Klasa A grupa I 2018/19

A KLASA GRUPA I, SEZON 2017/2018
Lp. Drużyna Mecze Pkt Zw R P Bramki
1.  Grom Cykarzew  26 54  17  3  6  67:35
2.  Ajaks Częstochowa 26 53  16  5  5  55:34
3.  Lot Konopiska 26 53  17  2  7  74:40
4.  Płomień Czarny Las 26 49  15  4  7  53:36
5.  Victoria Częstochowa 26 46  14  4  8  57:34
6.  Oksza Łobodno 26 40  12  4  10  59:45
7.  Sokół Wręczyca Wlk. 26 35  10  5  11  50:51
8.  Liswarta Popów 26 34  11  1  14  44:57
9.  Grom Miedźno 26 34  10  4  12  52:48
10.  Błękitni Libidza 26 33  10  3  13  46:59
11.  Naprzód Ostrowy 26 31  9  4  13  38:56
12.  Alkas Aleksandria 26 29 9  2  15  38:59
13.  Płomień Częstochowa 26 16 4  4  18  33:84
14.  Orlik Blachownia 26 15  4  3  19 24:58

9

9Terminarz rozgrywek A klasa Grupa I, sezon 2018/2019

9

9Terminarz rozgrywek A klasa Grupa I, sezon92018/2019. Runda jesienna
1. 9olejka - 18/19. sierpnia
Drużyna Wynik Drużyna
Błękitni Libidza         1:2  Victoria Częstochowa
Ajaks Częstochowa 7:1 Płomień Kuźnica Marianowa
Grom Cykarzew 0:3 Lot Konopiska
Płomień Czarny Las  2:0 Oksza Łobodno
Sokół Wręczyca Wlk.  3:2 Alkas Aleksandria
Orlik Blachownia  2:1 Grom Miedźno
Naprzód Ostrowy 1:0 Liswarta Popów

 

Terminarz rozgrywek A klasa Grupa I, sezon 2018/2019. Runda jesienna
2. Kolejka - 25/26. sierpnia
Drużyna Wynik Drużyna
Victoria Częstochowa 7:0 Liswarta Popów
Grom Miedźno  2:2 Naprzód Ostrowy
Alkas Aleksandria  1:0 Orlik Blachownia
Oksza Łobodno  5:2 Sokół Wręczyca Wielka
Lot Konopiska  1:2 Płomień Czarny Las
Płomień Kuźnica Marianowa  1:4 Grom Cykarzew
Błękitni Libidza 0:3 Ajaks Częstochowa

 

Terminarz rozgrywek A klasa Grupa I, sezon 2018/2019. Runda jesienna
3. Kolejka - 01/02. września
Drużyna Wynik Drużyna
Ajaks Częstochowa  3:1 Victoria Częstochowa
Grom Cykarzew 2:1 Błękitni Libidza
Płomień Czarny Las  3:1 Płomień Kuźnica Marianowa
Sokół Wręczyca Wielka  4:5 Lot Konopiska
Orlik Blachownia 0:6 Oksza Łobodno
Naprzód Ostrowy  1:1 Alkas Aleksandria
Liswarta Popów  1:2 Grom Miedźno

 

Terminarz rozgrywek A klasa Grupa I, sezon 2018/2019. Runda jesienna
4. Kolejka - 08/09. września
Drużyna Wynik Drużyna
 Victoria Częstochowa      2:1 Grom Miedźno
 Alkas Aleksandria  3:2 Liswarta Popów
 Oksza Łobodno 0:2 Naprzód Ostrowy
 Lot Konopiska  2:1 Orlik Blachownia
 Płomień Kuźnica Marianowa  4:3 Sokół Wręczyca Wielka
 Błękitni Libidza  3:0  Płomień Czarny Las
 Ajaks Częstochowa  2:1 Grom Cykarzew

 

Terminarz rozgrywek A klasa Grupa I, sezon 2018/2019. Runda jesienna
5. Kolejka - 15/16. września
Drużyna Wynik Drużyna
 Grom Cykarzew 1:1 Victoria Częstochowa
 Płomień Czarny Las  3:1 Ajaks Częstochowa 
 Sokół Wręczyca Wielka  2:1 Błękitni Libidza
 Orlik Blachownia  1:1 Płomień Kuźnica Marianowa
 Naprzód Ostrowy  1:3 Lot Konopiska
 Liswarta Popów  0:2  Oksza Łobodno
 Grom Miedźno 1:2 Alkas Aleksandria

 

Terminarz rozgrywek A klasa Grupa I, sezon 2018/2019. Runda jesienna
6. Kolejka - 22/23. września
Drużyna Wynik Drużyna
 Victoria Częstochowa 4:2  Alkas Aleksandria
 Oksza Łobodno  2:2 Grom Miedźno 
 Lot Konopiska 6:0 Liswarta Popów 
 Płomień Kuźnica Marianowa 0:0 Naprzód Ostrowy 
 Błękitni Libidza 3:1  Orlik Blachownia
 Ajaks Częstochowa 0:0 Sokół Wręczyca Wielka 
 Grom Cykarzew  0:3 Płomień Czarny Las 

 

Terminarz rozgrywek A klasa Grupa I, sezon 2018/2019. Runda jesienna
7. Kolejka - 29/30. września
Drużyna Wynik Drużyna
 Płomień Czarny Las  2:1 Victoria Częstochowa 
 Sokół Wręczyca Wielka  0:1 Grom Cykarzew 
 Orlik Blachownia 0:3 Ajaks Częstochowa 
 Naprzód Ostrowy 4:1 Błękitni Libidza 
 Liswarta Popów 0:3  Płomień Kuźnica Marianowa
 Grom Miedźno  7:0 Lot Konopiska 
 Alkas Aleksandria  2:1 Oksza Łobodno 

 

Terminarz rozgrywek A klasa Grupa I, sezon 2018/2019. Runda jesienna
8. Kolejka - 06/07. października
Drużyna Wynik Drużyna
 Victoria Częstochowa  3:2  Oksza Łobodno
 Lot Konopiska 2:1 Alkas Aleksandria 
 Płomień Kuźnica Marianowa 2:3 Grom Miedźno 
 Błękitni Libidza  4:0 Liswarta Popów 
 Ajaks Częstochowa  3:0 Naprzód Ostrowy 
 Grom Cykarzew 2:1 Orlik Blachownia 
 Płomień Czarny Las 1:3 Sokół Wręczyca Wielka 

 

Terminarz rozgrywek A klasa Grupa I, sezon 2018/2019. Runda jesienna
9. Kolejka - 13/14. października
Drużyna Wynik Drużyna
 Sokół Wręczyca Wielka  2:2 Victoria Częstochowa 
 Orlik Blachownia 0:1 Płomień Czarny Las 
 Naprzód Ostrowy  2:1 Grom Cykarzew 
 Liswarta Popów  2:5 Ajaks Częstochowa 
 Grom Miedźno 2:3 Błękitni Libidza 
 Alkas Aleksandria 1:2 Płomień Kuźnica Marianowa 
 Oksza Łobodno  1:3  Lot Konopiska

 

Terminarz rozgrywek A klasa Grupa I, sezon 2018/2019. Runda jesienna
10. Kolejka - 20/21. października
Drużyna Wynik Drużyna
 Victoria Częstochowa  0:2 Lot Konopiska 
 Płomień Kuźnica Marianowa  2:3 Oksza Łobodno 
 Błękitni Libidza 3:1  Alkas Aleksandria
 Ajaks Częstochowa  3:1 Grom Miedźno 
 Grom Cykarzew 4:1 Liswarta Popów 
 Płomień Czarny Las  0:0  Naprzód Ostrowy
 Sokół Wręczyca Wielka  2:0 Orlik Blachownia 

 

Terminarz rozgrywek A klasa Grupa I, sezon 2018/2019. Runda jesienna
11. Kolejka - 27/28. października
Drużyna Wynik Drużyna
 Orlik Blachownia  1:3  Victoria Częstochowa
 Naprzód Ostrowy  5:2 Sokół Wręczyca Wielka 
 Liswarta Popów  0:4 Płomień Czarny Las 
 Grom Miedźno  1:0 Grom Cykarzew 
 Alkas Aleksandria  1:3 Ajaks Częstochowa 
 Oksza Łobodno  2:4 Błękitni Libidza 
 Lot Konopiska  9:0 Płomień Kuźnica Marianowa 

 

Terminarz rozgrywek A klasa Grupa I, sezon 2018/2019. Runda jesienna
12. Kolejka - 03/04. listopada
Drużyna Wynik Drużyna
 Victoria Częstochowa  0:3 Płomień Kuźnica Marianowa 
 Błękitni Libidza  1:5 Lot Konopiska 
 Ajaks Częstochowa  2:1 Oksza Łobodno 
 Grom Cykarzew   5:1 Alkas Aleksandria 
 Płomień Czarny Las  4:2 Grom Miedźno 
 Sokół Wręczyca Wielka 0:1  Liswarta Popów
 Orlik Blachownia  1:2  Naprzód Ostrowy

 

Terminarz rozgrywek A klasa Grupa I, sezon 2018/2019. Runda jesienna
13. Kolejka - 10/11. listopada
Drużyna Wynik Drużyna
 Naprzód Ostrowy  0:3 Victoria Częstochowa 
 Liswarta Popów  2:0 Orlik Blachownia 
 Grom Miedźno  3:3 Sokół Wręczyca Wielka 
 Alkas Aleksandria  2:1 Płomień Czarny Las 
 Oksza Łobodno  2:3  Grom Cykarzew
 Lot Konopiska  1:2 Ajaks Częstochowa 
 Płomień Kuźnica Marianowa 0:4  Błękitni Libidza

 

Terminarz rozgrywek A klasa Grupa I, sezon 2018/2019. Runda wiosenna
14. Kolejka - 16/17.marca
Drużyna Wynik Drużyna
 Victoria Częstochowa   1:2 Błękitni Libidza 
 Płomień Kuźnica Marianowa 1:1 Ajaks Częstochowa  
 Lot Konopiska  1:0 Grom Cykarzew 
 Oksza Łobodno 2:1 Płomień Czarny Las 
 Alkas Aleksandria  0:2 Sokół Wręczyca Wielka 
 Grom Miedźno  2:1 Orlik Blachownia 
 Liswarta Popów  4:1 Naprzód Ostrowy 

 

Terminarz rozgrywek A klasa Grupa I, sezon 2018/2019. Runda wiosenna
15. Kolejka - 23/24. marca
Drużyna Wynik Drużyna
 Liswarta Popów 4:1  Victoria Częstochowa
 Naprzód Ostrowy  0:3 Grom Miedźno 
 Orlik Blachownia  0:2 Alkas Aleksandria 
 Sokół Wręczyca Wielka  3:3 Oksza Łobodno 
 Płomień Czarny Las  2:1 Lot Konopiska 
 Grom Cykarzew  9:2 Płomień Kuźnica Marianowa 
 Ajaks Częstochowa  1:1 Błękitni Libidza 

 

Terminarz rozgrywek A klasa Grupa I, sezon 2018/2019. Runda wiosenna
16. Kolejka - 30/31. marca
Drużyna Wynik Drużyna
 Victoria Częstochowa  2:1 Ajaks Częstochowa 
 Błękitni Libidza  2:3 Grom Cykarzew 
 Płomień Kuźnica Marianowa  1:4 Płomień Czarny Las 
 Lot Konopiska  2:1 Sokół Wręczyca Wielka 
 Oksza Łobodno  1:2 Orlik Blachownia 
 Alkas Aleksandria  4:1 Naprzód Ostrowy 
 Grom Miedźno  1:4 Liswarta Popów 

 

Terminarz rozgrywek A klasa Grupa I, sezon 2018/2019. Runda wiosenna
17. Kolejka - 06/07. kwietnia
Drużyna Wynik Drużyna
 Grom Miedźno 0:1 Victoria Częstochowa 
 Liswarta Popów 3:0 Alkas Aleksandria 
 Naprzód Ostrowy  1:3 Oksza Łobodno 
 Orlik Blachownia 1:0 Lot Konopiska 
 Sokół Wręczyca Wielka  3:2  Płomień Kuźnica Marianowa
 Płomień Czarny Las 4:0 Błękitni Libidza 
 Grom Cykarzew 6:0  Ajaks Częstochowa

 

Terminarz rozgrywek A klasa Grupa I, sezon 2018/2019. Runda wiosenna
18. Kolejka - 13/14.kwietnia
Drużyna Wynik Drużyna
 Victoria Częstochowa  1:1 Grom Cykarzew 
 Ajaks Częstochowa  1:2 Płomień Czarny Las 
 Błękitni Libidza 0:3 Sokół Wręczyca Wielka 
 Płomień Kuźnica Marianowa  0:3  Orlik Blachownia
 Lot Konopiska  7:4 Naprzód Ostrowy 
 Oksza Łobodno 4:1 Liswarta Popów 
 Alkas Aleksandria 2:0 Grom Miedźno 

 

Terminarz rozgrywek A klasa Grupa I, sezon 2018/2019. Runda wiosenna
19. Kolejka - 20.kwietnia
Drużyna Wynik Drużyna
 Alkas Aleksandria  0:3 Victoria Częstochowa 
 Grom Miedźno  1:3 Oksza Łobodno 
 Liswarta Popów  1:2 Lot Konopiska 
 Naprzód Ostrowy  4:2 Płomień Kuźnica Marianowa 
 Orlik Blachownia 2:2 Błękitni Libidza 
 Sokół Wręczyca Wielka 2:2 Ajaks Częstochowa 
 Płomień Czarny Las 1:1 Grom Cykarzew 

 

Terminarz rozgrywek A klasa Grupa I, sezon 2018/2019. Runda wiosenna
20. Kolejka - 27/28.kwietnia
Drużyna Wynik Drużyna
 Victoria Częstochowa  1:1 Płomień Czarny Las 
 Grom Cykarzew  1:0 Sokół Wręczyca Wielka 
 Ajaks Częstochowa  3:2 Orlik Blachownia 
 Błękitni Libidza 2:1 Naprzód Ostrowy 
 Płomień Kuźnica Marianowa  2:4 Liswarta Popów 
 Lot Konopiska  1:1 Grom Miedźno 
 Oksza Łobodno 4:1 Alkas Aleksandria 

 

Terminarz rozgrywek A klasa Grupa I, sezon 2018/2019. Runda wiosenna
21. Kolejka - 04/05.maja
Drużyna Wynik Drużyna
 Oksza Łobodno  2:0 Victoria Częstochowa 
 Alkas Aleksandria  1:5 Lot Konopiska 
 Grom Miedźno 3:0 Płomień Kuźnica Marianowa 
 Liswarta Popów  3:0 Błękitni Libidza 
 Naprzód Ostrowy 1:2 Ajaks Częstochowa 
 Orlik Blachownia 0:1 Grom Cykarzew 
 Sokół Wręczyca Wielka 3:1 Płomień Czarny Las 

 

Terminarz rozgrywek A klasa Grupa I, sezon 2018/2019. Runda wiosenna
22. Kolejka - 11/12.maja
Drużyna Wynik Drużyna
 Victoria Częstochowa  5:1  Sokół Wręczyca Wielka
 Płomień Czarny Las  2:2 Orlik Blachownia 
 Grom Cykarzew 4:2  Naprzód Ostrowy
 Ajaks Częstochowa  0:0 Liswarta Popów 
 Błękitni Libidza  1:5 Grom Miedźno 
 Płomień Kuźnica Marianowa  3:3 Alkas Aleksandria 
 Lot Konopiska  2:2 Oksza Łobodno 

 

Terminarz rozgrywek A klasa Grupa I, sezon 2018/2019. Runda wiosenna
23. Kolejka - 18/19.maja
Drużyna Wynik Drużyna
 Lot Konopiska 0:3 (3:2) Victoria Częstochowa 
 Oksza Łobodno  3:0 Płomień Kuźnica Marianowa 
 Alkas Aleksandria 3:1 Błękitni Libidza 
 Grom Miedźno  2:3 Ajaks Częstochowa 
 Liswarta Popów  1:3 Grom Cykarzew 
 Naprzód Ostrowy  3:4  Płomień Czarny Las
 Orlik Blachownia  1:2 Sokół Wręczyca Wielka 

 

Terminarz rozgrywek A klasa Grupa I, sezon 2018/2019. Runda wiosenna
24. Kolejka - 25/26.maja
Drużyna Wynik Drużyna
 Victoria Częstochowa  6:0  Orlik Blachownia
 Sokół Wręczyca Wielka  4:2 Naprzód Ostrowy 
 Płomień Czarny Las  2:3 Liswarta Popów 
 Grom Cykarzew  6:1 Grom Miedźno 
 Ajaks Częstochowa  2:1 Alkas Aleksandria 
 Błękitni Libidza  3:3 Oksza Łobodno 
 Płomień Kuźnica Marianowa  0:3  Lot Konopiska

 

Terminarz rozgrywek A klasa Grupa I, sezon 2018/2019. Runda wiosenna
25. Kolejka - 01/02.czerwca
Drużyna Wynik Drużyna
 Płomień Kuźnica Marianowa  0:3 Victoria Częstochowa 
 Lot Konopiska  6:1 Błękitni Libidza 
 Oksza Łobodno  1:0 Ajaks Częstochowa 
 Alkas Aleksandria  3:4 Grom Cykarzew 
 Grom Miedźno  4:0 Płomień Czarny Las 
 Liswarta Popów   3:0 Sokół Wręczyca Wielka 
 Naprzód Ostrowy  4:2 Orlik Blachownia 

 

Terminarz rozgrywek A klasa Grupa I, sezon 2018/2019. Runda wiosenna
26. Kolejka - 08/09.czerwca
Drużyna Wynik Drużyna
 Victoria Częstochowa 1:2 Naprzód Ostrowy 
 Orlik Blachownia  0:4  Liswarta Popów
 Sokół Wręczyca Wielka 0:1 Grom Miedźno 
 Płomień Czarny Las  3:0  Alkas Aleksandria
 Grom Cykarzew 3:1 Oksza Łobodno 
 Ajaks Częstochowa  2:1  Lot Konopiska
 Błękitni Libidza  3:0 Płomień Kuźnica Marianowa 

 

Log in or create an account