Klasa A grupa I 2018/19

A KLASA GRUPA I, SEZON 2017/2018
Lp. Drużyna Mecze Pkt Zw R P Bramki
1.  Ajaks Częstochowa  12 31  10  1  1  34:12
2.  Lot Konopiska 13 30  10  0  3  42:20
3.  Płomień Czarny Las 13 28  9  1  3  26:14
4.  Naprzód Ostrowy 13 22  6  4  3  20:17
5.  Błękitni Libidza 12 21  7  0  5  29:21
6.  Victoria Częstochowa 12 20  6  2  4  22:20
7.  Grom Cykarzew 12 19  6  1  5  20:18
8.  Alkas Aleksandria 13  16  5  1  7  20:28
9.  Sokół Wręczyca Wlk. 13  15  4  3  6  26:30
10.  Grom Miedźno 13  15  4  3  6  28:26
11.  Płomień Kuźnica Marianowa 12  14  4  2  6  19:34
12.  Oksza Łobodno 13  13  4  1  8  27:27
13.  Liswarta Popów 12  6  2  0  10  9:34
14.  Orlik Blachownia 13  4  1  1  11  8:29

 

Terminarz rozgrywek A klasa Grupa I, sezon 2018/2019

 

Terminarz rozgrywek A klasa Grupa I, sezon 2018/2019. Runda jesienna
1. Kolejka - 18/19. sierpnia
Drużyna Wynik Drużyna
Błękitni Libidza         1:2  Victoria Częstochowa
Ajaks Częstochowa 7:1 Płomień Kuźnica Marianowa
Grom Cykarzew 0:3 Lot Konopiska
Płomień Czarny Las  2:0 Oksza Łobodno
Sokół Wręczyca Wlk.  3:2 Alkas Aleksandria
Orlik Blachownia  2:1 Grom Miedźno
Naprzód Ostrowy 1:0 Liswarta Popów

 

Terminarz rozgrywek A klasa Grupa I, sezon 2018/2019. Runda jesienna
2. Kolejka - 25/26. sierpnia
Drużyna Wynik Drużyna
Victoria Częstochowa  17.11. Liswarta Popów
Grom Miedźno  2:2 Naprzód Ostrowy
Alkas Aleksandria  1:0 Orlik Blachownia
Oksza Łobodno  5:2 Sokół Wręczyca Wielka
Lot Konopiska  1:2 Płomień Czarny Las
Płomień Kuźnica Marianowa  18.11. Grom Cykarzew
Błękitni Libidza  17.11. Ajaks Częstochowa

 

Terminarz rozgrywek A klasa Grupa I, sezon 2018/2019. Runda jesienna
3. Kolejka - 01/02. września
Drużyna Wynik Drużyna
Ajaks Częstochowa  3:1 Victoria Częstochowa
Grom Cykarzew 2:1 Błękitni Libidza
Płomień Czarny Las  3:1 Płomień Kuźnica Marianowa
Sokół Wręczyca Wielka  4:5 Lot Konopiska
Orlik Blachownia 0:6 Oksza Łobodno
Naprzód Ostrowy  1:1 Alkas Aleksandria
Liswarta Popów  1:2 Grom Miedźno

 

Terminarz rozgrywek A klasa Grupa I, sezon 2018/2019. Runda jesienna
4. Kolejka - 08/09. września
Drużyna Wynik Drużyna
 Victoria Częstochowa      2:1 Grom Miedźno
 Alkas Aleksandria  3:2 Liswarta Popów
 Oksza Łobodno 0:2 Naprzód Ostrowy
 Lot Konopiska  2:1 Orlik Blachownia
 Płomień Kuźnica Marianowa  4:3 Sokół Wręczyca Wielka
 Błękitni Libidza  3:0  Płomień Czarny Las
 Ajaks Częstochowa  2:1 Grom Cykarzew

 

Terminarz rozgrywek A klasa Grupa I, sezon 2018/2019. Runda jesienna
5. Kolejka - 15/16. września
Drużyna Wynik Drużyna
 Grom Cykarzew 1:1 Victoria Częstochowa
 Płomień Czarny Las  3:1 Ajaks Częstochowa 
 Sokół Wręczyca Wielka  2:1 Błękitni Libidza
 Orlik Blachownia  1:1 Płomień Kuźnica Marianowa
 Naprzód Ostrowy  1:3 Lot Konopiska
 Liswarta Popów  0:2  Oksza Łobodno
 Grom Miedźno 1:2 Alkas Aleksandria

 

Terminarz rozgrywek A klasa Grupa I, sezon 2018/2019. Runda jesienna
6. Kolejka - 22/23. września
Drużyna Wynik Drużyna
 Victoria Częstochowa 4:2  Alkas Aleksandria
 Oksza Łobodno  2:2 Grom Miedźno 
 Lot Konopiska 6:0 Liswarta Popów 
 Płomień Kuźnica Marianowa 0:0 Naprzód Ostrowy 
 Błękitni Libidza 3:1  Orlik Blachownia
 Ajaks Częstochowa 0:0 Sokół Wręczyca Wielka 
 Grom Cykarzew  0:3 Płomień Czarny Las 

 

Terminarz rozgrywek A klasa Grupa I, sezon 2018/2019. Runda jesienna
7. Kolejka - 29/30. września
Drużyna Wynik Drużyna
 Płomień Czarny Las  2:1 Victoria Częstochowa 
 Sokół Wręczyca Wielka  0:1 Grom Cykarzew 
 Orlik Blachownia 0:3 Ajaks Częstochowa 
 Naprzód Ostrowy 4:1 Błękitni Libidza 
 Liswarta Popów 0:3  Płomień Kuźnica Marianowa
 Grom Miedźno  7:0 Lot Konopiska 
 Alkas Aleksandria  2:1 Oksza Łobodno 

 

Terminarz rozgrywek A klasa Grupa I, sezon 2018/2019. Runda jesienna
8. Kolejka - 06/07. października
Drużyna Wynik Drużyna
 Victoria Częstochowa  3:2  Oksza Łobodno
 Lot Konopiska 2:1 Alkas Aleksandria 
 Płomień Kuźnica Marianowa 2:3 Grom Miedźno 
 Błękitni Libidza  4:0 Liswarta Popów 
 Ajaks Częstochowa  3:0 Naprzód Ostrowy 
 Grom Cykarzew 2:1 Orlik Blachownia 
 Płomień Czarny Las 1:3 Sokół Wręczyca Wielka 

 

Terminarz rozgrywek A klasa Grupa I, sezon 2018/2019. Runda jesienna
9. Kolejka - 13/14. października
Drużyna Wynik Drużyna
 Sokół Wręczyca Wielka  2:2 Victoria Częstochowa 
 Orlik Blachownia 0:1 Płomień Czarny Las 
 Naprzód Ostrowy  2:1 Grom Cykarzew 
 Liswarta Popów  2:5 Ajaks Częstochowa 
 Grom Miedźno 2:3 Błękitni Libidza 
 Alkas Aleksandria 1:2 Płomień Kuźnica Marianowa 
 Oksza Łobodno  1:3  Lot Konopiska

 

Terminarz rozgrywek A klasa Grupa I, sezon 2018/2019. Runda jesienna
10. Kolejka - 20/21. października
Drużyna Wynik Drużyna
 Victoria Częstochowa  0:2 Lot Konopiska 
 Płomień Kuźnica Marianowa  2:3 Oksza Łobodno 
 Błękitni Libidza 3:1  Alkas Aleksandria
 Ajaks Częstochowa  3:1 Grom Miedźno 
 Grom Cykarzew 4:1 Liswarta Popów 
 Płomień Czarny Las  0:0  Naprzód Ostrowy
 Sokół Wręczyca Wielka  2:0 Orlik Blachownia 

 

Terminarz rozgrywek A klasa Grupa I, sezon 2018/2019. Runda jesienna
11. Kolejka - 27/28. października
Drużyna Wynik Drużyna
 Orlik Blachownia  1:3  Victoria Częstochowa
 Naprzód Ostrowy  5:2 Sokół Wręczyca Wielka 
 Liswarta Popów  0:4 Płomień Czarny Las 
 Grom Miedźno  1:0 Grom Cykarzew 
 Alkas Aleksandria  1:3 Ajaks Częstochowa 
 Oksza Łobodno  2:4 Błękitni Libidza 
 Lot Konopiska  9:0 Płomień Kuźnica Marianowa 

 

Terminarz rozgrywek A klasa Grupa I, sezon 2018/2019. Runda jesienna
12. Kolejka - 03/04. listopada
Drużyna Wynik Drużyna
 Victoria Częstochowa  0:3 Płomień Kuźnica Marianowa 
 Błękitni Libidza  1:5 Lot Konopiska 
 Ajaks Częstochowa  2:1 Oksza Łobodno 
 Grom Cykarzew   5:1 Alkas Aleksandria 
 Płomień Czarny Las  4:2 Grom Miedźno 
 Sokół Wręczyca Wielka 0:1  Liswarta Popów
 Orlik Blachownia  1:2  Naprzód Ostrowy

 

Terminarz rozgrywek A klasa Grupa I, sezon 2018/2019. Runda jesienna
13. Kolejka - 10/11. listopada
Drużyna Wynik Drużyna
 Naprzód Ostrowy  0:3 Victoria Częstochowa 
 Liswarta Popów  2:0 Orlik Blachownia 
 Grom Miedźno  3:3 Sokół Wręczyca Wielka 
 Alkas Aleksandria  2:1 Płomień Czarny Las 
 Oksza Łobodno  2:3  Grom Cykarzew
 Lot Konopiska  1:2 Ajaks Częstochowa 
 Płomień Kuźnica Marianowa 0:4  Błękitni Libidza

 

Terminarz rozgrywek A klasa Grupa I, sezon 2018/2019. Runda wiosenna
14. Kolejka - 24.marca
Drużyna Wynik Drużyna
     
     
     
     
     
     
     

 

Terminarz rozgrywek A klasa Grupa I, sezon 2018/2019. Runda wiosenna
15. Kolejka - 31.marca
Drużyna Wynik Drużyna
     
     
     
     
     
     
     

 

Terminarz rozgrywek A klasa Grupa I, sezon 2018/2019. Runda wiosenna
16. Kolejka - 07.kwietnia
Drużyna Wynik Drużyna
     
     
     
     
     
     
     

 

Terminarz rozgrywek A klasa Grupa I, sezon 2018/2019. Runda wiosenna
17. Kolejka - 14.kwietnia
Drużyna Wynik Drużyna
     
     
     
     
     
     
     

 

Terminarz rozgrywek A klasa Grupa I, sezon 2018/2019. Runda wiosenna
18. Kolejka - 21.kwietnia
Drużyna Wynik Drużyna
     
     
     
     
     
     
     

 

Terminarz rozgrywek A klasa Grupa I, sezon 2018/2019. Runda wiosenna
19. Kolejka - 28.kwietnia
Drużyna Wynik Drużyna
     
     
     
     
     
     
     

 

Terminarz rozgrywek A klasa Grupa I, sezon 2018/2019. Runda wiosenna
20. Kolejka - 05.maja
Drużyna Wynik Drużyna
     
     
     
     
     
     
     

 

Terminarz rozgrywek A klasa Grupa I, sezon 2018/2019. Runda wiosenna
21. Kolejka - 12.maja
Drużyna Wynik Drużyna
     
     
     
     
     
     
     

 

Terminarz rozgrywek A klasa Grupa I, sezon 2018/2019. Runda wiosenna
22. Kolejka - 19.maja
Drużyna Wynik Drużyna
     
     
     
     
     
     
     

 

Terminarz rozgrywek A klasa Grupa I, sezon 2018/2019. Runda wiosenna
23. Kolejka - 26.maja
Drużyna Wynik Drużyna
     
     
     
     
     
     
     

 

Terminarz rozgrywek A klasa Grupa I, sezon 2018/2019. Runda wiosenna
24. Kolejka - 02.czerwca
Drużyna Wynik Drużyna
     
     
     
     
     
     
     

 

Terminarz rozgrywek A klasa Grupa I, sezon 2018/2019. Runda wiosenna
25. Kolejka - 09.czerwca
Drużyna Wynik Drużyna
     
     
     
     
     
     
     

 

Terminarz rozgrywek A klasa Grupa I, sezon 2018/2019. Runda wiosenna
26. Kolejka - 16.czerwca
Drużyna Wynik Drużyna
     
     
     
     
     
     
     

 

Log in or create an account