Klasa A Lubliniec 2017/18

A - KLASA LUBLINIEC, SEZON 2017/2018
Lp. Drużyna Mecze Pkt Zw R P Bramki
1.  Unia Kalety
 26  71  23  2  1 114:16
2.  Liswarta Lisów
 26  62  20  2  4  98:45
3.  Promień Glinica  26  53  16  5 5  64:29
4.  Huragan Jezioro  26  45  15  0 11  67:67
5.  Mechanik Kochcice  26  38  11  5  10  58:51
6.  LKS Sieraków Śląski  26  38 12  2  12  57:42
7.  Płomień Przystajń  26  38  11  5  10  54:67
8.  Ruch Kochanowice  26  34  11  1  14  55:71
9.  Sparta II Lubliniec  26  33  10  3  13  40:50
10.  Pokój Sadów  26  31  9  4  13  63:57
11.  Sparta Tworóg  26  27  8  3  15  47:77
12.  Błękitni Herby  26  21  7  0  19  41:97
13.  Orzeł Pawonków  26  20  6  2  18  43:88
14.  Rybak Ciasna
26  17  5  2  19  37:81
15.  Mała Panew Kuczów
           

 

Terminarz rozgrywek A-klasa Lubliniec, sezon 2017/2018

 

Terminarz rozgrywek A-klasa Lubliniec, sezon 2017/2018. Runda jesienna
1. Kolejka - 12/13 sierpnia
Drużyna Wynik Drużyna
Orzeł Pawonków  1:9 Unia Kalety
Ruch Kochanowice  1:5 Huragan Jezioro
Pokój Sadów  0:6 Liswarta Lisów
Rybak Ciasna  0:0 Płomień Przystajń
Błękitni Herby  3:2 Mechanik Kochcice
LKS Sieraków Śląski  0:1 Promień Glinica
Sparta II Lubliniec  4:2 Sparta Tworóg

 

Terminarz rozgrywek A-klasa Lubliniec, sezon 2017/2018. Runda jesienna
2. Kolejka - 19/20 sierpnia
Drużyna Wynik Drużyna
Unia Kalety  2:1 Promień Glinica
LKS Sieraków Śląski  1:1 Mechanik Kochcice 
Płomień Przystajń  3:0 Błękitni Herby
Liswarta Lisów  5:1 Rybak Ciasna
Huragan Jezioro  4:3 Pokój Sadów
Sparta II Lubliniec 3:2 Ruch Kochanowice
Orzeł Pawonków  4:6 Sparta Tworóg

 

Terminarz rozgrywek A-klasa Lubliniec, sezon 2017/2018. Runda jesienna
3. Kolejka - 26/27 sierpnia
Drużyna Wynik Drużyna
Sparta Tworóg  1:6 Unia Kalety
Ruch Kochanowice  2:0 Orzeł Pawonków
Pokój Sadów  2:3 Sparta II Lubliniec
Rybak Ciasna  0:2 Huragan Jezioro
Błękitni Herby  1:5 Liswarta Lisów
LKS Sieraków Śląski  7:1 Płomień Przystajń
Promień Glinica  1:1 Mechanik Kochcice

 

Terminarz rozgrywek A-klasa Lubliniec, sezon 2017/2018. Runda jesienna
4. Kolejka - 2/3 września
Drużyna Wynik Drużyna
Unia Kalety 4:1 Mechanik Kochcice
Promień Glinica  6:1 Płomień Przystajń
Liswarta Lisów 4:2 LKS Sieraków Śląski 
Huragan Jezioro  6:2 Błękitni Herby
Sparta II Lubliniec 4:0 Rybak Ciasna
Orzeł Pawonków  0:5 Pokój Sadów
Sparta Tworóg  4:1 Ruch Kochanowice

 

Terminarz rozgrywek A-klasa Lubliniec, sezon 2017/2018. Runda jesienna
5. Kolejka - 9/10 września
Drużyna Wynik Drużyna
Ruch Kochanowice 5:3 Unia Kalety
Pokój Sadów  5:2 Sparta Tworóg
Rybak Ciasna  5:1 Orzeł Pawonków
Błękitni Herby  2:1 Sparta II Lubliniec
LKS Sieraków Śląski  1:3 Huragan Jezioro
Promień Glinica  5:1 Liswarta Lisów
Mechanik Kochcice 5:3 Płomień Przystajń

 

Terminarz rozgrywek A-klasa Lubliniec, sezon 2017/2018. Runda jesienna
6. Kolejka - 16/17 września
Drużyna Wynik Drużyna
Unia Kalety  7:0 Płomień Przystajń
Liswarta Lisów  6:2 Mechanik Kochcice
Huragan Jezioro  0:9 Promień Glinica
Sparta II Lubliniec  0:1  LKS Sieraków Śląski
Orzeł Pawonków  5:3 Błękitni Herby
Sparta Tworóg 3:3 Rybak Ciasna
Ruch Kochanowice  0:3 Pokój Sadów

 

Terminarz rozgrywek A-klasa Lubliniec, sezon 2017/2018. Runda jesienna
7. Kolejka - 23/24 września
Drużyna Wynik Drużyna
Pokój Sadów 0:0 Unia Kalety
Rybak Ciasna  1:3 Ruch Kochanowice
Błękitni Herby  3:4 Sparta Tworóg
LKS Sieraków Śląski 5:4 Orzeł Pawonków
Promień Glinica  2:0 Sparta II Lubliniec
Mechanik Kochcice  4:2 Huragan Jezioro
Płomień Przystajń  1:5 Liswarta Lisów

 

Terminarz rozgrywek A-klasa Lubliniec, sezon 2017/2018. Runda jesienna
8. Kolejka - 30 września/1 października
Drużyna Wynik Drużyna
Unia Kalety 5:0 Liswarta Lisów
Huragan Jezioro  5:1 Płomień Przystajń
Mechanik Kochcice  0:3 (3:3) Sparta II Lubliniec
Orzeł Pawonków  1:3 Promień Glinica
Sparta Tworóg  1:0 LKS Sieraków Śląski 
Ruch Kochanowice  3:2 Błękitni Herby
Pokój Sadów 4:0 Rybak Ciasna

 

Terminarz rozgrywek A-klasa Lubliniec, sezon 2017/2018. Runda jesienna
9. Kolejka - 7/8 października
Drużyna Wynik Drużyna
Rybak Ciasna 0:3 Unia Kalety
Błękitni Herby  2:1 Pokój Sadów
LKS Sieraków Śląski  10:0 Ruch Kochanowice
Promień Glinica  2:3 Sparta Tworóg
Mechanik Kochcice  1:1 Orzeł Pawonków
Płomień Przystajń  3:1 Sparta II Lubliniec
Liswarta Lisów  5:1 Huragan Jezioro

 

Terminarz rozgrywek A-klasa Lubliniec, sezon 2017/2018. Runda jesienna
10. Kolejka - 14/15 października
Drużyna Wynik Drużyna
Unia Kalety  4:0 Huragan Jezioro
Sparta II Lubliniec 0:3 Liswarta Lisów
Orzeł Pawonków 2:0 Płomień Przystajń
Sparta Tworóg  0:1 Mechanik Kochcice
Ruch Kochanowice  2:3 Promień Glinica
Pokój Sadów  0:3 (2:4) LKS Sieraków Śląski 
Rybak Ciasna 0:4 Błękitni Herby

 

Terminarz rozgrywek A-klasa Lubliniec, sezon 2017/2018. Runda jesienna
11. Kolejka - 21/22 października
Drużyna Wynik Drużyna
Błękitni Herby  0:6 Unia Kalety
LKS Sieraków Śląski 3:2 Rybak Ciasna
Promień Glinica  3:0 Pokój Sadów
Mechanik Kochcice 4:3 Ruch Kochanowice
Płomień Przystajń  3:3 Sparta Tworóg
Liswarta Lisów  5:3 Orzeł Pawonków
Huragan Jezioro 3:1 Sparta II Lubliniec

 

Terminarz rozgrywek A-klasa Lubliniec, sezon 2017/2018. Runda jesienna
12. Kolejka - 28/29 października
Drużyna Wynik Drużyna
Unia Kalety  1:0 Sparta II Lubliniec
Orzeł Pawonków  3:2 Huragan Jezioro
Sparta Tworóg  2:4 Liswarta Lisów
Ruch Kochanowice  4:2 Płomień Przystajń
Pokój Sadów 1:2 Mechanik Kochcice
Rybak Ciasna  0:3 Promień Glinica
Błękitni Herby  2:1  LKS Sieraków Śląski

 

Terminarz rozgrywek A-klasa Lubliniec, sezon 2017/2018. Runda jesienna
13. Kolejka - 4/5 listopada
Drużyna Wynik Drużyna
LKS Sieraków Śląski 1:2 Unia Kalety
Promień Glinica  1:0 Błękitni Herby
Mechanik Kochcice  3:0 Rybak Ciasna
Płomień Przystajń  2:1 Pokój Sadów
Ruch Kochanowice  1:5 Liswarta Lisów
Huragan Jezioro  3:0 Sparta Tworóg
Sparta II Lubliniec  3:2 Orzeł Pawonków

 

Terminarz rozgrywek A-klasa Lubliniec, sezon 2017/2018. Runda wiosenna
14. Kolejka - 7/8.kwietnia
Drużyna Wynik Drużyna
Sparta Tworóg  1:5 Sparta II Lubliniec
Unia Kalety  9:1 Orzeł Pawonków
Huragan Jezioro 3:0 Ruch Kochanowice
Liswarta Lisów  3:1 Pokój Sadów
Płomień Przystajń  3:2 Rybak Ciasna
Mechanik Kochcice  7:1 Błękitni Herby
Promień Glinica  1:2 LKS Sieraków Śląski 

 

Terminarz rozgrywek A-klasa Lubliniec, sezon 2017/2018. Runda wiosenna
15. Kolejka - 14/15.kwietnia
Drużyna Wynik Drużyna
Promień Glinica  0:3 Unia Kalety
Mechanik Kochcice  4:0 LKS Sieraków Śląski
Błękitni Herby  1:2 Płomień Przystajń
Rybak Ciasna  2:6 Liswarta Lisów
Pokój Sadów  5:2 Huragan Jezioro
Ruch Kochanowice  3:2 Sparta II Lubliniec
Sparta Tworóg  0:0 Orzeł Pawonków

 

Terminarz rozgrywek A-klasa Lubliniec, sezon 2017/2018. Runda wiosenna
16. Kolejka - 21/22.kwietnia
Drużyna Wynik Drużyna
Unia Kalety  5:0 Sparta Tworóg
Orzeł Pawonków 1:2 Ruch Kochanowice
Sparta II Lubliniec  2:2 Pokój Sadów
Huragan Jezioro 4:1 Rybak Ciasna
Liswarta Lisów  7:1 Błękitni Herby
Płomień Przystajń  4:1 LKS Sieraków Śląski 
Mechanik Kochcice 1:2 Promień Glinica

 

Terminarz rozgrywek A-klasa Lubliniec, sezon 2017/2018. Runda wiosenna
17. Kolejka - 28/29.kwietnia
Drużyna Wynik Drużyna
Mechanik Kochcice  1:3 Unia Kalety
Płomień Przystajń 1:1 Promień Glinica
LKS Sieraków Śląski  0:1 Liswarta Lisów
Błękitni Herby  3:0 (1:2) Huragan Jezioro
Rybak Ciasna  2:3 Sparta II Lubliniec
Pokój Sadów  3:0 Orzeł Pawonków
Ruch Kochanowice  5:1 Sparta Tworóg

 

Terminarz rozgrywek A-klasa Lubliniec, sezon 2017/2018. Runda wiosenna
18. Kolejka - 3.maja
Drużyna Wynik Drużyna
 Unia Kalety 3:1 Ruch Kochanowice
 Sparta Tworóg  5:2  Pokój Sadów
 Orzeł Pawonków 2:1 Rybak Ciasna
 Sparta II Lubliniec  2:0  Błękitni Herby
 Huragan Jezioro  3:2 LKS Sieraków Śląski 
 Liswarta Lisów  4:2  Promień Glinica
 Płomień Przystajń  1:5  Mechanik Kochcice

 

Terminarz rozgrywek A-klasa Lubliniec, sezon 2017/2018. Runda wiosenna
19. Kolejka - 5/6.maja
Drużyna Wynik Drużyna
 Płomień Przystajń 1:3 Unia Kalety
 Mechanik Kochcice  1:1  Liswarta Lisów
 Promień Glinica  5:1  Huragan Jezioro
 LKS Sieraków Śląski 0:3 (4:1)  Sparta II Lubliniec
 Błękitni Herby  5:2  Orzeł Pawonków
 Rybak Ciasna  2:0  Sparta Tworóg
 Pokój Sadów  3:0  Ruch Kochanowice

 

Terminarz rozgrywek A-klasa Lubliniec, sezon 2017/2018. Runda wiosenna
20. Kolejka - 12/13.maja
Drużyna Wynik Drużyna
 Unia Kalety 2:0  Pokój Sadów
 Ruch Kochanowice  3:0 Rybak Ciasna
 Sparta Tworóg  3:1  Błękitni Herby
 Orzeł Pawonków  1:3  LKS Sieraków Śląski
 Sparta II Lubliniec  1:1  Promień Glinica
 Huragan Jezioro  2:1  Mechanik Kochcice
 Liswarta Lisów  2:2  Płomień Przystajń

 

Terminarz rozgrywek A-klasa Lubliniec, sezon 2017/2018. Runda wiosenna
21. Kolejka - 19/20.maja
Drużyna Wynik Drużyna
 Liswarta Lisów  1:0 Unia Kalety
 Płomień Przystajń  4:0  Huragan Jezioro
 Sparta II Lubliniec  1:0 Mechanik Kochcice 
 Promień Glinica 1:0  Orzeł Pawonków
 LKS Sieraków Śląski  1:2  Sparta Tworóg
 Błękitni Herby 1:5  Ruch Kochanowice
Rybak Ciasna  3:7  Pokój Sadów

 

Terminarz rozgrywek A-klasa Lubliniec, sezon 2017/2018. Runda wiosenna
22. Kolejka - 26/27.maja
Drużyna Wynik Drużyna
 Unia Kalety  8:1 Rybak Ciasna
 Pokój Sadów  9:1  Błękitni Herby
 Ruch Kochanowice  0:2  LKS Sieraków Śląski
 Sparta Tworóg 0:3  Promień Glinica
 Orzeł Pawonków 2:3  Mechanik Kochcice
 Sparta II Lubliniec  1:1  Płomień Przystajń
 Huragan Jezioro 6:4  Liswarta Lisów

 

Terminarz rozgrywek A-klasa Lubliniec, sezon 2017/2018. Runda wiosenna
23. Kolejka - 31.maja
Drużyna Wynik Drużyna
 Huragan Jezioro 1:5 Unia Kalety
 Liswarta Lisów 4:0  Sparta II Lubliniec
 Płomień Przystajń  6:2  Orzeł Pawonków
 Mechanik Kochcice  4:2  Sparta Tworóg
 Promień Glinica  2:2  Ruch Kochanowice
 LKS Sieraków Śląski  3:0  Pokój Sadów
 Błękitni Herby  2:3 Rybak Ciasna

 

Terminarz rozgrywek A-klasa Lubliniec, sezon 2017/2018. Runda wiosenna
24. Kolejka - 2/3.czerwca
Drużyna Wynik Drużyna
 Unia Kalety  15:1  Błękitni Herby
Rybak Ciasna  2;5 LKS Sieraków Śląski 
 Pokój Sadów  2:2  Promień Glinica
 Ruch Kochanowice  3:0  Mechanik Kochcice
 Sparta Tworóg  0:1  Płomień Przystajń
 Orzeł Pawonków  0:5  Liswarta Lisów
 Sparta II Lubliniec  1:3  Huragan Jezioro

 

Terminarz rozgrywek A-klasa Lubliniec, sezon 2017/2018. Runda wiosenna
25. Kolejka - 9/10.czerwca
Drużyna Wynik Drużyna
 Sparta II Lubliniec 0:4  Unia Kalety
 Huragan Jezioro  1:2  Orzeł Pawonków
 Liswarta Lisów  4:2  Sparta Tworóg
 Płomień Przystajń  4:2  Ruch Kochanowice
 Mechanik Kochcice  3:3  Pokój Sadów
 Promień Glinica  3:1 Rybak Ciasna
 LKS Sieraków Śląski  3:0  Błękitni Herby

 

Terminarz rozgrywek A-klasa Lubliniec, sezon 2017/2018. Runda wiosenna
26. Kolejka - 17.czerwca
Drużyna Wynik Drużyna
 Unia Kalety  0:0 LKS Sieraków Śląski 
 Błękitni Herby  0:1 Promień Glinica
Rybak Ciasna  2:1  Mechanik Kochcice
 Pokój Sadów  1:4  Płomień Przystajń
 Liswarta Lisów 2:4  Ruch Kochanowice
 Sparta Tworóg 0:5  Huragan Jezioro
 Orzeł Pawonków  3:0(1:3)  Sparta II Lubliniec

 

Log in or create an account