II liga 2018/19

II LIGA, SEZON 2018/2019.
Lp. Drużyna Mecze Pkt Zw R P Bramki
1.  Radomiak Radom 30 55 16 7 7 59:21
2.  Widzew Łódź 30 51 12 15 3 42:23
3.  GKS Bełchatów 30 51 14 11 5 35:17
4.  Olimpia Grudziądz 30 50 15 5 10 58:40
5.  Elana Toruń 30 50 13 11 6 43:30
6.  Pogoń Siedlce 30 44 12 8 10 50:39
7.  Stal Stalowa Wola 30 44 13 5 12 41:41
8.  Górnik Łęczna 30 43 11 10 9 42:47
9.  Resovia Rzeszów 30 43 12 7 11 37:39
10.  Znicz Pruszków 30 40 11 7 12 42:52
11.  Skra Częstochowa 30 39 11 6 13 28:41
12.  Błękitni Stargard 30 33 9 6 15 36:50
13.  Siarka Tarnobrzeg 30 33 9 6 15 29:49
14.  Olimpia Elbląg 30 33 8 9 13 23:34
15.  Gryf Wejherowo 30 33 9 6 15 40:55
16.  Ruch Chorzów 30 31 7 10 13 35:37
17.  Rozwój Katowice 30 30 7 9 14 32:44
18.  ROW 1964 Rybnik 30 29 5 14 11 23:36

1

Terminarz rozgrywek II ligi, sezon 2018/2019

 

Terminarz rozgrywek II ligi,  sezon 2018/2019. Runda jesienna.
1. Kolejka - 21/22. lipca
Drużyna Wynik Drużyna
Gryf Wejherowo 2:2 Górnik Łęczna
ROW 1964 Rybnik 0:1 Stal Stalowa Wola
Resovia Rzeszów 1:3 Znicz Pruszków
Elana Toruń 2:2 Rozwój Katowice
Widzew Łódź 1:0 Olimpia Elbląg
Błękitni Stargard 1:2 Olimpia Grudziądz
Pogoń Siedlce 0:0 GKS Bełchatów
Siarka Tarnobrzeg 1:0 Ruch Chorzów
Radomiak Radom 1:0 Skra Częstochowa

 

Terminarz rozgrywek II ligi,  sezon 2018/2019. Runda jesienna.
2. Kolejka - 28/29. lipca
Drużyna Wynik Drużyna
 Górnik Łęczna  2:1 Skra Częstochowa
 Ruch Chorzów  0:2 Radomiak Radom
 GKS Bełchatów  2:0 Siarka Tarnobrzeg
 Olimpia Grudziądz  2:0 Pogoń Siedlce
 Olimpia Elbląg  0:1 Błękitni Stargard
 Rozwój Katowice  0:4 Widzew Łódź
 Znicz Pruszków  0:2 Elana Toruń
 Stal Stalowa Wola  2:1 Resovia Rzeszów
 Gryf Wejherowo  1:0 ROW 1964 Rybnik

 

Terminarz rozgrywek II ligi,  sezon 2018/2019. Runda jesienna.
3. Kolejka - 04/05. sierpnia
Drużyna Wynik Drużyna
 ROW 1964 Rybnik  1:2 Górnik Łęczna
 Resovia Rzeszów  1:1 Gryf Wejherowo
 Elana Toruń  2:1 Stal Stalowa Wola
 Widzew Łódź 1:1 Znicz Pruszków
 Błękitni Stargard  1:1 Rozwój Katowice
 Pogoń Siedlce 0:1 Olimpia Elbląg
 Siarka Tarnobrzeg  1:0 Olimpia Grudziądz
 Radomiak Radom 1:1 GKS Bełchatów
 Ruch Chorzów  4:0 Skra Częstochowa

 

Terminarz rozgrywek II ligi,  sezon 2018/2019. Runda jesienna.
4. Kolejka - 11/12. sierpnia
Drużyna Wynik Drużyna
 Górnik Łęczna  5:1 Ruch Chorzów
 GKS Bełchatów  3:0 Skra Częstochowa
 Olimpia Grudziądz 1:0 Radomiak Radom
 Olimpia Elbląg  0:2 Siarka Tarnobrzeg
 Rozwój Katowice 2:2 Pogoń Siedlce
 Znicz Pruszków  1:2 Błękitni Stargard
 Stal Stalowa Wola 3:0 Widzew Łódź
 Gryf Wejherowo  3:1 Elana Toruń
 ROW 1964 Rybnik  2:1 Resovia Rzeszów

 

Terminarz rozgrywek II ligi,  sezon 2018/2019. Runda jesienna.
5. Kolejka - 18/19. sierpnia
Drużyna Wynik Drużyna
 Resovia Rzeszów 2:2 Górnik Łęczna
 Elana Toruń  3:0 ROW 1964 Rybnik
 Widzew Łódź  3:1 Gryf Wejherwo
 Błękitni Stargard  1:0 Stal Salowa Wola
 Pogoń Siedlce  0:3 Znicz Pruszków
 Siarka Tarnobrzeg 1:0 Rozwój Katowice
 Radomiak Radom  5:0 Olimpia Elbląg
 Olimpia Grudziądz 4:0 Skra Częstochowa
 Ruch Chorzów  2:2 GKS Bełchatów

 

Terminarz rozgrywek II ligi,  sezon 2018/2019. Runda jesienna.
6. Kolejka - 22. sierpnia
Drużyna Wynik Drużyna
 Górnik Łęczna     1:1 GKS Bełchatów
 Olimpia Grudziądz  0:0 Ruch Chorzów 
 Olimpia Elbląg  1:0 Skra Częstochowa
 Rozwój Katowice  1:0  Radomiak Radom
 Znicz Pruszków  2:2  Siarka Tarnobrzeg
 Stal Stalowa Wola  0:2 Pogoń Siedlce
 Gryf Wejherowo  2:0 Błękitni Stargard
 ROW 1964 Rybnik  2:2  Widzew Łódź
 Resovia Rzeszów  0:0 Elana Toruń

 

Terminarz rozgrywek II ligi,  sezon 2018/2019. Runda jesienna.
7. Kolejka - 25/26. sierpnia
Drużyna Wynik Drużyna
 Elana Toruń  2:0 Górnik Łęczna
 Widzew Łódź  2:1 Resovia Rzeszów
 Błękitni Stargard 1:1 ROW 1964 Rybnik
 Pogoń Siedlce  7:2 Gryf Wejherowo
 Siarka Tarnobrzeg 3:0 Stal Stalowa Wola
 Radomiak Radom  4:0 Znicz Pruszków
 Skra Częstochowa 2:0  Rozwój Katowice
 Ruch Chorzów  1:0 Olimpia Elbląg
 GKS Bełchatów  2:1 Olimpia Grudziądz  

 

Terminarz rozgrywek II ligi,  sezon 2018/2019. Runda jesienna.
8. Kolejka - 01/02. września
Drużyna Wynik Drużyna
 Górnik Łęczna  1:3 Olimpia Grudziądz
 Olimpia Elbląg  0:1 GKS Bełchatów
 Rozwój Katowice  0:3  Ruch Chorzów
 Znicz Pruszków  2:1 Skra Częstochowa
 Stal Stalowa Wola  0:0 Radomiak Radom
 Gryf Wejherowo 1:1 Siarka Tarnobrzeg
 ROW 1964 Rybnik  1:1 Pogoń Siedlce
 Resovia Rzeszów  1:0 Błękitni Stargard
 Elana Toruń  0:0 Widzew Łódź

 

Terminarz rozgrywek II ligi,  sezon 2018/2019. Runda jesienna.
9. Kolejka - 08/09. września
Drużyna Wynik Drużyna
 Widzew Łódź  3:0 Górnik Łęczna
 Błękitni Stargard 1:2 Elana Toruń
 Pogoń Siedlce 1:3 Resovia Rzeszów
 Siarka Tarnobrzeg 0:2 ROW 1964 Rybnik
 Radomiak Radom  3:0 Gryf Wejherowo
 Skra Częstochowa  3:2 Stal Stalowa Wola
 Ruch Chorzów 1:1 Znicz Pruszków
 GKS Bełchatów  2:1 Rozwój Katowice
 Olimpia Grudziądz  3:0  Olimpia Elbląg

 

Terminarz rozgrywek II ligi,  sezon 2018/2019. Runda jesienna.
10. Kolejka - 15/16. września
Drużyna Wynik Drużyna
 Górnik Łęczna 2:1 Olimpia Elbląg
 Rozwój Katowice  1:2 Olimpia Grudziądz
 Znicz Pruszków 1:0 GKS Bełchatów
 Stal Stalowa Wola  2:2 Ruch Chorzów
 Gryf Wejherowo  0:1 Skra Częstochowa
 ROW 1964 Rybnik  2:2 Radomiak Radom
 Resovia Rzeszów  3:0 Siarka Tarnobrzeg
 Elana Toruń  3:0 Pogoń Siedlce
 Widzew Łódź 4:2 Błękitni Stargard

 

Terminarz rozgrywek II ligi,  sezon 2018/2019. Runda jesienna.
11. Kolejka -22/23. września
Drużyna Wynik Drużyna
 Błękitni Stargard 0:2 Górnik Łęczna
 Pogoń Siedlce  0:1 Widzew Łódź
 Siarka Tarnobrzeg  2:2 Elana Toruń
 Radomiak Radom  5:0 Resovia Rzeszów
 Skra Częstochowa 0:0 ROW 1964 Rybnik
 Ruch Chorzów 1:1 Gryf Wejherowo
 GKS Bełchatów  1:2 Stal Stalowa Wola
 Olimpia Grudziądz 1:1 Znicz Pruszków
 Olimpia Elbląg  1:2 Rozwój Katowice

 

Terminarz rozgrywek II ligi,  sezon 2018/2019. Runda jesienna.
12. Kolejka - 29/30. września
Drużyna Wynik Drużyna
 Górnik Łęczna  2:2 Rozwój Katowice
 Znicz Pruszków  1:1 Olimpia Elbląg
 Stal Stalowa Wola 4:2 Olimpia Grudziądz
 Gryf Wejherowo  0:1 GKS Bełchatów
 ROW 1964 Rybnik  1:0 Ruch Chorzów
 Elana Toruń  2:1 Radomiak Radom
 Widzew Łódź  4:0 Siarka Tarnobrzeg
 Błękitni Stargard  3:0 Pogoń Siedlce
 Resovia Rzeszów  2:2 Skra Częstochowa

 

Terminarz rozgrywek II ligi,  sezon 2018/2019. Runda jesienna.
13. Kolejka - 06/07. października
Drużyna Wynik Drużyna
 Pogoń Siedlce 4:0  Górnik Łęczna
 Siarka Tarnobrzeg 0:1 Błękitni Stargard
 Radomiak Radom  0:1 Widzew Łódź
 Skra Częstochowa 1:2 Elana Toruń
 Ruch Chorzów  5:1 Resovia  Rzeszów
 GKS Bełchatów  1:0  ROW 1964 Rybnik
 Olimpia Grudziądz  1:2  Gryf Wejherowo
 Olimpia Elbląg  3:2 Stal Stalowa Wola
 Rozwój Katowice 1:3 Znicz Pruszków

 

Terminarz rozgrywek II ligi,  sezon 2018/2019. Runda jesienna.
14. Kolejka - 13/14. października
Drużyna Wynik Drużyna
 Górnik Łęczna  2:2 Znicz Pruszków
 Stal Stalowa Wola  4:0 Rozwój Katowice
 Gryf Wejherowo  0:2 Olimpia Elbląg
 ROW 1964 Rybnik  1:1 Olimpia Grudziądz
 Resovia Rzeszów 0:0 GKS Bełchatów
 Elana Toruń 0:0 Ruch Chorzów
 Widzew Łódź  2:0 Skra Częstochowa
 Błękitni Stargard  0:6 Radomiak Radom
 Pogoń Siedlce 2:1 Siarka Tarnobrzeg

 

Terminarz rozgrywek II ligi,  sezon 2018/2019. Runda jesienna.
15. Kolejka - 20/21. października
Drużyna Wynik Drużyna
 Siarka Tarnobrzeg  0:3  Górnik Łęczna
 Radomiak Radom  3:2 Pogoń Siedlce
 Skra Częstochowa  1:0 Błękitni Stargard
 Ruch Chorzów  1:3 Widzew Łódź
 GKS Bełchatów  0:0 Elana Toruń
 Olimpia Grudziądz 3:4 Resovia Rzeszow
 Olimpia Elbląg  0:0 ROW 1964 Rybnik
 Rozwój Katowice 2:1  Gryf Wejherowo
 Znicz Pruszków  0:2 Stal Stalowa Wola

 

Terminarz rozgrywek II ligi,  sezon 2018/2019. Runda jesienna.
16. Kolejka - 27/28. października
Drużyna Wynik Drużyna
 Górnik Łęczna  2:0 Stal Stalowa Wola
 Gryf Wejherowo  5:2 Znicz Pruszków
 ROW 1964 Rybnik  0:2 Rozwój Katowice
 Resovia Rzeszów  2:0 Olimpia Elbląg
 Elana Toruń  2:2 Olimpia Grudziądz
 Widzew Łódź  0:0 GKS Bełchatów
 Błękitni Stargard  3:1 Ruch Chorzów
 Pogoń Siedlce  0:1 Skra Częstochowa
 Siarka Tarnobrzeg  0:2 Radomiak Radom

 

Terminarz rozgrywek II ligi,  sezon 2018/2019. Runda jesienna.
17. Kolejka - 03/04. listopada
Drużyna Wynik Drużyna
 Radomiak Radom  5:1 Górnik Łęczna
 Skra Częstochowa  1:0 Siarka Tarnobrzeg
 Ruch Chorzów  2:1 Pogoń Siedlce
 GKS Bełchatów  3:0 Błękitni Stargard
 Olimpia Grudziądz  3:2 Widzew Łódź
 Olimpia Elbląg  2:2 Elana Toruń
 Rozwój Katowice  1:2 Resovia Rzeszów
 Znicz Pruszków  3:1 ROW 1964 Rybnik
 Stal Stalowa Wola  4:2 Gryf Wejherowo

 

Terminarz rozgrywek II ligi,  sezon 2018/2019. Runda jesienna.
18. Kolejka - 10/11. listopada
Drużyna Wynik Drużyna
 Górnik Łęczna 2:1 Gryf Wejherowo
 Stal Stalowa Wola  1:1 ROW 1964 Rybnik
 Znicz Pruszków  0:2 Resovia Rzeszów
 Rozwój Katowice 0:0 Elana Toruń
 Olimpia Elbląg 1:1 Widzew Łódź
 Olimpia Grudziądz  3:1 Błękitni Stargard
 GKS Bełchatów  1:1 Pogoń Siedlce
 Ruch Chorzów 2:0 Siarka Tarnobrzeg
 Skra Częstochowa  0:0  Radomiak Radom

 

Terminarz rozgrywek II ligi,  sezon 2018/2019. Runda jesienna.
19. Kolejka - 17/18. listopada
Drużyna Wynik Drużyna
 Skra Częstochowa  0:0 Górnik Łęczna 
 Radomiak Radom  2:0  Ruch Chorzów
 Siarka Tarnobrzeg  0:1  GKS Bełchatów
 Pogoń Siedlce  3:1 Olimpia Grudziądz
 Błękitni Stargard  1:1 Olimpia Elbląg 
 Widzew Łódź 1:1 Rozwój Katowice 
 Elana Toruń  5:1 Znicz Pruszków
 Resovia Rzeszów  1:0 Stal Stalowa Wola
 ROW 1964 Rybnik  1:1  Gryf Wejherowo

 

Terminarz rozgrywek II ligi,  sezon 2018/2019. Runda jesienna.
20. Kolejka - 24/25. listopada
Drużyna Wynik Drużyna
 Skra Częstochowa  1:0  Ruch Chorzów
 Górnik Łęczna  4:1 ROW 1964 Rybnik
 Gryf Wejherowo  1:0 Resovia Rzeszów
 Stal Stalowa Wola  1:0 Elana Toruń
 Znicz Pruszków  1:0 Widzew Łódź
 Rozwój Katowice 3:1 Błękitni Stargard
 Olimpia Elbląg  1:1 Pogoń Siedlce
 Olimpia Grudziądz  2:3  Siarka Tarnobrzeg
 GKS Bełchatów 2:2 Radomiak Radom

 

Terminarz rozgrywek II ligi,  sezon 2018/2019. Runda jesienna.
21. Kolejka - 01/02. grudnia
Drużyna Wynik Drużyna
 Ruch Chorzów  1:1  Górnik Łęczna
 Skra Częstochowa 1:0 GKS Bełchatów
 Radomiak Radom  4:2  Olimpia Grudziądz
 Siarka Tarnobrzeg  1:0 Olimpia Elbląg
 Pogoń Siedlce  1:0 Rozwój Katowice
 Błękitni Stargard  3:2 Znicz Pruszków
 Widzew Łódź 0:0 Stal Stalowa Wola
 Elana Toruń  0:2 Gryf Wejherowo
 Resovia Rzeszów  0:1 ROW 1964 Rybnik

 

Terminarz rozgrywek II ligi,  sezon 2018/2019. Runda wiosenna.
22. Kolejka - 02/03. marca
Drużyna Wynik Drużyna
 Górnik Łęczna 1:0 Resovia Rzeszów
 ROW 1964 Rybnik  0:1 Elana Toruń
 Gryf Wejherowo  1:2 Widzew Łódź
 Stal Stalowa Wola  4:2 Błękitni Stargard
 Znicz Pruszków 0:2 Pogoń Siedlce
 Rozwój Katowice  6:0 Siarka Tarnobrzeg
 Olimpia Elbląg  2:1  Radomiak Radom
 Skra Częstochowa  0:4  Olimpia Grudziądz
 GKS Bełchatów 1:0 Ruch Chorzów

 

Terminarz rozgrywek II ligi,  sezon 2018/2019. Runda wiosenna.
23. Kolejka - 09/10. marca
Drużyna Wynik Drużyna
 GKS Bełchatów  2:0 Górnik Łęczna
 Ruch Chorzów  1:2 Olimpia Grudziądz
 Skra Częstochowa  2:1 Olimpia Elbląg
 Radomiak Radom  2:0 Rozwój Katowice
 Siarka Tarnobrzeg 2:2 Znicz Pruszków
 Pogoń Siedlce  5:1 Stal Stalowa Wola
 Błękitni Stargard 4:1 Gryf Wejherowo
 Widzew Łódź  1:1 ROW 1964 Rybnik
 Elana Toruń  0:1 Resovia Rzeszów

 

Terminarz rozgrywek II ligi,  sezon 2018/2019. Runda wiosenna.
24. Kolejka - 16/17. marca
Drużyna Wynik Drużyna
 Górnik Łęczna 1:1 Elana Toruń
 Resovia Rzeszów  1:1 Widzew Łódź
 ROW 1964 Rybnik 1:0 Błękitni Stargard
 Gryf Wejherowo  1:1 Pogoń Siedlce
 Stal Stalowa Wola  1:0 Siarka Tarnobrzeg
 Znicz Pruszków  3:2 Radomiak Radom
 Rozwój Katowice  1:1  Skra Częstochowa
 Olimpia Elbląg  0:0 Ruch Chorzów
 Olimpia Grudziądz  1:0 GKS Bełchatów

 

Terminarz rozgrywek II ligi,  sezon 2018/2019. Runda wiosenna.
25. Kolejka - 23/24. marca
Drużyna Wynik Drużyna
 Olimpia Grudziądz  6:1 Górnik Łęczna
 GKS Bełchatów 1:1 Olimpia Elbląg
 Ruch Chorzów 1:1 Rozwój Katowice
 Skra Częstochowa 2:4 Znicz Pruszków
 Radomiak Radom  1:0  Stal Stalowa Wola
 Siarka Tarnobrzeg  3:0 Gryf Wejherowo
 Pogoń Siedlce  2:2 ROW 1964 Rybnik
 Błękitni Stargard  1:1  Resovia Rzeszów
 Widzew Łódź  1:1 Elana Toruń

 

Terminarz rozgrywek II ligi,  sezon 2018/2019. Runda wiosenna.
26. Kolejka - 30/31. marca
Drużyna Wynik Drużyna
 Górnik Łęczna        0:0 Widzew Łódź 
 Elana Toruń  2:1 Błękitni Stargard
 Resovia Rzeszów  1:3 Pogoń Siedlce
 ROW 1964 Rybnik  1:1 Siarka Tarnobrzeg
 Gryf Wejherowo 0:3 Radomiak Radom
 Stal Stalowa Wola  1:4 Skra Częstochowa
 Znicz Pruszków  1:0 Ruch Chorzów
 Rozwój Katowice  0:0 GKS Bełchatów
 Olimpia Elbląg  0:0 Olimpia Grudziądz

 

Terminarz rozgrywek II ligi,  sezon 2018/2019. Runda wiosenna.
27. Kolejka - 06/07. kwietnia
Drużyna Wynik Drużyna
 Olimpia Elbląg  2:0  Górnik Łęczna
 Olimpia Grudziądz  3:0 Rozwój Katowice
 GKS Bełchatów  3:0 Znicz Pruszków
 Ruch Chorzów  1:1 Stal Stalowa Wola
 Skra Częstochowa  2:1 Gryf Wejherowo
 Radomiak Radom 0:0 ROW 1964 Rybnik
 Siarka Tarnobrzeg 2:1 Resovia Rzeszów
 Pogoń Siedlce 2:0 Elana Toruń
 Błękitni Stargard  0:0 Widzew Łódź 

 

Terminarz rozgrywek II ligi,  sezon 2018/2019. Runda wiosenna.
28. Kolejka -13/14. kwietnia
Drużyna Wynik Drużyna
 Górnik Łęczna  1:1 Błękitni Stargard
 Widzew Łódź  1:1 Pogoń Siedlce
 Elana Toruń  4:2 Siarka Tarnobrzeg
 Resovia Rzeszów  1:0 Radomiak Radom
 ROW 1964 Rybnik  0:0 Skra Częstochowa
 Gryf Wejherowo  3:2 Ruch Chorzów
 Stal Stalowa Wola 1:0 GKS Bełchatów
 Znicz Pruszków  2:1 Olimpia Grudziądz
 Rozwój Katowice 0:1 Olimpia Elbląg

 

Terminarz rozgrywek II ligi,  sezon 2018/2019. Runda wiosenna.
29. Kolejka - 20/21. kwietnia
Drużyna Wynik Drużyna
 Rozwój Katowice  0:1 Górnik Łęczna
 Olimpia Elbląg  1:0 Znicz Pruszków
 Olimpia Grudziądz  2:0 Stal Stalowa Wola
 GKS Bełchatów  3:1 Gryf Wejherowo
 Ruch Chorzów  3:0 ROW 1964 Rybnik
 Skra Częstochowa 0:2 Resovia Rzeszów
 Radomiak Radom 2:0 Elana Toruń
 Siarka Tarnobrzeg  1:1 Widzew Łódź
 Pogoń Siedlce  4:1 Błękitni Stargard

 

Terminarz rozgrywek II ligi,  sezon 2018/2019. Runda wiosenna.
30. Kolejka - 24. kwietnia
Drużyna Wynik Drużyna
 Górnik Łęczna  1:2 Pogoń Siedlce
 Błękitni Stargard  3:0 Siarka Tarnobrzeg 
 Widzew Łódź  0:0 Radomiak Radom
 Elana Toruń 2:1 Skra Częstochowa
 Resovia Rzeszów  1:0 Ruch Chorzów
 ROW 1964 Rybnik  0:1 GKS Bełchatów
 Gryf Wejherowo  3:0 Olimpia Grudziądz
 Stal Stalowa Wola  1:0 Olimpia Elbląg
 Znicz Pruszków  0:2 Rozwój Katowice

 

Terminarz rozgrywek II ligi,  sezon 2018/2019. Runda wiosenna.
31. Kolejka - 27/28. kwietnia
Drużyna Wynik Drużyna
 Znicz Pruszków   Górnik Łęczna
 Rozwój Katowice   Stal Stalowa Wola
 Olimpia Elbląg   Gryf Wejherowo
 Olimpia Grudziądz   ROW 1964 Rybnik
 GKS Bełchatów   Resovia Rzeszów
 Ruch Chorzów   Elana Toruń
 Skra Częstochowa   Widzew Łódź
 Radomiak Radom   Błękitni Stargard
 Siarka Tarnobrzeg   Pogoń Siedlce

 

Terminarz rozgrywek II ligi,  sezon 2018/2019. Runda wiosenna.
32. Kolejka - 04.05. maja
Drużyna Wynik Drużyna
 Górnik Łęczna   Siarka Tarnobrzeg
 Pogoń Siedlce   Radomiak Radom
 Błękitni Stargard   Skra Częstochowa
 Widzew Łódź   Ruch Chorzów
 Elana Toruń   GKS Bełchatów
 Resovia Rzeszów   Olimpia Grudziądz
 ROW 1964 Rybnik   Olimpia Elbląg
 Gryf Wejherowo   Rozwój Katowice
 Stal Stalowa Wola   Znicz Pruszków

 

Terminarz rozgrywek II ligi,  sezon 2018/2019. Runda wiosenna.
33. Kolejka - 11/12. maja
Drużyna Wynik Drużyna
 Stal Stalowa Wola   Górnik Łęczna
 Znicz Pruszków   Gryf Wejherowo
 Rozwój Katowice   ROW 1964 Rybnik
 Olimpia Elbląg   Resovia Rzeszów
 Olimpia Grudziądz   Elana Toruń
 GKS Bełchatów   Widzew Łódź
 Ruch Chorzów   Błękitni Stargard
 Skra Częstochowa   Pogoń Siedlce
 Radomiak Radom    Siarka Tarnobrzeg

 

Terminarz rozgrywek II ligi,  sezon 2018/2019. Runda wiosenna.
34. Kolejka - 18/19. maja
Drużyna Wynik Drużyna
 Górnik Łęczna   Radomiak Radom
 Siarka Tarnobrzeg   Skra Częstochowa
 Pogoń Siedlce   Ruch Chorzów
 Błękitni Stargard   GKS Bełchatów
 Widzew Łódź   Olimpia Grudziądz 
 Elana Toruń   Olimpia Elbląg  
 Resovia Rzeszów   Rozwój Katowice 
 ROW 1964 Rybnik   Znicz Pruszków
 Gryf Wejherowo    Stal Stalowa Wola

 

Log in or create an account