Klasa A grupa II 2017/18

A KLASA GRUPA II, SEZON 2017/2018
Lp. Drużyna Mecze Pkt Zw R P Bramki
1.  Olimpia Huta Stara  26  71  23  2  1 95:27
2.  Piast Przyrów  26  61  20  1  5  83:29
3.  Kmicic Kruszyna  26  51  16  3  7  77:50
4.  Sokół Olsztyn  26  50  16  2  8  73:46
5.  Unia Rędziny   26  47  15  2  9  60:43
6.  Orkan Rzerzęczyce  26  45  15  0  11  58:45
7.  Czarni Starcza  26  43  13  4  9  68:45
8.  KS Złoty Potok  26  32  10  2  14  49:65
9.  Jura Niegowa  26  28  8  4  14  35:59
10.  Pilica Koniecpol  26  26  7  5  14  32:53
11.  LKS Kamienica Polska  26  25  7  4  15  38:47
12.  Mała Panew Cynków  26  21  6  3  17  42:95
13.  Dąbrowianka Dąbrowa Zielona  26  20  6  2  18  47:84
14.  Sparta Siedlec Duży  26  11  3  2  21  21:84

3

Terminarz rozgrywek A klasa Grupa II, sezon 2017/2018

 

Terminarz rozgrywek A klasa Grupa II, sezon 2017/2018. Runda jesienna
1. Kolejka - 19/20 sierpnia
Drużyna Wynik Drużyna
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona 1:5 Sokół Olsztyn
KS Złoty Potok 5:2 Unia Rędziny
Orkan Rzerzęczyce 1:5 Piast Przyrów
Kmicic Kruszyna 4:1 Czarni Starcza
Mała Panew Cynków 5:0 Jura Niegowa
Sparta Siedlec Duży 0:3 Pilica Koniecpol
LKS Kamienica Polska 0:1 Olimpia Huta Stara

 

Terminarz rozgrywek A klasa Grupa II, sezon 2017/2018. Runda jesienna
2. Kolejka - 26/27 sierpnia
Drużyna Wynik Drużyna
Sokół Olsztyn 2:0 Pilica Koniecpol
Jura Niegowa 1:2 Sparta Siedlec Duży
Czarni Starcza 3:1 Mała Panew Cynków
Piast Przyrów 3:4 Kmicic Kruszyna
LKS Kamienica Polska 1:3 Orkan Rzerzęczyce
Unia Rędziny 2:2 Olimpia Huta Stara
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona 1:6 KS Złoty Potok

 

Terminarz rozgrywek A klasa Grupa II, sezon 2017/2018. Runda jesienna
3. Kolejka - 2/3 września
Drużyna Wynik Drużyna
KS Złoty Potok 2:4 Sokół Olsztyn
Olimpia Huta Stara 4:1 Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
Orkan Rzerzęczyce 1:3 Unia Rędziny
Kmicic Kruszyna 1:0 LKS Kamienica Polska
Mała Panew Cynków 2:6 Piast Przyrów
Sparta Siedlec Duży 0:3 Czarni Starcza
Pilica Koniecpol 2:1 Jura Niegowa

 

Terminarz rozgrywek A klasa Grupa II, sezon 2017/2018. Runda jesienna
4. Kolejka - 9/10 września
Drużyna Wynik Drużyna
Sokół Olsztyn 4:2 Jura Niegowa
Czarni Starcza 8:1 Pilica Koniecpol
Piast Przyrów 3:0 Sparta Siedlec Duży
LKS Kamienica Polska 4:0 Mała Panew Cynków
Unia Rędziny 4:5 Kmicic Kruszyna
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona 1:2 Orkan Rzerzęczyce
KS Złoty Potok 0:5 Olimpia Huta Stara

 

Terminarz rozgrywek A klasa Grupa II, sezon 2017/2018. Runda jesienna
5. Kolejka - 16/17 września
Drużyna Wynik Drużyna
Olimpia Huta Stara 2:1 Sokół Olsztyn
Orkan Rzerzęczyce 5:0 KS Złoty Potok
Kmicic Kruszyna 3:2 Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
Mała Panew Cynków 2:3 Unia Rędziny
Sparta Siedlec Duży 0:3 LKS Kamienica Polska
Pilica Koniecpol 1:1 Piast Przyrów
Jura Niegowa 1:3 Czarni Starcza

 

Terminarz rozgrywek A klasa Grupa II, sezon 2017/2018. Runda jesienna
6. Kolejka - 23/24 września
Drużyna Wynik Drużyna
Sokół Olsztyn 2:2 Czarni Starcza
Piast Przyrów 6:1 Jura Niegowa
LKS Kamienica Polska 1:0 Pilica Koniecpol
Unia Rędziny 3:0 Sparta Siedlec Duży
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona 9:0 Mała Panew Cynków
KS Złoty Potok 1:2 Kmicic Kruszyna
Olimpia Huta Stara 4:2 Orkan Rzerzęczyce

 

Terminarz rozgrywek A klasa Grupa II, sezon 2017/2018. Runda jesienna
7. Kolejka - 30 września/1 października
Drużyna Wynik Drużyna
Orkan Rzerzęczyce 3:0(2:2) Sokół Olsztyn
Kmicic Kruszyna 1:4 Olimpia Huta Stara
Mała Panew Cynków 3:0(0:3) KS Złoty Potok
Sparta Siedlec Duży 4:4 Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
Pilica Koniecpol 2:2 Unia Rędziny
Jura Niegowa 3:1 LKS Kamienica Polska
Czarni Starcza 4:2 Piast Przyrów

 

Terminarz rozgrywek A klasa Grupa II, sezon 2017/2018. Runda jesienna
8. Kolejka - 7/8 października
Drużyna Wynik Drużyna
Sokół Olsztyn 0:2 Piast Przyrów
LKS Kamienica Polska 1:1 Czarni Starcza
Unia Rędziny 4:0 Jura Niegowa
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona 2:3 Pilica Koniecpol
KS Złoty Potok 2:3 Sparta Siedlec Duży
Olimpia Huta Stara  4:0 Mała Panew Cynków
Orkan Rzerzęczyce 0:2 Kmicic Kruszyna

 

Terminarz rozgrywek A klasa Grupa II, sezon 2017/2018. Runda jesienna
9. Kolejka - 14/15 października
Drużyna Wynik Drużyna
Kmicic Kruszyna 1:4 Sokół Olsztyn
Mała Panew Cynków 3:0 Orkan Rzerzęczyce
Sparta Siedlec Duży 1:7 Olimpia Huta Stara
Pilica Koniecpol 1:3 KS Złoty Potok
Jura Niegowa 2:3 Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
Czarni Starcza 2:3 Unia Rędziny
Piast Przyrów 6:2 LKS Kamienica Polska

 

Terminarz rozgrywek A klasa Grupa II, sezon 2017/2018. Runda jesienna
10. Kolejka - 21/22 października
Drużyna Wynik Drużyna
Sokół Olsztyn 0:5 LKS Kamienica Polska
Unia Rędziny 1:3 Piast Przyrów
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona 1:3 Czarni Starcza
KS Złoty Potok 0:1 Jura Niegowa
Olimpia Huta Stara 4:0 Pilica Koniecpol
Orkan Rzerzęczyce 4:1 Sparta Siedlec Duży
Kmicic Kruszyna 14:0 Mała Panew Cynków

 

Terminarz rozgrywek A klasa Grupa II, sezon 2017/2018. Runda jesienna
11. Kolejka - 28/29 października
Drużyna Wynik Drużyna
Mała Panew Cynków 1:10 Sokół Olsztyn
Sparta Siedlec Duży (0:2)0:3 Kmicic Kruszyna
Pilica Koniecpol 0:1 Orkan Rzerzęczyce
Jura Niegowa 0:6 Olimpia Huta Stara
Czarni Starcza 2:2 KS Złoty Potok
Piast Przyrów 3:0 Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
LKS Kamienica Polska 2:1 Unia Rędziny

 

Terminarz rozgrywek A klasa Grupa II, sezon 2017/2018. Runda jesienna
12. Kolejka - 4/5 listopada
Drużyna Wynik Drużyna
Sokół Olsztyn 0:4 Unia Rędziny
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona 3:1 LKS Kamienica Polska
KS Złoty Potok 1:5 Piast Przyrów
Olimpia Huta Stara 2:1 Czarni Starcza
Orkan Rzerzęczyce 5:0 Jura Niegowa
Kmicic Kruszyna 2:3 Pilica Koniecpol
Mała Panew Cynków 2:2 Sparta Siedlec Duży

 

Terminarz rozgrywek A klasa Grupa II, sezon 2017/2018. Runda jesienna
13. Kolejka - 11/12 listopada
Drużyna Wynik Drużyna
Sparta Siedlec Duży 1:6 Sokół Olsztyn
Pilica Koniecpol 4:1 Mała Panew Cynków
Jura Niegowa 2:2 Kmicic Kruszyna
Czarni Starcza 1:2 Orkan Rzerzęczyce
Piast Przyrów 2:3 Olimpia Huta Stara
LKS Kamienica Polska 2:3 KS Złoty Potok
Unia Rędziny 4:2 Dąbrowianka Dąbrowa Zielona

 

Terminarz rozgrywek A klasa Grupa II, sezon 2017/2018. Runda wiosenna
14. Kolejka - 24.marca
Drużyna Wynik Drużyna
Olimpia Huta Stara 2:1 LKS Kamienica Polska
Sokół Olsztyn 3:1 Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
Unia Rędziny 3:0 KS Złoty Potok
Piast Przyrów 3:0 Orkan Rzerzęczyce
Czarni Starcza 1:2 Kmicic Kruszyna
Jura Niegowa 5:1 Mała Panew Cynków
Pilica Koniecpol 3:0 Sparta Siedlec Duży

 

Terminarz rozgrywek A klasa Grupa II, sezon 2017/2018. Runda wiosenna
15. Kolejka - 31.marca
Drużyna Wynik Drużyna
Pilica Koniecpol 1:3 Sokół Olsztyn
Sparta Siedlec Duży 0:3 Jura Niegowa
Mała Panew Cynków 1:5 Czarni Starcza
Kmicic Kruszyna 4:2 Piast Przyrów
Orkan Rzerzęczyce 5:0 LKS Kamienica Polska
Olimpia Huta Stara 3:1 Unia Rędziny
KS Złoty Potok 3:1 Dąbrowianka Dąbrowa Zielona

 

Terminarz rozgrywek A klasa Grupa II, sezon 2017/2018. Runda wiosenna
16. Kolejka - 07.kwietnia
Drużyna Wynik Drużyna
Sokół Olsztyn 4:2 KS Złoty Potok
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona 2:2 Olimpia Huta Stara
Unia Rędziny 1:2 Orkan Rzerzęczyce
LKS Kamienica Polska 0:0 Kmicic Kruszyna
Piast Przyrów 2:0 Mała Panew Cynków
Czarni Starcza 3:0 Sparta Siedlec Duży
Jura Niegowa 0:0 Pilica Koniecpol

 

Terminarz rozgrywek A klasa Grupa II, sezon 2017/2018. Runda wiosenna
17. Kolejka - 14.kwietnia
Drużyna Wynik Drużyna
Jura Niegowa 2:1 Sokół Olsztyn
Pilica Koniecpol 0:2 Czarni Starcza
Sparta Siedlec Duży 0:3 Piast Przyrów
Mała Panew Cynków 2:1 LKS Kamienica Polska
Kmicic Kruszyna 0:2 Unia Rędziny
Orkan Rzerzęczyce 5:3 Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
Olimpia Huta Stara 2:0 KS Złoty Potok

 

Terminarz rozgrywek A klasa Grupa II, sezon 2017/2018. Runda wiosenna
18. Kolejka - 21.kwietnia
Drużyna Wynik Drużyna
Sokół Olsztyn 2:1 Olimpia Huta Stara
KS Złoty Potok 1:4 Orkan Rzerzęczyce
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona 2:2 Kmicic Kruszyna
Unia Rędziny 1:0 Mała Panew Cynków
LKS Kamienica Polska 3:0 Sparta Siedlec Duży
Piast Przyrów 4:0 Pilica Koniecpol
Czarni Starcza 2:2 Jura Niegowa

 

Terminarz rozgrywek A klasa Grupa II, sezon 2017/2018. Runda wiosenna
19. Kolejka - 28.kwietnia
Drużyna Wynik Drużyna
Czarni Starcza 3:1 Sokół Olsztyn
Jura Niegowa 0:1 Piast Przyrów
Pilica Koniecpol 1:1 LKS Kamienica Polska
Sparta Siedlec Duży 0:3 Unia Rędziny
Mała Panew Cynków 7:3 Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
Kmicic Kruszyna 4:3 KS Złoty Potok
Orkan Rzerzęczyce 1:3 Olimpia Huta Stara

 

Terminarz rozgrywek A klasa Grupa II, sezon 2017/2018. Runda wiosenna
20. Kolejka - 05.maja
Drużyna Wynik Drużyna
Sokół Olsztyn 4:1 Orkan Rzerzęczyce
Olimpia Huta Stara 8:2 Kmicic Kruszyna
KS Złoty Potok 2:2 Mała Panew Cynków
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona 3:0 Sparta Siedlec Duży
Unia Rędziny 2:1 Pilica Koniecpol
LKS Kamienica Polska 0:2 Jura Niegowa
Piast Przyrów 1:0 Czarni Starcza

 

Terminarz rozgrywek A klasa Grupa II, sezon 2017/2018. Runda wiosenna
21. Kolejka - 12.maja
Drużyna Wynik Drużyna
Piast Przyrów 2:1 Sokół Olsztyn
Czarni Starcza 1:0 LKS Kamienica Polska
Jura Niegowa 1:0 Unia Rędziny
Pilica Koniecpol 0:1 Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
Sparta Siedlec Duży 0:3 KS Złoty Potok
Mała Panew Cynków 1:4 Olimpia Huta Stara
Kmicic Kruszyna 5:1 Orkan Rzerzęczyce

 

Terminarz rozgrywek A klasa Grupa II, sezon 2017/2018. Runda wiosenna
22. Kolejka - 19.maja
Drużyna Wynik Drużyna
Sokół Olsztyn 4:3 Kmicic Kruszyna
Orkan Rzerzęczyce 2:0 Mała Panew Cynków
Olimpia Huta Stara 3:0 Sparta Siedlec Duży
KS Złoty Potok 3:1 Pilica Koniecpol
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona 2:1 Jura Niegowa
Unia Rędziny 3:2 Czarni Starcza
LKS Kamienica Polska 0:4 Piast Przyrów

 

Terminarz rozgrywek A klasa Grupa II, sezon 2017/2018. Runda wiosenna
23. Kolejka - 26.maja
Drużyna Wynik Drużyna
LKS Kamienica Polska 3:2 Sokół Olsztyn
Piast Przyrów 1:0 Unia Rędziny
Czarni Starcza 9:0 (9:4) Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
Jura Niegowa 0:3 KS Złoty Potok
Pilica Koniecpol 0:1 Olimpia Huta Stara
Sparta Siedlec Duży 0:3 Orkan Rzerzęczyce
Mała Panew Cynków 2:5 Kmicic Kruszyna

 

Terminarz rozgrywek A klasa Grupa II, sezon 2017/2018. Runda wiosenna
24. Kolejka - 02.czerwca
Drużyna Wynik Drużyna
Sokół Olsztyn 3:0 Mała Panew Cynków
Kmicic Kruszyna 3:0 Sparta Siedlec Duży
Orkan Rzerzęczyce 4:0 Pilica Koniecpol
Olimpia Huta Stara 5:2 Jura Niegowa
KS Złoty Potok 2:1 Czarni Starcza
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona 0:4 Piast Przyrów
Unia Rędziny 5:2 LKS Kamienica Polska

 

Terminarz rozgrywek A klasa Grupa II, sezon 2017/2018. Runda wiosenna
25. Kolejka - 09.czerwca
Drużyna Wynik Drużyna
Unia Rędziny 2:4 Sokół Olsztyn
LKS Kamienica Polska 5:0 Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
Piast Przyrów 7:1 KS Złoty Potok
Czarni Starcza 3:10 Olimpia Huta Stara
Jura Niegowa 2:0 Orkan Rzerzęczyce
Pilica Koniecpol 2:1 Kmicic Kruszyna
Sparta Siedlec Duży 0:3 Mała Panew Cynków

 

Terminarz rozgrywek A klasa Grupa II, sezon 2017/2018. Runda wiosenna
26. Kolejka - 16.czerwca
Drużyna Wynik Drużyna
Sokół Olsztyn 3:0 Sparta Siedlec Duży
Mała Panew Cynków 3:3 Pilica Koniecpol
Kmicic Kruszyna 1:1 Jura Niegowa
Orkan Rzerzęczyce 1:2 Czarni Starcza
Olimpia Huta Stara 3:2 Piast Przyrów
KS Złoty Potok 1:0 LKS Kamienica Polska
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona 1:2 Unia Rędziny

 

Log in or create an account