Klasa B Lubliniec 2017/18

B - KLASA LUBLINIEC, SEZON 2017/2018
Lp. Drużyna Mecze Pkt Zw R P Bramki
1.  Żwirex Hadra
24  67  22  1  1 108:26
2.  Śląsk Koszęcin
 24 64 21 1 2 88:24
3.  Unia Lisowice
 24 49 15 1 8 72:42
4.  Victoria Strzebiń  24 42  14 0 10 62:51
5.  Tajfun Harbułtowice  24  36  11  4  9  54:49
6.  Promień II Glinica  24 36 12 0 12 53:45
7.  Dragon Rusinowice  24 30 9 3 12 39:56
8.  Płomień Borowe 24 29 9 2 13 44:47
9.  LKS Wierzbie 24 29 9 2 13 47:58
10.  Zieloni Zborowskie  24 28 9 1 14 45:75
11.  Unia Lubecko  24 22 7 1 16 38:89
12.  Płomień Łagiewniki Wielkie  24 14 5 2 17 32:75
13.  Dron-Har Droniowice  12 12 4 0 20 28:73
14. Rybak Ciasna  0  0  0 0  0  0:0

 

Terminarz rozgrywek B-klasa Lubliniec, sezon 2017/2018

 

Terminarz rozgrywek B-klasa Lubliniec, sezon 2017/2018. Runda jesienna
1. Kolejka - 12/13 sierpnia
Drużyna Wynik Drużyna
Tajfun Harbułtowice 1:3 Victoria Strzebiń
Płomień Borowe 0:0 LKS Wierzbie
Żwirex Hadra 6:2 Dragon Rusinowice
Promień II Glinica 0:1 Śląsk Koszęcin
Unia Lisowice 1:0 Zieloni Zborowskie
Unia Lubecko  1:0 Płomień Łagiewniki Wlk.
    Dron-Har Droniowice

 

Terminarz rozgrywek B-klasa Lubliniec, sezon 2017/2018. Runda jesienna
2. Kolejka - 19/20 sierpnia
Drużyna Wynik Drużyna
Śląsk Koszęcin  3:1 Dron-Har Droniowice
Dragon Rusinowice    
LKS Wierzbie  2:7 Żwirex Hadra
Płomień Łagiewniki Wielkie  1:1 Płomień Borowe
Zieloni Zborowskie  3:2 Unia Lubecko
Victoria Strzebiń  3:1 Unia Lisowice
Promień II Glinica  3:1 Tajfun Harbułtowice

 

Terminarz rozgrywek B-klasa Lubliniec, sezon 2017/2018. Runda jesienna
3. Kolejka - 26/27 sierpnia
Drużyna Wynik Drużyna
Tajfun Harbułtowice  1:1 Śląsk Koszęcin
Płomień Borowe  2:3 Zieloni Zborowskie
Żwirex Hadra  6:1 Płomień Łagiewniki Wielkie
Unia Lisowice  3:1 Promień II Glinica
Unia Lubecko  3:4 Victoria Strzebiń
    LKS Wierzbie
Dron-Har Droniowice  1:2 Dragon Rusinowice

 

Terminarz rozgrywek B-klasa Lubliniec, sezon 2017/2018. Runda jesienna
4. Kolejka - 2/3 września
Drużyna Wynik Drużyna
Śląsk Koszęcin  5:1 Dragon Rusinowice
Żwirex Hadra 8:0 Zielona Zborowskie
Tajfun Harbułtowice 0:2 Unia Lisowice
LKS Wierzbie  6:0 Dron-Har Droniowice
Płomień Łagiewniki Wielkie    
Victoria Strzebiń  4:2 Płomień Borowe
Promień II Glinica  8:1 Unia Lubecko

 

Terminarz rozgrywek B-klasa Lubliniec, sezon 2017/2018. Runda jesienna
5. Kolejka - 9/10 września
Drużyna Wynik Drużyna
 Unia Lisowice  4:1 Śląsk Koszęcin
 Unia Lubecko  3:3  Tajfun Harbułtowice
 Płomień Borowe  0:1  Promień II Glinica
 Żwirex Hadra  3:2  Victoria Strzebiń
 LKS Droniowice  4:1  Płomień Łagiewniki Wielkie
 Dragon Rusinowice  0:6  LKS Wierzbie
    Zieloni Zborowskie

 

Terminarz rozgrywek B-klasa Lubliniec, sezon 2017/2018. Runda jesienna
6. Kolejka - 16/17 września
Drużyna Wynik Drużyna
 Śląsk Koszęcin  5:0 LKS Wierzbie
 Płomień Łagiewniki Wielkie  0:3  Dragon Rusinowice
 LKS Droniowice 9:1  Zieloni Zborowskie
 Promień II Glinica  0:2 Żwirex Hadra
 Tajfun Harbułtowice  3:0  Płomień Borowe
 Unia Lisowice  5:2  Unia Lubecko
 Victoria Strzebiń    

 

Terminarz rozgrywek B-klasa Lubliniec, sezon 2017/2018. Runda jesienna
7. Kolejka - 23/24 września
Drużyna Wynik Drużyna
 Unia Lubecko 1:9 Śląsk Koszęcin
 Płomień Borowe  2:3  Unia Lisowice
 Żwirex Hadra  6:1  Tajfun Harbułtowice
 LKS Droniowice  3:2 Victoria Strzebiń
 Dragon Rusinowice  2:2  Zieloni Zborowskie
 LKS Wierzbie  4:0 Płomień Łagiewniki Wielkie 
     Promień II Glinica

 

Terminarz rozgrywek B-klasa Lubliniec, sezon 2017/2018. Runda jesienna
8. Kolejka - 30 września/1 października
Drużyna Wynik Drużyna
 Śląsk Koszęcin  6:1 Płomień Łagiewniki Wielkie  
 LKS Wierzbie  5:1 Zieloni Zborowskie
 Victoria Strzebiń  4:0  Dragon Rusinowice
 Promień II Glinica  6:1  LKS Droniowice
 Unia Lisowice  2:4  Żwirex Hadra
 Unia Lubecko  2:1  Płomień Borowe
 Tajfun Herbułtowice    

 

Terminarz rozgrywek B-klasa Lubliniec, sezon 2017/2018. Runda jesienna
9. Kolejka - 7/8 października
Drużyna Wynik Drużyna
 Płomień Borowe  2:5  Śląsk Koszęcin
 LKS Żwirex Hadra 11:1  Unia Lubecko
 LKS Droniowice  1:5  Tajfun Harbułtowice
 Dragon Rusinowice  4:0  Promień II Glinica
 LKS Wierzbie  1:2  Victoria Strzebiń
 Płomień Łagiewniki Wielkie  1:6  Zieloni Zborowskie
 Unia Lisowice    

 

Terminarz rozgrywek B-klasa Lubliniec, sezon 2017/2018. Runda jesienna
10. Kolejka - 14/15 października
Drużyna Wynik Drużyna
 Śląsk Koszęcin 4:0 Zieloni Zborowskie
 Victoria Strzebiń 0:3 (4:1)  Płomień Łagiewniki Wielkie
 Promień II Glinica 0:1  LKS Wierzbie
 Tajfun Harbułtowice  1:3  Dragon Rusinowice
 Unia Lisowice  3:0  LKS Droniowice
 Płomień Borowe  1:3  LKS Hadra
 Unia Lubecko    

 

Terminarz rozgrywek B-klasa Lubliniec, sezon 2017/2018. Runda jesienna
11. Kolejka - 21/22 października
Drużyna Wynik Drużyna
 LKS Hadra  3:4 Śląsk Koszęcin
 LKS Droniowice  7:3  Unia Lubecko
 Dragon Rusinowice  2:2  Unia Lisowice
 LKS Wierzbie  5:1 Tajfun Harbułtowice
 Płomień Łagiewniki Wielkie  2:3 Promień II Glinica
 Victoria Strzebiń 0:4 (1:4) Zieloni Zborowskie
 Płomień Borowe    

 

Terminarz rozgrywek B-klasa Lubliniec, sezon 2017/2018. Runda jesienna
12. Kolejka - 28/29 października
Drużyna Wynik Drużyna
 Śląsk Koszęcin  5:0 (5:4) Victoria Strzebiń
 Promień II Glinica  3:5  Zieloni Zborowskie
 Tajfun Harbułtowice 3:0  Płomień Łagiewniki Wielkie
 Unia Lisowice  7:0  LKS Wierzbie
 Unia Lubecko  ?  Dragon Rusinowice
 Płomień Borowe  1:0  LKS Droniowice
 LKS Hadra    

 

Terminarz rozgrywek B-klasa Lubliniec, sezon 2017/2018. Runda jesienna
13. Kolejka - 4/5 listopada
Drużyna Wynik Drużyna
 LKS Droniowice 1:4 LKS Hadra
 Dragon Rusinowice  2:3  Płomień Borowe
 LKS Wierzbie  5:0  Unia Lubecko
 Płomień Łagiewniki Wielkie  1:3  Unia Lisowice
 Tajfun Harbułtowice  6:2  Zieloni Zborowskie
 Victoria Strzebiń  4:3  Promień II Glinica
 Śląsk Koszęcin    

 

Terminarz rozgrywek B-klasa Lubliniec, sezon 2017/2018. Runda wiosenna
14. Kolejka - 7/8. kwietnia
Drużyna Wynik Drużyna
 Tajfun Harbułtowice  1:2 Victoria Strzebiń 
 Śląsk Koszęcin 3:2 Promień II Glinica 
 Zieloni Zborowskie 2:4 Unia Lisowice 
 Płomień Łagiewniki Wielkie  1:2 Unia Lubecko 
 LKS Wierzbie 1:3 Płomień Borowe 
 Dragon Rusinowice  3:4 LKS Hadra 
 LKS Droniowice    pauza

 

Terminarz rozgrywek B-klasa Lubliniec, sezon 2017/2018. Runda wiosenna
15. Kolejka - 14/15.kwietnia
Drużyna Wynik Drużyna
 LKS Droniowice  3:0 Śląsk Koszęcin 
 LKS Hadra  5:1 LKS Wierzbie 
 Płomień Borowe  7:0 Płomień Łagiewniki Wielkie 
 Unia Lubecko  2:4 Zieloni Zborowskie 
 Unia Lisowice  2:3  Victoria Strzebiń
 Tajfun Harbułtowice  0:4  Promień II Glinica
 Dragon Rusinowice   pauza

 

Terminarz rozgrywek B-klasa Lubliniec, sezon 2017/2018. Runda wiosenna
16. Kolejka - 21/22.kwietnia
Drużyna Wynik Drużyna
 Śląsk Koszęcin  6:1 Tajfun Harbułtowice 
 Promień II Glinica  0:4 Unia Lisowice 
 Victoria Strzebiń  0:1 Unia Lubecko 
 Zieloni Zborowskie  2:1 Płomień Borowe 
 Płomień Łagiewniki Wielkie  1:3 LKS Hadra 
 Dragon Rusinowice 3:0 LKS Droniowice
 LKS Wierzbie    pauza

 

Terminarz rozgrywek B-klasa Lubliniec, sezon 2017/2018. Runda wiosenna
17. Kolejka - 28/29.kwietnia
Drużyna Wynik Drużyna
 Zieloni Zborowskie   2:3 LKS Hadra  
 Dragon Rusinowice  1:3 Śląsk Koszęcin 
 LKS Droniowice  0:3 LKS Wierzbie 
 Płomień Borowe  4:2 Victoria Strzebiń 
 Unia Lubecko  2:4 Promień II Glinica 
 Unia Lisowice   3:5  Tajfun Harbułtowice
 Płomień Łagiewniki Wielkie    pauza

 

Terminarz rozgrywek B-klasa Lubliniec, sezon 2017/2018. Runda wiosenna
18. Kolejka - 3.maja
Drużyna Wynik Drużyna
 Śląsk Koszęcin  6:1 Unia Lisowice  
 Tajfun Harbułtowice  2:1 Unia Lubecko 
 Promień II Glinica  0:2 Płomień Borowe 
 Victoria Strzebiń  2:4 LKS Hadra  
 Płomień Łagiewniki Wielkie 3:0 LKS Droniowice 
 LKS Wierzbie  0:3 Dragon Rusinowice 
 Zieloni Zborowskie   pauza

 

Terminarz rozgrywek B-klasa Lubliniec, sezon 2017/2018. Runda wiosenna
19. Kolejka - 5/6 maja
Drużyna Wynik Drużyna
 Zieloni Zborowskie  3:0 LKS Droniowice 
 LKS Wierzbie  1:5 Śląsk Koszęcin 
 Dragon Rusinowice  4:4 Płomień Łagiewniki Wielkie 
 LKS Hadra 4:1 Promień II Glinica 
 Płomień Borowe   1:2 Tajfun Harbułtowice 
 Unia Lubecko  2:4 Unia Lisowice 
 Victoria Strzebiń    pauza

 

Terminarz rozgrywek B-klasa Lubliniec, sezon 2017/2018. Runda wiosenna
20. Kolejka - 12/13. maja
Drużyna Wynik Drużyna
 Zieloni Zborowskie 0:3 Dragon Rusinowice
 Płomień Łagiewniki Wielkie  3:2  LKS Wierzbie
 Victoria Strzebiń  3:0 LKS Droniowice 
 Unia Lisowice  7:0 Płomień Borowe
 Tajfun Harbułtowice  1:1 LKS Hadra 
 Śląsk Koszęcin 4:0 Unia Lubecko 
 Promień II Glinica   pauza

 

Terminarz rozgrywek B-klasa Lubliniec, sezon 2017/2018. Runda wiosenna
21. Kolejka - 19/20.maja
Drużyna Wynik Drużyna
 Zieloni Zborowskie  0:2 LKS Wierzbie
 Płomień Łagiewniki Wielkie  1:2  Śląsk Koszęcin
 Dragon Rusinowice  0:2 Victoria Strzebiń
 LKS Droniowice 0:3  Promień II Glinica
 LKS Hadra  4:1  Unia Lisowice
 Płomień Borowe  6:0  Unia Lubecko
 Tajfun Harbułtowice    

 

Terminarz rozgrywek B-klasa Lubliniec, sezon 2017/2018. Runda wiosenna
22. Kolejka - 26/27. maja
Drużyna Wynik Drużyna
 Śląsk Koszęcin 1:0 Płomień Borowe
 Unia Lubecko  0:5  LKS Hadra
 Tajfun Harbułtowice 3:0  LKS Droniowice
 Promień II Glinica 2:0  Dragon Rusinowice
 LKS Wierzbie  0:7 Victoria Strzebiń
 Płomień Łagiewniki Wielkie 1:2 Zieloni Zborowskie
 Unia Lisowice    

 

Terminarz rozgrywek B-klasa Lubliniec, sezon 2017/2018. Runda wiosenna
23. Kolejka - 31.maja
Drużyna Wynik Drużyna
 Śląsk Koszęcin  3:1 Zieloni Zborowskie
 Płomień Łagiewniki Wielkie 5:4 Victoria Strzebiń
 LKS Wierzbie  0:2 Promień II Glinica
 Dragon Rusinowice  0:5  Tajfun Harbułtowice
 LKS Droniowice 0:3  Unia Lisowice
 LKS Hadra  6:0  Płomień Borowe
 Unia Lubecko   pauza

 

Terminarz rozgrywek B-klasa Lubliniec, sezon 2017/2018. Runda wiosenna
24. Kolejka - 2/3.czerwca
Drużyna Wynik Drużyna
 Zieloni Zborowskie  0:4  Victoria Strzebiń
 Śląsk Koszęcin  0:3 LKS Hadra
 Unia Lubecko  3:0 LKS Droniowice
 Unia Lisowice 1:3  Dragon Rusinowice
 Tajfun Harbułtowice 0:0  LKS Wierzbie
 Promień II Glinica  2:0  Płomień Łagiewniki Wielkie
 Płomień Borowe    pauza

 

Terminarz rozgrywek B-klasa Lubliniec, sezon 2017/2018. Runda wiosenna
25. Kolejka - 9/10. czerwca
Drużyna Wynik Drużyna
 Śląsk Koszęcin 3:0 Victoria Strzebiń
 Zieloni Zborowskie  1:3  Promień II Glinica
 Płomień Łagiewniki Wielkie  1:4  Tajfun Harbułtowice
 LKS Wierzbie  1:3  Unia Lisowice
 Dragon Rusinowice  1:2  Unia Lubecko
 LKS Droniowice  0:3  Płomień Borowe
 LKS Hadra    pauza

 

Terminarz rozgrywek B-klasa Lubliniec, sezon 2017/2018. Runda wiosenna
26. Kolejka - 17.czerwca
Drużyna Wynik Drużyna
 Zieloni Zborowskie  1:5 Tajfun Harbułtowice
 LKS Hadra  3:0 LKS Droniowice
 Płomień Borowe  3:0  Dragon Rusinowice
 Unia Lubecko  4:1  LKS Wierzbie
 Unia Lisowice  1:3 Płomień Łagiewniki Wielkie
 Promień II Glinica  2:4  Victoria Strzebiń
 Śląsk Koszęcin   pauza

Log in or create an account