolejka - 03/04. listopada
Drużyna Wynik Drużyna
 Sparta Szczekociny  1:1 LZS Mrzygłód 
 Kmicic Kruszyna  0:4 Start Soborzyce 
 Sokół Olsztyn  vo:vo (1:3) Metal Rzeki Wielkie 
 Unia Rędziny  11:0  Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
 Pilica Koniecpol 4:2 Orkan Rzerzęczyce 
 Jura Niegowa  3:6 Czarni Starcza
 KS Złoty Potok 4:2 LKS Kamienica Polska 

 

Terminarz rozgrywek A klasa Grupa II, sezon 2018/2019. Runda jesienna
13. Kolejka - 10/11. listopada
Drużyna Wynik Drużyna
 LKS Kamienica Polska  8:2 Sparta Szczekociny 
 Jura Niegowa  3:2 KS Złoty Potok 
 Orkan Rzerzęczyce  2:6 Czarni Starcza 
 Dąbrowianka Dąbrowa Zielona  0:6 Pilica Koniecpol 
 Metal Rzeki Wielkie  0:3 (4:3) Unia Rędziny 
 Start Soborzyce  5:0  Sokół Olsztyn
 LZS Mrzygłód  6:0 Kmicic Kruszyna 

 

Terminarz rozgrywek A klasa Grupa II, sezon 2018/2019. Runda wiosenna
14. Kolejka - 16/17. marca
Drużyna Wynik Drużyna
 Czarni Starcza 9:1 Dąbrowianka Dąbrowa Zielona 
 Sparta Szczekociny  2:1  Kmicic Kruszyna
 LZS Mrzygłód 1:2 Sokół Olsztyn 
 Start Soborzyce  1:1 Unia Rędziny 
 Metal Rzeki Wielkie 2:3 Pilica Koniecpol 
 Orkan Rzerzęczyce  2:2 KS Złoty Potok 
 Jura Niegowa 4:4 LKS Kamienica Polska 

 

Terminarz rozgrywek A klasa Grupa II, sezon 2018/2019. Runda wiosenna
15. Kolejka - 23/24. marca
Drużyna Wynik Drużyna
 Jura Niegowa  1:2 Sparta Szczekociny 
 LKS Kamienica Polska 0:2 Orkan Rzerzęczyce 
 KS Złoty Potok   1:1 Dąbrowianka Dąbrowa Zielona 
 Czarni Starcza 8:0 Metal Rzeki Wielkie 
 Pilica Koniecpol  1:0  Start Soborzyce
 Unia Rędziny  7:1 LZS Mrzygłód 
 Sokół Olsztyn 0:1  Kmicic Kruszyna

 

Terminarz rozgrywek A klasa Grupa II, sezon 2018/2019. Runda wiosenna
16. Kolejka - 30/31. marca
Drużyna Wynik Drużyna
 Czarni Starcza 5:0 Start Soborzyce 
 Sparta Szczekociny 2:1 Sokół Olsztyn 
 Kmicic Kruszyna 1:3  Unia Rędziny
 LZS Mrzygłód 4:0 Pilica Koniecpol 
 Metal Rzeki Wielkie  2:2  KS Złoty Potok
 Dąbrowianka Dąbrowa Zielona  2:0 LKS Kamienica Polska
 Orkan Rzerzęczyce  0:1  Jura Niegowa

 

Terminarz rozgrywek A klasa Grupa II, sezon 2018/2019. Runda wiosenna
17. Kolejka - 06/07. kwietnia
Drużyna Wynik Drużyna
 Dąbrowianka Dąbrowa Zielona  1:3 Jura Niegowa 
 Orkan Rzerzęczyce  3:4 Sparta Szczekociny 
 LKS Kamienica Polska  7:1 Metal Rzeki Wielkie 
 KS Złoty Potok 1:3  Start Soborzyce
 Czarni Starcza 4:0  LZS Mrzygłód
 Pilica Koniecpol  1:0  Kmicic Kruszyna
 Unia Rędziny 1:0 Sokół Olsztyn 

 

Terminarz rozgrywek A klasa Grupa II, sezon 2018/2019. Runda wiosenna
18. Kolejka - 13/14. kwietnia
Drużyna Wynik Drużyna
 Czarni Starcza  2:0  Kmicic Kruszyna
 Sparta Szczekociny 3:0 Unia Rędziny 
 Sokół Olsztyn  3:0 Pilica Koniecpol 
 LZS Mrzygłód  3:1 KS Złoty Potok 
 Start Soborzyce  4:1 LKS Kamienica Polska 
 Metal Rzeki Wielkie  3:0  Jura Niegowa
 Dąbrowianka Dąbrowa Zielona  2:1 Orkan Rzerzęczyce 

 

Terminarz rozgrywek A klasa Grupa II, sezon 2018/2019. Runda wiosenna
19. Kolejka - 20. kwietnia
Drużyna Wynik Drużyna
 Dąbrowianka Dąbrowa Zielona  1:2 Sparta Szczekociny 
 Orkan Rzerzęczyce 4:0 Metal Rzeki Wielkie 
 Jura Niegowa 1:1 Start Soborzyce 
 LKS Kamienica Polska 1:0 LZS Mrzygłód 
 KS Złoty Potok 2:0 Kmicic Kruszyna 
 Czarni Starcza  2:0 Sokół Olsztyn 
 Pilica Koniecpol 1:1 Unia Rędziny 

 

Terminarz rozgrywek A klasa Grupa II, sezon 2018/2019. Runda wiosenna
20. Kolejka - 27/28.kwietnia
Drużyna Wynik Drużyna
 Czarni Starcza  1:1 Unia Rędziny 
 Sparta Szczekociny  2:0 Pilica Koniecpol 
 KS Złoty Potok  2:1 Sokół Olsztyn
 Kmicic Kruszyna 2:2 LKS Kamienica Polska 
 LZS Mrzygłód  2:3  Jura Niegowa
 Start Soborzyce 6:1 Orkan Rzerzęczyce 
 Metal Rzeki Wielkie  7:2 Dąbrowianka Dąbrowa Zielona 

 

Terminarz rozgrywek A klasa Grupa II, sezon 2018/2019. Runda wiosenna
21. Kolejka - 04/05.maja
Drużyna Wynik Drużyna
 Metal Rzeki Wielkie  2:2 Sparta Szczekociny 
 Dąbrowianka Dąbrowa Zielona  2:1 Start Soborzyce 
 Orkan Rzerzęczyce  5:1 LZS Mrzygłód 
 Jura Niegowa  3:1 Kmicic Kruszyna 
 LKS Kamienica Polska  5:1 Sokół Olsztyn 
 KS Złoty Potok  1:4  Unia Rędziny
 Czarni Starcza  3:0 Pilica Koniecpol  

 

Terminarz rozgrywek A klasa Grupa II, sezon 2018/2019. Runda wiosenna
22. Kolejka - 11/12.maja
Drużyna Wynik Drużyna
 Czarni Starcza 1:2 Sparta Szczekociny 
 Pilica Koniecpol   2:1 KS Złoty Potok 
 Unia Rędziny  3:1  LKS Kamienica Polska
 Sokół Olsztyn  2:1 Jura Niegowa 
 Kmicic Kruszyna  2:4  Orkan Rzerzęczyce
 LZS Mrzygłód  7:1  Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
 Start Soborzyce  3:1  Metal Rzeki Wielkie

 

Terminarz rozgrywek A klasa Grupa II, sezon 2018/2019. Runda wiosenna
23. Kolejka - 18/19.maja
Drużyna Wynik Drużyna
 Czarni Starcza  6:0  KS Złoty Potok
 Start Soborzyce 2:2  Sparta Szczekociny
 Metal Rzeki Wielkie  5:2 LZS Mrzygłód 
 Dąbrowianka Dąbrowa Zielona  1:5 Kmicic Kruszyna 
 Orkan Rzerzęczyce  3:1 Sokół Olsztyn 
 Jura Niegowa  0:1 Unia Rędziny 
 LKS Kamienica Polska  5:2  Pilica Koniecpol

 

Terminarz rozgrywek A klasa Grupa II, sezon 2018/2019. Runda wiosenna
24. Kolejka - 25/26.maja
Drużyna Wynik Drużyna
 KS Złoty Potok  1:2 Sparta Szczekociny 
 Czarni Starcza  3:2 LKS Kamienica Polska 
 Pilica Koniecpol  0:4 Jura Niegowa 
 Unia Rędziny  3:1 Orkan Rzerzęczyce 
 Sokół Olsztyn 4:0  Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
 Kmicic Kruszyna  1:4  Metal Rzeki Wielkie
 LZS Mrzygłód 1:0  Start Soborzyce

 

Terminarz rozgrywek A klasa Grupa II, sezon 2018/2019. Runda wiosenna
25. Kolejka - 01/02.czerwca
Drużyna Wynik Drużyna
 Czarni Starcza 3:0 Jura Niegowa 
 LZS Mrzygłód  1:3 Sparta Szczekociny  
 Start Soborzyce  3:3  Kmicic Kruszyna
 Metal Rzeki Wielkie  3:4 Sokół Olsztyn 
 Dąbrowianka Dąbrowa Zielona  0:5 Unia Rędziny 
 Orkan Rzerzęczyce  2:2  Pilica Koniecpol
 LKS Kamienica Polska  1:3  KS Złoty Potok

 

Terminarz rozgrywek A klasa Grupa II, sezon 2018/2019. Runda wiosenna
26. Kolejka - 08/09.czerwca
Drużyna Wynik Drużyna
 Sparta Szczekociny   4:0  LKS Kamienica Polska
 KS Złoty Potok  1:0 Jura Niegowa 
 Czarni Starcza 4:0 (4:0)  Orkan Rzerzęczyce
 Pilica Koniecpol 2:0 Dąbrowianka Dąbrowa Zielona 
 Unia Rędziny  2:1 Metal Rzeki Wielkie 
 Sokół Olsztyn 5:1 Start Soborzyce 
 Kmicic Kruszyna  0:4 (5:4) LZS Mrzygłód 

Log in or create an account