Klasa Okręgowa 2017/18

Klasa Okręgowa, Football Factory, Sezon 2017/2018
Lp. Drużyna Mecze Pkt Zw R P Bramki
1.  Zieloni Żarki
34  76  24 4 6 94:35
2.  Orzeł Kiedrzyn
 34  72  22 6  6  88:42
3.  Lotnik Kościelec
 34  60 19 3  12  74:57
4.  Gmina Kłomnice
 34  58  17 7  10  83:65
5.  Warta Mstów  34  53  15 8  11  73:81
6.  Pogoń Kamyk  34  52  16 4  14  69:57
7.  MLKS Woźniki  34  51  13 12  9  65:51
8.  KS Panki  34  50  13 11  10  60:55
9.  KS Stradom AJD Częstochowa  34  47  12 11  11  57:58
10.  Olimpia Truskolasy  34  47  13 8  13  75:80
11.  Amator Golce  34  44  13 5  16  67:69
12.  Orzeł Psary/Babienica  34  43  12 7  15  59:70
13.  Warta Kamieńskie Młyny  34  41  12  5  17  61:76
14.  Sparta Szczekociny  34  40  9  13  12  54:62
15.  LZS Mrzygłód 34  38  11  5  18  66:82
16.  Płomień Kuźnica Marianowa  34  38  9  11  14  56:72
17.  Jedność Boronów  34  27  8  3 23  44:80
18.  Victoria Częstochowa  34 18  5  3  26  43:96

 

Terminarz rozgrywek Klasa Okręgowa, Football Factory, Sezon 2017/2018

 

Klasa Okręgowa, Football Factory, Sezon 2017/2018
1. Kolejka - 12/13 sierpnia
Drużyna Wynik Drużyna
Sparta Szczekociny  1:1 MLKS Woźniki
Orzeł Psary/Babienica
 1:0 Victoria Częstochowa
Orzł Kiedrzyn 4:2 Warta Mstów
Zieloni Żarki  6:0 Warta Kamieńskie Młyny
Lotnik Kościelec 1:4 Pogoń Kamyk
KS Stradom AJD Częstochowa  4:3 Gmina Kłomnice
LZS Mrzygłód  1:1 Olimpia Truskolasy
Płomień Kuźnica Marianowa 1:1 KS Panki
Amator Golce  3:2 Jedność Boronów

 

Klasa Okręgowa, Football Factory, Sezon 2017/2018. Runda jesienna
2. Kolejka - 19/20 sierpnia
Drużyna Wynik Drużyna
MLKS Woźniki 1:1 Jedność Boronów
KS Panki  2:0 Amator Golce
Olimpia Truskolasy  1:3  Płomień Kuźnica Marianowa
Gmina Kłomnice  5:5 LZS Mrzygłód
Pogoń Kamyk  5:0 KS Stradom AJD Częstochowa
Warta Kamieńskie Młyny  0:2 Lotnik Kościelec
Warta Mstów  1:3 Zieloni Żarki
Victoria Częstochowa  0:2 Orzeł Kiedrzyn
Sparta Szczekociny  3:3 Orzeł Psary/Babienica

 

Klasa Okręgowa, Football Factory, Sezon 2017/2018. Runda jesienna
3. Kolejka - 26/27 sierpnia
Drużyna Wynik Drużyna
Orzeł Psary/Babienica  1:1 MLKS Woźniki
Orzeł Kiedrzyn  3:3 Sparta Szczekociny
Zieloni Żarki  0:2 Victoria Częstochowa
Lotnik Kościelec  2:4 Warta Mstów
KS Stradom AJD Częstochowa  2:0 Warta Kamieńskie Młyny
LZS Mrzygłód  0:1 Pogoń Kamyk
Płomień Kuźnica Marianowa  2:2 Gmina Kłomnice
Amator Golce  1:6 Olimpia Truskolasy
Jedność Boronów  1:2 KS Panki

 

Klasa Okręgowa, Football Factory, Sezon 2017/2018. Runda jesienna
4. Kolejka - 30 sierpnia
Drużyna Wynik Drużyna
MLKS Woźniki 5:1 KS Panki
Olimpia Truskolasy  5:0 Jedność Boronów
Gmina Kłomnice  0:1 Amator Golce
Pogoń Kamyk  3:0 Płomień Kuźnica Marianowa 
Warta Kamieńskie Młyny  2:3 LZS Mrzygłód
Warta Mstów  1:1 KS Stradom AJD Częstochowa
Victoria Częstochowa  2:0 Lotnik Kościelec
Sparta Szczekociny  0:1 Zieloni Żarki
Orzeł Psary/Babienica  0:1 Orzeł Kiedrzyn

 

Klasa Okręgowa, Football Factory, Sezon 2017/2018. Runda jesienna
5. Kolejka - 2/3 września
Drużyna Wynik Drużyna
Orzeł Kiedrzyn  4:1 MLKS Woźniki
Zieloni Żarki  6:0 Orzeł Psary/Babienica
Lotnik Kościelec  4:0 Sparta Szczekociny
KS Stradom AJD Częstochowa  4:1 Victoria Częstochowa
LZS Mrzygłód  14:2 Warta Mstów
Płomień Kuźnica Marianowa  6:0 Warta Kamieńskie Młyny
Amator Golce  3:1 Pogoń Kamyk
Jedność Boronów  0:2 Gmina Kłomnice
KS Panki  1:1 Olimpia Truskolasy

 

Klasa Okręgowa, Football Factory, Sezon 2017/2018. Runda jesienna
6. Kolejka - 9/10 września
Drużyna Wynik Drużyna
MLKS Woźniki  1:2 Olimpia Truskolasy
Gmina Kłomnice  3:0 KS Panki
Pogoń Kamyk  2:1 Jedność Boronów
Warta Kamieńskie Młyny 1:1 Amator Golce
Warta Mstów  2:1  Płomień Kuźnica Marianowa
Victoria Częstochowa  1:5 LZS Mrzygłód
Sparta Szczekociny  1:3 KS Stradom AJD Częstochowa
Orzeł Psary/Babienica  0:1 Lotnik Kościelec
Orzeł Kiedrzyn  6:2 Zieloni Żarki

 

Klasa Okręgowa, Football Factory, Sezon 2017/2018. Runda jesienna
7. Kolejka - 13 września
Drużyna Wynik Drużyna
Zieloni Żarki  1:1 MLKS Woźniki
Lotnik Kościelec  1:5 Orzeł Kiedrzyn
KS Stradom AJD Częstochowa 2:3 Orzeł Psary/Babienica
LZS Mrzygłód 1:0 Sparta Szczekociny
 Płomień Kuźnica Marianowa  0:0 Victoria Częstochowa
Amator Golce  1:3 Warta Mstów
Jedność Boronów 2:2 Warta Kamieńskie Młyny
KS Panki  0:1 Pogoń Kamyk
Olimpia Truskolasy  2:2 Gmina Kłomnice

 

Klasa Okręgowa, Football Factory, Sezon 2017/2018. Runda jesienna
8. Kolejka - 16/17 września
Drużyna Wynik Drużyna
MLKS Woźniki 1:3 Gmina Kłomnice
Pogoń Kamyk 4:2 Olimpia Truskolasy
Warta Kamieńskie Młyny  1:3 KS Panki
Warta Mstów  1:1 Jedność Boronów
Victoria Częstochowa 1:3 Amator Golce
Sparta Szczekociny  3:4 Płomień Kuźnica Marianowa 
Orzeł Psary/Babienica  2:0 LZS Mrzygłód
Orzeł Kiedrzyn  3:0 KS Stradom AJD Częstochowa
Zieloni Żarki  4:0 Lotnik Kościelec

 

Klasa Okręgowa, Football Factory, Sezon 2017/2018. Runda jesienna
9. Kolejka - 23/24 września
Drużyna Wynik Drużyna
 Lotnik Kościelec  0:3 MLKS Woźniki
 KS Stradom AJD Częstochowa  0:2  Zieloni Żarki
 LZS Mrzygłód  2:0  Orzeł Kiedrzyn
 Płomień Kuźnica Marianowa  2:1  Orzeł Psary/Babienica
 Amator Golce  1:2  Sparta Szczekociny
 Jedność Boronów  2:4  Victoria Częstochowa
 KS Panki  3:1  Warta Mstów
 Olimpia Truskolasy  2:0  Warta Kamieńskie Młyny
 Gmina Kłomnice  1:0  Pogoń Kamyk

 

Klasa Okręgowa, Football Factory, Sezon 2017/2018. Runda jesienna
10. Kolejka - 30 września/1 października
Drużyna Wynik Drużyna
 MLKS Woźniki 5:1 Pogoń Kamyk
 Warta Kamieńskie Młyny  0:2  Gmina Kłomnice
 Warta Mstów 4:4 Olimpia Truskolasy
 Victoria Częstochowa  1:2  KS Panki
 Sparta Szczekociny  5:0  Jedność Boronów
 Orzeł Psary/Babienica 0:1  Amator Golce
 Orzeł Kiedrzyn  2:2 Płomień Kuźnica Marianowa 
 Zieloni Żarki  2:0  LZS Mrzygłód
 Lotnik Kościelec  2:1 KS Stradom AJD Częstochowa

 

Klasa Okręgowa, Football Factory, Sezon 2017/2018. Runda jesienna
11. Kolejka - 7/8października
Drużyna Wynik Drużyna
 KS Stradom AJD Częstochowa  1:1  MLKS Woźniki
 LZS Mrzygłód  2:3  Lotnik Kościelec
 Płomień Kuźnica Marianowa  0:0  Zieloni Żarki
 Amator Golce  2:0  Orzeł Kiedrzyn
 Jedność Boronów  3:0  Orzeł Psary/Babienica
 KS Panki  2:2  Sparta Szczekociny
 Olimpia Truskolasy  4:3  Victoria Częstochowa
 Gmina Kłomnice  8:0  Warta Mstów
 Pogoń Kamyk  4:2  Warta Kamieńskie Młyny

 

Klasa Okręgowa, Football Factory, Sezon 2017/2018. Runda jesienna
12. Kolejka - 14/15października
Drużyna Wynik Drużyna
 MLKS Woźniki  3:2 Warta Kamieńskie Młyny 
 Warta Mstów 3:2  Pogoń Kamyk
 Victoria Częstochowa  0:3  Gmina Kłomnice
 Sparta Szczekociny  2:1  Olimpia Truskolasy
 Orzeł Psary/Babienica  2:2  KS Panki
 Orzeł Kiedrzyn  2:0  Jedność Boronów
 Zieloni Żarki  2:0  Amator Golce
 Lotnik Kościelec  1:0  Płomień Kuźnica Marianowa
 KS Stradom AJD Częstochowa  0:3  LZS Mrzygłód

 

Klasa Okręgowa, Football Factory, Sezon 2017/2018. Runda jesienna
13. Kolejka - 21/22 października
Drużyna Wynik Drużyna
 LZS Mrzygłód  0:1 MLKS Woźniki
 Płomień Kuźnica Marianowa  2:2 KS Stradom AJD Częstochowa
 Amator Golce  2:1  Lotnik Kościelec
 Jedność Boronów  0:1  Zieloni Żarki
 KS Panki 0:0  Orzeł Kiedrzyn
 Olimpia Truskolasy  2:3  Orzeł Psary/Babienica
 Gmina Kłomnice 3:3  Sparta Szczekociny
 Pogoń Kamyk  4:2  Victoria Częstochowa
 Warta Kamieńskie Młyny  2:1  Warta Mstów

 

Klasa Okręgowa, Football Factory, Sezon 2017/2018. Runda jesienna
14. Kolejka - 28/29 października
Drużyna Wynik Drużyna
 MLKS Woźniki  1:1 Warta Mstów
 Victoria Częstochowa  3:4  Warta Kamieńskie Młyny
 Pogoń Kamyk 3:1  Sparta Szczekociny
 Orzeł Psary/Babienica  1:2  Gmina Kłomnice
 Orzeł Kiedrzyn 8:0  Olimpia Truskolasy
 Zieloni Żarki 2:0  KS Panki
 Lotnik Kościelec  4:0  Jedność Boronów
KS Stradom AJD Częstochowa  1:1  Amator Golce
 LZS Mrzygłód  1:2 Płomień Kuźnica Marianowa 

 

Klasa Okręgowa, Football Factory, Sezon 2017/2018. Runda jesienna
15. Kolejka - 4/5 listopada
Drużyna Wynik Drużyna
 Płomień Kuźnica Marianowa  1:1 MLKS Woźniki
 Amator Golce  10:2  LZS Mrzygłód
 Jedność Boronów  0:4 KS Stradom AJD Częstochowa
 KS Panki  6:2  Lotnik Kościelec
 Olimpia Truskolasy  4:1  Zieloni Żarki
 Gmina Kłomnice  2:2  Orzeł Kiedrzyn
 Pogoń Kamyk  2:1  Orzeł Psary/Babienica
 Warta Kamieńskie Młyny  2:2  Sparta Szczekociny
 Warta Mstów  4:2  Victoria Częstochowa

 

Klasa Okręgowa, Football Factory, Sezon 2017/2018. Runda jesienna
16. Kolejka - 11/12 listopada
Drużyna Wynik Drużyna
 MLKS Woźniki  4:1  Victoria Częstochowa
 Sparta Szczekociny  2:2  Warta Mstów
 Orzeł Psary/Babienica  1:1  Warta Kamieńskie Młyny
 Orzeł Kiedrzyn 2:0  Pogoń Kamyk
 Zieloni Żarki  6:1  Gmina Kłomnice
 Lotnik Kościelec 3:1  Olimpia Truskolasy
 KS Stradom AJD Częstochowa  4:0  KS Panki
 LZS Mrzygłód  5:2  Jedność Boronów
 Płomień Kuźnica Marianowa  2:5  Amator Golce

 

Klasa Okręgowa, Football Factory, Sezon 2017/2018. Runda jesienna
17. Kolejka - 18/19 listopada
Drużyna Wynik Drużyna
 Amator Golce  1:5 MLKS Woźniki
 Jedność Boronów  3:2 Płomień Kuźnica Marianowa 
 KS Panki  5:0  LZS Mrzygłód
 Olimpia Truskolasy  2:2 KS Stradom AJD Częstochowa
 Gmina Kłomnice  2:0  Lotnik Kościelec
 Pogoń Kamyk  1:1  Zieloni Żarki
 Warta Kamieńskie Młyny 2:0  Orzeł Kiedrzyn
 Warta Mstów 2:1  Orzeł Psary/Babienica
 Victoria Częstochowa  2:0  Sparta Szczekociny

 

Klasa Okręgowa, Football Factory, Sezon 2017/2018. Runda wiosenna
18. Kolejka - 17.marca
Drużyna Wynik Drużyna
 MLKS Woźniki 1:0 Sparta Szczekociny
 Victoria Częstochowa  0:3  Orzeł Psary/Babienica
 Warta Mstów 2:0  Orzeł Kiedrzyn
 Warta Kamieńskie Młyny 0:5  Zieloni Żarki
 Pogoń Kamyk  1:2  Lotnik Kościelec
 Gmina Kłomnice  2:1 KS Stradom AJD Częstochowa
 Olimpia Truskolasy  4:1  LZS Mrzygłód
 KS Panki  2:1  Płomień Kuźnica Marianowa
 Jedność Boronów  3:2  Amator Golce

 

Klasa Okręgowa, Football Factory, Sezon 2017/2018. Runda wiosenna
19. Kolejka - 24.marca
Drużyna Wynik Drużyna
 Jedność Boronów  1:3  MLKS Woźniki
 Amator Golce 0:0  KS Panki
 Płomień Kuźnica Marianowa  3:2  Olimpia Truskolasy
 LZS Mrzygłód  2:4  Gmina Kłomnice
KS Stradom AJD Częstochowa  2:2  Pogoń Kamyk
 Lotnik Kościelec 2:1  Warta Kamieńskie Młyny
 Zieloni Żarki 4:1  Warta Mstów
 Orzeł Kiedrzyn 3:0  Victoria Częstochowa
 Orzeł Psary/Babienica  1:2  Sparta Szczekociny

 

Klasa Okręgowa, Football Factory, Sezon 2017/2018. Runda wiosenna
20. Kolejka - 31.marca
Drużyna Wynik Drużyna
 MLKS Woźniki 2:2 Orzeł Psary/Babienica
 Sparta Szczekociny  0:2  Orzeł Kiedrzyn
 Victoria Częstochowa  1:3  Zieloni Żarki
 Warta Mstów  2:4  Lotnik KOścielec
 Warta Kamieńskie Młyny  1:4 KS Stradom AJD Częstochowa
 Pogoń Kamyk  3:2  LZS Mrzygłód
 Gmina Kłomnice  2:0 Płomień Kuźnica Marianowa 
 Olimpia Truskolasy  0:1  Amator Golce
 KS Panki  3:1  Jedność Boronów

 

Klasa Okręgowa, Football Factory, Sezon 2017/2018. Runda wiosenna
21. Kolejka - 07.kwietnia
Drużyna Wynik Drużyna
 KS Panki 3:2 MLKS Woźniki
 Jedność Boronów 4:1  Olimpia Truskolasy
 Amator Golce  1:3  Gmina Kłomnice
 Płomień Kuźnica Marianowa  3:3  Pogoń Kamyk
 LZS Mrzygłód  0:3  Warta Kamieńskie Młyny
KS Stradom AJD Częstochowa 0:0  Warta Mstów
 Lotnik Kościelec  2:0  Victoria Częstochowa
 Zieloni Żarki  5:2  Sparta Szczekociny
 Orzeł Kiedrzyn  1:0  Orzeł Psary/Babienica

 

Klasa Okręgowa, Football Factory, Sezon 2017/2018. Runda wiosenna
22. Kolejka - 14.kwietnia
Drużyna Wynik Drużyna
 MLKS Woźniki  2:4 Orzeł Kiedrzyn
 Orzeł Psary/Babienica  1:3  Zieloni Żarki
 Sparta Szczekociny  0:5  Lotnik Kościelec
 Victoria Częstochowa  0:2  KS Stradom AJD Częstochowa
 Warta Mstów  0:0  LZS Mrzygłód
 Warta Kamieńskie Młyny  6:1 Płomień Kuźnica Marianowa 
 Pogoń Kamyk 2:0  Amator Golce
 Gmina Kłomnice  1:0  Jedność Boronów
 Olimpia Truskolasy  0:0  KS Panki

 

Klasa Okręgowa, Football Factory, Sezon 2017/2018. Runda wiosenna
23. Kolejka - 18.kwietnia
Drużyna Wynik Drużyna
 Olimpia Truskolasy  2:2 MLKS Woźniki
 KS Panki 1:4  Gmina Kłomnice
 Jedność Boronów  4:0  Pogoń Kamyk
 Amator Golce  3:4  Warta Kamieńskie Młyny
 Płomień Kuźnica Marianowa  2:3  Warta Mstów
 LZS Mrzygłód  3:3  Victoria Częstochowa
 KS Stradom AJD Częstochowa  1:3  Sparta Szczekociny
 Lotnik Kościelec  4:1  Orzeł Psary/Babienica
 Zieloni Żarki 0:3  Orzeł Kiedrzyn

 

Klasa Okręgowa, Football Factory, Sezon 2017/2018. Runda wiosenna
24. Kolejka - 21.kwietnia
Drużyna Wynik Drużyna
 MLKS Woźniki  0:1 Zieloni Żarki
 Orzeł Kiedrzyn  2:1  Lotnik Kościelec
 Orzeł Psary/Babienica  3:0  KS Stradom AJD Częstochowa
 Sparta Szczekociny  0:0  LZS Mrzygłód
 Victoria Częstochowa  1:1  Płomień Kuźnica Marianowa
 Warta Mstów  2:0  Amator Golce
 Warta Kamieńskie Młyny  4:2  Jedność Boronów
 Pogoń Kamyk  1:2  KS Panki
 Gmina Kłomnice 6:1  Olimpia Truskolasy

 

Klasa Okręgowa, Football Factory, Sezon 2017/2018. Runda wiosenna
25. Kolejka - 28.kwietnia
Drużyna Wynik Drużyna
 Gmina Kłomnice 1:1 MLKS Woźniki
 Olimpia Truskolasy  4:3  Pogoń Kamyk
 KS Panki  1:1  Warta Kamieńskie Młyny
 Jedność Boronów 1:0  Warta Mstów
 Amator Golce  8:2  Victoria Częstochowa
 Płomień Kuźnica Marianowa 1:1  Sparta Szczekociny
 LZS Mrzygłód 2:1  Orzeł Psary/Babienica
 KS Stradom AJD Częstochowa  1:1  Orzeł Kiedrzyn
 Lotnik Kościelec  1:1  Zieloni Żarki

 

Klasa Okręgowa, Football Factory, Sezon 2017/2018. Runda wiosenna
26. Kolejka - 03.maja
Drużyna Wynik Drużyna
 MLKS Woźniki 1:0  Lotnik Kościelec
 Zieloni Żarki 8:0  KS Stradom AJD Częstochowa
 Orzeł Kiedrzyn  2:0  LZS Mrzygłód
 Orzeł Psary/Babienica 4:3  Płomień Kuźnica Marianowa
 Sparta Szczekociny 2:0  Amator Golce
 Victoria Częstochowa  1:2  Jedność Boronów
 Warta Mstów  3:2  KS Panki
 Warta Kamieńskie Młyny  6:2  Olimpia Truskolasy
 Pogoń Kamyk 3:0  Gmina Kłomnice

 

Klasa Okręgowa, Football Factory, Sezon 2017/2018. Runda wiosenna
27. Kolejka - 06.maja
Drużyna Wynik Drużyna
 Pogoń Kamyk  1:3  MLKS Woźniki
 Gmina Kłomnice 0:1 Warta Kamieńskie Młyny 
 Olimpia Truskolasy  2:1  Warta Mstów
 KS Panki  3:0  Victoria Częstochowa
 Jedność Boronów  2:0  Sparta Szczekociny
 Amator Golce 3:3  Orzeł Psary/Babienica
 Płomień Kuźnica Marianowa  1:1  Orzeł Kiedrzyn
 LZS Mrzygłód  0:4  Zieloni Żarki
  KS Stradom AJD Częstochowa  0:1  Lotnik Kościelec

 

Klasa Okręgowa, Football Factory, Sezon 2017/2018. Runda wiosenna
28. Kolejka - 12.maja
Drużyna Wynik Drużyna
 MLKS Woźniki  2:2 KS Stradom AJD Częstochowa
 Lotnik Kościelec  7:2  LZS Mrzygłód
 Zieloni Żarki  6:1  Płomień Kuźnica Marianowa
 Orzeł Kiedrzyn 8:3  Amator Golce
 Orzeł Psary/Babienica  3:0  Jedność Boronów
 Sparta Szczekociny 3:3  KS Panki
 Victoria Częstochowa  1:2  Olimpia Truskolasy
 Warta Mstów 5:4  Gmina Kłomnice
 Warta Kamieńskie Młyny  0:2  Pogoń Kamyk

 

Klasa Okręgowa, Football Factory, Sezon 2017/2018. Runda wiosenna
29. Kolejka - 19.maja
Drużyna Wynik Drużyna
 Warta Kamieńskie Młyny  1:0  MLKS Woźniki
 Pogoń Kamyk  3:4  Warta Mstów
 Gmina Kłomnice  1:2  Victoria Częstochowa
 Olimpia Truskolasy  1:1  Sparta Szczekociny
 KS Panki  1:2  Orzeł Psary/Babienica
 Jedność Boronów  1:4  Orzeł Kiedrzyn
 Amator Golce 4:2  Zieloni Żarki
 Płomień Kuźnica Marianowa  1:1  Lotnik Kościelec
 LZS Mrzygłod  2:3 KS Stradom AJD Częstochowa

 

Terminarz rozgrywek I ligi na sezon 2017/2018. Runda wiosenna
30. Kolejka - 26.maja
Drużyna Wynik Drużyna
 MLKS Woźniki  4:1 LZS Mrzygłód
 KS Stradom AJD Częstochowa 5:1  Płomień Kuźnica Marianowa
 Lotnik Kościelec  2:1  Amator Golce
 Zieloni Żarki  2:1  Jedność Boronów
 Orzeł Kiedrzyn  4:2  KS Panki
 Orzeł Psary/Babienica  4:3  Olimpia Truskolasy
 Sparta Szczekociny 5:2  Gmina Kłomnice
 Victoria Częstochowa 0:4  Pogoń Kamyk
 Warta Mstów 2:3  Warta Kamieńskie Młyny

 

Klasa Okręgowa, Football Factory, Sezon 2017/2018. Runda wiosenna
31. Kolejka - 30.maja
Drużyna Wynik Drużyna
 Warta Mstów  3:0  MLKS Woźniki
 Warta Kamieńskie Młyny  7:2  Victoria Częstochowa
 Sparta Szczekociny 0:0  Pogoń Kamyk
 Gmina Kłomnice 4:4  Orzeł Psary/Babienica
 Olimpia Truskolasy  5:2  Orzeł Kiedrzyn
 KS Panki  1:3  Zieloni Żarki
 Jedność Boronów  1:4 Lotnik Kościelec
 Amator Golce  0:0 KS Stradom AJD Częstochowa
 Płomień Kuźnica Marianowa  0:2  LZS Mrzygłód

 

Klasa Okręgowa, Football Factory, Sezon 2017/2018. Runda wiosenna
32. Kolejka - 02.czerwca
Drużyna Wynik Drużyna
 MLKS Mrzygłód  3:1 Amator Golce
KS Stradom AJD Częstochowa  2:1  Jedność Boronów
 Lotnik Kościelec 2:2  KS Panki
 Zieloni Żarki 1:2 Olimpia Truskolasy 
 Orzeł Kiedrzyn 2:3 Gmina Kłomnice 
 Orzeł Psary/Babienica  3:2 Pogoń Kamyk 
 Sparta Szczekociny  2:0 Warta Kamieńskie Młyny 
 Victoria Częstochowa  1:4 Warta Mstów 
 MLKS Woźniki  3:1 Płomień Kuźnica Marianowa 

 

Klasa Okręgowa, Football Factory, Sezon 2017/2018. Runda wiosenna
33. Kolejka - 09.czerwca
Drużyna Wynik Drużyna
 Victoria Częstochowa  3:3 MLKS Woźniki
 Warta Mstów  1:1  Sparta Szczekociny
 Warta Kamieńskie Młyny  1:2  Orzeł Psary/Babienica
 Pogoń Kamyk  1:2  Orzeł Kiedrzyn
 Gmina Kłomnice 1:5  Zieloni Żarki
 Olimpia Truskolasy  4:3  Lotnik Kościelec
 KS Panki 1:1 KS Stradom AJD Częstochowa
 Jedność Boronów  1:2  LZS Mrzygłód
 Amator Golce  1:2  Płomień Kuźnica Marianowa

 

Klasa Okręgowa, Football Factory, Sezon 2017/2018. Runda wiosenna
34. Kolejka - 16.czerwca
Drużyna Wynik Drużyna
 MLKS Woźniki 0:3  Amator Golce
 Płomień Kuźnica Marianowa 3:1  Jedność Boronów
 LZS Mrzygłód  0:3  KS Panki
 KS Stradom AJD Częstochowa 2:0  Olimpia Truskolasy
 Lotnik Kościelec  4:1  Gmina Kłomnice
 Zieloni Żarki  1:0  Pogoń Kamyk
 Orzeł Kiedrzyn 3:1  Warta Kamieńskie Młyny
 Orzeł Psary/Babienica  2:5  Warta Mstów
 Sparta Szczekociny  2:1  Victoria Częstochowa

Log in or create an account