Klasa B grupa I 2017/18

KLASA B, Grupa I,  SEZON 2017/2018
Lp. Drużyna Mecze Pkt Zw R P Bramki
1.  Start Soborzyce  26  71  23  2  1  120:22
2.  Metal Rzeki Wielkie  26  54 16  6  4  88:38
3.  Sparta Nowa Wieś  26  51  17  2  6  69:39
4.  Znicz II Kłobuck  26  50 15  2  8  72:41
5.  Biała Gwiazda Krasice  26  35  10  4  11  53:54
6.  Polonia/Unia Widzów  26  33  9  6  11  56:57
7.  Iskra Mokrzesz  26  27  8  3  15  57:68
8.  Olimpia II Truskolasy  26  26  8  2  16 45:85
9.  Płomień Lgota Mała  26  19  5  4  17 39:80
10.  Warta Zawada  26  7  2  1  23  23:130

1

Terminarz rozgrywek Klasy B, grupa I,  sezon 2017/2018

 

Terminarz rozgrywek Klasy B, grupa I,  sezon 2017/2018. Runda jesienna
1. Kolejka - 26/27 sierpnia
Drużyna Wynik Drużyna
Znicz II Kłobucka  5:0 Olimpia II Truskolasy
Metal Rzeki Wielkie 1:1 Start Soborzyce
Iskra Mokrzesz  8:1 Warta Zawada
Polonia/Unia Widzów 1:1 Sparta Nowa Wieś
Biała Gwiazda Krasice  1:1 Płomień Lgota Mała

 

Terminarz rozgrywek Klasy B, grupa I,  sezon 2017/2018. Runda jesienna
2. Kolejka - 2/3 września
Drużyna Wynik Drużyna
Olimpia II Truskolasy  1:0 Płomień Lgota Mała
Sparta Nowa Wieś  3:2 Biała Gwiazda Krasice
Polonia/Unia Widzów  7:1 Warta Zawada
Start Soborzyce 5:3 Iskra Mokrzesz
Znicz II Kłobuck  3:1 Metal Rzeki Wielkie

 

Terminarz rozgrywek Klasy B, grupa I,  sezon 2017/2018. Runda jesienna
3. Kolejka - 9/10 września
Drużyna Wynik Drużyna
Metal Rzeki Wielkie  5:0 Olimpia II Truskolasy
Iskra Mokrzesz 3:0 (1:6) Znicz II Kłobuck
Polonia/Unia Widzów  1:12 Start Soborzyce
Biała Gwiazda Krasice  6:3 Warta Zawada
Płomień Lgota Mała 0:4 Sparta Nowa Wieś

 

Terminarz rozgrywek Klasy B, grupa I,  sezon 2017/2018. Runda jesienna
4. Kolejka - 16/17 września
Drużyna Wynik Drużyna
Olimpia II Truskolasy 1:4 Sparta Nowa Wieś
Warta Zawada  0:2 Płomień Lgota Mała
Start Soborzyce 8:2 Biała Gwiazda Krasice
Znicz II Kłobuck  3:2 Polonia/Unia Widzów
Metal Rzeki Wielkie  1:4 Iskra Mokrzesz

 

Terminarz rozgrywek Klasy B, grupa I,  sezon 2017/2018. Runda jesienna
5. Kolejka - 23/24 września
Drużyna Wynik Drużyna
Iskra Mokrzesz  3:6 Olimpia II Truskolasy
Polonia/Unia Widzów  0:0 Metal Rzeki Wielkie
Biała Gwiazda Krasice  0:3 Znicz II Kłobuck
Płomień Lgota Mała 0:3 Start Soborzyce
Sparta Nowa Wieś  3:0 Warta Zawada

 

Terminarz rozgrywek Klasy B, grupa I,  sezon 2017/2018. Runda jesienna
6. Kolejka - 30 września/1 października
Drużyna Wynik Drużyna
Olimpia II Truskolasy  0:3 (6:0) Warta Zawada
Start Soborzyce  4:1 Sparta Nowa Wieś
Znicz II Kłobuck  5:1 Płomień Lgota Mała
Metal Rzeki Wielkie  4:1 Biała Gwiazda Krasice
Iskra Mokrzesz  2:0 Polonia /Unia Widzów

 

Terminarz rozgrywek Klasy B, grupa I,  sezon 2017/2018. Runda jesienna
7. Kolejka - 7/8 października
Drużyna Wynik Drużyna
Polonia /Unia Widzów  2:0 Olimpia II Truskolasy
Biała Gwiazda Krasice  1:0 Iskra Mokrzesz
Płomień Lgota Mała 0:3 (0:11) Metal Rzeki Wielkie
Sparta Nowa Wieś 2:4 Znicz II Kłobuck
Warta Zawada  0:6 Start Soborzyce

 

Terminarz rozgrywek Klasy B, grupa I,  sezon 2017/2018. Runda jesienna
8. Kolejka - 14/15 października
Drużyna Wynik Drużyna
Olimpia II Truskolasy 1:5 Start Soborzyce
Znicz II Kłobuck  3:0 Warta Zawada
Metal Rzeki Wielkie  4:2 Sparta Nowa Wieś
Iskra Mokrzesz  2:2 Płomień Lgota Mała
Polonia/Unia Widzów  2:4 Biała Gwiazda Krasice

 

Terminarz rozgrywek Klasy B, grupa I,  sezon 2017/2018. Runda jesienna
9. Kolejka - 21/22 października
Drużyna Wynik Drużyna
Biała Gwiazda Krasice  3:2 Olimpia II Truskolasy
Płomień Lgota Mała  3:3 Polonia/Unia Widzów
Sparta Nowa Wieś  4:0 Iskra Mokrzesz
Warta Zawada  0:3 Metal Rzeki Wielkie
Start Soborzyce  3:2 Znicz II Kłobuck

 

Terminarz rozgrywek Klasy B, grupa I,  sezon 2017/2018. Runda  jesienna
10. Kolejka - 28/29 października
Drużyna Wynik Drużyna
Olimpia II Truskolasy  0:6 Znicz II Kłobuck
Start Soborzyce  1:1 Metal Rzeki Wielkie
Warta Zawada  1:3 Iskra Mokrzesz
Sparta Nowa Wieś  3:0 (2:1) Polonia/Unia Widzów
Płomień Lgota Mała  0:4 Biała Gwiazda Krasice

 

Terminarz rozgrywek Klasy B, grupa I,  sezon 2017/2018. Runda  jesienna
11. Kolejka - 4/5 listopada
Drużyna Wynik Drużyna
Płomień Lgota Mała  9:3 Olimpia II Truskolasy
Biała Gwiazda Krasice  1:2 Sparta Nowa Wieś
Warta Zawada  3:0(0:5) Polonia/Unia Widzów
Iskra Mokrzesz  0:2 Start Soborzyce
Metal Rzeki Wielkie  0:0 Znicz II Kłobuck

 

Terminarz rozgrywek Klasy B, grupa I,  sezon 2017/2018. Runda  wiosenna
12. Kolejka - 11/12 listopada
Drużyna Wynik Drużyna
Olimpia II Truskolasy  2:5 Metal Rzeki Wielkie
Znicz II Kłobuck  3:2 Iskra Mokrzesz
Start Soborzyce 3:1 Polonia/Unia Widzów
Warta Zawada  0:4 Biała Gwiazda Krasice
Sparta Nowa Wieś  3:0 (2:1) Płomień Lgota Mała

 

Terminarz rozgrywek Klasy B, grupa I,  sezon 2017/2018. Runda  wiosenna
13. Kolejka - 17/18 marca
Drużyna Wynik Drużyna
Sparta Nowa Wieś  11:2 Olimpia II Truskolasy
Płomień Lgota Mała  6:2 Warta Zawada
Biała Gwiazda Krasice  1:5 Start Soborzyce
Polonia/Unia Widzów  4:2 Znicz II Kłobuck
Iskra Mokrzesz  0:2 Metal Rzeki Wielkie

 

Terminarz rozgrywek Klasy B, grupa I,  sezon 2017/2018. Runda  wiosenna
14. Kolejka - 24/25 marca
Drużyna Wynik Drużyna
Olimpia II Truskolasy  1:0 Iskra Mokrzesz
Metal Rzeki Wielkie  2:2 Polonia/Unia Widzów
Znicz II Kłobuck  1:1 Biała Gwiazda Krasice
Start Soborzyce  6:0 Płomień Lgota Mała
Warta Zawada 0:5 Sparta Nowa Wieś

 

Terminarz rozgrywek Klasy B, grupa I,  sezon 2017/2018. Runda  wiosenna
15. Kolejka - 31 marca
Drużyna Wynik Drużyna
Warta Zawada  1:1 Olimpia II Truskolasy
Sparta Nowa Wieś  0:2 Start Soborzyce
Płomień Lgota Mała  1:5 Znicz II Kłobuck
Biała Gwiazda Krasice  0:0 Metal Rzeki Wielkie
Polonia/Unia Widzów  1:3 Iskra Mokrzesz

 

Terminarz rozgrywek Klasy B, grupa I,  sezon 2017/2018. Runda  wiosenna
16. Kolejka - 7/8 kwietnia
Drużyna Wynik Drużyna
Olimpia II Truskolasy  1:0 Polonia/Unia Widzów
Iskra Mokrzesz  0:0 Biała Gwiazda Krasice
Metal Rzeki Wielkie 5:1 Płomień Lgota Mała
Znicz II Kłobuck  2:1 Sparta Nowa Wieś
Start Soborzyce  13:0 Warta Zawada

 

Terminarz rozgrywek Klasy B, grupa I,  sezon 2017/2018. Runda  wiosenna
17. Kolejka - 14/15 kwietnia
Drużyna Wynik Drużyna
Start Soborzyce 7:1 Olimpia II Truskolasy
Warta Zawada  2:5 Znicz II Kłobuck
Sparta Nowa Wieś 1:6 Metal Rzeki Wielkie
Płomień Lgota Mała  1:4 Iskra Mokrzesz
Biała Gwiazda Krasice  2:1 Polonia/Unia Widzów

 

Terminarz rozgrywek Klasy B, grupa I,  sezon 2017/2018. Runda  wiosenna
18. Kolejka - 21/22 kwietnia
Drużyna Wynik Drużyna
Olimpia II Truskolasy  2:1 Biała Gwiazda Krasice
Polonia/Unia Widzów 2:1 Płomień Lgota Mała
Iskra Mokrzesz  1:3 Sparta Nowa Wieś
Metal Rzeki Wielkie  11:0 Warta Zawada
Znicz II Kłobuck  2:1 Start Soborzyce

 

Terminarz rozgrywek Klasy B, grupa I, sezon 2017/2018. Runda wiosenna
19. Kolejka - 28/29 kwietnia
Drużyna Wynik Drużyna
Olimpia II Truskolasy  3:4 Metal Rzeki Wielkie
Płomień Lgota Mała  0:3 Znicz II Kłobuck
Iskra Mokrzesz  1:5 Biała Gwiazda Krasice
Polonia/Unia Widzów 1:1 Sparta Nowa Wieś
Warta Zawada  0:6 Start Soborzyce

 

Terminarz rozgrywek Klasy B, grupa I, sezon 2017/2018. Runda wiosenna
20. Kolejka - 5/6.maja
Drużyna Wynik Drużyna
Sparta Nowa Wieś  3:1 Olimpia II Truskolasy
Metal Rzeki Wielkie  8:1 Płomień Lgota Mała
Biała Gwiazda Krasice  1:4 Polonia/Unia Widzów
Znicz II Kłobuck  0:2 Start Soborzyce
Iskra Mokrzesz  6:2 Warta Zawada

 

Terminarz rozgrywek Klasy B, grupa I, sezon 2017/2018. Runda wiosenna
21. Kolejka - 12/13 maja
Drużyna Wynik Drużyna
Start Soborzyce 2:1 Metal Rzeki Wielkie
Polonia/Unia Widzów 5:1 Iskra Mokrzesz
Warta Zawada 1:5 Znicz II Kłobuck
Olimpia II Truskolasy  4:3 Biała Gwiazda Krasice
Płomień Lgota Mała 2:4 Sparta Nowa Wieś

 

Terminarz rozgrywek Klasy B, grupa I, sezon 2017/2018. Runda wiosenna
22. Kolejka - 19/20 maja
Drużyna Wynik Drużyna
Metal Rzeki Wielkie  3:2 Znicz II Kłobuck
Sparta Nowa Wieś  0:3 Start Soborzyce
Biała Gwiazda Krasice  3:1 Płomień Lgota Mała
Polonia/Unia Widzów  7:0 Warta Zawada
Iskra Mokrzesz  3:5 Olimpia II Truskolasy

 

Terminarz rozgrywek Klasy B, grupa I, sezon 2017/2018. Runda wiosenna
23. Kolejka - 26/27.maja
Drużyna Wynik Drużyna
Olimpia II Truskolasy  2:2 Polonia/Unia Widzów
Znicz II Kłobuck  0:3 (6:0) Sparta Nowa Wieś
Płomień Lgota Mała  1:1 Iskra Mokrzesz
Start Soborzyce 2:0 Biała Gwiazda Krasice
Warta Zawada  1:6 Metal Rzeki Wielkie

 

Terminarz rozgrywek Klasy B, grupa I, sezon 2017/2018. Runda wiosenna
24. Kolejka - 2/3.czerwca
Drużyna Wynik Drużyna
Iskra Mokrzesz  2:6 Start Soborzyce
Sparta Nowa Wieś  4:3 Metal Rzeki Wielkie
Biała Gwiazda Krasice  3:0 (3:1) Znicz II Kłobuck
Olimpia II Truskolasy  6:0 Warta Zawada
Polonia/Unia Widzów  3:0 Płomień Lgota Mała

 

Terminarz rozgrywek Klasy B, grupa I, sezon 2017/2018. Runda wiosenna
25. Kolejka - 9/10.czerwca
Drużyna Wynik Drużyna
 Płomień Lgota Mała  2:1 Olimpia II Truskolasy
 Znicz II Kłobuck  6:2 Iskra Mokrzesz
 Start Soborzyce  4:1  Polonia /Unia Widzów
 Warta Zawada  1:4 Sparta Nowa Wieś
 Metal Rzeki Wielkie  5:4 Biała Gwiazda Krasice

 

Terminarz rozgrywek Klasy B, grupa I, sezon 2017/2018. Runda wiosenna
26. Kolejka - 16/17.czerwca
Drużyna Wynik Drużyna
 Biała Gwiazda Krasice  2:2 Sparta Nowa Wieś
 Płomień Lgota Mała  4:1 Warta Zawada
 Polonia /Unia Widzów  4:2  Znicz II Kłobuck
 Iskra Mokrzesz  3:4  Metal Rzeki Wielkie
 Olimpia II Truskolasy  1:8 Start Soborzyce

 

Terminarz rozgrywek Klasy B, grupa I, sezon 2017/2018. Runda wiosenna
27. Kolejka - 23/24.czerwca
Drużyna Wynik Drużyna
 Warta Zawada    Biała Gwiazda Krasice
 Metal Rzeki Wielkie   Polonia /Unia Widzów 
 Start Soborzyce   Płomień Lgota Mała
 Znicz II Kłobuck   Olimpia II Truskolasy
 Sparta Nowa Wieś    Iskra Mokrzesz

 

Log in or create an account